Монтаж опалення Львів :: Ціни на встановлення у 2021

Компанія «Наш Майстер» здійснює монтаж опалення Львів в приватному будинку на протязі багатьох років. Наші фахівці мають великий досвід в сфері будівельних комунікацій і готові виконати замовлення будь-якої складності. монтаж опалення Львів Ми виконаємо цю роботу в вашому домі максимально швидко і ефективно. За час своєї діяльності наша компанія зуміла об'єднати в єдину команду кращих фахівців, професійно виконують монтаж системи опалення Львів в приватних будинках.

Високий професіоналізм працівників дозволяє нашій компанії гарантувати своїм клієнтам якісне виконання роботи. Причому, не дивлячись на висококваліфікований і професійний підхід до надання послуги - монтаж опалення Львів, ціна все ж є практично найвигіднішою серед конкурентів. У нашій компанії використовуються інноваційні технології в сфері монтажу опалювальних систем, що гарантують створення у Вашому домі надійної, технологічною і зручної системи управління енергією. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевненими в тому, що Ваш будинок стане більш технологічним. Ми завжди з радістю йдемо на контакт з клієнтами, і ознайомитися з докладною інформацією про послугу монтажу опалення у Львові ви можете по вказаному телефону компанії. Наші співробітники з радістю вислухають Ваші питання і в найкоротші терміни дадуть на них відповіді. Процес монтажу опалення у Львові - це комплекс складних процедур, які здатні виконати тільки професіонали в даній сфері. Самостійні спроби монтажу опалення в приватному будинку можуть привести до незворотних наслідків, через які може постраждати як мінімум ремонт, а також і люди, що знаходяться в даному приміщенні.

Монтаж опалення Львів. Центральне та автономне теплопостачання

монтаж опалення Львів ціни Існує два види теплопостачання в будинку - автономне і центральне. При автономній системі опалення в приватному будинку джерелом тепла є окремий котел або піч. Джерело енергії може бути газового або електричного типу. Особливо складно виконати монтаж газового котла, так як в даному виді роботи існує безліч нюансів. Сьогодні газове опалення у Львові є найбільш поширеним, але в той же самий час і не простим, з точки зору монтажу, так як воно вимагає не тільки знань по монтажу даного обладнання, а й допуски, а також навички при пуско-налагодження і налаштування. Вартість опалення в приватному будинку знижується, якщо спочатку в проекті будинку був закладений і побудований димохід. Звичайно варто відзначити, що щомісячні витрати користування автономною системою опалення радують (в порівнянні з центральним опаленням) і це і робить перевагою установку газового котла в котеджі або заміському будинку. При централізованому варіанті немає необхідності мати окреме джерело енергії в своєму будинку, тобто, процедура підключення котла опалення відсутнє. Теплова енергія в даному випадку надходить в будинок з найближчого розподільного теплового вузла, що відноситься до міських комунікацій. Плюсом підключення до міського розподільного вузла є відсутність необхідності проводити складний монтаж опалення Львів в своєму будинку. Але існує і ряд недоліків, а саме - збільшення вартості опалення приватного будинку, ціна на яке може досягати значних розмірів. При центральному підключенні можна самостійно «включити або відключити» опалення, хоча в міжсезоння це дуже актуально, що іноді приносить додаткові витрати і дискомфорт.

