Прайс на електромонтажні роботи Львів :: Доступні ціни

Розцінки на електромонтажні роботи у Львові на 2023 рік

Виклик майстра по місту 100грн.
Мінімальна робота майстра 400грн
Ремонт розетки 50грн
Ремонт вимикача 50грн
Ремонт електричного щитка 350грн
Ремонт бра 150грн
Навішування та збирання звичайноі люстри 350грн
Встановлення однофазного електричного лічильника 350грн
Встановлення трьохфазного електричного лічильника 450грн
Встановлення ПЗВ 300грн
Встановлення розподільчоі коробки 70грн
Демонтаж люстри 80грн
Демонтаж розетки 25грн
Демонтаж світильника точкового 50грн
Встановлення та заміна вимикача 60грн
Заміна магнітного пускача 280грн
Встановлення світильника таблетки 200грн
Заміна ПЗВ 300грн
Встановлення трифазноі розетки 250грн
Встановлення автомата на 1модуль 150грн
Встановлення автомата на 2модулі 200
Встановлення автомата на 3модулі 280грн
Встановлення електрощитка 300грн
Демонтаж та встановлення однофазного дифавтомата 250грн
Демонтаж та встановлення трифазного дифавтомата 280грн
Ремонт насосноі станціі дрібний 350грн
Монтаж світодіодноі стрічки 25грн м.пог
Монтаж трансформатора для світодіодноі стрічки 250грн
Монтаж світильника бра 200грн
Ремонт світильника бра 200 грн
Підключення однофазного електродвигуна 350грн
Підключення трифазного електродвигуна 450грн
Ремонт розподільчоі коропки 280грн
Ремонт магнітного пускача 250гр
Монтаж точки електропроводки 150грн
Штробіння та вирізання отворів для електропроводки.
Сверління отвору в гіпсокартоні під точковий світильник 50грн
Сверління отвору в бетоні під вимикач коробку розетку 80грн
Сверління отвору в цеглі під вимикач коропку розетку 50грн
Сверління отвору в гіпсокартоні та гіпсоблоці під вимикач коробку розетку 50грн
Штробіння для електропроводки в бетоні 60грн м.пог.
Штробіння для електропроводки в цеглі 45грн пог.м.
Штробіння для електропроводки в гіпсоблоці 25грн.м.пог
Комутація коробки від 120грн
Вибивання ніші під щиток 400 грн
Прокладання кабелів в коробі 25грн за м/п
Точка під інтернет 250 грн

Розцінки на електромонтажні роботи у Львові

Електромонтажні роботи Львів. Ми настільки звикли до благ електроенергії, що перестаємо помічати небезпеки, на які вона здатна. Електричний струм може створити електротравми, викликати пожежу, накоїти інші біди.

електромонтажні роботи

Питаннями безпечної експлуатації електрики необхідно постійно займатися. Починати треба з того моменту, як тільки задумані електромонтажні роботи в квартирі та контролювати постійно.

Доводиться враховувати багато факторів, прораховувати оптимальні варіанти з різних технічних рішень. Навіть якщо вся робота доручена фахівцям, то немає повної гарантії, що вони виконають її якісно.

Тому рекомендуэмо вам ознайомитися з добіркою матеріалів, щоб грамотно спілкуватися з найнятими майстрами, виключити помилки.

Проектування електромонтажних робіт: що і як спланувати в квартирі

Відразу зауважимо, що публікується інформація не призначена для професійних проектувальників. Її завдання: допомогти звичайним власникам квартир уникнути скоєння типових помилок, які електромонтажні роботи у Львові проводять "на око".

Спочатку показуємо, як можна створити плани кімнат різними способами, а потім пояснюємо прийоми планування електропроводки на них.

Як намалювати план квартири на комп'ютері або папері

Рекомендуємо не поспішати, а добре подумати. Доведеться визначитися із завданнями, які ви збираєтеся втілити в життя. Полегшити задумку допоможе план квартири по електромонтажу.

