Монтаж точкового світильника Львів :: Ціни у 2018

Монтаж точкового світильника Львів виконується в стельові покриття різного типу. Для монтажу точкових світильників у Львові в гіпсокартон, пластикову або натяжну стелю існують певні правила. Самостійна установка не завжди може бути виконана якісно через відсутність необхідних навичок і інструментів. Додаткова складність полягає в прокладці електропроводки, яка повинна бути надійно захищена від загоряння і коротких замикань. Наші фахівці виконають монтаж точкових світильників Львів в стелю будь-якої складності та конструкції. Ми виїжджаємо на об'єкт в день виклику і надаємо гарантію на виконані роботи.

Монтаж точкового світильника у Львові в пластикову стелю

Монтаж точкового світильника Львів Власники квартир і будинків часто вибирають пластикові стелі для ванної кімнати та санвузлів. Точкові елементи є одним з основних способів створити в приміщенні комфортні умови і хороший рівень освітленості. Маєм великий досвід робіт з монтажу точкових світильників в пластикову основу. Встановлення виконується оперативно в кілька етапів:

  • Стеля розмічається за кількістю елементів, які монтуєм. При цьому витримуються інтервали в 0,6 і більше метра від стін. Крок між пристроями робиться не більше 1 метра.
  • Шуруповертом з коронкою висвердлюють отвори в пластиці, діаметр яких становить 68 мм.
  • Виконується розведення електропроводки. Кабель прокладається з запасом між кожним пристроєм.
  • Виконується монтаж точкових світильників Львів до проводів і в загальну мережу.
  • Елементи освітлення встановлюються в підготовлені отвори.

Незалежно від площі приміщення, ми виконаємо установку протягом одного робочого дня. Якість електропроводки і з'єднань відповідає вимогам діючих нормативів. Пристрої надійно фіксуються в прорізах стелі, не випадають і не рухаються при експлуатації.

Монтаж точкового світильника в гіпсокартон Львів

Монтаж точкового світильника ціни Використання в квартирах, будинках, офісних приміщеннях стель з гіпсокартону дозволяє отримати гарне, рівне покриття, що має цікаві дизайнерські рішення. Монтаж стельових світильників у Львові в такі поверхні має кілька переваг:

  • Для монтажу потрібно мінімум часу.
  • Гіпсокартон не схильний до займання при короткому замиканні електропроводки.
  • Допускається монтаж стельових світильників.
  • Для включення елементом можна використовувати один вимикач.

Існує кілька схем, відповідно до яких майстри виконують монтаж і підключення стельових світильників. Світильники можуть підключатися послідовно або дроти простягаються від розподільного короба до кожного пристрою. Ми використовуємо мідні кабелі перерізом не нижче 1,5 кв. мм, що гарантує справну і довготривалу роботу системи. У гіпсокартонної поверхні готуються отвори з необхідним кроком. Потім виконується укладання проводки і робиться її запас. Точкові світильники підключаються до кабелів за допомогою пружинних затискачів. Прилади фіксуються в стелі кріпильними лапками. Після перевірки працездатності система здається клієнтові.

Монтаж точкового світильника в натяжні стелі

Монтаж точкового світильника Для покриттів подібного типу точкові світильники вважаються одним з оптимальних варіантів створення комфортного рівня освітленості в приміщенні. Складнощі створює горючість матеріалу, що становить основу стелі. Тому при виборі світильників необхідно звертати увагу на їх потужність. При роботі нагрів елемента не повинна перевищувати 60 градусів. При цьому обов'язково монтується спеціальне термокільце, що захищає покриття від загоряння. Майстри виконають монтаж світильників у Львові будь-якої конструкції, що мають спеціальну стійку для установки. Висота елемента повинна дорівнювати інтервалу між несучим стелею і декоративним покриттям. У поверхні прорізається отвір круглої форми і виконується укладання проводів. Після цього за допомогою дюбелів і саморізів фіксуються стійки. Далі виконується установка термокільця і фіксація на стійці освітлювального елементу. Вся робота виконується оперативно з дотриманням вимог нормативних документів. Ми приймаємо дзвінки, погоджуємо з клієнтом дату і час виїзду для попереднього обстеження, монтажу і підключення стельових світильників. Майстер зможе прибути за вказаною адресою в день оформлення заявки і допоможе визначитися з типом і конструкцією освітлювальних елементів, схемою їх монтажу. Процес установки виконується в обумовлені терміни в будь-якому районі міста. Звертайтеся до нас і доручіть роботи по монтажу системи освітлення професіоналам.