Ремонт пральної машинки Львів :: Ціни на ремонт пралки у Львові

Ремонт пральної машинки Львів. Не включається пральна машина? Після віджимання речі залишаються мокрими? Не панікуйте, компанія "НашМайстер" поверне вашу вірну помічницю до життя. Виконуємо ремонт пральних машин на дому у Львові в день звернення. Можливий виїзд майстра в зручну дату. Просто зателефонуйте.

Ремонт пральної машинки Львів

Ремонт пралки у Львові. Пральна машина - вірна помічниця кожної господині. Мало сказати, що вона полегшує життя. Вона бере на себе частину обов'язкової, але вельми копіткої і нелегкої роботи, вивільняючи масу часу. А ще вона дозволяє всьому сімейству завжди бути в формі: чистим та охайним. Тому будь-яка поломка і навіть невеликий збій в роботі можуть перетворитися на трагедію. Ситуація ускладнюється ще й складним ремонтом пральної машини. Самостійно усунути проблему не вийде - так можна тільки погіршити ситуацію. Але і не обов'язково мучитися, миритися з несправністю, обходячись без такого необхідного і незамінного в сучасному світі пристрою.

При будь-якій проблемі довірте ремонт пральної машини у Львові компанії "НашМайстер". Чому ми? Існує відразу кілька причин:

 • здійснюєм ремонт пральних машин на дому - вам не доведеться нікуди везти габаритну побутову техніку. З більшістю поломок наш майстер впорається на місці за пару годин. В інших випадках ми самі доставимо великогабаритну техніку в наш центр у Львові своїми силами і здійснимо ремонт пралки Львів;
 • встановлюємо оригінальні запчастини або дублікати від перевірених виробників. Потрібні деталі завжди в наявності і за гуртовою ціною;
 • впораємося з несправністю будь-якої складності, неважливо, потрібно замінити барабан, амортизатори або перепрошити блок управління;
 • працюємо з будь-якими виробниками. У вас Індезіт, Самсунг, Зануссі, Беко? Професійна модель від Бош, мієліт, АЕГ? Або може машина, випущена ще в НДР? Ми виконаємо ремонт будь-якої пральної машини у Львові, підберемо сумісні запчастини;
 • даємо гарантію від 3 до 12 місяців на ремонт пралки і встановлені деталі. Ви можете бути впевнені, що пральна машина буде працювати і після відходу майстра, і навіть через місяці. А якщо немає - ми повторно проведемо ремонт пральної машинки за свій рахунок.

Ремонт пралки у Львові :: Поширені несправності

Ремонт пральної машинки у Львові

Ми усуваємо будь-які поломки. Але найчастіше доводиться виконувати ремонт пральної машини у Львові при таких несправностях:

Після прання та циклу віджиму білизна залишається мокрою

Це, мабуть, найбільш часта проблема, з якою власники пральних машин звертаються в сервісні центри. Однак причина, в більшості випадків банальна - погано розподілилася білизна або нестійко встановлено техніку. В цьому випадку вирішити проблему можна буквально за пару хвилин. Рідше поганий віджим пов'язаний з поганим зливом води, збоями в електроніці. На техніці з великим терміном служби проблеми з віджиманням можуть бути пов'язані з зносом амортизаторів, ремонт яких може знадобитися.

Пральна машина не зливає воду

Ймовірно, засмітилася система зливу. Також можливий вихід з ладу насоса. Якщо проблеми зі зливом з'явилися відразу після установки пральної машини, можливо, занадто високо зафіксований зливний патрубок.

Пральна машина не вмикається або не запускається програма прання

Якщо техніка не включається - перевірте розетку, сполучні кабелі. Якщо не запускається програма - можливо, відсутня подача води. Перевірте вентиль. Якщо після цього проблема не вирішується, ймовірно, вийшов з ладу термостат або блок управління, і, ось тоді вже потрібно професійний ремонт пральної машини Львів.

