Заміна та монтаж змішувача Львів :: Ціни на встановлення та ремонт

Ціна - 350грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Довірте заміну змішувача у Львові на кухні та у ванній нам! "НашМайстер" працює в Львові та прилеглих містах. Заміна та монтаж змішувачів у Львові за цінами комфортним для клієнтів - типова робота для наших сантехніків. Телефонуйте!

Встановлення та ремонт змішувача у Львові :: Чому нам варто довіритися:

монтаж змішувача Львів

  • Знижки та ціни. Заміна змішувача у Львові обійдеться недорого. Докладний прайс дивіться нижче. Ціна включає в себе не тільки якісний монтаж змішувача, але і гарантію на виконані роботи терміном на один рік. Пенсіонерам та інвалідам - знижки.
  • Зручний час. Наш слюсар приїде до вас на наступний день після заявки або прямо в день замовлення. Інтервал узгоджується з вашим графіком. Спеціаліст може під'їхати навіть в пізній вечірній час (в межах Львова).
  • Досвідчені фахівці. У нас немає випадкових людей і сірих схем - ми працюємо «по білому», офіційно і чесно. Середній стаж наших спеців 4-5 років. За минулий рік ми встановили понад 300 сантехнічних виробів, куди більш складних, ніж ремонт чи заміна змішувача у Львові і лійки для душу у ванній.

Вартість встановлення змішувача у Львові однакова як для кухні, так і для ванної кімнати, як для раковини, так і для душової. Теж стосується ціни ремонту та змішувачів одноважільних, джойстикового, вентильних і інших сучасних конструкцій. Якщо у вашій квартирі трухляві іржаві труби - рекомендуємо також відразу замінити частину водопроводу - ви заощадите і час, і гроші, і, що куди важливіше, нерви.

Також ми готові провести монтаж змішувача у Львові для кухні з фільтром для води - разом дві послуги - дешевше.

Монтаж змішувача Львів :: Як ми працюємо

Від вас потрібно:

  1. Придбати новий змішувач або замовити його у нас.
  2. Якщо в будинку немає запірного крана, що дозволяє відключити воду, подати заявку в обслуговуючу компанію (ЖЕК) про припинення водопостачання в потрібний час.
  3. Забезпечити вільний доступ до місця роботи.

Заміна змішувача у Львові :: Спеціаліст нашої компанії зробить:

заміна змішувача Львів

  • Демонтаж старого пристрою. Відзначимо, що вони нерідко «прикипають», різьблення піддається корозії і зняти їх досить непросто. Наші сантехніки в таких випадках використовують спеціальну антикорозійну рідину, що дозволяє легко впоратися з цією проблемою.
  • Здійснить монтаж змішувач у Львові. У вступні отвори (очищені від забруднень і накипу) щільно вкручуються ексцентрики (регулювальні перехідники ексцентрикові) на 1,5-2 обороти, так, щоб вони знаходилися на одному рівні. Штуцера ексцентриків попередньо обмотуються стрічкою ФУМ. Потім їх докручують газовим ключем по черзі, досягаючи потрібної відстані, що збігається з відстанню між фланцями змішувача. В самі фланці встановлюються прокладки - спочатку гумова, потім більш щільна паранітова. Поєднавши фланці зі штуцерами, закручують накидні гайки до упору вручну. Після акуратно докручують газовим ключем на 1-2 обороту. Щоб уникнути пошкодження робочої поверхні гайок, їх обклеюють малярською стрічкою. Монтується дівергентор ( «виливи»). Важливо, щоб ущільнювальні і розпірні кільця не пошкодилися при установці. Потім подається вода і перевіряється робота пристрою і герметичність з'єднань. Якщо монтаж змішувача Львів здійснюється безпосередньо над ванною, то в комплекті до нього йде душ. Приєднати душ до змішувача просто, але в цьому випадку доведеться монтувати на стіні кріпильний елемент.
  • Проведе монтаж змішувача Львів в кухонній мийці або раковині. Такі змішувачі з'єднуються з водопровідними трубами за допомогою гнучкого підведення. Хенкі потрібної довжини наш сантехнік може принести з собою. Штуцера Хеноко, ущільнені ФУМом, вкручуються в витратні отвори і туго закручуються газовим ключем. Вільні кінці виводяться в отвір мийки, призначене для змішувача, і накручуються на штуцери змішувача. Встановлюється кільце ущільнювача, змішувач встановлюється в гніздо і кріпиться нижній гайкою. Чи включається вода, перевіряються стики.

встановлення змішувача Львів

Робота із встановлення змішувача у Львові триває 1-2 години. Якщо водопровідні труби прийшли в непридатність, ми замінимо їх на нові.

Зараз виробники пропонують змішувачі на різний смак і гаманець, призначені для вирішення різних завдань споживачів. Наприклад, можливо, вам захочеться придбати змішувачі, які випускаються зі спеціальним клапаном для підключення пральної або посудомийної машини. Технології виробництва змішувачів продовжують удосконалюватися, уже зараз вам запропонують змішувачі з запірними пристроями підвищеної надійності, більш зносостійкими прокладками, поліпшеними керамічними вентилями. Все частіше споживачі цікавляться змішувачами з електронним управлінням. У ванній можна використовувати крани для масажу та постачання води повітряними бульбашками, каскадні змішувачі, які подають потужну рівномірний струмінь води оригінальної форми.

Зверніться в нашу компанію, вас проконсультують, допоможуть вибрати, забезпечать встановлення, підключення, монтаж змішувача у Львові на високому технологічному рівні. Тоді якість води, що подається позаздрять стародавні римляни, а ви назавжди зробите висновок, що в даному випадку ремонт змішувача у Львові неефективний і похваліть себе за правильний вибір нового.

Таким чином, пам'ятайте - якщо не виходить здійснити ремонт змішувача у Львові, не відмовляйте собі в задоволенні придбати і встановити змішувач. А турботу про якісний монтаж змішувача у Львові доручіть професійним сантехнікам компанії «НашМайстер».

Зараз на ринку представлено багато красивих моделей змішувачів, але хороший дизайн не завжди відповідає хорошій якості, при покупці необхідно вимагати сертифікат якості. Наша компанія рекомендує купувати якісне сертифіковане обладнання і користуватися послугами фахівців-сантехніків, адже якщо ви замовите монтаж змішувача Львів, а він швидко вийде з ладу, буде дуже прикро.