Монтаж каналізаційного стояка Львів :: Заміна водяного стояка у Львові

Ціна - від 1800грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Заміна каналізаційного стояка Львів. Давайте коротко пройдемося по схемі ваших дій, якщо раптом знадобиться заміна водяного стояка і ви захочете зробити це самостійно. По-перше, вам треба отримати дозвіл на це в керуючої компанії. Відключати стояк, яким користуєтеся не тільки ви, але і інші мешканці, може тільки ця організація.

Монтаж каналізаційного стояка Львів. Потім, якщо ви збираєтеся робити вріз нових труб не тільки в своєму приміщенні - від підлоги і до стелі, але і в перекриттях, зачіпаючи приміщення сусідів, необхідно отримати їх згоду. При позитивному рішенні купуйте труби потрібного діаметра, складайте схему водопостачання і приступайте до роботи.

Монтаж і заміна труб і стояків водопостачання

монтаж каналізаційного стояка

На ринку цих послуг працює сьогодні багато компаній. Якщо ви не готові до самостійних робіт, можете скористатися послугами тієї, чиї ціни, а також професіоналізм вас влаштовують. Заміна стояка водопостачання - справа, звичайно, клопітка, але часто необхідна.

Заміна водяних стояків буває 100% або часткова. Вона необхідна тоді, коли тривала і активна експлуатація стояків водопостачання привела до засмічення, несправностей, звуження каналу, а також погіршення напору води. А якщо судини чавунні і оцинковані, їх підстерігають ще й корозійні процеси.

Коли необхідна заміна труб водопостачання

Заміна водяного стояка Львів -ця процедура буває плановою та аварійною. Така послуга, пропонована нашою компанією за вигідною ціною, є найбільш затребуваною у Львові. Замінити труби водопостачання і стояк потрібно в наступних випадках:

 • в ході капітального ремонту (необхідно замінити стояк повністю);
 • після закінчення терміну придатності сантехнічного обладнання (стояк служить 25-30 років);
 • коли необхідна термінова аварійна заміна.

Монтаж водяного стояка Львів повинні здійснювати тільки фахівці, які застосовують надійні, високоякісні, стійкі до деформації і довговічні матеріали.

Що потрібно знати про монтаж труб

Монтаж пластикових труб для водопроводу

заміна каналізаційного стояка

Для внутрішнього водопостачання приміщень використовують металопластикові та поліпропіленові труби.

Монтаж водяного стояка Львів здійснюється в системах холодного і гарячого водопостачання, а також в системах опалення. Монтуючи металопластикові вироби, фахівець не вдається до зварювання, а застосовує обтискні або прес-фітинги для з'єднання частин трубопроводів. Вони служать більше 50 років і фіксуються в місцях вигинів, зміни діаметра, а також розгалуження. Обтискні фітинги потрібно 1 раз на рік підтягувати для того, щоб можна було уникнути протікання. При встановленні прес-фітингів майстра застосовують спеціалізовані інструменти.

Переваги виробів з металопластику:

 • ідеально гладка внутрішня поверхня, завдяки чому вони не «заростають»;
 • щодо струму води опір мінімально;
 • швидко монтуються.

Монтаж поліпропіленових труб

Монтаж каналізаційного стояка Львів з поліпропілену вимагає застосування спеціальних інструментів і досвіду роботи майстра не менше 6 місяців. Ми виробляємо професійний відкритий і прихований монтаж пластикових труб. Ціна на послугу залежить від складності робіт.

Переваги поліпропіленових труб:

 • довговічність (50 років для холодної і 25 років для гарячої води);
 • стійкість до високого напору води і хімічних речовин (відсутність іржі);
 • температурний діапазон від -10 до +95 градусів за Цельсієм;
 • менша звукопровідність в порівнянні з металевими.
 • екологічна безпека;
 • не потрібно ізоляція при монтажі;
 • доступні ціни та високу якість.
Коли необхідний монтаж стояків водопостачання

монтаж водяного стояка

Монтаж (повний або частковий) стояків водопостачання проводиться під час ремонту, для профілактики (щоб попередити протікання), при засміченні і появі течі, а також при виникненні аварійної ситуації. Потрібно врахувати, що стояк ГВП засмічується і піддається корозії швидше. Змінюючи стояки водяні, проводять заміну крана, що регулює потік води. Існує 2 види заміни стояків:

 • заміна в квартирі;
 • заміна в будинку (під'їзді).

Заміна каналізаційного стояка Львів. Звертаючись в нашу компанію, ви отримаєте професійне і своєчасне виконання всіх робіт з монтажу і заміни труб ГВП та ХВП в місті Львові. Ми робимо все для вашого комфорту: попередньо оглядаємо системи, допомагаємо визначитися з характером і обсягом робіт, застосовуємо сучасні матеріали і комплектуючі, працюємо швидко і якісно!

