Ремонт побутової техніки у Львові

ремонтпобутової техніки ЛьвівЖоден сучасний будинок просто неможливо уявити без численних електричних приладів, що істотно полегшують нам життя. Пральні та посудомийні машини, водонагрівачі та швейне обладнання, кавоварки і мультиварки - всі ці пристрої беруть на себе виконання різних робіт по дому, дозволяють заощадити час і сили.

Ремонт побутової техніки у Львові

Якщо у вас раптом перестав працювати телевізор, холодильник або не працює пральна машина, скористайтеся послугами нашої компанії, яка виконує ремонт побутової техніки у Львові і надає цілий ряд переваг для всіх своїх клієнтів:

 • демократичні ціни на будь-які послуги;
 • відмінне обслуговування клієнтів, індивідуальний підхід;
 • якісний ремонт побутової техніки на дому, можливість обумовити найбільш зручний час для візиту майстра;
 • використання сучасного обладнання та інструментів, надання всіх необхідних запасних частин за цінами виробника.

Ремонт телевізорів

Складність сучасного телевізійного обладнання часто призводить до необхідності скористатися послугами ремонту телевізорів. Пошкодження екрану, збої налаштувань, вихід з ладу вузлів електроніки через перепади в мережі, необережне поводження з телевізором - ці та інші причини вимагають негайного втручання телевізійного майстра. Наша компанія здійснює кваліфікований оперативний ремонт телевізорів у Львові будь-якого рівня складності, починаючи від звичайної настройки параметрів техніки під потреби замовника і закінчуючи повною заміною компонентів.
Ви отримаєте професійний ремонт ТВ на дому і повне відновлення працездатності незалежно від виробника і моделі. Ми з однаковою відповідальністю і високою якістю здійснюємо як нескладний ремонт телевізорів на дому, так і заміну при необхідності цілих вузлів техніки в сервісному центрі.

Ремонт холодильників

Якщо ви не готові замінити холодильник, що вийшов з ладу новим, з нашою допомогою ви можете за розумну плату відновити його працездатність. Ми здійснюємо ремонт холодильників у Львові і отримуємо за свою роботу тільки позитивні відгуки.
Наші майстри беруться за побутові, торговельні та промислові холодильники навіть у випадках складних поломок. Основні несправності можна швидко усунути у вас вдома або на підприємстві - ми намагаємося заощаджувати час і кошти своїх клієнтів.
Постійні клієнти нашої компанії регулярно звертаються до нас за послугами, тому що ми виконуємо ремонт холодильників недорого і сумлінно.

 • Ремонтуємо будь-які моделі і марки холодильників на дому.
 • Використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі деталі.
 • Виїжджаємо в будь-який район Львова і Львівської області.
 • Працюємо без вихідних і свят, можливий терміновий ремонт холодильників.

Ремонт пральних машин

Якщо помітили неполадки в роботі пральної машини: сильну вібрацію, воду на підлозі, писк при включенні - значить, в налагодженому механізмі стався збій. Не варто намагатися впоратися з поломкою самостійно: некваліфіковані дії можуть привести до остаточного виходу агрегату з ладу. Довірте цю роботу компанії «Наш майстер»: ми накопичили великий досвід ремонту пральних машин різних марок і моделей. Не сумнівайтеся, після ремонту наших майстрів пралка обов'язково запрацює!
Виклик кваліфікованого фахівця допоможе визначити причини неполадок і зрозуміти обсяг майбутніх робіт. З метою економії часу клієнта найчастіше проводиться ремонт пральних машин на дому, для цього при виїзді кожен фахівець має великий запас деталей і запчастин на випадок заміни. Сьогодні в будинках львів’ян стоять різні машини - від громіздких апаратів з вертикальним завантаженням, зроблених не одне десятиліття назад до компактних сучасних пральних машин з фронтальним барабаном і великою потужністю. Тому майстер по ремонту пральних машин повинен бути універсалом, який знається на таких різних сферах. У нас працюють найкращі фахівці, які до замовлень підходять відповідально незалежно від вартості.

Ремонт побутового газового обладнання

При перебоях чи несправностях в роботі газового обладнання (котла, газової плити, колонки) ми оперативно допоможемо з ремонтом. Також перевіримо стан витяжки, проведемо чищення теплообмінника.

Вартість послуг

Одним з питань, які найчастіше задають клієнти, які замовляють ремонт побутової техніки, є вартість наших послуг. Вона розраховується індивідуально і залежить від наступних чинників:

 • характер несправності;
 • складність усунення виявлених поломок;
 • ціна на запасні частини до побутової техніки.

Точну вартість ремонту побутової техніки наш фахівець зможе озвучити тільки після виконання всіх діагностичних робіт і складання переліку неполадок. Ціна буде обов'язково узгоджена з вами - до цього моменту ніяких робіт проводиться не буде.
Серед переваг співпраці з нами дуже багато клієнтів називають можливість відремонтувати побутову техніку на дому. Завдяки цьому ви будете позбавлені від необхідності наймати транспорт, везти громіздкий холодильник або посудомийну машину до нас.

Залиште повідомлення в цій формі