Хімчистка салону авто Львів. Низькі ціни на чистку автомобіля

Хімчистка авто Львів необхідна незалежно від того, як ретельно ви доглядаєте за залізним конем. Щоденно пил та бруд, неприємні запахи накопичуються в прихованих щілинах, в’їдаються в покриття, осідають на одязі, в легенях, що негативно позначається на здоров’ї водія та пасажирів. Хімчистка салону авто Львів потрібна навіть дуже охайним водіям, а що говорити про тих, хто звик курити в транспортному засобі, їсти, або коли доводиться часто перевозити маленьких дітей та тварин? З часом там з’являється неприємний запах, який неможливо знищити звичайними методами прибирання й лише професійна робота здатна довести транспортний засіб до ладу, повернувши йому справжню чистоту.

хімчистка авто Львів

Хімчистка машини Львів, на відміну від самостійного миття:

 1. Надовго залишає машину чистою, адже бруд, що накопичився навіть в глибоких шарах поверхонь, витягується завдяки використанню професійних пилососів.
 2. Не лишає запахів сирості та плісняви завдяки ретельному просушуванню сидінь після чищення.
 3. Не подразнює шкіру та дихальні шляхи, адже використані миючі речовини добре вимиваються з поверхонь.

Хімчистка салону автомобіля здійснюється професійними працівниками, тому про залиті водою прилади, замкнуті або порвані дроти, пошкоджені поверхні не може бути мови. Хімчистка авто Львів є комплексною процедурою і проводиться як в середині машини так і в багажному відділі. Вона включає очищення:

 • сидінь;
 • стелі;
 • дверей;
 • стійок;
 • торпеди;
 • решіток повітроводів;
 • килимків.

хімчистка салону авто Львів

Для хімчистки салону авто використовуються лише професійні, безпечні для різного виду поверхонь та здоров’я людей і тварин засоби. Це препарати відомих світових виробників для текстильних поверхонь, пластика та резини. За бажанням власника, можна провести дезінфекцію або видалення запахів, адже іноді окрім стандартних забруднень бувають і специфічні, наприклад, після перевезення харчових продуктів та їх псування в жарку пору року, аварійних ситуацій, слідів пально-мастильних матеріалів. Хімчистка авто дозволяє знищити будь-які види бруду, після чого ретельно просушити ті освіжити кабіну. В залежності від складності завдання, процедура може займати різну кількість часу, що обговорюється перед здачею транспортного засобу до рук працівників клінінгової компанії.

Щоб полегшити роботу людей, що будуть займатись хімчисткою салону авто Львів, а також не переживати за збереження власних речей, перед тим, як віддати машину до клінінгу, слід її ретельно підготувати:

 1. Перевірити бардачок, кармани на відсутність дорогоцінних речей, щоб не було претензій до тих, хто працював з машиною.
 2. Перевірити всі можливі місця на відсутність дрібних елементів, які можуть попасти до пилососу, закупорити шланг чи пошкодити внутрішні деталі техніки для чищення.

Способи та етапи хімчистки машини

На сьогоднішній день хімчистка авто Львів проводиться наступними методами:

хімчистка авто Львів ціна

 • парова;
 • суха;
 • волога.

Хімчистка салону авто за допомогою пару не є повноцінною. Такий спосіб можна використовувати як допоміжний для двох наступних. У даному випадку струмінь парогенератора направляється на оббивку, забруднення пом’якшуються та видаляються за допомогою щітки. Бруд на волокнах робиться майже непомітним, але, якщо не провести додаткове очищення сухим чи вологим методом, через короткий час машина знову виглядатиме брудною і повернуться неприємні запахи, але видалити їх буде набагато складніше. Пару не можна використовувати для хімчистки салону авто Львів зі шкіряними елементами.

Суха хімчистка авто Львів проводиться з використанням піни, що збивається з високоефективного очищуючого складу. Після нанесення вона впливає на ворс та волокна, розчиняючи частинки бруду. Складові піни підбираються в залежності від складності плям, а видалення бруду після розчинення відбувається вручну м’якою щіткою чи ганчіркою. Наостанок за допомогою потужного пилососу видаляються залишки піни разом з прилиплим брудом. По закінченню хімчистки салону автомобіля він лишається майже сухим, невелика вологість випаровується не більше як через дві години. Такий спосіб є оптимальним, якщо ступінь забруднення характеризується як легкий або середній.

