Ця непроста професія "чоловіка на годину"

cholovik na hodynuЧоловік на годину - це людина, яка виконує не тільки дрібні побутові роботи, але і будь-яку іншу допомогу по дому і інші особисті прохання по домовленості. Це своєрідна людина-оркестр - і сантехнік, і електрик і, якщо знадобиться, особистий шофер. І читець, і жнець, і на дуді грець.

Як правило, такого роду послуги замовляють жінки, яким потрібно виконати будь-яку чоловічу роботу, але при цьому наймати професійного майстра буде занадто дорого. Чоловікам допомога необхідна для більш складної і важкої роботи, яку складно осилити поодинці.
Оплата «чоловіка на годину» залежить від витрачених часу і зусиль. Дрібні роботи оплачуються від 200 грн, збирання меблів може коштувати від 800 грн.

Оплата «Чоловіка на годину»

Одним з плюсів цієї роботи є вільний графік. Проте, заробітна плата, зі зрозумілих причин, різко зростає у вихідні та святкові дні. Бути «чоловіком на годину» можна як в складі команди і під керівництвом фірми, так і в приватному порядку. У першому випадку, ви будете отримувати тільки відсоток від грошей замовника, а не всю суму, але зате вам не доведеться шукати замовлення самим. У другому випадку, найбільш оптимальним варіантом пошуку клієнтури є розміщення своєї анкети на різних сайтах оголошень.
Для такого роду діяльності необхідно бути сумлінним, ввічливим і виконавчим, якісно виконувати свою роботу. Вам не подзвонить вдруге людина, якій ви нагрубили або криво прикрутили поличку до стіни. Як і жодна фірма не довірить вам клієнта, якщо ви будете недостатньо ввічливі.
Також є ще один важливий аспект цієї професії - відносини з вашим роботодавцем, якщо такий є. У більшості випадків, робота неофіційна, ніяких договорів не укладається, а це великий ризик того, що на ділі ви не отримаєте те, про що домовлялися на словах. А також дає можливість вашому начальнику істотно знизити оплату за вашу працю шляхом всіляких штрафів за все що завгодно, наприклад, за запізнення на три хвилини. Саме тому, в більшості своїй, напрацювавши базу клієнтів і чесне ім'я, майстри намагаються працювати індивідуально, щоб ні від кого не залежати.
З необхідними якостями ми вже розібралися, тепер приступимо до інструментарію. Існує так званий мінімум, який майстри носять на кожен виклик «на всякий випадок»: дриль, перфоратор, болгарка, молоток, шуруповерт, викрутки (шліцьові, хрестові), метр, пасатижі і олівець.
Навіть заздалегідь знаючи, якого роду роботу ви будете виконувати, краще взяти більше інструментів. У цій справі краще перестрахуватися. Ніхто не дасть гарантії, що не виникне ще парочки проблем або ж вас раптово не попросить виконати ще якусь роботу по дому.