Монтаж та заміна люстри Львів :: Повісити люстру ціни 2022

Ціна від 300грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж люстри Львів. Нюанси й тонкощі електромонтажних робіт, установка люстри Львові, ціна і багато іншого. Монтаж люстри у Львові і підключення стельових світильників - це те завдання, яке може виникнути в найрізноманітніші моменти життя. Так, підбиваючи ремонт внутрішнього оздоблення квартири до свого логічного завершення, часто неможливо обійти стороною елементи освітлення. Наприклад, необхідно замінити стару люстру на нову, але різноманітність вибору надзвичайно велика.

Проте, вибрати люстру з величезного асортименту - це лише перша частина питання. Далі потрібно правильно встановити люстру і підключити її. Але, як правило, мало хто володіє знаннями про те, як правильно підключити люстру і вже тим більше про те, як встановити люстру в натяжну стелю. В такому випадку це непросте завдання стоїть покласти на знаючого і вмілого майстра.

Монтаж люстри Львів :: Наші гарантії

Монтаж люстри Львів Ви ставите питанням, як здійснити монтаж люстри Львів з трьома проводами? Як правильно провести і налаштувати систему вимикача? Як встановити люстру в натяжну стелю? У вас більше питань, ніж відповідей? Наші фахівці знають відповіді і володіють колосальним досвідом вирішення такого виду завдань. Починаючи з найпростіших робіт і закінчуючи складними, які вимагають особливих навичок, такими, як підключення люстри у Львові до подвійного вимикача, буде виконано професіоналами на вищому рівні. Більш того, за вашими уподобаннями можна налаштувати ступінь інтенсивності світла в кожній окремо взятій кімнаті. Наші електрики професійно вирішують такі складні завдання, як підключити люстру у Львові з трьома проводами, підключення люстри до подвійного вимикача і багато іншого.

Монтаж люстри :: Запорука успішної роботи

Монтаж люстри ціна Найважливіше, то, на чому варто загострити свою увагу при монтажі люстри Львів, ділиться на два етапи - це кріпильна конструкція і вага самої люстри, а так само грамотна робота з проводкою і підключенням люстри. Окремо варто виділити спосіб роботи з підвісною стелею: якщо кріпити світильник доводиться на гіпсокартон, то перед встановленням люстри необхідно виконати отвори для кожного світильника і зробити розмітку для кожного зробленого отвору. Ще один особливий випадок - це монтаж люстри Львів в натяжні стелі. Для такого виду стель слід вибирати середньої потужності лампи. А саме: максимум 60 Вт і 35 Вт для звичайних і галогенних ламп відповідно. Таким чином можна налаштувати так зване зонування - по-особливому висвітлити різні ділянки квартири, якщо того бажає замовник. Результатом такої роботи є особлива атмосфера в квартирі. Крім того, таким способом можна розділити одну велику житлову зону на дві ділянки. При підключенні проводки, наші майстри в першу чергу звертають уваги на стан електропроводки, що контактує з встановлюваним світлоелементом. Також вони звертають увагу на дроти безпосередньо в самих лампах. Всі ці фактори дуже важливі і сильно вирішують, яким шляхом далі піде підключення люстри у Львові. У разі, якщо дроти різні, тобто з різних металів, то до з'єднання такий електропроводки необхідно залучити спеціалізовані монтажні пристосування. Це робиться для того, щоб контакт не окислився і прослужив довше. Монтаж люстри Це стає особливо актуально в питанні про те, як підключити люстру у Львові з трьома проводами. Крім усього іншого, в деяких будинках і квартирах має місце бути стара проводка. Найчастіше така проведення не заземлена. В такому випадку вкрай не рекомендується проведення будь-яких робіт по монтажу люстри Львів і люмінесцентних освітлювальних елементів в таких приміщеннях. Це пов'язано виключно з міркуваннями безпеки. Від правильної та якісної роботи по монтажу освітлювальних елементів залежить багато, як то довговічність і безпеку експлуатації. Крім того, на ці фактори також впливає і якість витратних матеріалів, а також самих світильників. Тому настійно не рекомендується проведення будь-яких електромонтажних робіт самостійно. Тільки наші фахівці можуть забезпечити граничну концентрацію в сумі з професіоналізмом і знанням своєї справи, а також дотримання норм техніки безпеки. Таким чином монтаж люстри Львів, ціна її, може сильно варіюватися від складності майбутньої роботи. Але зазвичай вартість невелика.

