Відеодіагностика каналізаційних труб Львів. Діагностика каналізації

Ціна - від 800грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Відеодіагностика каналізаційних труб Львів. Каналізаційна система має дуже велике значення для підтримки високого рівня комфорту сучасної людини. Дуже важливо, щоб ця система працювала без перебоїв. Якщо раптом у роботі каналізаційної системи виникають перебої, страждають всі мешканці будинку. Але набагато серйозніше і загрожує великими наслідками виникнення засмічень в магістральних трубопроводах, а також в каналізаційних колодязях, колекторах і зовнішніх системах відводу каналізаційних стоків.

Сучасна каналізаційна система - це розгалужена система комунікацій зі складними переходами, поворотами і розгалуженнями. У ній досить часто виникають різні засмічення для виявлення яких необхідна відеодіагностика каналізаційних труб у Львові. Засмічення - це порушення прохідності труби наслідок освіти пробки з різних речовин. Найчастіше причиною засмічення є такі причини:

Відеодіагностика каналізаційних труб Львів

  • мильно жирові пробки;
  • грудки волосся, що застрягли в стоці або утворили пробку в трубопроводі;
  • частинки мила і миючих засобів, а також жиру, що утворилися в процесі миття посуду і приготування їжі;
  • предмети у вигляді ганчірок, іграшок, губок для миття посуду та інших предметів, що випадково потрапили в каналізацію або ненавмисно кинутих дітьми;
  • наліт у вигляді мулистих відкладень на стінках труб, які мають властивість з часом тверднути і перетворюватися на тверду речовину, що утворить кірку;
  • вапняні нарости і інші мінеральні відкладення, поступово накопичуються в трубах;
  • також за допомогою відеодіагностики каналізаційних труб у Львові можна виявити коріння рослин, пісок, листя та інші відкладення в зовнішніх каналізаційних комунікаціях.

Після відеодіагностики каналізаційних труб Львів, щоб прочистити трубопроводи від засмічень і забруднень застосовуються різні способи і методи прочищення:

Відеодіагностика каналізації Львів

  1. механічний спосіб із застосуванням сантехнічних тросів, пружин, стрічок. Найбільш ефективний цей спосіб для внутрішньоквартирних трубопроводів;
  2. хімічний спосіб прочищення за допомогою засобів побутової хімії і потужних хімічних реагентів може застосовуватися звичайними користувачами для прочищення засмічень в унітазах, раковинах, ваннах і душових кабінках;
  3. способи гідродинамічного прочищення каналізаційної системи допомоги спеціальної гідродинамічної установки і шлангу з насадками дуже ефективний для будь-яких трубопроводів.

Для того, щоб провести якісне прочищення, заощадити сили, час і кошти, застосовують різні види відеодіагностіки каналізації у Львові. Раніше застосовувався механічний спосіб визначення місця засмічення труби. В наш час, коли розвиток цифрових технологій досяг свого піку, використовуються сучасні методи, з яких найбільш популярною є відеодіагностіка каналізаційних труб Львів внутрішнього стану каналізаційних комунікацій, а також водопровідних труб і систем опалення. Дана система дозволяє візуально оцінити стан комунікацій зсередини, знайти місце дислокації засорної пробки і відповідно до цього, розробити тактику видалення засмічення, вибравши найбільш підходящий спосіб.

Відеодіагностика каналізаційних труб

Прилад для відеодіагностіки каналізаційних труб у Львові складається з довгого шлангу. Довжина цього шлангу може досягати 30 метрів для зручності дослідного процесу, іноді може бути і менше. На одному краю шлангу розташована відеокамера, а на іншому монітор. Спеціаліст просуває вперед шланг з відеокамерою, а в цей час можна на моніторі можна спостерігати за станом труби. За допомогою відеодіагностики каналізації можна визначити характер відкладень на стінках труб і відповідно вибрати спосіб його усунення. Завдяки відеодіагностиці каналізації сучасні сантехніки отримали можливість суттєво полегшити свою роботу і уникнути демонтажу великих ділянок каналізаційної системи. Особливо актуальна відеодіагностика каналізації у Львові для складних зовнішніх каналізаційних систем, прокладених у містах.

Також відеодіагностику каналізаційних труб у Львові застосовують для пошуку каналізаційних колодязів, дослідження колекторів, пошуках засмічень в стояках багатоквартирних будинків. Для того, щоб провести якісну і своєчасну відеодіагностику каналізаційного та водопостачального трубопроводів у вашому домі, а також стан системи опалення, зверніться до нас - ми надамо вам усі послуги з підготовки та проведення відеодіагностики каналізації за доступною ціною. Для того, щоб ваша каналізаційна система завжди була в порядку, дотримуйтесь правил користування нею і уникайте попадання в каналізаційні стоки сантехнічних приладів різних великих предметів, не призначених для цієї мети. І хоча стан в каналізаційні системи не завжди залежить від культури користування, при дотриманні цієї самої культури і правил ви істотно зменшите ризик виникнення засмічень.