Ремонт квартир в новобудові під ключ Львів :: Ціни 2022

Ремонт під ключ в новобудові від 3800 грн/м2
Ремонт під ключ на вторинному ринку від 2500 грн/м2
Ремонт під ключ комерційних об’єктів від 1800 грн/м2
Дизайнерський ремонт від 3000грн./м2

Ремонт квартир в новобудові Львів. Сьогодні все більше сімей воліють купувати квартири в сучасних новобудовах. Такий вибір має свої плюси і мінуси. Отже, плюси покупки нерухомості в новобудовах:

ремонт квартир в новобудові Львів

 • квартали нового типу будуються з більш розвиненою інфраструктурою, парковками, в тому числі, підземними, магазинами, новими обладнаними дитячими майданчиками і т.д;
 • таке житло на етапі забудови стоїть набагато дешевше, ніж готові квартири;
 • вам не доведеться думати про зміцнення стін і перекриттів, а також про демонтаж застарілих інженерних систем, досить лише встановити все нове при ремонті квартири в новобудові під ключ у Львові;
 • найчастіше нові квартири будуються з вільним плануванням, і з них легше проектувати комфортну для себе квартиру.

З мінусів можна виділити необхідність капітального ремонту квартири в новобудові, коли, наприклад, квартири вторинного ринку придатні для проживання відразу після покупки. Крім цього, новобудови Львова, особливо, економ варіантів, мають складну транспортну доступність, а іноді доводиться стикатися з такими проблемами, як невчасно здане в експлуатацію житло. Не варто забувати, що в новобудовах нові мешканці, тобто ваші сусіди, будуть робити ремонт квартири в новобудові у Львові, що може доставляти деякі незручності протягом перших двох-трьох років.

Види ремонту квартир в новобудові Львова під ключ. Вартість робіт і чорнових матеріалів

ремонт квартир в новобудові Львів під ключ

Вартість ремонту квартири під ключ в новобудові Львова залежить від багатьох факторів, наприклад, від обсягу необхідних робіт, від обраних будівельних матеріалів, складності, що монтуються. Ремонт квартир в новобудові сьогодні - це, частіше за все, капітальні роботи з нуля, що передбачає повний монтаж всіх інженерних комунікацій, вирівнювання стін, підлоги і стелі. У Львові ціни на капітальний ремонт в новобудові варіюються від 70 до 200 $ / Кв. м. Ціна залежить від кількості фахівців в бригадах, професіоналізму робітників, в тому числі при роботі зі складними дорогими будівельними матеріалами, від термінів, від необхідних професійних інструментів і наданих гарантій.

Особливості ремонту квартир в новобудові Львова

Ремонт квартир в новобудові Львів. Квартири в новобудовах бувають декількох типів - в залежності від виду житла можна найбільш повно представити обсяги і різновид необхідних будівельних робіт. Різні житлові комплекси пропонують наступні варіанти квартир в новобудовах:

ремонт квартири в новобудові Львів

 • без обробки, коли у вашому розпорядженні стіни з усіма нерівностями, стиками цегельного або панельного будинку;
 • з чорновою обробкою, коли вам дісталися рівні стіни, підлогу з готовою стяжкою - все під чистову обробку;
 • з чистовою обробкою, тобто квартиру, в якій можна жити- мінімальний набір виконаних оздоблювальних робіт: поклеєні шпалери, встановлені вікна і підвіконня, сантехніка, прокладені всі інженерні комунікації;
 • з ремонтом квартири в новобудові під ключ у Львові від БК. Найчастіше в такому варіанті при покупці квартири Вам пропонується 3-4 варіанти обробки за типовими дизайн-проектам в різних стилях, кольорових гамах, і планувальних рішеннях. Ви в'їжджаєте в готову дизайнерську квартиру, залишилося тільки розставити меблі і декорувати приміщення.
 • Головне - перед початком ремонту квартири в новобудові Львів проконсультуватися з фахівцями, так як в перші два роки будинок може давати усадку. І в такому важливому питанні краще вибирати будівельні компанії, що працюють за офіційним договором і з гарантією на роботи, які несуть повною відповідальність за прийняті рішення. Задумуючи капітальний ремонт квартир в новобудові Львів, новосели зіткнуться з наступними видами робіт:
 1. складання дизайнерського і необхідних інженерних проектів квартири, затвердження планувального рішення;
 2. замовлення і покупка необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів, доставка на об'єкт;
 3. демонтаж і зведення міжкімнатних перегородок;
 4. монтаж інженерних комунікацій (водопостачання, електрика, вентиляція, кондиціонування, інтернет і елементи системи «розумний дім»);
 5. монтаж систем теплоізоляції, гідроізоляції і шумоізоляції при необхідності;
 6. підбір та замовлення меблів, кухні, сантехніки та світильників;
 7. вирівнювання стін, підлог і стелі під чистову обробку;
 8. установка дверей, віконних блоків;
 9. косметичні роботи: під чистове оздоблення і декор стін, стелі, підлоги;
 10. прибирання будівельного сміття;
 11. монтаж і розстановка меблів, декорування інтер'єру квартири.
Часті питання

