Монтаж електропроводки в новобудові Львів. Електромонтажні роботи

Монтаж електропроводки в новобудові Львів. Розводка електрики в новобудові мало чим відрізняються від електромонтажних робіт в стандартних квартирах, але невеликі зміни є. Відмінність полягає в тому, що в новому будинку всі роботи потрібно починати з нуля. Здійснити монтаж електропроводки в новобудові Львова можна самому, включивши свою фантазію, але якщо ви не знайомі з усіма етапами цього процесу, то краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців.

Наша компанія здійснює повний комплекс робіт з налагодження електропостачання в новобудовах, також ми проводимо заміну електропроводки в новобудові у Львові, яка не відповідає сучасним нормам безпеки і електро навантажень. Нашим фахівцям під силу провести будь-які роботи по монтажу електрики в новобудові, починаючи від створення проектів та закінчуючи установкою освітлювальних приладів.

З чого починається електромонтаж в новобудові Львова?

Монтаж електропроводки в новобудові Львів

Нерідко господарі новеньких квартир стикаються з такою проблемою, що в їх майбутньому помешканні немає навіть звичайних світлових або розеткових мереж. Може перебувати лише підключений щиток з автоматами незрозумілого виробництва. У власників нової квартири виникає необхідність знайти бригаду кваліфікованих електриків, які зможуть не тільки виконати всі роботи по монтаж проводки в новобудові у Львові, а й скласти план електронних схем. Також закупити певні матеріали, і лише після цього можна буде приступати до робочого процесу.

Квартири в новобудовах мають свої незаперечні переваги. Ремонт власники житла будуть робити в перший раз, значить, для польоту фантазії не буде існувати ніяких перешкод. Розводка електрики в новобудові повинна бути виконана на початковому етапі ремонту, так як потім буде вкрай складно прибрати, або перемістити сховані в підлогу або стіни кабелі. Складнощі можуть з'явитися і з утопленими розетками або вимикачами.

Електромонтажні роботи в новобудовах Львова має свої особливості, і проблема найчастіше полягає в тому, що потрібно організувати багато точок для розеток і вимикачів. Можливо, господарі квартири захочуть помістити в кожну кімнату по кондиціонеру або встановити додаткове або незвичайне освітлення. Встановлюючи розетки також необхідно врахувати те, як будуть розташовані меблі в квартирі. Перед тим як додати електричні точки, потрібно виконати ретельний і точний розрахунок.

Необхідно врахувати і загальне навантаження по струму і встановити автоматику, яка буде швидко спрацьовувати, в разі якщо розрахунковий струм перевищить допустиму норму. Правильний електромонтаж в новобудові не обходиться без заземлення. Заземлити необхідно всі металеві компоненти пристроїв і труб, що відносяться до сантехніки.

Етапи виконання робіт по електромонтажу в новобудові Львова

монтаж проводки в новобудові Львів

Для того щоб повністю зрозуміти, як виглядають електромонтажні роботи в новобудовах Львова, то потрібно розбити весь робочий процес на етапи:

 • Буде потрібно отримати проект електронних схем, а також узгодити його в керуючою організацією;
 • Далі потрібно знайти бригаду електриків, які виконають всі необхідні дії;
 • Наступним етапом є закупівля необхідних матеріалів;
 • Встановлення електрокабелів до штукатурки, тобто виконання розмітки, укладання проводів і підключення підрозетників;
 • З'єднання проводки після проведення оздоблювальних і штукатурних робіт. Цей процес включає розпаювання щитка, з'єднання вимикачів і розеток, підключення різних джерел світла;
 • Запуск електронних схем. Необхідно перевірити чи чітко діє автоматика і якщо проблем не виникає, то об'єкт можна здати в експлуатацію.

Прогресію робіт потрібно дотримуватися в строгому порядку, так як в противному випадку можуть виникнути різного роду проблеми.