Волога хімчистка салону авто Львів вважається найбільш ефективною та може впоратись навіть з найстійкішим забрудненням Процес починається з розбризкування на поверхнях звичайної води для розчинення бруду. Занадто забруднені ділянки обробляються вручну спеціально підібраними розчинами. Надалі з використанням миючого пилососу та професійного засобу для чищення проводиться обробка поверхонь. Останніми етапами даної хімчистки салону є видалення вологи спеціальним потужним пилососом та висушування теплим повітрям. Такий процес може затягнутись у часі від шести до восьми годин.

Хімчистка салону автомобіля Львів є досить популярною процедурою, в ході якої видаляються будь-які види забруднень з усіх внутрішніх поверхонь, незалежно від придатності та матеріалу. При цьому кожний вид забруднень, як і кожна поверхня, вимагає особливого підходу та підбору певної групи миючих засобів. Ефективна та якісна хімчистка авто Львів можлива лише при виконанні певних умов, тому самостійно вдома її виконати неможливо і слід звертатись в спеціалізовані компанії, що пропонують такий вид послуг.

хімчистка машини Львів

Хімчистка салону авто проводиться в більшості випадків вручну з використанням плямовивідних та чистячих засобів, а також спеціального обладнання, такого як:

 • пилосос;
 • парогенератор;
 • екстрактор.

Повна чистка салону відбувається відповідно до наступних етапів:

 1. Видалення бруду, пилу, піску, сміття з внутрішніх деталей транспортного засобу. Для цього використовується потужний пилосос зі спеціальними насадками та щітками.
 2. Безпосередньо хімчистка. На поверхні наносяться спеціальні професійні засоби для обробки та видалення забруднень, що в’їлись.
 3. Повне позбавлення поверхонь від хімічних засобів.
 4. Просушування сидінь та інших поверхонь.
 5. Оброблення кондиціонерами та поліролями, що відштовхують бруд та вологу.

Повна тривалість хімчистки салону автомобіля Львів в першу чергу залежить від ступеня забрудненості, так як в окремих випадках деякі етапи можуть проводитись повторно до повного видалення всіх плям. Загальна тривалість іноді досягає 12 годин. Цей час можна дещо зменшити, прискоривши робочий процес. Для цього слід ретельно вимити і висушити автомобіль, прибрати сторонні предмети, пропилососити в ньому.

З яких елементів розраховується на хімчистку салону авто Львів ціна

Хімчистка авто Львів є досить специфічним видом робіт, які потребують певних знань, досвіду та обережності. На сьогодні розроблені технології дозволяють проводити чищення кабіни автомобіля в досить короткі проміжки часу, не пошкоджуючи оббивку, незалежно від того, з якого матеріалу вона виготовлена. До того ж, клінінгові компанії пропонують провести роботи:

 • в своїх приміщеннях;
 • на території замовника.

хімчистка салону

Територія замовника включає гараж, дачну ділянку, заміський будинок, майданчик біля офісу, але роботи можуть бути проведені лише за умови наявності електропостачання. Досить часто клієнти замовляють проведення різних видів прибирання в будинку чи офісі, доповнюючи його приведенням до ладу чотириколісного товариша. В такому випадку на хімчистку авто Львів ціна йтиме зі знижкою. До того ж, це дуже зручно для клієнта, адже не потрібно стояти у дорожніх пробках, добираючись до клінінгової компанії, а потім у громадському транспорті, щоб забрати машину. Якщо замовник переживає з приводу непошкодження залізного коня, він має повне право наглядати за роботою фахівців.