розцінки на електромонтажні роботи 2020

Його можна запитати в керуючої організації житлового господарства для зняття копії. Називається технічний паспорт.

Другий варіант: взяти зошитний листок, рулетку, лінійку,олівець. Все виміряти і намалювати ескізи в плані для кожної кімнати.

На їх основі робиться загальний план квартири. Робота нескладна, але дуже потрібна. Впорається навіть школяр. Тому залучайте дітей: їм корисно займатися такими речами.

Однак ми живемо в 21 столітті. Пора залучати в справу комп'ютерні програми. Рекомендуємо доступну для всіх користувачів з гарним набором інструментів: графічний редактор Visio. Він входить в комплект документів Microsoft Office. Простий в роботі.

Аналогічним чином можна креслити в Word, Автокад, Компас та інших інженерних сервісах.

Подібний план кімнати в Візіо дозволяє в подальшому зручно займатися плануванням перестановки меблів у створеному віртуальному просторі.

Для точного складання плану електромонтажних робіт у Львові важливо, щоб меблі були чітко розташовані на своїх місцях. Під них підводиться освітлення і розетки, а також всі слабкострумові ланцюги, створюються робочі зони та місця відпочинку.

На папері такі дії виправляти складно, а комп'ютерна програма справляється з ними моментально.

На створеному кресленні розмічаються місця виходу електричних точок: розетки, світильники, вимикачі, розподільчі коробки. До них малюють магістралі підведення ланцюгів освітлення

та лінії живлення розеткових груп.

Одночасно при електромонтажних роботах вказується висота розташування всіх запланованих елементів над підлогою, відступи від стін та будівельних конструкцій.

Звертайте увагу на місця перетину електропроводки з різними трубопроводами: магістралями газу, води, опалення. Їх слід по можливості уникнути. В крайньому випадку сплануйте обвід на відстані.

Продумати всі ці тонкощі простіше на стадії проекту, ніж бавитися з вибором складних технічних рішень під час електромонтажу.

Створений документ слід зберігати в декількох місцях, а не тільки на вінчестері комп'ютера, який може в будь-який момент відмовити. Тоді інформація загубиться. Роздрукуйте на принтері, закиньте на диски Гугла або Яндекса, флешки, хмару.

Коли-небудь буде потрібно свердлити стіни під нові полиці, картини або куплені меблі. Ось тут створений проект електромонтажних робіт знадобиться: проводка не буде випадково пошкоджена, залишиться цілою.

Створений вами проект стане служити основним документом при спілкуванні з найнятими виконавцями або при виконанні робіт своїми руками.

Як вибрати кабель і провід для побутової мережі

розцінки на електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи Львів в квартирі вимагають правильного підбору проводів і кабелів з урахуванням підключається навантаження і налаштування захистів.

Їх підбирають по робочому струму і напрузі. А всі побутові прилади маркують по електричній потужності.

Прикладом може служити кабель серії ВВГнг-LS, що відповідає першим двом пунктам.

Без створення такого документу займатися електромонтажем не можна ні своїми руками, ні тим більше з залученням сторонніх працівників. В ньому необхідно відобразити всі технічні нюанси задуманого проекту.

Підсумком роботи по створенню плану електромонтажних робіт квартири повинно стати креслення або ескіз всіх кімнат в масштабі з нанесенням на ньому координат електричних точок, магістралей прокладки проводів і кабелів, місця розташування квартирного щита і вибором захисних пристроїв по номіналах.

Як виконати електромонтажні роботи в квартирі за 4 кроки

План створений і перевірений. Виконуємо його в чотири етапи:

  1. переносимо дані з креслення на будівельні конструкції за вказаними координатами;
  2. готуємо місця для установки обладнання;
  3. збираємо схему підключення проводів, кабелів,електричних точок;
  4. виконуємо пусконалагоджувальні роботи і перевірку під навантаженням.

