Монтаж душової кабіни Львів. Встановлення душового боксу у Львові

Якісний монтаж душової кабіни Львів гарантує позитивні емоції і радість від прийняття душових процедур. В сучасні душові кабіни монтуються не тільки стандартна душова фурнітура, але при бажанні і фінансової можливості є сенс встановлення додаткових функцій для душової кабіни, наприклад в душову кабіну можна встановити масаж для ніг, різні види гідромасажу і ін. В душову кабіну середньої цінової категорії (в стандартну душову кабіну) встановлюється неонове підсвічування і FM-радіо. Ви можете максимально збільшити комфорт від прийняття душу завдяки цим функціональним доповненням. Збірка і монтаж душової кабіни у Львові, установка в тому числі, потребує професійної роботи майстра-сантехніка з високим стажем і досвідом.

Етапи встановлення душової кабіни, або як здійснюється професійний монтаж душової кабіни у Львові

монтаж душової кабіни

Перший етап встановлення душової кабіни у Львові: Необхідно підготувати те місце, куди буде здійснено монтаж душової у Львові (даний етап замовник, як правило, виконує самостійно або з нашою допомогою, але за додаткову вартість)

В першу чергу перед тим, як приступити до монтажу душової кабіни у Львові слід заздалегідь підготувати і звільнити від сторонніх предметів місце для установки душу. Потрібно провести електричну розетку (в разі, коли душова кабіна оснащена додатковими електронними функціями), провести виведення труб холодної та гарячої води, при необхідності виготовити подіум під душову кабіну, підготувати каналізаційний злив.

Другий етап монтажу душової кабіни: Збірка душової кабіни

До моменту початку збирання душової кабіни необхідно переконатися в повній комплектації і працездатності всіх елементів душової кабіни. Далі, проводиться складання та підганяння всіх елементів, які встановлюються до душової кабіни, потім всі стики промащуються водостійким антибактеріальним герметиком, колір якого з метою дотримання естетичних якостей повинен відповідати по можливості колірній гамі душової кабіни.

Третій етап встановлення душової кабіни: Підключення душової кабіни

При підключенні душової кабіни до водопроводу потрібно в обов'язковому порядку застосовувати витратні матеріали виключно високої якості, які перевірені на практиці, це гарантує довговічність роботи встановленої душової кабіни.У доповненні слід нагадати, що при покупці душової кабіни, потрібно купувати додатковий комплект для монтажу душової кабіни у Львові, в який входять: ФУМ - стрічка, куточок - 2 шт., Гнучка підводка для холодної і гарячої води, довжина якої, становить півтора метра - 2 шт. , силіконовий герметик 280 мл.в кількості 2 шт.Підключення душової кабіни проводиться з використанням штатного сифона.

Четвертий етап монтажу душової кабіни: Перевірка працездатності душової кабіни, всіх її елементів і функцій.

На завершення всіх робіт, після встановлення душової кабіни Львів і її підключення потрібно провести перевірку працездатності.На предмет протікання перевіряються всі стики і з'єднання.

Монтаж душових кабін повинен проводитися кваліфікованими фахівцями.

монтаж душової кабіни Львів

На перший погляд нічого складного в монтажі душової кабіни немає, і в той же час існує ряд особливостей, знання яких страхує від багатьох проблем в процесі експлуатації душової кабіни:

  • протікання і затоплення квартири, якщо монтаж душової кабіни Львів здійсненний неправильно;
  • ураження електричним струмом в процесі експлуатації душової кабіни;
  • передчасного виходу з ладу вузлів душової кабіни.

Компанія «НашМайстер» виконує всі види робіт по підключенню, ремонту і демонтажу санітарно-технічного обладнання. Ви зможете дізнатися вартість встановлення душової кабіни у Львові, душового куточка і іншої сантехніки в нашому прайсі або зателефонувавши. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію 12 місяців.

Фахівці компанії виконують роботи будь-якого рівня складності. Зокрема, можливий монтаж душової кабіни у Львові звичайної моделі, так і встановлення гідробоксу класу "люкс".

Технологія, за якою проводиться встановлення душової кабіни, залежить від особливостей конструкції і моделі.

Наші майстри виконують якісну гідроізоляцію душової кабіни. Дана процедура вимагає особливих навичок і вміння. Герметизація душової кабіни проводиться за допомогою сучасних засобів, які характеризуються високою якістю і тривалим терміном експлуатації.

Крім того, ми пропонуємо ексклюзивний монтаж душової кабіни зі збільшенням висоти рівня зливу, а також встановлення душових кабін в обмежених (малогабаритних) умовах, проте в цьому випадку ціна монтажу душової кабіни збільшується.

Монтаж душового боксу - ціна і вартість збірки

монтаж душовго боксу Львів

Гідромасажні бокси, що з'явилися на нашому ринку відносно недавно, відразу ж стали користуватися у споживача величезним попитом. І це не дивно. Адже приймати в них душ набагато зручніше, ніж у ванній. До того ж, бокс не даремно називається гидромассажним, а наявність такого роду функцій - це ще один плюс. На даний момент найбільшою популярністю користуються бокси, виготовлені в Китаї. Причина проста - різноманітність моделей і низька вартість. Китайський бокс можна купити значно дешевше, ніж аналогічну модель, вироблену в Європі. Не можна сказати, що продукція з-під неба погана. Зовсім ні. Але монтаж душового боксу Львів треба довіряти людям, які мають практичний досвід в даному питанні. І ніяк інакше. Ніякої професійний сантехнік, якщо він не здійснював встановлення душового буксу у Львові, не впорається з цією роботою так, щоб комар носа не підточив. Пояснюємо - чому.

У теорії - зібрати гідромасажний бокс дуже легко. Це може зробити кожен. Додається інструкція, ілюстрована, де детально описується, куди і як кожну деталь ставити і як з'єднувати. Але користуватися таким боксом буде рішуче неможливо.

Склопакети - ця складова присутня в кожному боксі у множині кількості. Деякі з них мають прозоре скло, деякі - ні. Але саме завдяки склопакетам ми можемо приймати душ, не піклуючись про те, щоб вода не виливалася за його межі. В європейських моделях всі склопакети мають ущільнювачі. А в китайських моделях вони просто відсутні. І навіть найдосвідченіші сантехніки, які жодного разу не стикалися з монтажем душового боксу, цього можуть просто не знати.

монтаж душовго боксу

Що робити в даній ситуації? Відповідь тільки одна - силікон. Але це питання не так простий, як здається. Монтаж душового боксу у Львові має чимало «потаємних місць», через які може литися вода. І замазати місця стику - недостатньо. Силікон необхідно наносити таким чином, щоб він представляв собою суцільну пряму, захоплюючу не тільки місця стику, а й міліметрів по п'ять зліва і справа. Іншими словами, нанесений шар силікону можна порівняти з ізоляційною стрічкою. На перший погляд - це легко. Але на практиці - це надзвичайно складно.

Тому, якщо ви хочете, щоб гідромасажний бокс доставляв вам задоволення. І щоб після купання не доводилося витирати воду, слід довірити роботу зі встановлення душового боксу Львів людині, який має досвід в даному питанні.