Хімчистка шкіряних та м'яких меблів у Львові за низькими цінами

Комфорт та зручність нашого життя залежать від оточення. Дивани, крісла та пуфи давно стали невід’ємними атрибутами затишного інтер’єру. Однак, як і будь-які інші речі, м’які меблі поступово забруднюються. Для збереження їх новизни доступна така послуга як хімчистка м'яких меблів Львів. Для виробів зі шкіри працює хімчистка шкіряних меблів.

Якісний самостійний догляд за м’якими елементами інтер'єру дещо проблематичний – звісно, можна протерти їх вологою ганчіркою та пропилососити. Можливо навіть скористатися спеціальними засобами побутової хімії та спробувати відтерти бруд та плями. Але такий спосіб прибирання і підтримання чистоти, на жаль, дозволяє позбутися лише верхнього шару пилу та бруду. Більше того, хімічні розчини часто залишають розводи та неприємний запах.

Хімчистка меблів: особливості проведення

Для проведення справді якісної та безпечної процедури найкраще звернутися до спеціалістів. Хімчистка меблів Львів забезпечить не тільки збереження зовнішньої краси, а й допоможе:

хімчистка м'яких меблів Львів

 • провести глибоку внутрішню очистку;
 • видалити найбільш стійкі забруднення;
 • позбавитися від шкідливих мікроорганізмів та пилових кліщів.

Для максимального комфорту хімчистка м'яких меблів Львів проводиться на дому. Так само і хімчистка шкіряних меблів Львів доступна за вашим викликом. Не потрібно замовляти вантажне таксі, шукати людей, які допоможуть винести, а потім занести в квартиру диван, стільці, пуфи та інші речі. Все значно простіше – чистка меблів на дому Львів здійснюється за попереднім замовленням. Необхідно узгодити час та місце зустрічі, і команда професіоналів обов’язково подарує нове життя вашим речам.

Хімчистка м'яких меблів здійснюється з використанням передових технологій. Хімчистка шкіряних меблів передбачає застосування новітньої техніки та найбільш делікатних засобів побутової хімії, які не шкодять самим меблям та здоров’ю людей.

Як проводиться хімчистка м'яких меблів у Львові

хімчистка шкіряних меблів

Мабуть, неможливо уявити собі квартиру або будинок, де були б відсутні дивани, крісла, стільчики і пуфи. Усе це покликане створювати затишок та приємну атмофсеру. Цілком природно, що з часом стан м’яких меблів погіршується, в процесі експлуатації вони забруднюються. Пил та дрібне сміття потрапляють у найвіддаленіші закутки улюбленого дивану.

Випадково на поверхнях з’являються сліди їжі та напоїв. Саме в таких ситуаціях виникає нагальна потреба провести хімчистку м'яких меблів.

Для отримання максимального ефекту слід звернутися до спеціалістів з хімчистки меблів Львів. Послуги клінінгу стають все більш популярними на ринку в силу їх зручності. Це явище дуже просто пояснити – навряд чи вам вдасться самостійно виконати цей доволі великий обсяг роботи. При чому виконати оперативно та якісно.

Процес надання послуги передбачає певну структуру дій та правил, яких слід дотримуватися. Так, хімчистка м'яких меблів Львів складається з кількох етапів:

