Послуги сантехніка у Львові

послуги сантехніка ЛьвівПослуги сантехніка львів'янам від нашої фірми включають

  • установку ванни, раковини, душової кабіни, бойлера;
  • установку, заміну та ремонт унітазу, змішувача;
  • заміну труб водопостачання, усунення протікання труб;
  • роботу з опаленням.

Як правило, виїжджаємо в день звернення. Якщо потрібні складні роботи, сантехніки виїжджають за попереднім записом. При крайній потребі можна викликати нашого сантехніка у Львові цілодобово.

При самостійному ремонті сантехніки непідготовленого майстра чекає чимало труднощів. Сучасне сантехнічне обладнання відрізняється величезним розмаїттям. Підібрати відповідні запчастини для діючих каналізаційних систем, систем водопостачання - справжня проблема. Необхідно добре знати і розрізняти параметри, за якими підбирається та чи інша сантехніка.

Крім запчастин знадобляться спеціальні інструменти. Доведеться побігати по магазинах, залишити в них суму, що в декілька разів перевищує вартість виклику сантехніка додому. Ціни на послуги сантехніка у Львові цілком можна порівняти з вартістю інструменту для виконання робіт своїми силами.

Ціна на послуги сантехніка?

Розцінки на послуги сантехніка залежать від обсягу робіт та їх складності, кількості залучених фахівців, витратних матеріалів, які ми надаємо. Точну ціну вам назве менеджер після консультації по телефону. Мінімальна вартість послуги - 200 грн.

У нашій компанії на послугу сантехніка в межах Львова ціни знижуємо для одиноких мам, пенсіонерів, інвалідів. Постійні клієнти отримують знижку 10% на будь-які послуги. На всі роботи надається гарантія.

Якщо проблему потрібно вирішувати терміново, фахівці компанії виїдуть додому в будь-який час і швидко ліквідовують поломку. Термінові замовлення оплачуються за окремим прейскурантом.

Як викликати сантехніка?

Зателефонувати (097) 729-85-52, (073) 729-85-52 - щодня з 9:00 до 22:00.
Через форму зворотного зв'язку: заповніть заявку, вказавши контактні дані. Ми передзвонимо й відповімо на всі питання.

Ліквідація побутових аварій - не проблема, якщо вам допомагають наші фахівці. Працюємо професійно, оперативно та за доступними цінами.

Залиште повідомлення в цій формі