Хімчистка килимів та ковроліну на дому у Львові :: Доступні ціни

Хімчистка килимів Львів – це друге життя виробу, що робить будинок комфортним та затишним, підкреслює індивідуальність. Сюди ж відноситься й хімчистка ковроліну. Приємно зайти в дім, квартиру, офісне та ступити на чисту охайну підлогу. Але, час дає про себе знати, періодично вона забруднюється, затирається, внаслідок чого виникає потреба в очищенні. Коли прості плями можна спробувати вивести самостійно, то з більш складними краще звернутись до професіоналів, які не лише повернуть виробу красу, а й підкажуть, як правильно за ним доглядати.

Хімчистка килимів Львів

Хімчистка ковроліну Львів не несе шкоди виробу, а навпаки, продовжує життя. Слід пам’ятати, що джерелом проблем з дихальними шляхами часто бувають саме покриття для підлоги. Перенасиченість пилом викликає такі захворювання, як астма, алергія або звичайна простуда. Особливо ретельно слід проводити хімчистку килимів Львів, якщо в домі знаходяться маленькі діти, які для здорового росту не мають постійно дихати пилом. А всім відомо, як вони полюбляють лежати або сидіти на підлозі та гратись з улюбленими іграшками. До того ж, іноді самі люблять насмітити, за чим також треба уважно стежити. Домашні улюбленці – ще один привід для хімчистки килимів Львів, адже їх шерсть та не завжди чисті лапи також досить впливають на чистоту в домі. На сьогодні чищення покриттів для підлоги здійснюється за допомогою нешкідливих для людей та тварин засобів, вони майже не мають запаху та не викликають алергічних реакцій.

хімчистка килимів Львів

Чистка килимів Львів на перший погляд здається звичайною справою, яка проводиться практично щодня у кожному домі. Але добре пропилососити – зовсім не означає, що виріб став чистим. Періодично покриття потребує використання спеціальних засобів, щоб не лише позбавитись застарілих плям, але навіть від звичайного пилу, що осів глибоко у ворсинках. Тому, не слід боятись хімчистки килимів, а краще періодично її замовляти.

Хімчистка килимів Львів може проводитись:

 • в домашніх умовах;
 • в офісі;
 • у виробничих цехах.

Хімчистка килимів залежить від ступеню забрудненості. Якщо плями прості, група працівників приїде за вказаною адресою в зручний для заявника час та на місці проведе хімчистку килимів у Львові. Якщо велика площа виробу виглядає дуже неохайно або має занадто старі плями, без його вивезення на фабрику не обійтись. Адже там є не лише всі необхідні засоби для миття, а й потужна виробнича техніка, спеціальні сушилки, завдяки використанню яких очищуються навіть глибокі шари та є змога добре висушити виріб.

Від яких плям може позбавити хімчистка килимів і ковроліну у Львові

хімчистка ковроліну

Хімчистка килимів і ковроліну – завдання нескладне для тих, хто постійно займається цією справою. Підлозі щодня доводиться приймати на себе безліч ударів. Періодично вона стикається з забрудненнями різних характеру та сили і їх власникам здається, що картина не підлягає виправленню. Але наші спеціалісти, маючи великий досвід роботи у даній сфері, володіючи новітніми технологіями та найкращими мийними, чистячими речовинами, технікою здатні справитись з плямами від:

 • бруду та пилу;
 • напоїв;
 • масла;
 • ягід;
 • фарби;
 • крові;
 • шерсті та інших.

Потрібно розуміти, що, на жаль, не всі плями можна вивести, замовивши навіть хімчистку ковроліну Львів. Так, зеленка, деякі види фарби стануть менш інтенсивними, але повністю їх знищити неможливо. Дуже погано піддаються виведенню забруднення, що в’їлись або дуже старі. Але, наша команда прикладе всіх зусиль, щоб повернути замовнику виріб таким, яким він його бачив у мріях.

