Хімчистка диванів Львів :: Ціни на чистку шкіряних диванів

М’які меблі сьогодні можна побачити у кожному домі. Але з часом вони забруднюються та потребують чистки. Хімчистка диванів Львів пропонує швидке та якісне виведення плям. Для очищення меблів застосовуються тільки перевірені миючі засоби, особливо якщо це хімчистка шкіряних диванів.

Якісна хімчистка диванів у місті Львів

хімчистка диванів Львів

Будь-які меблі незалежно, чи знаходяться вони в офісі чи вдома, час від часу потребують очищення. Самостійне виведення бруду потребує багато зусиль, до того ж не завжди можна позбавитись всіх забруднень. Хімчистка диванів Львів не тільки зберігає гарний вид канапи надовго, але і дає можливість зекономити на покупці нової.

Головною метою нашої компанії являється задоволення потреб клієнта. У нас працюють тільки висококваліфіковані співробітники, які мають достатній досвід в сфері клінінгу. В роботі використовується якісне обладнання та екологічні матеріали.

Диван є невід’ємною частиною кожного інтер’єру. Хімчистка диванів зберігає меблі свіжими і яскравими. Наші спеціалісти допоможуть видалити пил та забруднення. Крім того, ми гарантуємо високу ефективність видалення бруду.Хімчистка диванів Львів якісно очищає шкіряну, текстильну та шкірозамінну поверхність. Ми гарантуємо результат який приємно вас здивує.

Які переваги надає хімчистка диванів Львів

Наша компанія забезпечує цілковиту безпечність всіх матеріалів, що використовуються. Хімчистка диванів на дому Львів гарантує якісь проведення роботи, відрізняється високим професіоналізмом співробітників та сучасним обладнанням.

Як відомо оббивка накопичує в собі пил, бруд та інші шкідливі елементи. Особливо коли в домі є маленька дитина дезінфекція є найбільш актуальною.

Через деякий період після користування меблі можуть стати тьмяними і набути непривабливого вигляду. Саме тому хімчистка диванів Львів пропонує повернути товарний вигляд меблям та видалити забруднення різного характеру.

Використання сучасного обладнання дозволяє виконати хімчистку диванів за короткий відрізок часу. Спеціальне оснащення може видалити навіть ті плями, які являються важкодоступними. Вартість цієї послуги є лояльною та відповідає якості. Крім того, вона має ряд переваг:

хімчистка шкіряних диванів

 • завдяки даному сервісу клієнту не потрібно витрачати свої кошти на покупку дорогих засобів;
 • чистка диванів істотно економить ваш час;
 • не потребує додаткових затрат для перевезення, тим самим роблячи цей сервіс надзвичайно зручним;
 • після проведення очисних робіт не залишається розводів миючих засобів;
 • чистка диванів Львів триває до 1,5 години;
 • по завершенню, приміщення набуває оновленого та затишного вигляду.

Після обробки, канапи залишаються майже сухими. Час за який поверхня повністю висихає залежить від типу тканини і способу позбавлення забруднення. Засіб, що використовується при чистці диванів на дому не має ніяких ароматизаторів, тому не залишає жодного запаху. Неприємний запах шерсті домашніх тварин успішно усувається.

Хімчистка диванів Львів має різну ціну яка залежить від виду та ступеню забруднення. Вартість очистки крісел та м’яких меблів є різною. Дезінфекція надає їм більш привабливого вигляду та позбувається неприємного запаху.

Хімчистка шкіряних диванів Львів проводиться лише екологічними і протестованими дерматологами засобами. До складу пристроїв входять складники що мають мінеральну або рослинну основу. Дані засоби являються гіпоалергенними, внаслідок чого, є абсолютно безпечними для дітей, вагітних та домашніх тварин.

хімчистка шкіряних диванів Львів

Наші працівники легко позбавлять ваші канапи від затертості, бруду побутового характеру. Завдяки поетапній очистці шкіряних диванів на дому, забруднення будь-якого типу видаляються ефективно.

Ми пропонуємо швидкий та якісний сервіс, що гарантує цілковите усунення забруднень та неприємного запаху. Делікатна чистка шкіряних диванів на дому у Львові зберігає поверхню в ідеальному стані.