Навішування люстри. Заміна люстри у Львові

Заміна люстри Львів. Якщо ви придбали будь-який прилад для домашнього освітлення, але не впевнені, що вам вистачить навичок і знань для успішного монтажу люстри, то найкраще звернутися до професіоналів. Доручивши нашому майстру у Львові повісити люстру, ви зможете уникнути непотрібних ризиків і можливих проблем.

Поміняти люстру у Львові

Ми працюємо як зі звичайними освітлювачами, монтуються на стелю, так і з точковими, світлодіодними і ріжковими світильниками, а також бра з пультами управління. Наші майстри готові поміняти люстру у Львові будь-якого типу конструкції і управління.

Етапи монтажу люстри у Львові

повісити люстру Львів

Заміна люстри на стелю (ціна залежить від складності роботи і типу світильника) і підключення до електромережі проходить в кілька етапів:

  • Відключення автоматів біля лічильника.
  • Демонтаж старих освітлювальних приладів і перевірка кріплення гака.
  • Збірка і монтаж люстри.
  • Включення автоматів.
  • Перевірка функціоналу та роботи пристрою.

Після завершення монтажу клієнт приймає роботу і підписує акт.

Особливості кріплення різних типів освітлювальних приладів

В процесі заміни люстри у Львові можуть виникнути несподівані труднощі, вирішити які допоможе індивідуальний підхід. Деякі люстри занадто важкі для стандартного гака, а в інших випадках проблеми виникають з певними типами поверхонь. Наприклад, заміна люстри у Львові на натяжній стелі вимагає застосування додаткових кріплень, що проходять через гіпсокартон, а світлодіодні світильники - безпечного розташування проводки.

Скільки коштує повісити люстру в квартирі?

Ціна заміни люстри залежить від кількості ріжків, необхідності проводити попереднє складання світильника, додаткового монтажу кріплення і проводки. Ви можете дізнатися вартість зв'язавшись з нашим менеджером. Можливі варіанти замовлення:

  • монтаж кріплення і монтаж люстри;
  • підготовка проводки і монтаж люстри (ціна стандартного монтажу + послуг електрика).
Переваги замовлення послуги у нас

У нашій службі у Львові працюють тільки досвідчені фахівці зі стажем від 2 років. Ми працюємо без вихідних, а прийняті замовлення виконуємо в той же день. Наші майстри працюють акуратно, тому ви можете довірити нам заміну люстри після дорого ремонту. Ми гарантуємо високу якість послуг, але в разі виникнення проблем діє гарантія.

Наші майстри виконають заміну люстри у Львові з дотриманням всіх норм безпеки. Професійний електрик забезпечить правильну збірку, установку і монтаж будь-яких люстр, а також надасть необхідну консультацію по експлуатації. Якими б не були терміни, монтаж люстри за найкращою ціною у Львові буде зроблена ідеально.

Навіть найдорожчі люстри, ціни на які змушує задуматися про дбайливий монтаж, в цілковитій безпеці, якщо встановлення проводять фахівці нашої компанії. Електрик повісить люстру в точній відповідності з інструкцією, застосувавши практичний досвід роботи з дорогим обладнанням.

Виклик майстра додому дуже зручний. Будучи економічним рішенням практичної людини, такий підхід забезпечить максимальний результат при невеликих часових і фінансових вкладень. Для виклику фахівця потрібно зателефонувати або зайти на сайт, залишити заявку і вибрати майстра, якого ви хочете бачити у себе вдома.