Прибирання квартир, офісів у Львові

Прибирання квартир, офісів ЛьвівПотрібно прибрати в квартирі, офісі або котеджі? Ваші вікна і лоджії просять, щоб їх вимили? Вам необхідно провести чистку килимів та меблів? Довірте настільки заморочливі справи нам.
Наша робота включає прибирання квартир, офісів у Львові, миття вікон та багато іншого, що відноситься до клінінгових послуг. Вона актуальна як для власників скромних міських квартир, так і для власників розкішних апартаментів, розташованих за містом. Це унікальна можливість завжди утримувати своє житло або робоче місце в чистоті.
Не знаєте, що потрібно саме вам? Ознайомтеся з переліком послуг, і тоді ви напевно зможете визначитися з вибором.

Види прибирання квартир, офісів, будинків:

  • Щоденне. Після укладання угоди у призначений день наші прибиральниці зможуть приступити до прибирання вашого житла.
  • Генеральне. Йдеться про комплексний підхід до прибирання вашого житла або офісу. У послугу входять розморожування холодильників, миття вікон, дверних ручок, хімчистка килимів, меблів, прибирання в духових шафах, мікрохвильових печах і багато іншого.
  • Термінове. Мається на увазі оперативне наведення порядку з нагоди приїзду родичів, повернення батьків з дачі, приходу гостей і т.д.
  • Після нестандартних ситуацій. Дана послуга актуальна після пожеж, затоплення сусідами, появи грибка на стінах. Тобто, в процесі прибирання наші працівники проводять дезінфекцію, усувають неприємні запахи і виконують ряд інших робіт.
  • Після ремонту. Ми не тільки займаємося наведенням порядку, чистоти, але і здійснюємо вивіз будівельного сміття.
  • Після вечірок, корпоративів, свят, дружніх зустрічей. У той час, коли ви будете займатися відновленням сил, наші працівниці вимиють посуд, почистять килими і виконають будь-яку іншу роботу по дому.

Залишилися питання? Зателефонуйте за телефоном (097) 729-85-52 або (073) 729-85-52 - і ми оперативно вирішимо будь-які ваші питання.

Ціна на клінінгові послуги львів'янам

Мінімальна вартість послуги - 200 грн. У 80% випадків ми тішимо клієнтів найнижчими цінами, але навіть якщо у вас вимагається комплексне прибирання після пожежі, масштабної вечірки та ін., ми постараємося запропонувати оптимальне рішення по ціні.
Додаткових витрат у вас не буде. В арсеналі наших працівників є якісні миючі та чистячі засоби, а також необхідне обладнання, без якого складно зробити якісне прибирання: пилососи, прилади для чищення м'яких меблів, килимів, миття вікон в багатоповерхових будинках тощо.
Збереження меблів, унікальних предметів інтер'єру, дорогих оздоблювальних поверхонь (текстильних шпалер, коркового дерева, венеціанської штукатурки, мармуру) ми гарантуємо. Просто довіртеся професіоналам.

Одного разу вирішивши скористатися послугами нашої організації, ви не тільки підтримайте здоров'я своєї родини, а й заощадите колосальну кількість сил.

Залиште повідомлення в цій формі