Дехто з замовників попередньо намагається самостійно провести на дому хімчистку килимів, але, цього не варто робити, особливо з дуже складними плямами. Потрібно розуміти, що вдома немає таких потужностей, як на фабриці. За допомогою звичайної ганчірки чи щітки неможливо дістатись глибоких шарів, навіть маючи найкращі чистячі засоби.

хімчистка килимів і ковроліну

Деякі миючі засоби містять в своєму складі луги, які можуть не лише не допомогти, а навіть нашкодити, зіпсувати структуру волокна, внаслідок чого насиченість кольору зміниться, малюнок попливе. Найбільш складними при хімчистці ковроліну Львів є натуральні шерстяні вироби та виготовлені зі змішаних волокон, але на штучних тканинах також вивести бруд буває досить проблематично.

Плями, для виведення яких необхідно звернутись до хімчистки килимів Львів, можна поділити на наступні групи:

 • Від маркерів, шоколаду, кави та лимонаду. Сильні фарбуючі речовини, що містяться в них, досить міцно закріплюються у волокнах.
 • Білкові плями від крові, мочі, рвоти, поту. Їх основним джерелом є діти та домашні тварини. Складність такої хімчистки килимів полягає в тому, що, окрім самої плями необхідно знищити неприємний запах. Найпростіше їх видалити одразу після пролиття рідини чи виникнення інших забруднень. Чим довше килим лишається з плямами – тим складнішим буде хімчистка килимів і навіть після закінчення робіт може лишитись невеликий відтінок в кольорі.
 • Вино. Так як напої в більшості випадків виготовляються за допомогою штучних фарбників, їх досить складно знищити через потужне пофарбування волокна.
 • Суперклей, парафін. Дані засоби здатні дуже пошкодити покриття, заплавивши між собою волокна, після чого їх не завжди вдається повністю відновити.

Як здійснюється хімчистка ковроліну у Львові

хімчистка ковроліну Львів

На сьогодні ковролін є одним із найбільш поширених видів покриттів для підлоги. Він м’який, приємний на дотик, здатен створити затишну атмосферу в приміщенні, придати особливий шарм, приглушити звуки. Але, як і будь-яке покриття, він притягує та утримує пил та потребує чищення. Для догляду за виробом пилососу недостатньо. Даний електроприлад здебільшого здатен всмоктувати пил з поверхні, не дістаючи глибоких шарів. Хімчистка ковроліну Львів є запорукою чистоти та довгого терміну служби покриття, адже сучасні технології дозволяють усунути більшість плям, а також вивести сторонні запахи.

Хімчистка ковроліну може проводитись за будь-якою з наступних технологій:

 • Шампунування. Сучасна процедура хімчистки килимів Львів, перевагою якої є те, що килим не змочується наскрізь, а чиститься лише за допомогою піни, яка подається у великій кількості та виштовхує бруд, що скопився глибоко всередині. Такий спосіб не шкодить покриттю та не потребує довгої сушки.
 • Екстракція. Вважається найбільш ефективним способом хімчистки ковроліну. Проводиться з використанням спеціального екстракторного пилососу та підігрітих професійних миючих розчинів. При цьому при завершенні робіт ворс ковроліну залишається практично сухим. Даний вид хімчистки ковроліну Львів не рекомендований для шерстяних, шовкових та виробів ручної роботи, що потребують делікатного підходу.
 • Бонет-чищення. Метод, що підійде для покриттів будь-якого типу. При ньому використовуються бонет круги – насадки для підлогомийних та роторних машин. Для кожного виду килимів обираються спеціальний пад та миючий засіб. Після такої хімчистки ковроліну виріб залишається дещо вологим. Для повного висихання йому необхідно до 30 хвилин.
 • Суха чистка. Миючий склад схожий на порошок, але складається з мікрогубок, просочених спеціальним складом. Спонжі забирають на себе з волокон ковроліну бруд, після чого видаляються пилососом. Даний метод хімчистки килимів Львів не настільки ефективний, як екстрактний, але він підходить для виробів, що потребують делікатного підходу.
 • Чищення гарячою парою. Є допоміжною методикою, не вважається самостійною технологією. Корисне при потребі боротьби з пиловими кліщами.