Заміна коналізаціонного стояка у Львові

Каналізаційні комунікації необхідно міняти кожні 25-30 років

Як правило, багатоквартирні будинки обладнані чавунними стояками і трубами водопостачання. Їм зазвичай більше 50-60 років. За цей час метал приходить в непридатний стан. На трубах з'являються свищі, можливі підтікання. Служби ЖКГ зобов'язані поміняти стояки в таких ситуаціях:

 • аварійний стан колектора;
 • високі навантаження на стіну через корозію металу;
 • тиск на пластикові труби, встановлені внизу на перших поверхах або вгорі у сусіда.

Бажано міняти каналізаційний стояк відразу усіма поверхами. Так комунікація вийде цілісною з одного матеріалу.

Матеріали і інструменти для самостійної заміни стояка каналізації

Інструменти для заміни стояка

заміна водяного стояка

Якщо мають бути самостійні роботи по заміні каналізаційного стояка, готують такий перелік інструментів і матеріалів:

 • труборіз або болгарка для різання чавуну;
 • стамеска і викрутка для видалення залишків старих труб;
 • молоток;
 • перфоратор для видалення залишків цементу;
 • шліфувальна машина (для установки чавунних труб);
 • захисні окуляри і рукавички;
 • труби з обраного матеріалу;
 • силіконовий рідкий герметик і / або ущільнювачі;
 • трійники, хрестовини, перехідники, відведення для унітазу;
 • компенсаційний патрубок, якщо полімерна / поліпропіленова труба буде з'єднуватися вгорі з чавунною;
 • хомути для фіксації труб до стін;
 • вертикальний рівень.

Заміна водяного стояка Львів. Залежно від складності виконуваних робіт можуть знадобитися і додаткові інструменти у вигляді паяльника для пластикових труб. Його використовують при заміні чавунного каналізаційного стояка на полімерний.

Заміна водяного стояка Львів. Підготовка до демонтажу старих труб

До початку робіт потрібно прибрати їх приміщення все зайве

Перед тим як встановлювати новий стояк, потрібно видалити старі комунікації. Для цього необхідно провести ряд підготовчих заходів:

 • Звернутися в ЖЕК для виклику слюсаря. Він повинен перекрити воду по стояку.
 • Оповістити всіх сусідів про неможливість користуватися водопроводом і каналізацією певний відрізок часу.
 • Прибрати в сантехнічної кімнаті / туалеті все зайве (меблі, текстиль, побутову хімію).
 • По можливості накрити унітаз, раковину, ванну старої тканиною, щоб уникнути забруднення крихтою металу.

В ході демонтажу старих труб діють дуже акуратно. Бажано, щоб працювали два майстри. Один завжди повинен страхувати від випадкового падіння старих чавунних шматків труби.

Етапи проведення робіт

В першу чергу виконують демонтаж (розбір) старого колектора. Для цього приблизно на відстані 20 см від підлоги і стелі роблять горизонтальний розріз болгаркою по чавуну. Потім молотком вибивають частину колектора. Від ударного навантаження чавун лопається. Якщо у сусіда зверху не змінюють стояк (проводиться часткова заміна труб), отвір під стелею поки закривають плівкою. Відсічену стару трубу виносять з квартири і приступають до демонтажу трійників.

Потрібно розхитати місце кріплення чавунного розгалуження. Трійник видаляють обценьками або перфоратором.

Стамескою з отвору видаляють всі залишки цементу.

Наступний етап - шліфування країв пластикової / чавунної труби і її подальший монтаж.

Полімерна туба вставляється в отвір і паралельно стикується з трійником в зоні підлоги.

Всі місця з'єднань прокладаються ущільнювачами і додатково промащують герметиком.

Решта навколо труб зазори між перекриттями задуваються монтажною піною.

Зібраний колектор перевіряють на герметичність. Для цього спускають воду з верхнього поверху і з квартири. Якщо все функціонує нормально, воду по стояку відкривають, а сусідів сповіщають про закінчення робіт.

Вартість заміни каналізаційного стояка в квартирі

У багатоквартирних будинках стояк змінюється силами ЖКГ безкоштовно

Витрати на виконання ремонтних робіт:

Якщо стояк міняють по всіх поверхах і зусиллями керуючої компанії, мешканці нічого не повинні майстрам. Роботи виконуються безкоштовно, а значить, заміна каналізаційного стояка не коштуватиме ні копійки.

Якщо стояк змінюється в одній квартирі своїми силами, витрати становлять приблизно 100-180 грн. на закупівлю матеріалу в залежності від його ціни. Вартість робіт залежить від типу труб. Якщо ставляться чавунні, а роботу зі зварюванням доведеться заплатити від 7 000 грн. і вище залежно від регіону. При роботі з полімерними трубами майстри по Львову просять від 2 000 руб.

Відповідно до закону заміну комунікацій в будинку (водопровід, каналізація, опалення) служби ЖКГ зобов'язані проводити не рідше ніж раз на 25-30 років. Це стосується неприватизованого житла.

