Монтаж батарей опалення Львів :: Низькі ціни в 2018

Монтаж батарей опалення Львів. Якщо ви замовите професійні послуги майстрів від "Наш Майстер", то ціна встановлення батарей опалення у Льові буде набагато нижче, ніж у багатьох будівельних організаціях. Це пов'язано з тим, що наші майстри працюють за договором без посередників. Зателефонуйте за вказаними телефонами або залиште заявку сайті. Вільні фахівці у Львові зможуть приступити до монтажу батарей опалення Львів вже через кілька годин.

Монтаж батарей опалення Львів. Як забезпечити свій будинок теплом

Монтаж батарей опалення Львів Монтаж батарей опалення Львів. Чавунні радіатори зарекомендували себе найбільш надійним джерелом тепла. Гідравлічні випробування довели, що вони забезпечують максимальну тепловіддачу як в приватних будинках, так і в квартирах. Та й ціни на них набагато нижче, ніж на пластик. Вигідні розцінки на установку і заміну будь-яких опалювальних батарей:

 • алюмінієвих
 • біметалевих
 • сталевих
 • чавунних

Використання надійної запірної арматури і правильне підключення забезпечать вас теплом навіть у найлютіші морози. Залежно від площі заміського будинку або квартири, наші виконавці підберуть необхідну кількість секцій радіатора для кожного приміщення.

Підготуйте приміщення до монтажу нових батарей опалення

Монтаж батарей опалення Львів ціни Замовте послуги в нас, і вам не доведеться думати про те, де взяти розвідний ключ, байпас або болгарку. Майстри принесуть всі необхідні інструменти для ремонту з собою. Демонтаж радіаторів старого і нового зразка проводиться дуже акуратно, без пошкоджень підлогового покриття в приватному будинку або квартирі. Самостійно придбаєм необхідні витратні матеріали:

 • прокладки
 • заглушки

Перед початком ремонту від труб буде відключено водопостачання. Варто пам'ятати, що чавунні батареї мають дуже велику вагу, поміняти їх одному практично неможливо, тому замовляйте кілька робочих для заміни та монтажу батарей опалення Львів.

Монтаж батарей опалення у Львові. Система обігріву в заміському будинку

Перед облаштуванням радіаторів в заміському будинку необхідна правильна розводка труб. У приватних майстрів ви можете замовити як двотрубну розводку, так і систему з однією трубою. Монтаж двотрубної системи розводки вважається більш ефективним і забезпечує кращу тепловіддачу, однотрубна ж система являє собою більш бюджетний варіант. Монтаж радіаторів можливий будь-яким способом:

 • нижнє підключення
 • бокове підключення
 • діагональне включення

За вашим бажанням наші виконавці встановлять на радіатори термовент, які дозволять самостійно регулювати температуру в кімнатах. Вартість монтажу батарей опалення у Львові буде залежати від площі конкретного приміщення.

Монтаж батарей опалення Львів :: Збірка батарей

Встановлення батарей опалення Львів Після підготовчих робіт фахівці приступлять до безпосередньої збірки і монтажу батарей опалення у Львові. В процесі роботи виконавці роблять наступне:

 • збирають секції, групують і з'єднують їх за допомогою прокладок, ніпелів і силікону
 • радіатори опалення під'єднують до труб за коштами сгинів
 • всі з'єднання герметизують

Монтаж батарей опалення Львів повинен бути виконаний професіоналами, в іншому випадку ви ризикуєте вивести з ладу всю систему опалення. Після влаштування радіаторів опалення ви можете замовити їх фарбування. Дуже часто порушення теплообміну в приміщенні може бути викликано засміттям радіатора. Ви можете замовити професійне прочищення системи опалення у Львові. У більшості випадків, очистити радіатори від засмічення означає відновити теплообмін. Замовити прочищення вигідніше, ніж оплатити повну вартість монтажу чавунного радіатора. Також фахівці можуть провести заміри температури радіаторів опалення спеціальними інструментами. На сайті ви знайдете найвигідніші розцінки на подібні послуги.