Кожна з технологій хімчистка ковроліну Львів по-своєму дієва та унікальна, дозволяє вирішувати широкий спектр завдань та очищати навіть дуже брудні покриття та ковролін з дуже делікатних матеріалів.

Де проводиться хімчистка ковроліну Львів

хімчистка ковроліну ціна

В залежності від забруднення та бажання клієнта, хімчистки килимів Львів може проводитись:

 • в домашніх умовах;
 • хімчистка килимів в офісі;
 • на фабриці.

Домашній ковролін є частиною інтер’єру. Не дивлячись на зусилля, зберегти його чистоту – задача не з простих: то крихти нападають, то хтось взутий пройдеться, то з домашньої тварини шерсть нападає чи маленька дитинка наробить шкоди. В крайньому випадку – щоденно буде падати пил.

Щоб повернути домашньому килиму красу та продовжити термін життя, слід замовити таку послугу, як виїзна хімчистка на дім. Серед переваг хімчистки килимів на дому:

 • господар сам обирає зручний час, коли має приїхати мобільна бригада;
 • всі роботи проводяться в присутності власників дому чи квартири.

Хімічна очистка підлоги в домашніх умовах або в офісі є чудовим вибором, який позбавить від труднощів, пов’язаних з прибиранням.

Ковролін може бути розстелений й у сучасному офісі. В народі говорять, що чим він затертіший, значить тим більше його відвідують клієнти. Але, при цьому слід розуміти, що в неохайний офіс клієнти не хочуть заходити, тому офісне приміщення потребує щоденного догляду, в тому числі хімчистки ковроліну Львів.

Фактори, на які впливає чистота в офісі:

 • Персонал працює відповідно до обстановки. При поганих умовах не слід чекати хорошої віддачі.
 • Компанія оцінюється клієнтами відповідно до того, як вона сама себе оцінює. Якщо в офісі не прибрано, значить персонал також працює нездало.
 • Як керівництво відноситься до чистоти в офісі, а отже і до персоналу та клієнтів, так і вони йому відповідають.

Хімчистка ковроліну в офісі проводиться у зручний для керівництва та працівників час. Її можна замовити на вечір, щоб бригада хімчистки не відволікала від роботи персонал офісу. Весь комплекс робіт з хімчистки килимів в офісі проводиться з максимальною увагою до офісної техніки та документації, тому ніщо в приміщенні не постраждає. Будь-хто з персоналу офісу, призначений керівництвом, може контролювати весь хід виконання робіт.

Хто не бажає проводити чищення вдома, може замовити роботу з вивезенням килиму на виробництво. Дехто вважає, що коври забруднюються лише на поверхні. Але насправді велика кількість бруду потрапляє й всередину самої структури тканини, тому без використання потужної виробничої техніки та хімічних засобів не обійтись.

хімчистка килимів ціна

Хімчистка килимів і ковроліну в спеціальному цеху, де спеціальне обладнання дозволяє використовувати більші ресурси та є найбільш якісним способом очищення покриттів для підлоги. Повністю механізована система чищення дозволяє при мінімальному втручанні людини досягнути максимальних результатів. Перевагами хімчистки ковроліну Львів на виробництві є наступні:

 1. Власники покриття не є обмеженими в діях та часі. Мобільна бригада приїде в призначений час за адресою, вказаною у заявці, забере, очистить та поверне вироби у зручний для замовника час.
 2. Завдяки спеціальному виробничому обладнанню очищення покриття буде максимально якісним, адже з його використанням можна дістатись більш глибоких шарів покриття.