 • «сухе очищення». На цьому етапі з використанням вакуумного пилососу з поверхонь забирається пил та дрібне сміття;
 • візуальний огляд, в ході якого визначається тип та матеріал оббивки. Після огляду обирається найбільш підходящий та ефективний засіб для хімчистки м'яких меблів, а також проводиться тест для перевірки того, яким чином обраний очисник буде взаємодіяти з поверхнею дивану або крісла. Для цього засіб наносять на непомітне місце і слідкують за реакцією;
 • видалення складних плям та забруднень. На даному етапі хімчистка м'яких меблів Львів здійснюється з застосуванням спеціальних хімічних препаратів та розчинів – плямовивідників, які дозволяють видалити навіть складний застарілий бруд. Вони наносяться безпосередньо на місця забруднень та активують свою дію;
 • обробка оббивки. У ході цього етапу проводиться уже безпосередня чистка меблів. За допомогою спеціальної машини на їх поверхню наноситься необхідний засіб. Використання у ході хімчистки меблів спеціального приладу, екстракторної машини, дозволяє наносити очисник під тиском, тим самим сприяючи його кращому проникненню та ефективнішій дії. Завдяки цьому бруд розчиняється, поверхня та оббивка промивається. Основною перевагою такої автоматизованої процедури з використанням машини є те, що ця машина фактично має подвійну дію. Окрім розпилення засобу для хімчистки м'яких меблів та води, вона також паралельно втягує уже забруднену воду;
 • очистка щіткою. Для того, аби остаточно видалити складні плями та залишки бруду, використовується спеціальна щітка.
 • видалення забруднень та ополіскування. На даному етапі видаляються залишки пилу та бруду з використанням все тієї ж екстракторної машини. З попередньо обробленої поверхні видаляється розчинений бруд та залишки очисного засобу. Після цього диван чи інший предмет ополіскується і промивається;
 • cушка. На заключному етапі, коли безпосередня чистка меблів Львів уже закінчена, вони повинні бути просушені. Цей процес в звичайних умовах триває приблизно 8-10 годин, однак його можна пришвидшити завдяки застосуванню спеціального потужного фена. В такому випадку сушка займе близько години часу.

Хімчистка м'яких меблів Львів дозволяє отримати чудовий результат. Процедура, яка здійснюється згідно усіх вимог, гарантує те, що ваш диван виглядатиме майже як новий. Завдяки високій майстерності працівників хімчистка м'яких меблів на дому буде проведена найбільш оперативно та якісно.

Чим відрізняється хімчистка шкіряних меблів

хімчистка шкіряних меблів Львів

Шкіряна фактура у інтер’єрі завжди привертає підвищену увагу гостей, вважається показником престижу, достатку, певної статусності у суспільстві. Тому і догляд за нею повинен бути максимально якісним. Хімчистка шкіряних меблів Львів допомагає зберегти чудовий вигляд предметів інтер’єру та хороший стан їх оббивки.

Не дивлячись на те, що шкіру можна віднести до дуже довговічних та невибагливих матеріалів, все ж вона теж потребує уваги та догляду. Не рекомендується очищати предмети, виконані з неї, за допомогою звичайних миючих засобів та води. Це пов’язано з тим, що їх використання призводить до висихань і тріщин шкіри. Самостійне намагання видалити плями може закінчитися утворенням на них механічних чи хімічних пошкоджень, зіпсувати структуру та цілісність шкіри.

Хімчистка шкіряних меблів Львів дозволяє якісно та професійно виконати очистку, гарантуючи чудовий результат. Вона проводиться з використанням найкращих матеріалів. Дозволяє усунути стійкі та складні забруднення, зберігши при цьому чудовий вигляд матеріалу.

Хімчистка шкіряних меблів передбачає кілька етапів. Як і хімчистка м'яких меблів Львів, вона охоплює кілька етапів.

хімчистка м'яких меблів

 1. Попередні роботи, в ході яких видаляється пил, дрібне сміття.
 2. Видалення плям та забруднень. На цьому етапі використовується спеціальна побутова хімія, яка делікатно бореться з брудом на шкіряних поверхнях. Найбільш складні плями можуть попередньо оброблятися спеціальними засобами, які підбираються конкретно під характер забруднення та вид покриття. Особливість засобів по догляду за шкіряними предметами полягає в тому, що всі вони містять спеціальні речовини, які роблять шкіру м’якшою, одночасно зміцнюючи її. Таким чином, хімчистка шкіряних меблів Львів оновлює вигляд меблів, додає їм шарму та блиску.
 3. Обробка спеціальними засобами. Цей етап має місце тоді, коли забруднення уже виведені. Передбачає нанесення спеціальних засобів – кондиціонерів, які захищають оббивку, відштовхують воду, тим самим роблять її зовнішній вигляд ще більш красивим та привабливим.

Хімчистка шкіряних меблів Львів фактично повертає дивани та крісла «до життя», дарує їм красу і свіжість.

Чому варто замовити хімчистку м'яких меблів на дому Львів

хімчистка меблів Львів

Для того, аби провести професійну чистку, зовсім не обов’язково збирати усі дивани, стільці, крісла та пуфи у будинку та везти їх кудись на інший кінець міста. Для вашої зручності доступна послуга хімчистка м'яких меблів на дому Львів.