Скільки коштують послуги по заміні батарей

Розцінки на професійну допомогу можуть бути різними. Вартість демонтажних робіт у Львові буде залежати від наступних факторів:

 • які і в якій кількості потрібно монтувати радіатори
 • скільки в них секцій
 • які терміни виконання роботи

Якщо демонтаж проведено раніше і вам потрібен тільки монтаж батарей опалення Львів - ціна на послуги буде нижчою. Монтаж чавунного радіатора опалення (ціна на секцію) у молодих виконавців коштує дешевше. Ви також можете вказати бажану ціну на виконання робіт в заявці або домовитися з досвідченим фахівцем про знижки. Робота буде виконана швидко і якісно, правильне під'єднання виконавці гарантують. Для оцінки обсягів робіт фахівці можуть виїхати на місце проведення робіт. Як правило, змонтувати пристрої можна в термін не більше одного дня. Якщо необхідно поміняти всю систему обігріву, то терміни і ціна монтажу батарей опалення у Львові будуть залежати від площі приміщення.

Монтаж електрощитка Львів :: Ціни на встановлення щитка в 2018

Монтаж електрощитка Львів. У разі, якщо у вас з'явилася необхідність в складанні і монтажі електрощитка у Львові, всю цікаву для вас інформацію про ціну або переліку надаваних нами послуг ви можете знайти на нашому сайті або ж зв'язатися з нами по телефону. Крім цього, ви можете отримати консультацію від наших фахівців абсолютно безкоштовно, так само зв'язавшись з нами по телефону або на офіційному сайті.

Монтаж електрощитка у Львові. Якими перевагами володіє наш клієнт?

Монтаж електрощитка Львів У процесі прокладки електропроводки в будинку одним з найважливіших моментів є збірка і встановлення електрощитка Львів, цей прилад є основоположним у всій електричної мережі. На сьогоднішній день ви можете звернутися в будь-яку контору або до будь-якого приватного електрика, але не кожен може дати вам гарантію якості. Монтаж електрощитка Львів цей процес вимагає ретельного дотримання технічних норм, а головне професіоналізму в області електроенергії. Все це вам може дати саме наша фірма. Високий рівень кваліфікації фахівців і гарантовану якість обслуговування нашою компанією визнано не одним нашим клієнтом. Наші співробітники підготовлені для монтажу різних рівнів складності.

У яких випадках необхідний монтаж електрощитка Львів?

Монтаж електрощитка Львів ціни Існує кілька причин необхідності монтажу електрощитка у Львові. Для початку, це установка нової електричної системи в будівлі, час не щадить нікого і ні що, і електрощити теж потребують періодичної заміни, і не обов'язково чекати поломки обладнання, багато хто воліє заміну електрощита на більш новий і сучасний для підвищення ефективності роботи і з метою безпеки. Не варто економити на наданні подібних послуг і довіряти справу не професіоналам, тому що ви економите в першу чергу на своє здоров'я і свою безпеку. При встановленні електрощита потрібно врахувати величезну множин нюансів і дрібниць, які можна легко втратити, але професіонали не допустять такої халатності і будуть гранично уважні при виконанні роботи. Кваліфіковані фахівці передбачать т всі можливі неприємні обставини і постараються запобігти їх все шляхом застосування додаткових захисних заходів. Довіривши справу в руки наших фахівців, ви можете спати спокійно, адже ми гарантуємо не тільки хорошу працездатність пристрою, але і вашу безпеку. Співробітники нашої фірми вже не перший рік працюють в сфері обслуговування електричних систем і мають величезний досвід в монтажі електрощитків Львів різної складності і комплектації. Їм під силу монтаж як простих однофазних мереж, так і складних трифазних. При цьому вони проводять повний спектр заходів щодо забезпечення високої працездатності системи і повної вашої безпеки. Звернувшись до наших професіоналів ви самі собі забезпечуєте надійність і працездатність за розумною ціною.

Як правильно провести монтаж електрощитка у Львові

Встановлення електрощитка у Львові Не варто довіряти збірку електрощитків дилетантам, адже це дуже важливий крок, який вимагає максимум уваги і професіоналізму. Уже встановлений електрощит повинен відповідати всім нормам пожежної безпеки, він повинен бути зручним і надійним. Щит є чи не основним пристроєм у всій електромережі і виконує наступні функції:

 • контроль електроенергії;
 • управління всієї системи;
 • збереження безпеки.

Монтаж електрощитка Львів включає в себе:

 • передчасна підготовка до роботи;
 • закріплення корпусу пристрою;
 • монтаж автоматів і рубильників;
 • установка лічильників споживання електроенергії;
 • проводка кабелю;
 • перевірка якосты роботи.