В будь-якому разі хімчистка килимів Львів потребує відповідального підходу, так як різні матеріали та види забруднень потребують особливого виду очищення. Саме тому працівниками компанії використовуються лише перевірені та прогресивні технології. Важливою особливість подібних послуг є те, що до процесу чищення технологами компанії здійснюється огляд виробу, оцінювання матеріалу, ступеню забрудненості, підбір унікального поєднання методів та засобів хімічного очищення.

З яких пунктів складається на хімчистку ковроліну ціна у Львові

Цікавлячись, яка на хімчистку ковроліну ціна, на сайті можна знайти вартість 40 грн за метр квадратний. При цьому, необхідно розуміти, що повна вартість послуги включає також:

 • виїзд по місту – 60 грн;
 • виїзд за місто – від 150 грн.

та інші фактори.

Також на послугу чищення ціна формується в залежності від матеріалу, типу виробу, його площі, типу забруднення та кількості необхідних етапів проведення робіт:

 1. Суха чистка (вакуумна). Видаляється більша частина забруднення.
 2. Вимивання. На даному етапі забруднення відділяються від волокон.
 3. Екстракція забруднення. Разом з брудом видаляються чистячий розчин та надмірна волога.
 4. Сушка ковроліну.

При надмірному забрудненні виробу може додаватись проміжне очищення між вакуумною чисткою та вимиванням, а наприкінці роботи іноді додають очищення парою. Всі ці критерії позначаються на вартості робіт.

Дізнатись кінцеву ціну чистки ковроліну у Львові можна залишивши заявку на сайті або звернувшись до менеджерів клінінгової компанії по телефону. Вони, з врахуванням даних факторів, допоможуть розрахувати остаточну ціну на послугу. Але, краще, коли на об’єкт виїде спеціаліст, який ознайомиться з ситуацією на місці, з точки зору фахівця оцінить ступінь забруднення та необхідність проведення певних робіт, обрання миючих засобів та складе повний кошторис. У будь-якому разі це обійдеться значно дешевше, ніж самостійно купувати професійне миюче обладнання та чистячі засоби, адже звичайні миючі пилососи та побутова хімія не з усіма плямами можуть впоратись. До того ж, охайний вигляд приміщення та здоров’я людей варті того, щоб довірити хімчистку ковроліну у Львові професіоналам.

Як розраховується на хімчистку килимів ціна у Львові

На хімчистку килимів у Львові ціни у кожної клінінгової компанії свої. Вони залежать від багатьох факторів, серед яких:

 1. Місце, де буде проводитись хімчистка килимів Львів (за місцем проживання чи роботи замовника або на виробництві).
 2. Наявність необхідного технологічного обладнання.
 3. Якість миючих та чистячих засобів.
 4. Ступінь забруднення покриття для підлоги, якому необхідна хімчистка килимів.

Процес чистки килимів Львів за метр квадратний коштуватиме 40 грн. Але, під час огляду технологом можуть виплисти деякі нюанси, які дещо вплинуть на дану цифру, про що замовник буде завчасно попереджений. Зазвичай таке буває, коли плями занадто складні та щоб їх вивести, необхідно витратити багато часу та прикласти чимало зусиль.

До того ж, слід розуміти, що хімчистка коврів у Львові може мати підтримуючий, періодичний характер. Її замовляють через певні проміжки часу. Коштує вона дешевше та має більш лагідний вплив, дозволяє уникнути закріплення забруднень і в цілому продовжує термін експлуатації виробу. Також деякі види покриттів для підлоги вимагають делікатного відношення. До них не можна приміняти методи інтенсивного чищення, а отже, не слід допускати сильних забруднень. Частота та вартість періодичної хімчистки килимів визначаються індивідуально.

Генеральна хімчистка килимів Львів відбувається рідше. Як правило, вона є більш інтенсивною та включає не лише очищення, але й виведення запахів. Генеральне чищення також потрібно виконувати своєчасно, адже чим старіше пляма, тим складніше її вивести. Також даний вид чищення займає більше часу та потребує інших алгоритмів роботи, тому на дану хімчистку килимів ціна дорожче, ніж на підтримуючу.