Не дивлячись на місце проведення робіт, спеціалісти клінінгової компанії швидко та ефективно доведуть до ладу вініл, велюр, шкіру, пластик, резину, скло. Матеріал та складність виведення з нього плям також впливають на такий показник як хімчистка салону авто Львів ціна, зате в процесі робіт буде видалено всі забруднення та запахи, обшивка поверне первинний колір, яскравість та насиченість, а отже, сам інтер’єр буде виглядати оновленим. Також вона дозволить запобігти передчасному зносу матеріалів і значно зменшить число шкідливих бактерій і мікроорганізмів.

Яка на хімчистку авто Львів ціна жоден професіонал одразу не надасть відповідь. На сайті клінінгової компанії чи у менеджера за телефоном можна дізнатись лише приблизну вартість. Також можна отримати безкоштовну детальну консультацію з умов проведення робіт та засобів, які використовуються під час миття.

Якщо є бажання дізнатись, яка на хімчистку салону авто Львів ціна, необхідно дати відповідь на наступні питання:

 1. Марка автомобіля.
 2. Матеріал обшивки – шкіра чи текстиль.
 3. Проблемні плями та інші забруднення.

Це необхідно для оцінки вартості проведення робіт та вибору миючих засобів та обладнання. Місце виконання хімчистки салону автомобіля також буде входити до цієї суми. Також необхідно пам’ятати, що зручний для себе час можна обрати за кілька діб до проведення робіт.

Чи варто робити чистку салону автомобіля самостійно

В цілях економії, деякі водії намагаються провести чистку салону автомобіля власними силами. Обравши даний варіант, необхідно підготувати машину до проведення робіт. Двигун обов’язково має бути відключений, ключ вилучений із замка запалювання. Аудиосистему також потрібно відключити, адже мийка машини може викликати замикання електропроводки. Наступним кроком є повне розвантаження транспортного засобу під час хімчистки авто Львів. Всі зайві речі необхідно вилучити з кабіни та багажного відсіку. Перед подальшою роботою транспортний засіб потребує ретельного очищення від дрібних частинок сміття, особливо слід звернути увагу на місця зі складним доступом. Вони добре очищуються за допомогою повітряного компресора, за допомогою якого пил та дрібне сміття видуваються навіть з найменших щілин. Іноді під час хімчистки салону автомобіля Львів слід зняти всі сидіння та пропилососити під ними підлогу, протерти панелі вологою, а потім сухою ганчіркою.

хімчистка салону авто

Для здійснення хімчистки салону обирається хімія в залежності від покриттів поверхонь. Для стелі краще придбати очисники у вигляді піни. Рухи під час роботи здійснюються в одному напрямку, на що особливо слід звернути увагу, якщо покриття стелі виконано з делікатних матеріалів, наприклад, з ворси. Під час обробки стелі необхідно уникати попадання піни на скло, адже вона може його зіпсувати. Спеціалісти рекомендують на період хімчистки салону авто Львів змастити скло мильним розчином, який захистить їх від небажаного потрапляння хімії. Скло можна протерти будь-яким перевіреним засобом, але при цьому враховувати, що тоноване не можна мити аміачним розчином, щоб не виникло розтріскування та знебарвлення плівки.

Сидіння, покриття для підлоги та килимки підлягають інтенсивнішому забрудненню і для них рекомендується використовувати більш агресивний хімічний склад, який попередньо тестується на віддаленій невидимій ділянці. За відсутності спеціальних засобів, дверні поверхні та сидіння зі шкіри під час хімчистки авто можна мити звичайним мильним розчином, після чого добре витерти від розводів, обробити кондиціонером для запобігання розтріскуванню. Але краще одразу приміняти засоби для обробки, які видалять забруднення й зроблять шкіру м’якшою, приємною на дотик.

По закінченні хімчистки авто Львів необхідно провести висушування, на що може піти від 8 до 15 годин. Для кращої вентиляції слід відчинити всі двері та багажник. Не маючи спеціальних засобів для просушування, роботи краще проводити в теплу сонячну погоду.

Враховуючи викладене, такий вид робіт як хімчистка салону авто Львів краще довірити спеціалістам, адже не знаючи всіх нюансів роботи поверхні можна дуже легко пошкодити. До того ж, самостійне прибирання займає досить багато часу, робота виконується не на досить високому рівні, не завжди є можливість придбати правильні хімічні засоби та належне обладнання.