Хімчистка дитячого крісла Львів. Ціни на чистку візочків (коляски) у Львові

Хімчистка дитячого крісла Львів - досить затребувана послуга, адже в певний момент часу в кожній сім’ї з’являються діти, яких батьки машиною возять до дитсадочків, лікарняних та розважальних закладів, беруть з собою у подорожі. Хімчистка коляски Львів також має місце, так як щоденне використання засобу пересування маляти робить з часом його непривабливим та навіть шкідливим для дитячого організму, адже там накопичуються пил, бруд та інше сміття у вигляді залишків їжі, продуктів життєдіяльності.

Хімчистка дитячого крісла Львів

Хімчистка дитячих візочків Львів та крісел має бути не лише ефективною, але й безпечною для життя та здоров’я дитини. Якщо їх обробити тим же обладнанням та хімічними речовинами, що й салон автомобіля, то в дитини можуть виникнути певні проблеми зі шкірою, очима, дихальними шляхами, слизовими оболонками. Всім знайомо, як у малюків багато разів на день з рук випадають іграшки, їжа, які вони підіймають та тягнуть до ротиків. Коли іграшка падає на крісло чи в коляску, залишки хімічного складу, що осідають на поверхні виробу, мають здатність переходити на іграшки та викликати алергічні реакції, висипання та отруєння. Тому, перш ніж замовити хімчистку дитячого крісла Львів, необхідно запитати у виконавця про сертифікати безпеки на обладнання та хімічні засоби, що будуть застосовуватись у процесі роботи.

Хімчистку коляски можна виконати й самостійно, але, не маючи відповідних навиків така економія іноді призводить до зміни окрасу, надмірного затирання тканини та інших пошкоджень, що роблять зовнішній вигляд виробу неохайним.

Навіщо потрібна хімчистка дитячого крісла Львів

хімчистка коляски Львів

Купуючи автокрісло для дитини, батьки намагаються придбати найкраще та найнебезпечніше, ретельно перевіряючи склад матеріалів, з яких воно виготовлене, зручність для малюка. Але, при цьому, мало хто розуміє, що небезпечними такі предмети можуть стати у процесі експлуатації. Ворсинки з одягу, частинки пилу та шкіри, краплі поту та слини, розлитий напій та бруд зі взуття, які потрапили на поверхню, провокують розмноження бактерій. Всі ці забруднення мають регулярно видалятись в домашніх умовах, а періодично вироби мають піддаватись хімічній обробці. Але, на жаль, часто хімчистка дитячого крісла відкладається батьками на потім. Для цього можуть бути різні приводи, такі як брак часу, рідке потрапляння виробу на очі, опасіння за те, що матеріал після обробки може прийти в непридатність. Те саме відноситься і до хімчистки дитячих візочків Львів.

Кожний виріб має інструкцію або спеціальний ярличок, на якому намальовані значки, які вказують, як правильно доглядати за кріслом, чи можна прати чохол, чи витримує він хімічне очищення та яке саме. Коректна хімчистка дитячого крісла Львів відповідно до інструкції до нього не лише не зіпсує сам виріб, але й забезпечить його якісне очищення та надасть свіжості, яскравості кольорам. Виділяють наступні способи чистки дитячого крісла Львів:

 • ручне прання;
 • машинне прання (при наявності зйомного чохла, який дозволяється прати);
 • чистка разом з салоном автомобіля;
 • безпосередньо хімчистка дитячого крісла Львів.

Які роботи включає хімчистка коляски Львів

хімчистка дитячих візочків Львів

Якщо дитячий візочок значно забруднився, однозначно варто звернутись до клінінгової компанії за послугою хімчистка коляски Львів, яка позбавить виріб пилу, вуличного бруду, плісняви, слідів ручок та фломастерів, їжі та інших забруднень. Також в процесі роботи він буде продезинфікований та позбавлений неприємних запахів.

Чистка коляски Львів проходить у кілька етапів:

 1. Оцінювання виду та ступеню забрудненості, особливостей тканини.
 2. Підбір чистячих засобів, які повністю видалять плями та бруд та не пошкодять обшивку.
 3. Видалення пилу та крихот з використанням пилососу навіть у важкодоступних місцях.
 4. Повна хімчистка коляски з використанням гіпоалергенних препаратів.
 5. Пропарювання та дезинфекція для позбавлення від мікробів, шкідливих мікроорганізмів та неприємних запахів.

Хімчистка коляски Львів передбачає очищення не лише чохла, а й забруднень з ручок, пластикових елементів, механізмів регулювання, рами та аксесуарів, спиць в колесах. Роботи проводяться обережно, без пошкодження поверхонь. Після процедури на візочку не лишається розводів та потертостей, колір тканини залишається яскравим та насиченим. Так як в процесі хімчистки дитячих візочків використовуються лише нетоксичні засоби, виріб лишається повністю безпечним для малюка.

Скільки коштує хімчистка дитячих візочків Львів

хімчистка коляски

Вартість чистки дитячих візочків Львів, так само як і хімчистки дитячого крісла, залежить від різних факторів, фіксована ціна на такі роботи відсутня. На послугу хімчистка дитячих візочків Львів ціна формується виходячи з наступних параметрів:

 1. Розмір. Чим більший виріб, тим більше на нього розходується миючих засобів та необхідно працевитрат.
 2. Матеріал. Перед тим, як безпосередньо приступити до виконання робіт, виріб оглядає штатний технолог. В залежності від типу тканини та походження забруднень він призначає певний технологічний процес та засоби, завдяки яким хімчистка коляски Львів буде найбільш ефективною.
 3. Термін проведення робіт. При вивезенні виробу до цеху стандартно він займає близько семи календарних днів, але, при необхідності прискорити процедуру, враховуються відповідні коефіцієнти за терміновість. Якщо роботи проводяться у клієнта в домашніх умовах, на хімчистку дитячих візочків відводиться приблизно 3-4 години.

Загальна схема хімчистки дитячих візочків Львів може бути приблизно така:

хімчистка дитячих візочків

 • збір сміття за допомогою пилососу;
 • попередня обробка виробу;
 • екстракторна чистка;
 • видалення плям;
 • повторна екстракторна чистка;
 • видалення бруду з металевих та пластикових поверхонь;
 • ополіскування;
 • висушування.

Всі ці етапи впливають на загальну вартість хімчистки коляски Львів. Подібну процедуру можна проводити настільки часто, як це необхідно. Якісне крісло або візочок з легкістю перенесуть безліч чисток. При цьому здоров’я малюка завжди буде у безпеці.