Втручання в комунікаційні мережі - заняття відповідальне. Проводити його можна тільки з дозволу керуючої компанії. Категорично заборонено змінювати місце розташування стояка і його конфігурацію. Для виконання ремонтних робіт краще запросити професіонала. Після закінчення заміни труб краще залишити доступ до них через оглядові люки у вигляді дверцят. Він знадобиться при проведенні планових ремонтних або профілактичних робіт по дому.

Особливості монтажу або заміни стояка каналізації

Монтаж стояка каналізації або його заміна - питання делікатне, так як часто зачіпає сусідів на верхніх і нижніх поверхах. З ними треба буде обговорити питання демонтажу і подальшого монтажу нової системи. Власникам житла у вторинному житловому фонді важливо звернути увагу на те, на якому поверсі знаходиться їх квартира і з якого матеріалу виконаний існуючий стояк. Уявіть, що 8 поверхів системи з чавуну будуть спиратися на пластикові труби у вашій квартирі. Тут варто подумати двічі. Якщо ж ви зважилися на такий важливий крок, врахуйте наступні особливості.

Поради по монтажу стояка каналізації

Будь-яку роботу важливо починати з обмірковування і розрахунків. Полегшує розрахунок і подальший монтаж простенька, навіть від руки намальована схема. Такий підхід допоможе врахувати різні нюанси, а також полегшить складання бюджету і покупку матеріалів.

Розробляючи схему збірки каналізаційної системи необхідно врахувати облаштування поворотів і переходів при монтажі стояка каналізації. Треба пам'ятати, що перехід стояка з вертикальної площини в горизонтальну площину необхідно виконувати двома відводами по 45 ° замість одного на 90 °. Це поліпшить прохідність стояка в місці повороту, і знизить шанс засмічення в цьому місці. Ще, така схема монтажу дозволить виключити пошкодження стінок відведення під час прочищення системи сантехнічним тросом. Такій же схеми монтажу важливо дотримуватися і при поворотах каналізаційної системи.

Якщо ж відбувається перехід з горизонтальної площини у вертикальну площину (наприклад, в місці підключення каналізаційної системи квартири в загальний стояк), то допускається використання трійників і хрестовин з поворотом 90 °.

Важливо пам'ятати, що сантехнічні труби мають великий коефіцієнт лінійного розширення. Тобто при нагріванні або охолодженні ці труби подовжуються або, навпаки, стискаються. Це потрібно враховувати в процесі монтажу каналізаційного стояка, фасонних частин і підрізування труб. Бажано, щоб труба або фасонна частина не монтувалася впритул до основи розтруба елемента, що йде далі. У місцях з'єднання радиться давати зазор в 10 мм між закінченням одного елемента і основою розтруба іншого. Виконання цієї простої поради дозволить уникнути деформації стояка при підвищенні температури стічних вод.

Не потрібно забувати про необхідність ревізії при монтажі стояка каналізації. Цей елемент конструкції необхідно встановлювати через 1 поверх. Тобто, якщо в підвалі встановлена ​​ревізія на загальному стояку, то наступну ревізію необхідно облаштовувати на 2 поверсі. Цей елемент стояка можна змонтувати на висоті 1-1,2 метра від підлоги. Така висота буде оптимальною для подальшого обслуговування.

Кріплення каналізаційної системи, а особливо основного стояка повинна бути жорсткою. Виконується таке кріплення сталевими хомутами. Жорстке кріплення дозволить зменшити шум від проходження стічних вод, так як самі труби стояка не будуть деренчати в цей момент. Закріплення стояків необхідно робити, коли вся система вже змонтована, а не паралельно з монтажем.

Про шумоізоляцію стояка каналізації

Якщо квартира знаходиться на перших поверхах багатоповерхового будинку, необхідно задуматися про шумоізоляцію стояка. Зазвичай стояки зашиваються в гіпсокартонні стіни або ховаються іншими методами, що знижує рівень шуму від проходження стічних вод. Але, було б добре облаштувати шумоізоляцію самого стояка каналізації при монтажі.

Для цього можна використовувати великий спектр матеріалів. Одним з бюджетних варіантів може бути використання утеплювача зі спіненого поліетилену. Це не дорогий і якісний ізолятор. Цей матеріал використовують для захисту труб від виникнення конденсату. У житлових будинках така можливість зведена до мінімуму. Але додатковою особливістю такого матеріалу є шумоізоляція. І ця особливість дозволяє домогтися необхідного ефекту.

Підсумок

 • Добре плануйте облаштування каналізаційної системи
 • Правильно облаштовувати повороти системи, а також переходи стояка з вертикальної в горизонтальну площині і навпаки.
 • Жорстко кріпіть стояк до стін.
 • Не забувайте про шумоізоляцію.

З огляду на ці поради, монтаж каналізаційного стояка можна буде зробити якісно і швидко.