Малярні роботи Львів :: Фарбування стін та стелі у Львові :: Ціни

Багато хто вважає, що малярні роботи Львів це просто фарбування стін у Львові або підлоги, і що таку процедуру може виконати будь-хто. Тому немає сенсу наймати професійного маляра. Після проведення фарбування стін такими «майстрами» доводиться ховати помилки килимами, картинами або іншими способами.

Читати дальше

Монтаж гіпсокартону на стіну та стелю Львів. Підвісні стелі з гіпсокартону

Монтаж гіпсокартону Львів. Гіпсокартон з'явився на ринку здавна і його застосовували багато років для виконання оздоблювальних робіт. Чому ж використовують саме гіпсокартон? Він зручний у використанні, його легко різати, добре вирівнює поверхню, на нього можна клеїти будь-який оздоблювальний матеріал, наносити ґрунтовку і фарбувати. Тому потрібно більш детально розглянути основні аспекти при монтажі гіпсокартону на стіну та стелю.

Читати дальше

Ремонт та монтаж бачка унітазу Львів :: Терміново поремонтувати бачок

Монтаж бачка унітазу Львів. Для бездоганної роботи унітазу необхідно правильно встановити зливний бачок, щоб виконувати всі передбачені виробником правила. Конструкція зливного бачка досить складна, тому монтаж бачка унітазу у Львові краще довірити професіоналам.

Читати дальше

Заміна та монтаж змішувача Львів :: Ціни на встановлення та ремонт

Довірте заміну змішувача у Львові на кухні та у ванній нам! "НашМайстер" працює в Львові та прилеглих містах. Заміна та монтаж змішувачів у Львові за цінами комфортним для клієнтів - типова робота для наших сантехніків. Телефонуйте!

Читати дальше

Заміна та монтаж сифона Львів :: Ціни на встановлення та ремонт в 2019

Потрібен ремонт або заміна сифона у Львові під раковиною, у ванній або на кухні - сміливо телефонуйте нам! "НашМайстер" - монтаж сифонів в квартирах і офісах Львова з гарантією і в найкоротші терміни.

Читати дальше

Заміна електропроводки Львів :: Ціни на заміну проводки у Львові

Заміна електропроводки Львів. Майстри компанії «НашМайстер» виробляють повну і часткову заміну електрики в квартирах, офісах, будинках і спорудах, а так само на об'єктах торгівлі. Нашими електриками проводиться заміна електропроводки та іншого електричного обладнання. Заміна проводки у Львові періодично необхідна, так як стара проводка може не витримати зростаючу від появи нових приладів навантаження.

Читати дальше

Ремонт пральної машинки Львів :: Ціни на ремонт пралки у Львові

Ремонт пральної машинки Львів. Не включається пральна машина? Після віджимання речі залишаються мокрими? Не панікуйте, компанія "НашМайстер" поверне вашу вірну помічницю до життя. Виконуємо ремонт пральних машин на дому у Львові в день звернення. Можливий виїзд майстра в зручну дату. Просто зателефонуйте.

Читати дальше

Ремонт посудомийки Львів :: Ремонт промислової мийки та посудомийної машини у Львові - Найнижчі ціни

Ремонт посудомийної машини Львів може знадобитись в будь-який момент і добре завчасно знати кваліфікованого майстра, який допоможе в усуненні її поломки. Наші спеціалісти виконають ремонт посудомийки в будь-якому з наступних випадків:

Читати дальше

Монтаж каналізаційного стояка Львів :: Заміна водяного стояка у Львові

Заміна каналізаційного стояка Львів. Давайте коротко пройдемося по схемі ваших дій, якщо раптом знадобиться заміна водяного стояка і ви захочете зробити це самостійно. По-перше, вам треба отримати дозвіл на це в керуючої компанії. Відключати стояк, яким користуєтеся не тільки ви, але і інші мешканці, може тільки ця організація.

Читати дальше