Монтаж унітазів Львів :: Ціни на встановлення унітазу 2019

Монтаж унітазів Львів. Компанія «Нашмайстер» надає послуги з демонтажу та встановлення унітазів у Львові, так само як і інших сантехнічних приладів вже більше 8 років і має серйозний досвід інсталяції інженерних комунікацій. Наші фахівці знають про функціонування водопроводу і каналізації все, вони уважно стежать за новинками ринку - тому їм по плечу виконання завдань будь-якої складності. Постараємося розібратися в принципах організації нашої роботи на прикладі монтажу унітазу у Львові і оцінити переваги та недоліки проведеного ремонту у ванній кімнаті перед конкурентами.

Монтаж унітазів Львів :: Послідовність робіт

Монтаж унітазів Львів Якщо клієнтам необхідно купити унітази з якісної установкою у Львові, то після обговорення всіх особливостей замовлення з консультантами і підписання угоди послідує:

 • виїзд слюсаря-сантехніка на місце;
 • демонтаж старої сантехніки і монтаж унітазу (ціна за роботу у Львові буде вказана в договорі, як і всі супутні витрати);
 • збірка виробу, настройка зливу і регулювальної арматури бачка;
 • підключення приладу до каналізації і існуючої підводці води (ряд компаній замовчують про цей пункт і інших прихованих платежів, тому купити унітаз з установкою у Львові недорого дуже непросто);
 • інсталяція кришки унітазу, кнопки зливу;
 • обробка стиків і швів сантехнічним герметиком, що легко переносить високу вологість і температурні коливання.

Зверніть увагу! Наші фахівці завжди приходять на роботу з усім необхідним інструментом і витратними матеріалами, тому вам ніколи не доведеться доплачувати за які б то не було кріпильні болти, перехідні манжети, гофровані труби, силіконовий герметик та інше.

Встановлення унітазів Львів :: Наші умови

Монтаж унітазів Львів ціни

 • Відсутність прихованих платежів - спритні виконавці і деякі недобросовісні компанії пропонують монтаж унітазу Львів за низькою ціною, забуваючи при цьому згадати про те, що виїзд сантехніків, огляд санвузла, його обміри, як і регулювання зливу і винос зношеного виробу оплачується окремо. Зрозуміло, після завершення всіх робіт замовника «порадують», виставивши йому рахунок, що перевершує обумовлений в 2-3 рази.
 • Незважаючи на величезну конкуренцію на ринку ми цінуємо своїх клієнтів, але ніколи не демпінгуємо, вводячи їх в оману - наші розцінки чесні і їх легко обґрунтувати по пунктам.
 • Надаємо гарантію на виконані роботи, адже у нас в команді тільки досвідчені фахівці і дійсно виконуємо покладені на себе зобов'язання.
 • Співпраця будується на офіційній основі, тому ми укладаємо з клієнтами договір з можливістю готівкового або безготівкового розрахунку.
 • Проводимо монтаж унітазу у Львові під ключ - ціна цієї послуги визначається договором, де вказано весь фронт робіт і ви можете не побоюватися самодіяльності виконавців.

Що не входить в ціну монтажу унітазу?

Монтаж унітазів Найчастіше визначити скільки коштує установка унітазу при неускладненому монтажі унітазу у Львові не складе труднощів, але існує ряд особливих випадків, коли потрібне проведення додаткових сантехнічних робіт як:

 • заміна гнучких шлангів та створення підключення води іншої конфігурації;
 • видалення (розкарбування) чавунного або пластикового розтрубу;
 • при замовленні унітазу з установкою та доставкою у Львові, демонтаж дерев'яної тафти і подальша стяжка оплачується додатково.

Зверніть увагу! Якщо необхідно недорого купити унітаз з установкою у Львові, то рекомендуємо замовляти усі послуги комплексно - це дозволить заощадити вам на матеріалах і доставці. Зокрема, при замовленні ремонту наші клієнти можуть розраховувати на знижку до 10%.

Що потрібно враховувати при виклику сантехніка?

При монтажі унітазу у Львові ціна має вирішальне значення, але відверто дешеві пропозиції слід ігнорувати - адже по каналізаційних трубах течуть аж ніяк не пахощі і будь-яка витік вдарить по гаманцю дуже боляче - ні вам не сусідам подібне затоплення не сподобається. Будь-яка сантехніка є джерелом підвищеної небезпеки, тому економія на якості застосовуваних матеріалів недопустима. Залучення приїжджих фахівців, що не мають досвіду і достатньої кваліфікації теж не вихід - адже неправильний монтаж унітазу Львів стане справжньою бомбою для нового ремонту у ванній кімнаті і санвузлі, підрив який зачепить не тільки вас, але і оточуючих. На ринку ремонтних і будівельних послуг існує два стійких міфу про те, що замовлення ремонту у приватних виконавців обійдеться дешевше, ніж у спеціалізованих компаній і при якісній установці унітазу у Львові вартість можна знизити за їх рахунок. На жаль, ці домисли позбавлені підстави. Існують певні тарифи на демонтаж і монтаж унітазу у Львові - ціну не можна зменшити просто так, не розплатившись за економію якістю. Тому, довіряйте виконання сантехнічних робіт тільки надійним фахівцям, що не підведуть! Якщо вам необхідно виконати монтаж унітазу у Львові, то пора скористатися допомогою майстрів компанії "Нашмайстер"! Ми займаємося ремонтом у ванній кімнаті і обслуговуванням сантехніки з 2010 року, тому всі сумніви в кваліфікації зайві. Зв'яжіться з нашими консультантам і вони з радістю допоможуть вам радою та зуміють організувати процес заміни унітазу у ванній кімнаті найкращим чином. Всі роботи будуть проводитися за умовами підписаного договору, що вбереже вас від неприємних сюрпризів, більш того, забезпечить офіційну гарантію на інсталяцію сантехніки.