Яка я б несправність виникла, одна з перерахованих вище або зовсім інша, телефонуйте. Ми виконаємо ремонт пральної машини швидко і прямо у вас на дому, з гарантією. Просто зателефонуйте.

Ремонт пральної машинки Львів :: Не крутить барабан

Ремонт пральної машинки

Досить поширеною поломкою пральних машин є відсутність обертання барабана. Машинка набирає воду і встає. При цьому чути звук двигуна.

У цих випадках причиною несправності може бути:

 1. Порвався або злетів приводний ремінь.
 2. Несправний таходатчик або двигун.
 3. Всередину потрапив сторонній предмет.
 4. Зносилися щітки двигуна - потрібна їх заміна.

При цьому в більшості випадків, якщо не обертається барабан саме у пральної машини: вона набирає воду і зупиняється, або іноді один-два рази прокрутить барабан і встає - тут буде вимагатися заміна щіток двигуна.

Щітки на пральній машині, якщо машинка, наприклад, справжньою німецькою збірки, можуть стертися тільки років через 10, а то і через всі 20. На сучасних пральних машинах, при досить частому використанні - це може статися і через три роки використання.

При заміні щіток ми все ж радимо звертатися до фахівців, тому що при цій поломці потрібно повне розбирання і знімання двигуна і при неправильних діях можна пошкодити сам двигун.

Ремонт пральних машини - не нагріває воду

Дуже часто ми стикаємося з такою поломкою, як: пральна машина не гріє. При цьому, завдяки телевізійній рекламі, багато хто помилково вважає, що причиною цього є несправність тена. Однак, майстри - професіонали знають, що це не завжди так. Але все по порядку.

Як звичайний користувач може зрозуміти, що машина не нагріває?

Наприклад, дзвонить дівчина і говорить про те, що зламалася машинка: дуже погано відпирає речі, або - розчиняється порошок, або на одязі залишаються білі порошкові плями, або - машинка довго пере, або - вода набирається, а через якийсь -то час відбувається злив і напис про те, що прання завершене. Досвідчений майстер, послухавши таку розповідь, відразу спитає: «А гріє Ваша техніка?». На що деякі можуть запитати: «А як це перевірити?».

Як перевірити чи нагрівається вода в пральній машині?

Ремонт пралки Львів

Перевіряється це наступним чином - виставляється будь-яка програма на 60 градусів, натискається старт, і через близько 20 хвилин, при дотику до скла люка, воно повинно бути теплим або гарячим. Якщо люк холодний - це явно говорить про те, що нагрівання немає.

Ремонт пралки у Львові. Визначивши, що машинка не гріє, переходимо до пошуку несправного елемента. Для цього, перше, що потрібно зробити - це перевірити правильність підключення техніки.

Якщо підключення зроблено правильно, перевіряємо прессостат, так як його несправність теж може впливати на нагрів. Він знаходиться у верхній частині і перевіряється зазвичай шляхом заміни. У рідкісних випадках буває, що його продув допомагає усунути несправність. Але зазвичай таке рішення, вказує на те, що при пранні насипається зайва кількість порошку.

Далі, якщо датчик рівня води в порядку, перевіряємо проводку тена. При проблемах в проводці - замінюємо її.

Якщо і тут все в порядку - перевіряємо сам ТЕН і термодатчик. Вони перевіряються за допомогою тестера, або заміною на нову запчастину. Зі свого досвіду можемо сказати, що саме термодатчик ламається зазвичай в рідкісних випадках.

Якщо все-таки і Тен і термодатчик після перевірки виявляються справні, а вода не нагрівається, значить потрібний ремонт електронної плати управління.

Ремонт пралки у Львові - Не зливає воду що робити?

Дуже часто звертаються в ремонтні служби з наступними поломками:

 • машинка зупинилася на середині циклу, я не перейду на режим полоскання, мильна вода залишилася;
 • в процесі прання вода не злилася і пральна машина гуде;
 • довго зливає;
 • тріщить при зливі;
 • чи не віджимає білизну;
 • переє без зупинки (нескінченно), доводиться відключати її і проводити наступні операції: слив, полоскання.