Як підготуватися до ремонту квартири в новобудові під ключ у Львові?

ремонт квартири в новобудові Львів під ключ

До робіт можна приступати тільки тоді, коли всі інженерні комунікації (ліфти, подача води і електрики) будуть функціонувати в постійному режимі. Але перед його початком варто підготуватися - як тільки у вас з'явиться доступ до вашої квартирі, ви вже можете викликати замірника і замовляти розробку дизайн-проекту. Ремонт в новобудові під ключ Львів - це не тільки почати ремонт відразу ж, після введення в експлуатацію будівлі, але і детально його продумати, щоб значно прискорити весь процес надалі.

При підписанні акта приймання-здачі житла з представником забудовника необхідно уважно оглянути будівельні поверхні на предмет таких вад, як тріщини, нерівності, перепади по рівню стяжок та штукатурок. Виявлені дефекти забудовник зобов'язаний виправити за свій рахунок.

Скільки коштує ремонт квартири в новобудові під ключ? Від чого залежить ціна у Львові?

Точну ціну на ремонт квартири в новобудові під ключ у Львові можна отримати тільки після проведення замірів і розробки дизайн-проекту. Підсумкова вартість двох квартир, аналогічних за площею (за квадратний метр) і плануванні, може істотно відрізнятися, в залежності від планувального рішення, обсягу електромонтажних та сантехнічних робіт, а також від фінішних покриттів підлоги, стін, стелі і з матеріалами і без.

Чи можна замовити у вас ремонт квартир в новобудові Львова відразу з матеріалами?

У нашій компанії є можливості надати своїм клієнтам повний спектр послуг - від складання кошторису до закупівлі і доставки на об'єкт будівельних матеріалів. Купівля останніх нашими фахівцями не тільки значно заощадить вам час, але і дозволить уникнути ризику придбання неякісної продукції або підробки.

Допомога у виборі оздоблювальних матеріалів вам нададуть наші дизайнери. Вони складуть всі необхідні специфікації і розрахунки. Ви зможете скористатися послугами наших постачальників-партнерів або зробити закупівлі оздоблювальних матеріалів самостійно, вибравши оптимальні умови по знижкам і термінів поставки.

Який термін виконання ремонту квартири в новобудові з нуля?

Середній термін ремонту нової однокімнатної квартири становить два місяці. Грамотне планування і використання сучасного обладнання замість ручної праці дозволяють значно скоротити період проведення основних робіт. Єдиним фактором, на який немає можливості вплинути - швидкість висихання, яке займає достатню кількість часу. На останню, крім усього іншого, сильно впливає пора року. Крім цього термін може збільшуватися або зменшуватися в залежності від таких факторів, як рівень складності і технологічні особливості.

При складанні договору з клієнтом ми надаємо графік виконання робіт, в якому детально описуються терміни всіх етапів.

У чому особливості ремонту квартири в новобудові у Львові під ключ?

Особливості пов'язані з тим, що новий будинок протягом декількох років дає усадку. Тому при проведенні робіт бажано вжити комплекс заходів, який запобіжить утворенню тріщин на оброблених поверхнях. При влаштуванні стяжок потрібно передбачити деформаційні шви по периметру кімнат, а також в отворах між приміщеннями. Перед нанесенням штукатурки по всій площині стін (стелі) необхідно закріпити армуючої сітки.

Оптимальний варіант для обробки стелі в новобудові - підвісні системи. Такі технології кілька збільшують вартість ремонту квартири в новобудові під ключ, але гарантують більший термін служби і дозволяють уникнути утворення тріщин на обробці.

Це тільки мала частина інформації - про більшу кількість нюансів вам розкажуть наші фахівці.