Безпосередньо перед монтажем електрощитка у Львові необхідно провести ряд розрахунків і процедур. Монтаж повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Система розраховується на початкові вихідні струми, а також для запобігання можливість короткого замикання та своєчасне спрацьовування автоматики при витоку або перевантаження системи.
 2. З'єднання системи повинні бути якісно встановлені, інакше при ослабленні контактів елементи щитка можуть перегрітися, що загрожує спалахом.
 3. Вся система повинна відповідати нормам пожежної безпеки і вогнестійкості матеріалів.Як ви вже зрозуміли монтаж щита справа довга і копітка тому якщо ви хочете, щоб ваша електрична система справно працювала, зверніться в нашу компанію.Потрібно бути гранично уважним і при виборі пристрою.Електрощит має безліч характеристик, при виборі щита рекомендуємо проконсультуватися м професіоналами.Найбільш затребуваним і безпечним є щит з УЗО класу не нижче 6000, ця умова забезпечить вашу безпеку.
 4. Всі елементи проходять ретельну перевірку в спеціальних електричних лабораторіях на виявлення дефектів, несправностей і відповідно заданим параметрам.

Збірка і монтаж електрощитків для квартир Львова

Встановлення електрощитка Львів ціни Квартирні електрощитки можуть відрізнятися між собою, за принципом монтажу вони можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Перші закріплюються прямо на стіні без попередньої підготовки простору, обто без виготовлення ніш, другий вимагає додаткової підготовки, а саме потрібно руйнувати стіну. Від виду щита залежить ціна монтажу внутрішніх щитків явно дорожча зовнішніх. Так само вартість на монтаж електрощитка Львів може залежати від структури поверхні, від її матеріалу і від габаритів. Як вже говорилося раніше не варто економити на монтажі. Монтаж вбудованих електросистем обійдеться вам трохи дорожче установки зовнішніх щитків, але зовні внутрішні електрощити виглядають набагато естетичніше і акуратніше. Для квартир дуже зручно застосовувати електрощиток з двома відділеннями тобто з осередком для електричних автоматів і УЗО, і з відділенням для систем, що працюють на слабкому струмі, альтернативою може бути окремий щит для слабкострумових систем, це теж може зажадати деякої націнки за послуги, але не можна не погодиться, що такий метод установки набагато зручніше. Монтаж квартирних щитків один з найпростіших, потрібно лише правильно підібрати все обладнання, і звичайно ж не помилитися при виборі фахівця, в чому ми вам звичайно ж готові допомогти. Не забувайте, що ми можемо вас проконсультувати по вас цікавлять, щоб вам було простіше на момент підготовчого етапу.

Збірка і монтаж електрощитка Львів для котеджу

Монтаж електрощитів в котеджі обійдеться вам дорожче, так як сам процес складніше, а обсяг роботи більше. Як правило, в електро схемах для будинків набагато більше розеткових мереж, самі електрощитки набагато більше за габаритами ніж в квартирах, збільшується число необхідних для установки деталей і напруга розраховується на великі струми. За способом встановлення електрощити для літніх будинків діляться на строєні і зовнішні, перші обійдуться вам трохи дорожче через складність виконання, але зовні вони виглядають більш естетично. Щити для котеджу відрізняються між собою і по функціоналу, застосовуються щитки автоматичного введення резерву з метою забезпечення безперебійного харчування, існують окремі щити для управління охолоджувальними, водоснабдітельнимі і опалювальними системами, а так само вам знадобляться щити для управління системами отдельна на кожному поверсі. Іншими словами вам потрібно буде не мало витратитися на установку електричної мережі в вашому котеджі, так як вам знадобиться далеко не один щит, але воно того варто, не можна перевантажувати один щит, це може викликати перебої в роботі або ще гірше пожежа.

Як замовити монтаж електрощита у Львові

Від принципу захисту системи залежить вартість монтажу електрощитка Львів: використання диференціальних автоматів в поєднанні з ПЗВ вийде вам дешевше, ніж збірка із застосуванням дифавтомату. Найбільш бюджетний спосіб захисту системи це захист декількох розеткових і світлових ліній за допомогою УЗО, що працює на підвищеному номінальному струмі, і декількома автоматами для кожної лінії. На вартість робіт вплине і марка електрощита, так щит марки Легранд ТХ обійдеться вам дешевше ніж щит марки Легрнад DX. Якщо ви не впевнені у виборі марки електрощита або з вибором методу захисту системи або ж у вас є інші питання, наприклад про ціни або спектрі послуг, що надаються, то обов'язково звертайтеся до нас, наші фахівці обов'язково допоможуть прийняти оптимальне і найбільш правильне рішення.

