Заміна та монтаж сифона Львів :: Ціни на встановлення та ремонт в 2022

Ціна - 220грн умивальник, 350грн кабіна бокс

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Потрібен ремонт або заміна сифона у Львові під раковиною, у ванній або на кухні - сміливо телефонуйте нам! "НашМайстер" - монтаж сифонів в квартирах і офісах Львова з гарантією і в найкоротші терміни.

Чому з нами вигідно працювати.

монтаж сифона Львів

 1. Акуратно і точно. Монтаж сифона Львів - здавалося б тривіальне завдання, але монтаж «абияк» загрожує вам або протіканням, або неприємним запахом і повторним викликом сантехніка з усіма наслідками, що випливають незручностями. Ми вважаємо за краще робити свою роботу відразу якісно, заощаджуючи свій і ваш час.
 2. Гарантії і кваліфікація. Всі наші сантехніки - кваліфіковані фахівці з солідним стажем. На всі роботи ми даємо юридичну гарантію і несемо відповідальність за якість наших робіт.
 3. Стислі терміни. Поломка сифона - несправність каналізації в цілому, з якої вкрай неприємно жити в одній квартирі. Ми приїдемо протягом 24 годин з моменту вашого дзвінка і максимально швидко усунемо несправність.
 4. Знижки та акції. На всі ремонтно-монтажні роботи у нас передбачені знижки для пенсіонерів та інвалідів - 7% від вартості робіт. Якщо ви не пенсіонер і не інвалід - то також можете отримати знижку, взявши участь в акції «Приведи друга».

Ціна заміни сифона у Львові включає в себе весь цикл демонтажно-монтажних робіт. Якщо ви міняєте не тільки сифон, а й інші каналізаційні труби, сукупна вартість буде нижче, ніж окремо.

Встановлення сифона Львів :: Як ми працюємо

заміна сифона Львів

Перед нашим приїздом, будь ласка, підготуйте робочий простір для нашого сантехніка. При необхідності, наш фахівець може тимчасово винести з ванної кімнати пральну машину, якщо вона ускладнює доступ до сифона під ванною.

Сифон - сантехнічний прилад у вигляді зігнутої труби, що створює водяну пробку (гідрозатвор) і перешкоджає поширенню неприємного запаху. На ринку є два основні різновиди цих пристроїв:

 1. Пляшковий. За формою він нагадує колбу, обладнаний зливною трубою і випуском. Встановлення сифону у Львові зазвичай відбувається під мийками і раковинами.
 2. Колінного типу. Такі сифони мають S- або U-подібну форму і встановлюються під пісуарами, душовими кабінами та ваннами, а також вбудовуються в унітаз. Різновидами цього типу сифонів є гофровані сифони (гнучка гофрована труба, такі сифони найбільш надійні) і сифон-ревізія (має розтруб у верхній частині).

Монтаж сифона під раковиною або мийкою

 • Обладнується каналізаційний відвід (якщо він відсутній).
 • Встановлюється зливна решітка з кільцем ущільнювача і закручується знизу.
 • Підводиться зливна труба сифона, з'єднується з отвором і фіксується запірною гайкою.
 • Випуск сифона з'єднується з каналізаційним патрубком, попередньо в нього встановлюється ущільнювальне кільце і місце з'єднання проходиться силіконовим герметиком.

Всі з'єднання перевіряються на герметичність. Для кухонних мийок з двома отворами існують сифони з двома зливними трубами. Якщо поруч з раковиною встановлюється пральна або посудомийна машина, слід придбати сифони, забезпечений виходами для зливу води з цих пристроїв.

Монтаж сифона під ванною Львів

встановлення сифона Львів

 • Монтується зливна решітка. У зливну воронку встановлюється ущільнювальне кільце, потім решітка, яке фіксується кріпильним болтом. На різьбу притискного кільця закручується трійник з боковим відводом, місце з'єднання попередньо проходиться силіконовим герметиком
 • Обладнується обв'язування, система зливу-переливу. Монтується решітка і труба переливу. Потім труба з'єднується з трійником за допомогою рукава (гнучкої труби сифона).
 • Обладнується слив з сифона в каналізаційний отвір, всі з'єднання ущільнюються герметиком.
 • Після монтажу сифону Львів система зливу перевіряється на герметичність.

У разі заміни сифона у Львові попередньо демонтується старий і всі місця з'єднань ретельно очищаються від забруднень та жиру; потім насухо витираються.