Засоби не містять шкідливих елементів, протестовані і мають сертифікат якості. Хімчистка диванів Львів може проводитись в дитячих садках, школах та інших установах.

Очистка м’яких пуфів здійснюється кваліфікованими спеціалістами цієї справи. Виїзна дезінфекція та хімічне очищення диванів включає в себе декілька етапів.

 • Перш за все спеціаліст проводить попередній огляд перед
 • чисткою шкіряних диванів
 • їх стан та ступінь забруднення.
 • Після цього, майстер вирішує які засоби зможуть якомога ефективніше здійснити полірування поверхні
 • Поверхня обробляється миючим засобом, який якнайкраще справиться з забрудненням.
 • Стійкі плями очищаються за допомогою спеціальної технології.

Хімчистка шкіряних диванів Львів здійснюється професіональними плямовивідними пристроями. Така спеціальна установка швидко та ефективно здійснює процедуру виведення бруду. Після прибирання не залишається специфічних запахів, а канапи залишаються ідеально чистими.

Хімчистка шкіряних диванів та її особливості у Львові

хімчистка диванів

Перш за все, обладнання не містить токсичних та хімічних речовин, які негативно впливають на людський організм та довкілля. Сировина, що входить до складу є повністю екологічною. Хімчистка шкіряних диванів Львів буває декількох типів: суха і волога. При сухому видаленні застосовується спеціально розроблена піна. Після завершення процесу не потрібно чекати поки канапа стане сухою.

Делікатна суха хімчистка шкіряних диванів видаляє забруднення з поверхонь які потребують особливого догляду. Такий тип підходить для нескладних забруднень.

Волога хімчистка шкіряних диванів Львів проводить глибоку дезінфекцію, видаляє застарілі плями. Таке очищення доцільно використовувати для позбавлення неприємного запаху тварин.

Регулярна дезінфекція має достатню кількість переваг. Канапи, крісла, та інші меблі зберігають свій первісний вигляд та естетичну привабливість протягом довгого періоду. Хімчистка диванів та постійне дезінфікування не дозволяє шкідливим мікробам, бруду та іншим негативно впливаючим на людський організм факторам розвиватися та завдавати шкоди.

Правильно підібраний засіб для дезінфікування дозволить ефективно позбавитись факторів, що можуть шкодити здоров’ю людини. Хімчистка диванів Львів пропонує якісне виконання своєї роботи за досить привабливою ціною.

Хімчистка шкіряних диванів на дому у Львові проводиться за наступною схемою.

 • Застосування спеціально підібраного засобу, що не містить в собі речовин які можуть викликати алергію чи завдати шкоди для організму.
 • Промивання розчинених брудних плям.
 • Сушіння поверхності.
 • Застосування особливого покриття, яке дає змогу зберігати чистоту та свіжість протягом довгого часу.
 • Усунення залишків спеціального поліруючого засобу.

хімчистка диванів на дому

Хімчистка шкіряних диванів для досягнення найбільш максимального ефекту потребує правильно підібраного засобу для позбавлення забруднень. Загалом обладнання та миючий засіб підбирається в залежності до матеріалу та різновиду самої тканини. Очисник має бути підібраний таким чином, щоб в результаті не пошкодився будь-який елемент.

Здійснення дезінфекції на дому є дуже відповідальною та кропіткою роботою. Часто в канапах зі шкіряної тканини з’являється багато мікробів, кліщів, бруду або ж присутній неприємний запах.

Тому, для уникнення цих проблем і здійснюється процес дезінфекції та глибокого полірування всієї поверхні.Хімчистка шкіряних диванів Львів дозволить позбутися таких проблем, допоможе уникнути необхідності в заміні дивану чи його обшивки.

Навіть якщо меблями не користувались, доцільно замовити чистку диванів на дому у місті Львів. Адже пил, який осідає через деякий час, та кліщі які можуть з’явитися внаслідок цього мають властивість негативно впливати на людський організм.

Виїзна чистка диванів та специфіка роботи у Львові

хімчистка диванів на дому Львів

Наша компанія надає послуги очистки на дому. Тобто, клієнту не потрібно транспортувати важкі та габаритні меблі чи окремі їх складові. Спеціалісти оперативно та успішно позбавлять диван плям, бруду, кліщів та інших шкідливих факторів. Хімчистка диванів Львів забезпечить ваші канапи чистотою та надасть привабливий вигляд.