Монтаж опалення Львів :: Ціни на встановлення у 2018

Компанія «Наш Майстер» здійснює монтаж опалення Львів в приватному будинку на протязі багатьох років. Наші фахівці мають великий досвід в сфері будівельних комунікацій і готові виконати замовлення будь-якої складності. монтаж опалення Львів Ми виконаємо цю роботу в вашому домі максимально швидко і ефективно. За час своєї діяльності наша компанія зуміла об'єднати в єдину команду кращих фахівців, професійно виконують монтаж системи опалення Львів в приватних будинках. Високий професіоналізм працівників дозволяє нашій компанії гарантувати своїм клієнтам якісне виконання роботи. Причому, не дивлячись на висококваліфікований і професійний підхід до надання послуги - монтаж опалення Львів, ціна все ж є практично найвигіднішою серед конкурентів. У нашій компанії використовуються інноваційні технології в сфері монтажу опалювальних систем, що гарантують створення у Вашому домі надійної, технологічною і зручної системи управління енергією. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевненими в тому, що Ваш будинок стане більш технологічним. Ми завжди з радістю йдемо на контакт з клієнтами, і ознайомитися з докладною інформацією про послугу монтажу опалення у Львові ви можете по вказаному телефону компанії. Наші співробітники з радістю вислухають Ваші питання і в найкоротші терміни дадуть на них відповіді. Процес монтажу опалення у Львові - це комплекс складних процедур, які здатні виконати тільки професіонали в даній сфері. Самостійні спроби монтажу опалення в приватному будинку можуть привести до незворотних наслідків, через які може постраждати як мінімум ремонт, а також і люди, що знаходяться в даному приміщенні.

Монтаж опалення Львів. Центральне та автономне теплопостачання

монтаж опалення Львів ціни Існує два види теплопостачання в будинку - автономне і центральне. При автономній системі опалення в приватному будинку джерелом тепла є окремий котел або піч. Джерело енергії може бути газового або електричного типу. Особливо складно виконати монтаж газового котла, так як в даному виді роботи існує безліч нюансів. Сьогодні газове опалення у Львові є найбільш поширеним, але в той же самий час і не простим, з точки зору монтажу, так як воно вимагає не тільки знань по монтажу даного обладнання, а й допуски, а також навички при пуско-налагодження і налаштування. Вартість опалення в приватному будинку знижується, якщо спочатку в проекті будинку був закладений і побудований димохід. Звичайно варто відзначити, що щомісячні витрати користування автономною системою опалення радують (в порівнянні з центральним опаленням) і це і робить перевагою установку газового котла в котеджі або заміському будинку. При централізованому варіанті немає необхідності мати окреме джерело енергії в своєму будинку, тобто, процедура підключення котла опалення відсутнє. Теплова енергія в даному випадку надходить в будинок з найближчого розподільного теплового вузла, що відноситься до міських комунікацій. Плюсом підключення до міського розподільного вузла є відсутність необхідності проводити складний монтаж опалення Львів в своєму будинку. Але існує і ряд недоліків, а саме - збільшення вартості опалення приватного будинку, ціна на яке може досягати значних розмірів. При центральному підключенні можна самостійно «включити або відключити» опалення, хоча в міжсезоння це дуже актуально, що іноді приносить додаткові витрати і дискомфорт.

