Прання килимів Львів :: Низькі ціни на прання ковроліну та коврів

Прання килимів Львів – це повне занурення виробу в воду з подальшим полосканням, віджимом та сушкою. Прання ковроліну передбачає використання мийних засобів, здатних до біорозкладення, повністю гіпоалергенних, тому такий вид чистки покриттів для підлоги є безпечним для людей та тварин.

прання килимів Львів

Прання килимів і ковроліну співробітниками клінінгових компаній відбувається в спеціалізованих цехах. Тут піклуються про те, щоб вироби повернулись до замовника чистими та без сторонніх запахів сирості, тому, після процесу прання, щоб килими швидко не набирали запаху цвілі та не линяли на сонці, їх ретельно обдувають в сушильній камері.

В клінінговій компанії можна замовити:

 • прання килимів в офісі;
 • очищення на дому,
 • миття на виробничих потужностях.

Прання коврів у Львові в цеху обирається у випадках, коли вони виглядять непрезентабельно та жоден пилосос не здатен справитись з очищенням, адже пил, пісок, їжа, напої можуть позначитись на чистоті підлоги, іноді утворюючи складні плями, які непросто вивести. Вивезення килиму до цеху та його повернення клієнту може бути як самостійним, так і на замовлення. Прання ковроліну Львів не лишає після себе неприємних запахів. Домашня хімчистка або в офісі обирається, коли ступінь забруднення невисокий і, таким чином, можна зберегти свій час та грошові кошти. До того ж, такі роботи проводяться з використанням більш простої хімії.

Як проводиться прання килимів Львів клінінговою компанією

прання ковроліну

Прання килимів складається з наступних циклів:

 • вибивання;
 • вакуумне очищення;
 • шампунування за допомогою ротору;
 • екстракція;
 • полоскання;
 • віджим;
 • просушування.

Прання килимів Львів відбувається на професійному обладнанні, що передбачене саме для прання покрить для підлоги: роторна машина та центрифуга. Щоб досягти якісного результату, в процесі роботи використовуються професійні засоби та килимових та текстильних покриттів:

 • шампунь;
 • нейтралізатор запаху;
 • плямовивідник з нейтральним ароматом.

прання килимів і ковроліну

Вони забезпечують якість прання килимів , розпушування ворсу та, в той же час, обережне ставлення до виробів. Щоб килим не полиняв та не деформувався, прання килимів у Львові проводиться холодною водою, яка не впливає на колір та нитку. Проходить процес на пластиковому перфорованому покритті, що забезпечує при пранні та полосканні видалення бруду, піску та залишків миючого засобу.

Прання килимів Львів роторною машиною відбувається за допомогою спеціальних щіток різної жорсткості та необхідним дозуванням хімічних речовин. Ручне полоскання забезпечує очищення виробу від залишків брудної води та піни, центрифуга – повторне ополіскування та віджим. Увесь процес займає близько 20 хвилин, після чого покриття дістається ледве вологим. Сушка килимів відбувається в спеціально відведених цехах при температурі від 18 до 20°С та обдуві вентилятора.

Віддаючи килим на прання, слід розуміти, що даний процес дозволяє видалити лише загальне забруднення та плями, які не окрасили ворс в інший колір. Плями, що міцно в’їлись в структуру виробу, таким методом вивести неможливо. В даному випадку слід додатково замовити хімчистку, під час якої використовуються більш інтенсивні чистячі засоби.

З яких моментів складаються ціни на прання килимів і ковроліну

прання ковроліну Львів

На такі запитання, як яка на прання ковроліну ціна однозначну відповідь знайти складно. Ніхто з досвідчених фахівців її не надасть і на сайті ви також не знайдете таку інформацію. На прання килимів ціна може вказуватись за квадратний метр, але, потрібно звертати увагу на матеріал, з якого вони виготовлені, довжину ворсу, ступінь забруднення, де буде проводитись робота.

На прання килимів у Львові ціни на дому й з вивезенням до цеху будуть різними, адже й сам процес роботи має певні відмінності. Прання на виробництві обійдеться дещо дорожче, але воно має наступні переваги:

 1. Використання більш потужного обладнання.
 2. Більш ефективне очищення завдяки сильнішому потоку води.
 3. Використання хімічних засобів, які не можна приміняти в домашніх умовах.
 4. Висушування потужним потоком повітря, безпечним для покриття.

Спеціалізоване прання килимів Львів в першу чергу рекомендоване для натуральних покриттів з довгою ворсою та при застарілих плямах, які складно вивести в домашніх умовах за кілька годин. Іноді буває, що спеціаліст, який виїхав за вказаною адресою, оцінивши ступінь забруднення, може порадити здати килим до цеху.

Як проходить прання ковроліну Львів в домашніх умовах

прання ковроліну ціна

Прання ковроліну Львів є більш складним завданням, ніж прання килимів на дому, так як він зазвичай має набагато більші розміри та його не завжди зручно знімати. Тому, в таких випадках, почистити покриття можна на місці вручну або за допомогою миючого пилососу. Перш ніж приступити до чищення, необхідно приміщення звільнити від меблів та інших предметів, що можуть заважати.

Прання ковроліну вручну складається з наступних етапів:

 1. Очищення за допомогою віника або пилососу від сміття та пилу.
 2. Змочування всієї площі розчиненим у воді миючим засобом. Його необхідно залишити на поверхні на час, вказаний на упаковці.
 3. Очищення поверхні щіткою з жорсткою щетиною у напрямку від вікна до дверей.

Щітку при чищенні можна замінити на миючий пилосос. Також потрібно враховувати, що стійкі плями можуть за один раз не відійти, тому іноді процедуру слід повторити.

Прання ковроліну Львів на дому можна здійснити й за допомогою мінімийки. Для цього покриття необхідно повністю зняти та винести на вулицю. Але в такому разі кращим варіантом буде його вивезення до виробничого цеху, де підготовано всі умови не лише для прання ковроліну Львів, а й для його висушування, що вдома зробити занадто складно. Тобто, прання ковроліну у Львові спеціалістами клінінгової компанії на власних потужностях є гарантією того, що, зекономивши свій час та сили, клієнт отримає назад добре очищене та висушене покриття без розводів та сторонніх запахів.