При роботі використовується тільки сучасне обладнання та сертифіковані засоби для миття. Обслуговування здійснюється в зручний для клієнта час та в будь якій точці міста або ж за містом. В компанії діє лояльна система вартості послуг. Виїзд по місту становить 60 грн, за місто від 150 грн.

Полірування дозволяє позбавитись забруднень різного характеру, а саме:

 • плям харчових продуктів, кави, вина;
 • жирних забруднень;
 • чистка шкіряних диванів у Львові ефективно усуває неприємні запахи;
 • плям крові та сечі;
 • чистка диванів у місті Львів швидко усуває забруднення, що виникли внаслідок цвілі.

В більшості випадків пил та бруд, що осідає, сприяє розмноженню різних мікробів та бактерій. Діти та домашні улюбленці можуть також створити ряд забруднень. Для позбавлення забруднення і дезінфікування канап хімчистка шкіряних диванів Львів застосовує спеціально призначені засоби, що направлені на ефективне знищення бруду.

Чистка шкіряних диванів у місті Львів

Люди досить часто користуються канапами та м’якими меблями. Зазвичай на них можна відпочити, провести час за переглядом улюблених передач, почитати книгу, пограти, посидіти з гостями.

Тому, через постійне користування ці меблі найбільше підлягають забрудненню та втраті естетичного вигляду. Щоб зберегти свіжість, колір та гарний вигляд застосовується хімчистка шкіряних диванів.

Спеціалісти рекомендують не проводити самостійне полірування шкіряних канап. Така процедура може відняти багато часу, до того ж є можливість пошкодити тканину чи саму поверхню в цілому. Хімчистка диванів Львів допоможе позбавитись навіть застарілих плям на канапах та кутових меблях.

Зазвичай полірування застосовується при:

 • забрудненні загального характеру;
 • неприємних запахах;
 • хімчистка шкіряних диванів застосовується для видалення плям поту та жиру;
 • барвників натурального походження;
 • плям фломастерів, маркерів, фарб.

Проводити професійну хімчистку диванів на дому рекомендується через кожні 3-4 місяці. У випадку незначних забруднень можна очистити канапи самостійно. В інших випадках доцільно звернутися за допомогою до професіоналів. Регулярна хімчистка диванів від бруду дозволяє уникнути розвитку алергічних реакцій.

Ціни на чистку та дезінфекцію диванів у Львові

Хімчистка шкіряних диванів Львів проводиться висококваліфікованими спеціалістами, забезпечує швидкісне та ефективне позбавлення забруднень та неприємних запахів. Ціна на послуги хімчистки диванів на дому та дезінфекції варіюється в залежності до типу тканини, ступеню забрудненості та розміру.

Вартість полірування поверхностей:

 • Одномісний від 500 грн.
 • Двомісний від 600 грн.
 • Кутовий 700 грн.

Вартість послуг являється досить оптимальною. Крім того хімчистка шкіряних диванів Львів зберігає ефект обробки на довгий період. Якість та вартість проведених робіт цілком відповідають один одному.

Екологічні засоби, що застосовуються при хімчистці диванів не викликають алергічних реакцій, висипів, та подразнень шкіри. Полірування являється цілком безпечною процедурою для домашніх тварин, дітей, та людей з особливою реакцією на різні засоби.

При хімчистці шкіряних диванів на дому не рекомендується застосовувати звичайне мило та воду, адже поверхня може втратити свій колір та презентабельний вигляд. Оперативно проведена робота дозволяє користуватися очищеним та оновленим диваном вже за декілька годин.

Замовивши послуги хімчистки шкіряних диванів на домуви отримуєте цілий комплекс робіт: позбавлення від бруду, неприємних запахів, повноцінне миття поверхності. Після процедури канапи виглядають свіжими, естетичними, м’якими, не мають неприємних запахів. Повноцінне полірування надає відчуття чистоти та затишку.

Для замовлення послуг хімчистки диванів необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами зручним для вас способом. Консультант відповість на всі важливі запитання, дасть необхідні консультації щодо різновиду очистки.