Розмітка стін, підлоги і стелі під електромонтаж проводки простими діями

Для роботи знадобиться:

  • олівець чи фломастер;
  • лінійка, рулетка або будівельне правило;
  • рівень, а найкраще — лазерний нівелір.

Цими доступними інструментами переноситься інформація з проекту на будівельні конструкції.

По завершенню розмітки важливо ще раз уважно оглянути, подумати над майбутніми роботами: все правильно сплановано, наскільки безпечно можна руйнувати і свердлити стіни.

Підготовка каналів під кабелі і дроти сучасним обладнанням

Зараз для забезпечення дизайнерських задумів і в цілях обмеження доступу до струмоведучих частин створюється закрита проводка в квартирі.

електромонтаж львів

Укладання кабелів і проводів виконується в штроби —прорізані в будівельних конструкціях порожнини. Їх рекомендую робити тільки сучасним інструментом — штроборіз.

Він швидко прорізає дві паралельні канавки навіть у твердому бетоні, а весь пил відводиться по шлангу в ємність будівельного пилососа. Всередину квартири він не проникає.

Інші види інструментів електрика для обробки бетону. Враження:

  1. Зубило, шлямбур і молоток: тільки для обробки коротких магістралей. Потрібна фізична витривалість і фанатична завзятість. Шум на весь будинок. Пояснення з сусідами. Бруд і пил.
  2. Перфоратор достатньої потужності зі свердлом по бетону і лопаткою для зняття перемичок: знижує фізичне навантаження, але елементи фанатизму потрібні. Гуркіт, бруд і пил, як і в першому випадку.
  3. Болгарка з диском по бетону і перфоратор для зняття виїмок. Фанатизму не потрібно, навантаження менше. А от пил стоїть такий, що навіть штучно створений протяг через відкриті двері та вікна, як і респіратор з окулярами, не рятує: дихати важко, через суцільну пилову хмару навіть вікна вдень не видно.

Тому радимо працювати тільки штроборізом в комплекті з будівельним пилососом.

Зверніть увагу: для прибирання будівельного пилу побутові пилососи будь-яких марок використовувати не можна. У них засмоктуване повітря після відділення пилу викидається через двигун.

Дрібні абразивні частинки бетону впливають на обертову на великих швидкостях обмотку ротора і ушкоджують її. Одночасно вони потрапляють на підшипники, зтирають робочі поверхні.

прайс на електромонтажні роботи 2020

Заміна двигуна на таких пилососах коштує чималих грошей. Іноді простіше купити новий.

До болгарки для відводу пилу створені спеціальні насадки зі шлангами. Але підключати до них потрібно тільки будівельний пилосос. Простий швидко вийде з ладу.

Будівельний пилосос і штроборіз — дороге обладнання. Купувати їх для разової роботи не має сенсу. А от взяти в пункті прокату цілком доступно і виправдано: штроби створюються без пилу і швидко.

Для установки розеток і вимикачів в стіні вирізають поглиблення коронкою під підрозетники з алмазним напиленням. Працюють потужним перфоратором.

Після коронки залишиться зубилом зрубати внутрішню перегородку в створеному поглибленні.

Сучасний інструмент дозволяє швидко, якісно, без зайвого шуму і пилу обробляти тверді бетонні поверхні.