«Наш Майстер» - монтаж опалення Львів

монтаж опалення Львів ціни 2018 Будь то монтаж газових котелень або підключення до централізованого опалення, всі ці види робіт повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Адже монтаж опалення у Львові готові виконати безліч компаній і десятки приватних осіб. Як же вибрати підходящого підрядника? Найкращий варіант - це співпрацювати з організаціями, давно працюють в даній сфері послуг. Додаткові критерії вибору - це наявність власного офісу і складання договору, що говорить про отримання клієнтом гарантій на виконання якісного монтажу системи опалення в приватному будинку. Всім цим критеріям повністю відповідає компанія «Наш Майстер». Ми займаємося монтажем опалення у Львові вже більше 8 років. За цей час ми змогли створити команду кваліфікованим фахівців, які заслужили довіру у багатьох людей і організацій в місті. В спектр наших послуг входять багато видів робіт, в тому числі і заміна опалювальних батарей. Ми враховуємо, що ціна заміни опалювальних батарей в квартирі може відрізнятися в залежності від складності, тому підсумкову суму робіт завжди обговорюємо з клієнтами при виїзді і огляді об'єкта, але до початку монтажу, що робить нас чесніше наших конкурентів.

Монтаж систем опалення - Планування робіт

встановлення опалення Львів Як і в будь-якомій іншій справі, при замовленні опалення приватного будинку, в першу чергу необхідно скласти і затвердити проект майбутньої роботи. Отримавши заявку на монтаж системи опалення у Львові, наша компанія відправляє на об'єкт свого інженера. До завдань інженера на даному етапі входить підготовка схеми, розрахунок необхідних коштів і устаткування для виконання робіт і складання попереднього кошторису. При проектуванні системи опалення та розрахунку вартості монтажу, уточнюються такі моменти:

 1. Розташування опалювальних елементів.
 2. Ступінь автоматизації опалення.
 3. Вид теплопостачання.
 4. Вид палива.
 5. Яким надається перевага моделі обладнання.
 6. Вартість проекту та ін.

Окрему увагу під час підготовки проекту приділяється поєднанню опалення приватного будинку з вже існуючими в ньому інженерними системами. З огляду на, що ми здійснюємо монтаж опалення Львів та водопостачання, а також електромонтаж і монтаж інших комунікацій, можливе створення комбінованого проекту, що заощадить Ваші гроші і час. Адже всі комунікації в одній організації - це вірний вибір!

Встановлення опалення Львів

Коли зведення «коробки» котеджу або заміського будинку завершено, можна приступати до монтажу опалення Львів, ціна на яку вже буде відома на основі вивчення об'єкта і виявлення всіх можливих нюансів, які можуть бути не враховані при проектуванні. Наша компанія здійснює монтаж опалення приватного будинку в суворій відповідності з проектом, але Ви завжди можете внести корективи, якщо це не суперечить нормам безпеки і не вплине на працездатність системи. Установка систем теплопостачання передбачає виконання низки заходів щодо технічної безпеки під час виконання робіт. Так, при монтажі опалення в дерев'яному будинку важливо дотриматися всіх вимог протипожежної безпеки. Співробітники нашої компанії регулярно проходять спеціальні курси з підготовки та закріпленню навичок, що дозволяє їм завжди виконувати всі вимоги безпеки і виключити можливість негативних наслідків роботи. Процес монтажу опалення в котеджі та інших видах приватних будинків ділиться на кілька основних етапів.

Устаткування котельні

Зазвичай котельні кімнати обладнуються в тому випадку, коли джерелом теплової енергії в будинку не є центральне опалення. Крім стандартних робіт по установки котла, проводиться, і ряд інших заходів, які називаються обв'язкою. В обв'язки котла входять:

 1. Збірка колекторного вузла.
 2. Установка насосів.
 3. Монтаж гідроакумулятора.
 4. Монтаж автоматики.
 5. Установка датчиків контролю-термометра і манометра.
 6. Монтаж електрощита і підключення встановленого обладнання.

Таким чином, ціна опалення буде прямо залежати від якості встановленого обладнання і додаткових компонентів. Наші фахівці завжди готові дати рекомендації по вибору обладнання, щоб Ви змогли заощадити свої гроші і тим не менш отримати якісний монтаж опалення Львів, ціна у Львові на яке сильно відрізняється. Некомпетентній в даному питанні людині, легко переплатити за не найкращий товар.