«Наш Майстер» - монтаж опалення Львів

монтаж опалення Львів ціни 2018 Будь то монтаж газових котелень або підключення до централізованого опалення, всі ці види робіт повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Адже монтаж опалення у Львові готові виконати безліч компаній і десятки приватних осіб. Як же вибрати підходящого підрядника? Найкращий варіант - це співпрацювати з організаціями, давно працюють в даній сфері послуг. Додаткові критерії вибору - це наявність власного офісу і складання договору, що говорить про отримання клієнтом гарантій на виконання якісного монтажу системи опалення в приватному будинку. Всім цим критеріям повністю відповідає компанія «Наш Майстер». Ми займаємося монтажем опалення у Львові вже більше 8 років. За цей час ми змогли створити команду кваліфікованим фахівців, які заслужили довіру у багатьох людей і організацій в місті. В спектр наших послуг входять багато видів робіт, в тому числі і заміна опалювальних батарей. Ми враховуємо, що ціна заміни опалювальних батарей в квартирі може відрізнятися в залежності від складності, тому підсумкову суму робіт завжди обговорюємо з клієнтами при виїзді і огляді об'єкта, але до початку монтажу, що робить нас чесніше наших конкурентів.

Монтаж систем опалення - Планування робіт

встановлення опалення Львів Як і в будь-якомій іншій справі, при замовленні опалення приватного будинку, в першу чергу необхідно скласти і затвердити проект майбутньої роботи. Отримавши заявку на монтаж системи опалення у Львові, наша компанія відправляє на об'єкт свого інженера. До завдань інженера на даному етапі входить підготовка схеми, розрахунок необхідних коштів і устаткування для виконання робіт і складання попереднього кошторису. При проектуванні системи опалення та розрахунку вартості монтажу, уточнюються такі моменти:

 1. Розташування опалювальних елементів.
 2. Ступінь автоматизації опалення.
 3. Вид теплопостачання.
 4. Вид палива.
 5. Яким надається перевага моделі обладнання.
 6. Вартість проекту та ін.

Окрему увагу під час підготовки проекту приділяється поєднанню опалення приватного будинку з вже існуючими в ньому інженерними системами. З огляду на, що ми здійснюємо монтаж опалення Львів та водопостачання, а також електромонтаж і монтаж інших комунікацій, можливе створення комбінованого проекту, що заощадить Ваші гроші і час. Адже всі комунікації в одній організації - це вірний вибір!

Встановлення опалення Львів

Коли зведення «коробки» котеджу або заміського будинку завершено, можна приступати до монтажу опалення Львів, ціна на яку вже буде відома на основі вивчення об'єкта і виявлення всіх можливих нюансів, які можуть бути не враховані при проектуванні. Наша компанія здійснює монтаж опалення приватного будинку в суворій відповідності з проектом, але Ви завжди можете внести корективи, якщо це не суперечить нормам безпеки і не вплине на працездатність системи. Установка систем теплопостачання передбачає виконання низки заходів щодо технічної безпеки під час виконання робіт. Так, при монтажі опалення в дерев'яному будинку важливо дотриматися всіх вимог протипожежної безпеки. Співробітники нашої компанії регулярно проходять спеціальні курси з підготовки та закріпленню навичок, що дозволяє їм завжди виконувати всі вимоги безпеки і виключити можливість негативних наслідків роботи. Процес монтажу опалення в котеджі та інших видах приватних будинків ділиться на кілька основних етапів.

Устаткування котельні

Зазвичай котельні кімнати обладнуються в тому випадку, коли джерелом теплової енергії в будинку не є центральне опалення. Крім стандартних робіт по установки котла, проводиться, і ряд інших заходів, які називаються обв'язкою. В обв'язки котла входять:

 1. Збірка колекторного вузла.
 2. Установка насосів.
 3. Монтаж гідроакумулятора.
 4. Монтаж автоматики.
 5. Установка датчиків контролю-термометра і манометра.
 6. Монтаж електрощита і підключення встановленого обладнання.

Таким чином, ціна опалення буде прямо залежати від якості встановленого обладнання і додаткових компонентів. Наші фахівці завжди готові дати рекомендації по вибору обладнання, щоб Ви змогли заощадити свої гроші і тим не менш отримати якісний монтаж опалення Львів, ціна у Львові на яке сильно відрізняється. Некомпетентній в даному питанні людині, легко переплатити за не найкращий товар.