Складання електричної схеми перед електромонтажем

Коли всі місця під розміщення проводів і кабелів створені приступають до їх монтажу. Зверніть увагу на 4 типові помилки:

  1. Будь яке електричне обладнання, включаючи проводи і кабелі, повинно легко змінюватися. Для цього проводку вміщують у труби, кабель-канали або гофру. Якщо ж її замурувати наглухо, то навіть простий ремонт зажадає створення нових штроб з трудомісткою підготовчою і заключною роботою.
  2. Розподільні коробки можна ховати під натяжні і підвісні стелі, закривати шаром штукатурки, шпалерами. Доступ до них знадобиться при усуненні виникаючих несправностей або проведення профілактичних оглядів.
  3. Якщо проводиться заміна старої проводки на нову, то міняти треба повністю всі ділянки. Ресурс ізоляції обмежений терміном на 30 років. За цей час вона, не раз перегрівалася від аварійних струмів, зазнала різні температурні і механічні навантаження. Навіть коли її зовнішній вигляд нормальний, то не варто спокушати долю.

Для роботи в стаціонарних умовах призначені дроти з цільними монолітними жилами. Багатодротова проводка призначена для протидії частим вигинам. Підключати її під гвинтовий затиск можна тільки через спеціальні наконечники, які потребують додаткового обтиску.

Коротко про способи з'єднання проводів

Проста скрутка заборонена правилами, але її можна посилити:

  • паянням;
  • зварюванням;
  • ковпачками ЗІЗ.

Самим надійним способом вважається скрутка зі зварюванням.

Зварювальний апарат для проводів нескладно зібрати своїми руками. Також зручно

використовувати для цих цілей легкий зварювальний інвертор.

Клемники WAGO дозволяють швидко збирати електричну схему. Але в аварійних ситуаціях вони вигорають швидше, ніж скручування зі зварюванням. Перевірено і не раз.Не використовуйте їх в ланцюгах з великими навантаженнями.

прайс на електромонтажні роботи

Пайка скруток вимагає хорошого прогріву створюваного контактного з'єднання металевих жил. Не всі паяльники добре справляються з таким навантаженням.

З'єднання під гвинт теж не радимо забувати. Іноді його доводиться використовувати.

Однак слід уникати типових помилок, коли:

  • металеві жили розчавлюють надмірним зусиллям затисненням;
  • кільця на клемах орієнтують без урахування напрямку розгинання;
  • не користуються фіксуючими шайбами.

Пусконалагоджувальні роботи під навантаженням: основа подальшої безпечної експлуатації

Це найважливіший етап, який визначає, наскільки правильно виконані електромонтажні роботи, починаючи від складання проекту. Виконує його завжди самий кваліфікований персонал.

Він дозволяє знайти:

  • електричні дефекти всередині всього придбаного у виробників обладнання: кабелів, проводів, розеток, вимикачів, світильників та інших виробів;
  • пропущені помилки проекту;
  • не помічені пошкодження ізоляції і струмоведучих частин, допущені при монтажі;
  • порушення збірки електричної схеми;
  • відхилення уставок захисних пристроїв від номінальної величини.

Ці перевірки розбивають на етапи:

  1. Внутрішній і зовнішній огляд схеми і монтажу, оцінка кріплення.
  2. Перевірка опору ізоляції зібраних ділянок і її випробування підвищеною напругою.
  3. Продзвонювання електричних ланцюжків струмами малої величини на предмет їх правильності.
  4. Оцінка виставлених уставок захисних пристроїв, перевірка правильності їх спрацьовування.
  5. Включення під навантаження, оцінка працездатності схеми, імітація аварійних ситуацій з метою аналізу дії захистів.

Результати перевірки відображають в протоколі і акті. На їх основі дозволяється експлуатація домашньої проводки.

У висновку статті ще раз звертаємо увагу на те, що електромонтажні роботи в квартирі виконуються по:

  • заздалегідь узгоджениму плану;
  • проводяться в строгій послідовності виконання операцій;
  • виконуються кваліфікованим персоналом;
  • закінчуються всебічними електричними перевірками з документальним оформленням результатів.

Тільки в цьому випадку ви отримуєте гарантію на тривалу роботу електропроводки і правильне спрацьовування захистів при появі випадкових аварійних ситуацій.

Якщо знехтувати електричними перевірками, то велика ймовірність пожеж, електротравм, відмов обладнання.