Монтаж батарей опалення Львів :: Низькі ціни в 2023

Ціна - 650грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж батарей опалення Львів. Якщо ви замовите професійні послуги майстрів від "Наш Майстер", то ціна встановлення батарей опалення у Льові буде набагато нижче, ніж у багатьох будівельних організаціях. Це пов'язано з тим, що наші майстри працюють за договором без посередників. Зателефонуйте за вказаними телефонами або залиште заявку сайті. Вільні фахівці у Львові зможуть приступити до монтажу батарей опалення Львів вже через кілька годин.

Монтаж батарей опалення Львів. Як забезпечити свій будинок теплом

Монтаж батарей опалення Львів Монтаж батарей опалення Львів. Чавунні радіатори зарекомендували себе найбільш надійним джерелом тепла. Гідравлічні випробування довели, що вони забезпечують максимальну тепловіддачу як в приватних будинках, так і в квартирах. Та й ціни на них набагато нижче, ніж на пластик. Вигідні розцінки на установку і заміну будь-яких опалювальних батарей:

 • алюмінієвих
 • біметалевих
 • сталевих
 • чавунних

Використання надійної запірної арматури і правильне підключення забезпечать вас теплом навіть у найлютіші морози. Залежно від площі заміського будинку або квартири, наші виконавці підберуть необхідну кількість секцій радіатора для кожного приміщення.

Підготуйте приміщення до монтажу нових батарей опалення

Монтаж батарей опалення Львів ціни Замовте послуги в нас, і вам не доведеться думати про те, де взяти розвідний ключ, байпас або болгарку. Майстри принесуть всі необхідні інструменти для ремонту з собою. Демонтаж радіаторів старого і нового зразка проводиться дуже акуратно, без пошкоджень підлогового покриття в приватному будинку або квартирі. Самостійно придбаєм необхідні витратні матеріали:

 • прокладки
 • заглушки

Перед початком ремонту від труб буде відключено водопостачання. Варто пам'ятати, що чавунні батареї мають дуже велику вагу, поміняти їх одному практично неможливо, тому замовляйте кілька робочих для заміни та монтажу батарей опалення Львів.

Монтаж батарей опалення у Львові. Система обігріву в заміському будинку

Перед облаштуванням радіаторів в заміському будинку необхідна правильна розводка труб. У приватних майстрів ви можете замовити як двотрубну розводку, так і систему з однією трубою. Монтаж двотрубної системи розводки вважається більш ефективним і забезпечує кращу тепловіддачу, однотрубна ж система являє собою більш бюджетний варіант. Монтаж радіаторів можливий будь-яким способом:

 • нижнє підключення
 • бокове підключення
 • діагональне включення

За вашим бажанням наші виконавці встановлять на радіатори термовент, які дозволять самостійно регулювати температуру в кімнатах. Вартість монтажу батарей опалення у Львові буде залежати від площі конкретного приміщення.

Монтаж батарей опалення Львів :: Збірка батарей

Встановлення батарей опалення Львів Після підготовчих робіт фахівці приступлять до безпосередньої збірки і монтажу батарей опалення у Львові. В процесі роботи виконавці роблять наступне:

 • збирають секції, групують і з'єднують їх за допомогою прокладок, ніпелів і силікону
 • радіатори опалення під'єднують до труб за коштами сгинів
 • всі з'єднання герметизують

Монтаж батарей опалення Львів повинен бути виконаний професіоналами, в іншому випадку ви ризикуєте вивести з ладу всю систему опалення. Після влаштування радіаторів опалення ви можете замовити їх фарбування. Дуже часто порушення теплообміну в приміщенні може бути викликано засміттям радіатора. Ви можете замовити професійне прочищення системи опалення у Львові. У більшості випадків, очистити радіатори від засмічення означає відновити теплообмін. Замовити прочищення вигідніше, ніж оплатити повну вартість монтажу чавунного радіатора. Також фахівці можуть провести заміри температури радіаторів опалення спеціальними інструментами. На сайті ви знайдете найвигідніші розцінки на подібні послуги.

Скільки коштують послуги по заміні батарей

Розцінки на професійну допомогу можуть бути різними. Вартість демонтажних робіт у Львові буде залежати від наступних факторів:

 • які і в якій кількості потрібно монтувати радіатори
 • скільки в них секцій
 • які терміни виконання роботи

Якщо демонтаж проведено раніше і вам потрібен тільки монтаж батарей опалення Львів - ціна на послуги буде нижчою. Монтаж чавунного радіатора опалення (ціна на секцію) у молодих виконавців коштує дешевше. Ви також можете вказати бажану ціну на виконання робіт в заявці або домовитися з досвідченим фахівцем про знижки. Робота буде виконана швидко і якісно, правильне під'єднання виконавці гарантують. Для оцінки обсягів робіт фахівці можуть виїхати на місце проведення робіт. Як правило, змонтувати пристрої можна в термін не більше одного дня. Якщо необхідно поміняти всю систему обігріву, то терміни і ціна монтажу батарей опалення у Львові будуть залежати від площі приміщення.