Монтаж радіаторів

Установка радіаторів опалення - це стандартна послуга, що надається нашою компанією і входить в загальний список по установці опалення в приватному будинку. Даний вид роботи вимагає особливих знань, навичок та інструментів, тому вкрай не рекомендується робити заміну радіаторів самостійно, і краще довірити цю справу нам. Також існують відмінності в заміні радіаторів опалення в квартирі від відповідної роботи в приватному будинку - різний тиск, різна пуско-наладка, щоб не відчувати дискомфорт після проведених робіт звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців. Послуга заміни радіаторів опалення у Львові вважається не з дешевих робіт, але ми завжди йдемо назустріч клієнтам і готові надати найоптимальніші ціни на даний вид послуг. Якщо монтаж радіаторів опалення не є необхідністю і можна обійтися звичайним ремонтом, то ми готові провести і цю процедуру. Ремонт, поряд з установкою радіаторів опалення вимагає наявності навичок у майстри і спеціального інструменту, що робить здійснення даної роботи самостійним чином практично неможливим. Саме тому ми рекомендуємо Вам звернутися за допомогою саме до нас, якщо у Вас виникла необхідність монтажу опалення Львів. Наші фахівці займаються установкою радіаторів опалення протягом восьми років, тому вся робота буде зроблена якісно і швидко - навіть не сумнівайтеся в цьому!

Встановлення теплої підлоги

Окрема послуга нашої компанії - це монтаж теплої підлоги в будинку. Це порівняно новий вид домашніх комунікацій. Наші співробітники займаються монтажем теплої підлоги не один рік, тому мають всі навички і обладнанням для даного виду роботи. Сьогодні ціна теплої підлоги не так вже й висока, тому не втрачайте таку можливість поліпшити комфорт житла. Не тільки ціна теплої підлоги є вирішальним фактором замовлення даної послуги. Відзначено, що при наявності таких комунікацій в будинку у людей знижується кількість захворювань, так як ноги завжди знаходяться в теплі. Ми можемо виконати монтаж теплої підлоги під плитку, що безпосередньо зменшить витрати на заливку додаткової стяжки, але принесе комфорт у Ваш дім. Також варто відзначити таку послугу, як монтаж водяної теплої підлоги. З цінами на цей вид робіт ви можете ознайомитися на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону. Цим же способом Ви можете дізнатися і вартість монтажу теплої підлоги в приватному будинку. Як правило, ціна монтажу водяного статі трохи вище, але також є доступною для всіх. Зазвичай укладання теплої підлоги не займає багато часу, а з огляду на високий професіоналізм наших фахівців, всі роботи і зовсім займуть мінімум часу. Чому Вам вигідно з нами співпрацювати Наша компанія - одна з найдосвідченіших в сфері надання послуг монтажу систем комунікацій в приватних будинках. За цей період нам вдалося створити професійну команду і довести процес роботи практично до автоматизму. Ми надаємо широкий спектр послуг, що стосуються опалювальних систем в будинках, включаючи установку батарей, заміну опалення, ремонт опалення та багато інших видів. У нас Ви зустрінете найоптимальніші ціни на системи опалення, які відповідають всім нормам і стандартам якості і безпеки. Таким чином, співпрацюючи з нами, вартість монтажу опалення Львів не вдарить по вашій кишені. На нашому сайті Ви завжди можете знайти корисну інформацію про співпрацю, а також задати питання нашим менеджерам, які оперативно нададуть Вам відповіді. Також ви можете ознайомитися з деталізацією і прайсом цін на монтаж опалення у Львові на нашому сайті. Наша компанія виконує монтаж і ремонт багатьох видів комунікацій, що дає Вам можливість облаштувати не тільки систему опалення в будинку, але і енергопостачання, водопостачання, системи відеоспостереження, кондиціонування і багато іншого. Ми даємо тривалі гарантії на надані послуги, тому разом з нами Ви будете впевнені в благополуччі свого будинку на довгі роки вперед! З'явилися питання? Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них!

Монтаж електропроводки Львів :: Ціни на встановлення 2018

Монтаж електропроводки Львів. Компанія «Наш Майстер», що має безмежний досвід в сфері будівельних комунікацій, якісно виконає монтаж електропроводки Львів, незалежно від складності пропонованих робіт.