Монтаж радіаторів

Установка радіаторів опалення - це стандартна послуга, що надається нашою компанією і входить в загальний список по установці опалення в приватному будинку. Даний вид роботи вимагає особливих знань, навичок та інструментів, тому вкрай не рекомендується робити заміну радіаторів самостійно, і краще довірити цю справу нам. Також існують відмінності в заміні радіаторів опалення в квартирі від відповідної роботи в приватному будинку - різний тиск, різна пуско-наладка, щоб не відчувати дискомфорт після проведених робіт звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців. Послуга заміни радіаторів опалення у Львові вважається не з дешевих робіт, але ми завжди йдемо назустріч клієнтам і готові надати найоптимальніші ціни на даний вид послуг. Якщо монтаж радіаторів опалення не є необхідністю і можна обійтися звичайним ремонтом, то ми готові провести і цю процедуру. Ремонт, поряд з установкою радіаторів опалення вимагає наявності навичок у майстри і спеціального інструменту, що робить здійснення даної роботи самостійним чином практично неможливим. Саме тому ми рекомендуємо Вам звернутися за допомогою саме до нас, якщо у Вас виникла необхідність монтажу опалення Львів. Наші фахівці займаються установкою радіаторів опалення протягом восьми років, тому вся робота буде зроблена якісно і швидко - навіть не сумнівайтеся в цьому!

Встановлення теплої підлоги

Окрема послуга нашої компанії - це монтаж теплої підлоги в будинку. Це порівняно новий вид домашніх комунікацій. Наші співробітники займаються монтажем теплої підлоги не один рік, тому мають всі навички і обладнанням для даного виду роботи. Сьогодні ціна теплої підлоги не так вже й висока, тому не втрачайте таку можливість поліпшити комфорт житла. Не тільки ціна теплої підлоги є вирішальним фактором замовлення даної послуги. Відзначено, що при наявності таких комунікацій в будинку у людей знижується кількість захворювань, так як ноги завжди знаходяться в теплі. Ми можемо виконати монтаж теплої підлоги під плитку, що безпосередньо зменшить витрати на заливку додаткової стяжки, але принесе комфорт у Ваш дім. Також варто відзначити таку послугу, як монтаж водяної теплої підлоги. З цінами на цей вид робіт ви можете ознайомитися на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону. Цим же способом Ви можете дізнатися і вартість монтажу теплої підлоги в приватному будинку. Як правило, ціна монтажу водяного статі трохи вище, але також є доступною для всіх. Зазвичай укладання теплої підлоги не займає багато часу, а з огляду на високий професіоналізм наших фахівців, всі роботи і зовсім займуть мінімум часу. Чому Вам вигідно з нами співпрацювати Наша компанія - одна з найдосвідченіших в сфері надання послуг монтажу систем комунікацій в приватних будинках. За цей період нам вдалося створити професійну команду і довести процес роботи практично до автоматизму. Ми надаємо широкий спектр послуг, що стосуються опалювальних систем в будинках, включаючи установку батарей, заміну опалення, ремонт опалення та багато інших видів. У нас Ви зустрінете найоптимальніші ціни на системи опалення, які відповідають всім нормам і стандартам якості і безпеки. Таким чином, співпрацюючи з нами, вартість монтажу опалення Львів не вдарить по вашій кишені. На нашому сайті Ви завжди можете знайти корисну інформацію про співпрацю, а також задати питання нашим менеджерам, які оперативно нададуть Вам відповіді. Також ви можете ознайомитися з деталізацією і прайсом цін на монтаж опалення у Львові на нашому сайті. Наша компанія виконує монтаж і ремонт багатьох видів комунікацій, що дає Вам можливість облаштувати не тільки систему опалення в будинку, але і енергопостачання, водопостачання, системи відеоспостереження, кондиціонування і багато іншого. Ми даємо тривалі гарантії на надані послуги, тому разом з нами Ви будете впевнені в благополуччі свого будинку на довгі роки вперед! З'явилися питання? Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них!