Розводка електрики в новобудові

Електромонтажні роботи в новобудові Львів

Фахівці нашої компанії виконають на найвищому рівні проводку електрики в новобудові. Установка може бути виконана двома методами, відкритим або закритим. У кожного методу є як свої переваги, так і недоліки. Якщо буде обраний прихований спосіб, то проводку необхідно замурувати в стіну, під підлогу, в стельові перекриття. У разі відкритого варіанту монтажу дроти будуть прокладені в спеціальних коробах, які називаються кабель-каналами. Прокладання кабелів виконується за допомогою кліпс і скоб.

Відкритий метод монтажу електропроводки в новобудовах Львова застосовується в основному в таких випадках, коли не представляється можливим прокласти кабелі прихованим методом. Прокладка з використанням кабель-каналів є неймовірно простою і виконується по стелі та стінах. Основною перевагою відкритого з'єднання є швидкий доступ до проводки, а мінусом злегка не естетичний зовнішній вигляд.

Прихована схема електромонтажу в новобудові Львова складніша. Буде потрібно руйнувати стелю чи стіни або дроти доведеться прокласти під покриттям підлоги. Даний спосіб хороший для новобудов тим, що його доцільно вибрати під час здійснення капітального ремонту. Розводка може бути передбачена в проекті по стінах. На стіни і стелю нанести місця під проводку і, використовуючи перфоратор вирізати спеціальні канавки. Місця для розеток вирізаються за допомогою особливої коронки. У несучих стінах штроби не повинні бути занадто глибокими. Якщо квартира розташована в будові панельного типу, то в між поверхових перекриттів є порожнечі, і в них можна провести кабелі для освітлювальних компонентів. Коли влаштування штроб залишилося позаду, можна перейти до монтажу розподільного щитка і штабелюванню кабелів.

Монтаж електропроводки в новобудові Львів. Щиток дозволяється замурувати в стіну, а можна встановити навісний щиток. У нових будівлях для нього зазвичай підготовлено спеціальне поглиблення. Автомати встановлюються всередину конструкції щитка, і від них будуть виводитися дроти на головну магістраль і розетки. Від розподільних коробок потрібно прокласти кабель до вмикачів та освітлювальних пристроїв. У розподільних коробках також треба з'єднати кабелі в одну мережу. За допомогою тестера мережу потрібно буде перевірити на предмет помилок. У разі, коли пошкоджень виявлено не буде, то всі дроти можна заховати, а на підготовлені місця встановити освітлювальні прилади, розетки і вимикачі.

Всі електромонтажні роботи в новобудовах Львова наші фахівці проводять в строго встановлені терміни. У великій трикімнатній квартирі на повну заміну електропроводки в новобудові піде не більше 5 днів, в двокімнатних квартирах на цей процес піде не більше трьох днів. Ми також надаємо гарантію на замінену електропроводку, в не залежності від того, які матеріали і схеми були використані в процесі роботи.

Ми виконуємо наступні види електромонтажних робіт в новобудовах:

електромонтажні робіт в новобудові

 • Часткова, або повна заміна електропроводки в новобудові;
 • Перенесення і підключення освітлювальних приладів;
 • Складання проекту і розрахунок схеми електропроводки;
 • Встановлення розподільного щитка і додаткових автоматів;
 • Заміна вже встановлених електричних виробів.

Звернувшись до нас за допомогою, ви приємно здивуєтеся, які низькі ціни ми пропонуємо своїм клієнтам, і з яким професіоналізмом наші майстри за найкоротші терміни виконають всі роботи по монтажу електропроводки в новобудові у Львові. Клієнт може також довірити нам покупку всіх необхідних матеріалів. За довгий час роботи наша компанія обзавелася хорошими і надійними постачальниками електроматеріалів, в якості яких ми абсолютно впевнені. Так як ми працюємо з ними безпосередньо, вартість закуповуваних матеріалів буде нижча середньо ринкових цін.

У будівельній компанії по ремонту квартир "Нашмайстер" працюють тільки електрики найвищої кваліфікації.