Монтаж електропроводки Львів

Монтаж електропроводки Львів У складі організації - лише досвідчені співробітники, готові впоратися з самими непростими завданнями за своїм профілем, і це дозволяє нам гарантувати високий результат! При цьому ціни на монтаж електропроводки Львів в нашій компанії доступні для кожного. Завдяки використанню нами інноваційних електротехнологій ми створимо комфорт, технологічність і безпеку у Вашому домі.Ваш будинок стане Вашою любов'ю і Вашою гордістю. Монтаж електропроводки Львів - сфера, яка не терпить непрофесіоналізм. Самостійна заміна проводки може призвести до плачевних наслідків: короткі замикання, пожежі, серйозні ураження електричним струмом. Набагато краще звернутися до тих, для кого електромонтажні роботи - професійна діяльність. Але ж електромонтажні компанії у Львові обчислюються десятками. Крім того, потенційному клієнту може зустрітися приватний електрик, що виконує замовлення наодинці. Як знайти дійсно кращий варіант серед стількох пропозицій? Хто зможе зробити якісний монтаж електропроводки у Львові за розумними розцінками? Звичайно, доцільніше в даному випадку вибирати електромонтажні організації, які давно існують на ринку, мають офіс, а також укладають договір на роботи, відповідно, несуть гарантійні зобов'язання. Цій вимозі на всі сто відсотків відповідає наша компанія. Ми здійснюємо монтаж електропроводки у Львові більше 8 років. Це значний термін, за який колектив фахівців зміг заслужити довіру багатьох людей.

Монтаж електропроводки у Львові. Якісне обладнання, хороші фахівці - запорука успіху

Монтаж електропроводки Львів ціни Ми готові виконати електромонтажні роботи в житлових і офісних будівлях. Крім того, «Наш Майстер» - це компанія, що виконує промисловий електромонтаж. Всі роботи, будь то заміна проводки, установка розеток, вимикачів, збірка щитів, установка лічильників проводяться з використанням професійного устаткування. Але хороше обладнання - це ще не найголовніше, коли мова йде про монтаж проводки в квартирі або котеджі. Важливо, щоб це обладнання знаходилося в руках компетентних людей. У нашій організації працюють саме такі фахівці. Послуги нашого електрика - будуть на висоті, з урахуванням всіх нюансів і обставин. Простий приклад: заміна проводки в квартирі стандартного типу - це не те ж саме, що і виробляти монтаж електропроводки у Львові в дерев'яному будинку. Дерево - горючий матеріал, і тому тут треба дотримуватися особливих заходів при монтажі. Але нашим клієнтам можна не турбуватися: фахівці проведуть монтаж електропроводки в дерев'яному будинку так, щоб це було максимально безпечно для вас. Електрика в дерев'яному будинку - річ дуже тонка, вимагає особливої підготовки і досвіду фахівців.

Монтаж електропроводки у Львові. Переваги співпраці з нашою компанією

Монтаж проводки Львів Досвід і надійність - не єдині причини, чому звертатися потрібно саме до нас, а не в інші електромонтажні організації. Назвемо ще кілька переваг, які отримує клієнт, замовляючи монтаж електропроводки у Львові в «Наш Майстер».

 • Низькі розцінки. Переглянувши наш прайс лист на електромонтажні роботи, який знаходиться у відкритому доступі, можна наочно в цьому переконатися. Даний прайс на електромонтаж складений з урахуванням всіх потреб клієнта.
 • Прозоре ціноутворення. Прейскурант цін на електромонтажні роботи включає навіть розцінки на найдрібніші роботи, такі, як, наприклад, установка подрезетніка або штроблення стін. Немає ніяких додаткових комісій і незрозумілих доплат.
 • Гарантія. На всі електромонтажні роботи, які робляться нашими співробітниками, існує гарантія. Але кожна з таких робіт має свої тонкощі, тому і термін гарантії може різнитися.
 • Акуратність і відповідальність. Для нас важлива репутація, тому ми відповідаємо за результат. Якщо, наприклад, була зроблена заміна проводки, то можна бути впевненим, що результат відповідає всім нормам сучасного будівництва. Ця перевага відрізняє нас від багатьох «шабашників», які нерідко надають послуги електрика у Львові низької якості, але фактично за це відповідальності взагалі не несуть.
 • Оперативність. Послуги електрика не терплять зволікань, обходитися без електрики довгий час в сучасному світі не хочеться нікому. І тому ми виконуємо всі електротехнічні роботи в найкоротші терміни, нічого не відкладаючи на завтра.
 • Великий спектр послуг. З одного боку, ми надаємо і такі масштабні послуги, як заміна електропроводки або монтаж електропроводки з нуля, з іншого ж боку, до нас можна звернутися і, наприклад, для того, щоб просто встановити нову бра або люстру. Плюс до всього «Наш Майстер» - це компанія, що виконує промисловий електромонтаж.
 • Робота під ключ. Після нашої роботи, клієнтові не потрібно буде більше ні про що турбуватися і замовляти додаткові послуги електрика у У Львові. А після роботи в присутності клієнта завжди проводиться перевірка і тестування електромережі.
 • Безкоштовний виїзд фахівця. Будь-якій людині рекомендується якомога оперативніше реагувати на проблеми з електрикою. Якщо відчули запах горілої проводки, помітили знижена напруга або будь-які перебої, варто відразу набрати телефон нашої компанії і фахівець - електрик приїде за вказаною адресою, і при цьому виїзд - не коштуватиме ні копійки.

