Монтаж електрощитка Львів :: Ціни на встановлення щитка в 2022

Ціна - 800грн в бетоні 500грн в цеглі

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж електрощитка Львів. У разі, якщо у вас з'явилася необхідність в складанні і монтажі електрощитка у Львові, всю цікаву для вас інформацію про ціну або переліку надаваних нами послуг ви можете знайти на нашому сайті або ж зв'язатися з нами по телефону. Крім цього, ви можете отримати консультацію від наших фахівців абсолютно безкоштовно, так само зв'язавшись з нами по телефону або на офіційному сайті.

Монтаж електрощитка у Львові. Якими перевагами володіє наш клієнт?

Монтаж електрощитка Львів У процесі прокладки електропроводки в будинку одним з найважливіших моментів є збірка і встановлення електрощитка Львів, цей прилад є основоположним у всій електричної мережі. На сьогоднішній день ви можете звернутися в будь-яку контору або до будь-якого приватного електрика, але не кожен може дати вам гарантію якості. Монтаж електрощитка Львів цей процес вимагає ретельного дотримання технічних норм, а головне професіоналізму в області електроенергії. Все це вам може дати саме наша фірма. Високий рівень кваліфікації фахівців і гарантовану якість обслуговування нашою компанією визнано не одним нашим клієнтом. Наші співробітники підготовлені для монтажу різних рівнів складності.

У яких випадках необхідний монтаж електрощитка Львів?

Монтаж електрощитка Львів ціни Існує кілька причин необхідності монтажу електрощитка у Львові. Для початку, це установка нової електричної системи в будівлі, час не щадить нікого і ні що, і електрощити теж потребують періодичної заміни, і не обов'язково чекати поломки обладнання, багато хто воліє заміну електрощита на більш новий і сучасний для підвищення ефективності роботи і з метою безпеки. Не варто економити на наданні подібних послуг і довіряти справу не професіоналам, тому що ви економите в першу чергу на своє здоров'я і свою безпеку. При встановленні електрощита потрібно врахувати величезну множин нюансів і дрібниць, які можна легко втратити, але професіонали не допустять такої халатності і будуть гранично уважні при виконанні роботи. Кваліфіковані фахівці передбачать т всі можливі неприємні обставини і постараються запобігти їх все шляхом застосування додаткових захисних заходів. Довіривши справу в руки наших фахівців, ви можете спати спокійно, адже ми гарантуємо не тільки хорошу працездатність пристрою, але і вашу безпеку. Співробітники нашої фірми вже не перший рік працюють в сфері обслуговування електричних систем і мають величезний досвід в монтажі електрощитків Львів різної складності і комплектації. Їм під силу монтаж як простих однофазних мереж, так і складних трифазних. При цьому вони проводять повний спектр заходів щодо забезпечення високої працездатності системи і повної вашої безпеки. Звернувшись до наших професіоналів ви самі собі забезпечуєте надійність і працездатність за розумною ціною.

Як правильно провести монтаж електрощитка у Львові

Встановлення електрощитка у Львові Не варто довіряти збірку електрощитків дилетантам, адже це дуже важливий крок, який вимагає максимум уваги і професіоналізму. Уже встановлений електрощит повинен відповідати всім нормам пожежної безпеки, він повинен бути зручним і надійним. Щит є чи не основним пристроєм у всій електромережі і виконує наступні функції:

 • контроль електроенергії;
 • управління всієї системи;
 • збереження безпеки.

Монтаж електрощитка Львів включає в себе:

 • передчасна підготовка до роботи;
 • закріплення корпусу пристрою;
 • монтаж автоматів і рубильників;
 • установка лічильників споживання електроенергії;
 • проводка кабелю;
 • перевірка якосты роботи.