Залишивши заявку та обравши зручний час приїзду бригади для проведення робіт, ви суттєво економите час та сили. Команда спеціалістів професійно виконає свою роботу прямо у вас вдома. Саме задля вашої зручності хімчистка меблів Львів проводиться з виїздом до клієнта. Вартість виклику по місту становить усього 60 грн., за межами Львова – від 150 грн.

По прибуттю на місце, працівники діють чітко та професійно, дотримуючись усіх правил та стандартів. У роботі використовуються якісні та ефективні засоби, безпечні не лише для самих меблів, а й для людей та домашніх тваринок. Хімчистка м'яких меблів Львів в середньому займає близько 1,5 години. Звісно, час залежить від об’єму замовлення, кількості предметів, сили та характеру забруднень тощо. У будь-якому випадку, професійна процедура буде проведена швидко та якісно.

Хімчистка м'яких меблів на дому дає можливість спостерігати за роботою професіоналів. Крім цього, чистка меблів на дому дозволяє замовнику зекономити час та сили. В період виконання працівниками своєї функції, ви можете працювати, займатися собою або дітьми, гуляти чи просто насолоджуватися вільною хвилиною. При цьому, можете бути впевнені у високій якості наданої послуги та чудовому її результаті.

Особливості хімчистки меблів на дому у Львові

хімчистка м'яких меблів на дому

Послуга хімчистка шкіряних меблів Львів також доступна для виклику «на дім». Група спеціалістів прибуває до замовника, отримує фронт робіт та приступає до виконання своїх обов’язків. В процесі використовуються делікатні засоби, які не пошкоджують шкіру, не виснажують та не висушують її. Ціна хімчистки шкіряних меблів Львів залежить від обсягу виконаної роботи та складності забруднень.

Пам’ятайте, що шкіряні меблі при правильному догляді будуть радувати вас та ваших гостей протягом довгих років. Довговічність, чудовий зовнішній вигляд, якість – всі ці характеристики притаманні цим вишуканим та красивим предметам інтер’єру. Професійний догляд та своєчасна хімчистка шкіряних меблів гарантують комфорт та вишуканий вигляд вашим диванам та іншим предметам.

Як і хімчистка м'яких меблів Львів, чистка меблів зі шкіри проводиться з дотриманням усіх необхідних правил. Гарантується якісна робота та тривалий ефект від результату. Додаткова зручність у вигляді можливості замовити послугу хімчистка шкіряних меблів Львів заощаджує час і сили. До того ж якість наданої послуги та її оперативність вражають. Хімчистка меблів Львів допоможе позбутися навіть найскладніших плям та застарілого бруду. Результат процесу неодмінно порадує вас та ваших гостей.

Як формується на хімчистку шкіряних меблів ціна у Львові

Вважається, що професійна хімчистка меблів на дому – це задоволення не з дешевих. Однак якщо брати до уваги якість та ефективність виконаних робіт, то можна впевнено стверджувати, що воно того варте. Ціна хімчистки шкіряних меблів визначається багатьма факторами і залежить від:

 1. об’єму роботи;
 2. кількості витрачених матеріалів та засобів;
 3. складності забруднень, кількості складних плям тощо;
 4. типу матеріалу, з якого виконана оббивка.

Хімчистка меблів має дуже багато переваг. В першу чергу, це економія сил та часу. Замість того, аби відтирати бруд та запирати плями, ви можете зайнятися набагато кориснішими справами – попрацювати, погуляти з дітьми або ж просто відпочити. Група професіоналів виконає усю роботу за вас.

По-друге, хімчистка меблів на дому Львів гарантує якість реалізації та надання послуги. Усі процедури будуть виконані на найвищому рівні, буде дотримано усіх правил та стандартів. Хімчистка шкіряних меблів Львів забезпечить не тільки красивий зовнішній вигляд, але й проведе глибоку внутрішню очистку, позбавить від неприємних запахів та усуне хвороботворні мікроорганізми. Такий же результат дасть професійна хімчистка м'яких меблів Львів.

По-третє, хімчистка меблів Львів допомагає навіть дещо оновити інтер’єр. Погодьтеся, чистий диван або крісло додасть кімнаті затишку і приємної атмосфери. Натомість старий, брудний та подертий, буде псувати увесь дизайн, викликати дискомфорт та не зовсім приємні емоції.

Користуйтесь послугами хімчистки меблів та завжди будьте впевнені у чистоті та власному комфорті!