Монтаж умивальників Львів. Ціни на встановлення умивальника 2019

Монтаж умивальників Львів. Численні бренди пропонують широкий вибір раковин різноманітних моделей з класичних і сучасних матеріалів. Уподобання залежать від розміру і дизайну приміщення, характеру використання - встановлюється раковина на кухні або у ванній кімнаті. По способу встановлення умивальників у Львові поділяються на такі види:

Монтаж умивальників Львів

  • Підвісний умивальник закріплюється на стіні на спеціальних кронштейнах. Змішувач, в залежності від конструкції, може бути розташований як на стіні, так і на самій раковині. Такі умивальники дозволяють заощадити простір при встановленні умивальника в невеликому приміщенні. Вибір підвісної раковини дозволяє розмістити під нею пральну машину. Так можна вирішити проблему монтажу умивальника в малогабаритній ванній кімнаті з обмеженою вільною площею.
  • Раковина на п'єдесталі (тюльпан), здійснюється монтаж умивальника у Львові на кронштейни, як і підвісний, при цьому п'єдестал служить додатковою опорою, а також виконує декоративні функції, приховуючи сифон та інші комунікації.

Висота раковини визначається розміром п'єдесталу, збільшити її можна за допомогою невеликого постаменту. Використання умивальника на напівп'єдесталі дозволяє знизити висоту. Напівп'єдестал не стоїть на поверхні підлоги, а кріпиться до стіни, як і сам умивальник, що дозволяє варіювати висоту встановлення.

  • Накладні умивальники встановлюються для ванної на спеціальні тумби, на стійкі до вологи стільниці з натурального каменю, дерева або скла. Так монтаж умивальника у Львові можуть розміщуватися як біля стіни, так і в кутку. Накладні раковини мають різноманітні форми: асиметричні, круглі, овальні, з прямими кутами або з рельєфною поверхнею. Випускаються вони в різних колірних рішеннях з використанням покриттів з хрому і золота.

Перевагою накладних умивальників є зручність монтажу, елегантність, різноманіття форм і розмірів.

  • Раковини вбудовуються в меблі (тумбочку, шафку або окрему стільницю). В цьому випадку комунікації приховані меблями, а вільний простір під раковиною служить для зберігання аксесуарів для ванни. Хоча найбільш часто такий спосіб встановлення умивальника у Львові використовуються для кухні.

Додатково на кухні може підключатися подрібнювач побутових відходів.

Монтаж умивальників Львів. Які матеріали застосовують для виготовлення раковин?

Монтаж умивальників

Найбільш затребуваний матеріал для раковин - це кераміка: фаянс і фарфор. Це практичний і довговічний матеріал, але в той же час характеризується значним вагою і крихкістю. Ефектним дизайном відрізняються раковини з натурального і штучного мармуру. До складу раковин з композитних матеріалів може входити гранітна крихта, силікатна кварц, акрил. Їх перевага - висока ударостійкість, різноманітність форм і кольору. Великою популярністю користуються металеві мийки, емальовані або з нержавіючої сталі, які є найбільш оптимальним рішенням для кухні.

Встановлення умивальників у Львові. Як поміняти раковину у ванній або на кухні

Часто при ремонті у ванній кімнаті або на кухні з'являється необхідність заміни або встановлення умивальника у Львові. Місце де буде закріплено обладнання необхідно розмітити за допомогою рівня, не рекомендується робити це на око. На стінах декорованих плиткою, слід враховувати розташування швів. У підготовлені отвори вкручуються сантехнічні гвинти-саморізи, на які монтується умивальник. Коли раковина закріплена, встановлюється сифон.

Монтаж умивальників Львів ціни

Перед монтажем підвісної раковини важливо визначити, чи зможе стіна витримати додаткове навантаження. Якщо такі сумніви виникли, більш надійним способом установки є монтаж умивальника на інсталяцію.

В результаті неправильного встановлення раковини у Львові можуть виникати протікання, як правило, через проблеми з підключення до каналізації, або щілин між раковиною і стіною. Незважаючи на гадану простоту, монтаж умивальника може варіюватися по складності в залежності від використовуваної конструкції. Тому нерідко потрібна допомога професіоналів.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором сантехніки в залежності від матеріалу і вирівненності стін. Ми виконаємо монтаж умивальника Львів будь-якої конструкції, встановимо мийку в з урахуванням всіх потреб замовника, якісно, акуратно, за короткий термін і в зручний для вас час в квартирах, будинках і в інших приміщеннях і.

Монтаж умивальника - Вартість у Львові

Ціна встановлення умивальника у Львові обумовлена типом конструкції, особливостями монтажу умивальника. Для отримання консультації та розрахунку точної вартості зателефонуйте в нашу компанію. Вартість основних робіт по встановленню умивальника представлена в прайсі.