Безпосередньо перед монтажем електрощитка у Львові необхідно провести ряд розрахунків і процедур. Монтаж повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Система розраховується на початкові вихідні струми, а також для запобігання можливість короткого замикання та своєчасне спрацьовування автоматики при витоку або перевантаження системи.
 2. З'єднання системи повинні бути якісно встановлені, інакше при ослабленні контактів елементи щитка можуть перегрітися, що загрожує спалахом.
 3. Вся система повинна відповідати нормам пожежної безпеки і вогнестійкості матеріалів.Як ви вже зрозуміли монтаж щита справа довга і копітка тому якщо ви хочете, щоб ваша електрична система справно працювала, зверніться в нашу компанію.Потрібно бути гранично уважним і при виборі пристрою.Електрощит має безліч характеристик, при виборі щита рекомендуємо проконсультуватися м професіоналами.Найбільш затребуваним і безпечним є щит з УЗО класу не нижче 6000, ця умова забезпечить вашу безпеку.
 4. Всі елементи проходять ретельну перевірку в спеціальних електричних лабораторіях на виявлення дефектів, несправностей і відповідно заданим параметрам.

Збірка і монтаж електрощитків для квартир Львова

Встановлення електрощитка Львів ціни Квартирні електрощитки можуть відрізнятися між собою, за принципом монтажу вони можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Перші закріплюються прямо на стіні без попередньої підготовки простору, обто без виготовлення ніш, другий вимагає додаткової підготовки, а саме потрібно руйнувати стіну. Від виду щита залежить ціна монтажу внутрішніх щитків явно дорожча зовнішніх. Так само вартість на монтаж електрощитка Львів може залежати від структури поверхні, від її матеріалу і від габаритів. Як вже говорилося раніше не варто економити на монтажі. Монтаж вбудованих електросистем обійдеться вам трохи дорожче установки зовнішніх щитків, але зовні внутрішні електрощити виглядають набагато естетичніше і акуратніше. Для квартир дуже зручно застосовувати електрощиток з двома відділеннями тобто з осередком для електричних автоматів і УЗО, і з відділенням для систем, що працюють на слабкому струмі, альтернативою може бути окремий щит для слабкострумових систем, це теж може зажадати деякої націнки за послуги, але не можна не погодиться, що такий метод установки набагато зручніше. Монтаж квартирних щитків один з найпростіших, потрібно лише правильно підібрати все обладнання, і звичайно ж не помилитися при виборі фахівця, в чому ми вам звичайно ж готові допомогти. Не забувайте, що ми можемо вас проконсультувати по вас цікавлять, щоб вам було простіше на момент підготовчого етапу.

Збірка і монтаж електрощитка Львів для котеджу

Монтаж електрощитів в котеджі обійдеться вам дорожче, так як сам процес складніше, а обсяг роботи більше. Як правило, в електро схемах для будинків набагато більше розеткових мереж, самі електрощитки набагато більше за габаритами ніж в квартирах, збільшується число необхідних для установки деталей і напруга розраховується на великі струми. За способом встановлення електрощити для літніх будинків діляться на строєні і зовнішні, перші обійдуться вам трохи дорожче через складність виконання, але зовні вони виглядають більш естетично. Щити для котеджу відрізняються між собою і по функціоналу, застосовуються щитки автоматичного введення резерву з метою забезпечення безперебійного харчування, існують окремі щити для управління охолоджувальними, водоснабдітельнимі і опалювальними системами, а так само вам знадобляться щити для управління системами отдельна на кожному поверсі. Іншими словами вам потрібно буде не мало витратитися на установку електричної мережі в вашому котеджі, так як вам знадобиться далеко не один щит, але воно того варто, не можна перевантажувати один щит, це може викликати перебої в роботі або ще гірше пожежа.

Як замовити монтаж електрощита у Львові

Від принципу захисту системи залежить вартість монтажу електрощитка Львів: використання диференціальних автоматів в поєднанні з ПЗВ вийде вам дешевше, ніж збірка із застосуванням дифавтомату. Найбільш бюджетний спосіб захисту системи це захист декількох розеткових і світлових ліній за допомогою УЗО, що працює на підвищеному номінальному струмі, і декількома автоматами для кожної лінії. На вартість робіт вплине і марка електрощита, так щит марки Легранд ТХ обійдеться вам дешевше ніж щит марки Легрнад DX. Якщо ви не впевнені у виборі марки електрощита або з вибором методу захисту системи або ж у вас є інші питання, наприклад про ціни або спектрі послуг, що надаються, то обов'язково звертайтеся до нас, наші фахівці обов'язково допоможуть прийняти оптимальне і найбільш правильне рішення.