У всіх цих випадках, швидше за все потрібна заміна зливного насоса - помпи.

Як правильно доглядати за пральною машинкою

Ремонт пралки у Львові

Відомо, що кожна річ має свій термін служби. І від того, як правильно Ви будете за нею доглядати, буде залежати наскільки довго вона зможе Вам послужити.

Наступні кілька елементарних правил, допоможуть Вашої пральній машині працювати довгі роки:

 • Перед закладанням білизни в барабан не забувайте перевіряти кишені.
 • Періть бюстгальтери, носові хустки, шкарпетки, шнурки і т.п. в спеціальній сітці для прання.
 • Не заводьте цикл заради однієї речі.
 • Не перезавантажуйте, від цього швидко зношуються запчастини, зокрема підшипники.
 • Завжди користуйтеся засобом для автоматичного прання.
 • Лишайте дверцята люку відкритими після завершення прання.
 • Промивайте ящик для завантаження миючих засобів бажано після кожної роботи.
 • Прочищайте час від часу заливний фільтр - сіточку (дивіться інструкцію).

Бажаємо Вашій пральній машинці довгих років служби!

Ремонт пральних машин на дому і в майстерні

Пральна машина незамінна в господарстві, і тому її поломка завжди небажана і завдає чимало клопоту. Намагатися полагодити пральну машину самостійно не варто, це може загрожувати нанесенням шкоди собі самому або ще більшою поломкою техніки, що спричинить за собою великі витрати. Оптимальним варіантом буде рішення звернутися до кваліфікованого фахівця - він зробить ремонт пральної машини якісно, професійно і за розумну ціну.

Важливо пам'ятати, що ремонт пральних машин - дуже відповідальна робота. Ми не відмовляємося ні від якого ремонту і беремося за виконання роботи будь-якої складності. Після надання послуги з ремонту на дому і в нашому сервісному центрі ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, в залежності від того, яка деталь замінена.

Ремонт пралки ціни

В окремих випадках провести нескладний ремонт пральної машинки можна власними силами. Якщо, припустимо, виникають проблеми з підключенням зливного шланга до пральної машини. Часта, інтенсивна і тривала експлуатація агрегату для прання може призвести до втрати герметичності в місці приєднання шланга, але усунення подібної проблеми не викликає особливих труднощів і може бути здійснено самостійно і тим самим функціональність техніки буде повністю відновлена. Також без особливих зусиль своїми силами вирішуються невеликі проблеми з електропроводкою, якщо, звичайно, ви розумієтесь в електриці.

Однак якщо проблема складніше і на перший погляд не можна визначити причину несправності слід звернутися за допомогою до фахівців. Досвідчений майстер по ремонту пральних машин проводить ремонт будь-якого рівня складності. Перш ніж провести ремонт пральних машин на дому проводиться попередня діагностика виниклої несправності. Дрібні поломки усуваються на місці. Ремонтом пральних машин повинні займатися сертифіковані фахівці, які мають необхідний досвід діяльності в сфері ремонту пральної машинки. Тільки в цьому випадку можна бути завжди впевненим в тому, що ремонт прального агрегату буде зроблений належним чином і в строк. Дрібний ремонт пральної машинки у Львові на дому займає значно менше часу, ніж капітальний.

Головне необхідно пам'ятати, що своєчасне звернення до фахівців по ремонту пральної машинки не тільки дозволяє сімейний бюджет заощадити, але і отримати техніку в відмінному робочому стані з гарантією на проведений ремонт і замінені запчастини. "НашМайстер" використовує для ремонту пральних машин у Львові виключно оригінальні запасні частини, що позитивно позначається на подовженні терміну служби відремонтованої машини. Ні в якому разі не можна продовжувати експлуатувати несправну пральну машину, оскільки це може привести до більш серйозних поломок, які зажадають тривалого і дорогого ремонту або виведе техніку з ладу без можливості відновлення її працездатності.