Монтаж пральної машини Львів :: Ціни встановлення пралки 2022

Ціна - 450грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж пральної машини Львів. Ви купили нову пральну машину? Це відмінне придбання! Замовте монтаж і підключення пральної машини Львів! Ви можете викликати майстра по телефону 097-729-85-52

Монтаж пральної машини у Львові

Монтаж пральної машини Львів Процес встановлення пральної машини у Львові в квартирі включає в себе 2 етапи: підготовку і вирівнювання. Спочатку майстер оглядає корпус на наявність пошкоджень, які можуть перешкодити встановленню та підключенню. Потім викручує транспортні болти - їх може бути від 3 до 6 штук. Замість них встановлює заглушки. Транспортні болти рекомендується зберегти - вони стануть в нагоді при переїзді або перевезенню пральної машини. До другого етапу монтажу пральної машини у Львові майстер приступає вже після підключення - пральну машину необхідно вирівняти. Чим рівніше підлоги, тим простіше це зробити. Пол в квартирах рідко буває ідеально рівним, але невеликий ухил не проблема, адже на ніжках пральної машини є гайки-регулятори, які знаходяться знизу, прямо під контргайками. Майстер послаблює верхню гайку і підкручує регулятор в міру необхідності, поки не вирівняє пральну машину. Для правильного позиціонування він використовує рівень. Вирівнявши побутовий прилад, знову затягує контргайки, щоб зафіксувати правильне положення. Швидкий і якісний монтаж пральної машини на дому у Львові займає у наших фахівців мінімум часу.

Підключення пральних машин Львів

Монтаж пральної машини Спочатку майстер встановлює заливний і зливний шланги. Одним кінцем вони підключаються до пральної машини у Львові, а другим - до водопроводу і каналізації відповідно. Для підключення шлангів до систем інженерних комунікацій попередньо встановлюються спеціальні фітинги. Всі необхідні деталі майстер привезе з собою. Після цього монтаж пральної машини Львів можна вважати завершеним. Майстер вирівнює корпус за рівнем, підключає мережевий кабель до електромережі і перевіряє роботу пральної машини. Потім оформляє гарантійний талон і передає фірмову дисконтну карту. Процес підключення пральної машини може здатися дуже простим, але це не зовсім так. По-перше, за вищенаведеною схемою роботи проводяться, коли підводка вже зроблена. І навіть в цьому випадку без спеціальних знань не обійтися, щоб вибрати правильні фітинги та встановити їх. По-друге, підводки може і не бути, як наприклад, в комунікаціях старого зразка. В цьому випадку фахівець робить врізку в трубу, висвердлюючи отвір в металі або вирізаючи його в поліпропілені, і вже потім встановлює сантехнічні деталі. Це дуже важливий етап, адже навіть мінімальні помилки при врізки можуть привести до серйозних дефектів труби, особливо поліпропіленової. Металеві труби зіпсувати набагато важче, але і такі випадки також бувають. Наші майстри багато років виконують монтаж пральних машин Львів. Замовте цю послугу і не турбуйтеся про підбір фітингів, облаштуванні підводки, врізки в водопровідну систему і інші супутні складнощі. Ми зробимо монтаж пралки у Львові всю необхідну роботу швидко і якісно!

Як продовжити термін служби пральної машини після монтажу?

Монтаж пралки Львів Після встановлення пралки у Львові Ви відразу ж можете почати користуватися побутовим приладом. Пам'ятайте, термін його служби багато в чому залежить від дотримання правил по експлуатації! Скористайтеся рекомендаціями наших експертів:

  • перед пранням перевіряйте речі на наявність сторонніх предметів
  • в разі нестабільної роботи електромережі підключіть стабілізатор
  • регулярно прочищати лоток для порошку
  • не забувайте періодично просушувати бак пральної машини
  • пом'якшує жорстку воду спеціальними засобами
  • в разі поломки не намагайтеся ремонтувати пральну машину самостійно!

Дотримання цих рекомендацій допоможе Вам продовжити термін служби пральної машини і зведе вірогідність виникнення несправностей до мінімуму. Також керуйтеся рекомендаціями виробника, які вказані в інструкції. Дотримуйтесь правил експлуатації, і тоді техніка справно прослужить Вам довгі роки!

Гарантії для наших клієнтів

Монтаж пралки Надаєм гарантію на підключення, монтаж пральної машини Львів. Наші майстри - кваліфіковані фахівці з досвідом роботи від 5 років. При монтажі пралки у Львові використовуються якісні сантехнічні комплектуючі. Ви можете викликати майстра додому в будь-який день тижня. Наш співробітник приїде до Вас додому у зручний для Вас час. Зателефонуйте нам прямо зараз і викличте майстра для монтажу пральної машини Львів!