Від чого залежать ціни? Важливими чинниками, що впливають на вартість, є площа приміщення і складність тих чи інших операцій. А складність залежить, припустимо, від того, з якого матеріалу зроблені стіни. Замовляючи монтаж електропроводки у Львові, це обов'язково потрібно враховувати. У цегляних об'єктах монтаж електропроводки коштує дешевше, ніж панельних будинках, бетонних будівлях. Наш прайс на електромонтажні роботи недвозначно свідчить про це. Крім того, вартість електромонтажних робіт залежить від передбачуваних трудовитрат. Очевидно, що часткова заміна електропроводки в цегляній багатоповерхівці вимагає менше зусиль і витрат (транспортні), ніж монтаж електропроводки в котеджі за містом з нуля. Тому ціна на такий монтаж вище, ніж ціна заміни електропроводки. Не треба забувати і про такі глобальні чинники, як інфляція, стан економіки в країні і регіоні і т. д. У зв'язку з цим розцінки на електромонтажні роботи на 2017 рік можуть відрізнятися від розцінок, скажімо, на 2018 рік. Також зауважимо, що для деяких позицій існують свої унікальні особливості ціноутворення. Скажімо, те, скільки буде коштувати прокладка кабелю, залежить від загального обсягу. Вивчаючи представлений прейскурант цін, про це треба пам'ятати. Компанія «Наш Майстер» - це команда майстрів, які проведуть монтаж електропроводки у Львові по вищому розряду. Звертайтеся!

Чистка каналізації Львів :: Ціни на чистку каналізаційних труб

Яка чистка каналізаційних труб повинна відбуватися в нашому місті? Як замовити послугу «чистка каналізації»? Наша компанія надає такі послуги. Приватний будинок, квартира, або підприємство – які в вас є об’єкти для вирішення цього питання? Ми підготуємо та реалізуємо навіть найбільш серйозні проекти. Або допоможемо будь-якому мешканцю Львову привести до ладу каналізаційну систему.

Читати дальше

Терміновий аварійний виклик сантехніка Львів :: Низькі ціни

Аварійний виклик сантехніка може займати дуже багато часу, якщо він працює на комунальні служби. Якщо потрібен терміновий виклик сантехніка, то звертайтеся до нашої компанії. Лояльні ціни та якість обслуговування вам обов’язково сподобаються. Вартість не стане для вас дорожчою, проте ви отримаєте якісну послугу в стислі терміни.

Читати дальше

Терміновий аварійний виклик електрика Львів :: Низькі ціни

Потрібно замовити аварійний виклик електрика? Ви знайшли компанію, яка надає такі послуги у Львові! Терміновий виклик електрика потрібен тоді, коли невчасна допомога фахівця може привести до вкрай негативних наслідків. Також цю послугу замовляють при відсутності світла вдома. Якщо несправні світлові прилади, не працює побутова техніка, треба з’ясувати причину.

Читати дальше

Як відремонтувати розетку

Remont rozetokРозетка стала іскритися, функціонувати зі збоями або зовсім зламалася? Подібне може статися з різних причин. Однак, незалежно від причини, необхідно якомога швидше усунути неполадку. Щоб уникнути отримання травми і гарантувати правильне виконання робіт, замовте ремонт розеток, який буде проводити досвідчений майстер.

Читати дальше

Ця непроста професія "чоловіка на годину"

cholovik na hodynuЧоловік на годину - це людина, яка виконує не тільки дрібні побутові роботи, але і будь-яку іншу допомогу по дому і інші особисті прохання по домовленості. Це своєрідна людина-оркестр - і сантехнік, і електрик і, якщо знадобиться, особистий шофер. І читець, і жнець, і на дуді грець.

Читати дальше