Монтаж стелі Армстронг Львів :: Підвісна стеля Армстронг ціна у Львові

Ціна за м2 - 150 грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж стелі Армстронг Львів. Розглянем їх переваги, вартість і технологія монтажу стелі Армстронг.

Особливості стель «Армстронг»

стеля армстронг

Стелі Армстронг придбали високу популярність завдяки естетиці виконання і простоті монтажу. Спочатку вони використовувалися в офісних будівлях, але тепер ці конструкції встановлюються і в житлових приміщеннях. Особливо актуальний монтаж стель Армстронг на великій площі, наприклад, в сучасних торгових центрах, так як обробка іншими способами в них або значно ускладнена і економічно невигідна, або просто неможлива. За підвісними конструкціями зручно приховувати комунікації, доступ до яких потім легко здійснити без істотного розбирання. Крім цього, стелі Армстронг не створюють значного навантаження на несучі перекриття будівель і споруд, так як основним декоративним елементом в них виступають легкі плити з мінеральних речовин.

При встановленні стелі Армстронг потрібно враховувати наступні мінуси їх використання:

 • Якщо до складу плит входить азбест, то краще відмовитися від установки цього перекриття в житловому приміщенні, щоб уникнути отруєння канцерогенами;
 • При попаданні вологи на плити вони можуть деформуватися, і для приведення стелі в первозданний вигляд їх доведеться замінити.

Підвісна стеля Армстронг була винайдена ще в середині 19 століття. Автором ідеї став власник невеликого підприємства коркового виробництва, яке знаходилося в США. Прагнучи скоротити технологічні збитки, Мортон Армстронг став спресовувати відходи в плити, які потім стали монтуватися на стелях і підлогах з використанням несучих металевих конструкцій. Технологія виявилася настільки успішною, що дуже скоро невелике підприємство перетворилося в гігантського виробника, що має власні промислові площі не тільки на території Америки, а й за кордоном. За такий тривалий шлях розвитку стельові конструкції вдосконалилися, і тепер можуть похвалитися не тільки європейською якістю, але і легкістю встановлення і демонтажу.

Монтаж стелі Армстронг у Львові. Основні елементи стелі

підвісна стеля армстронг

Основними елементами стель Армстронг Львів є каркас, система кріплення каркаса до стельової поверхні і декоративні плити. Каркас встановлюють під стелею, а потім до нього кріпляться плиткові елементи, стандартний розмір яких становить 60Х60 сантиметрів. Також при монтажі підвісної стелі використовують спеціальні світильники, які легко вписуються в загальну конструкцію і надають їй завершеного вигляду.

Каркас збирається з наступних елементів:

 • Профіль з куточка;
 • Основна несуча рейка;
 • Додаткові рейки, що мають довжину 60 і 120 сантиметрів.

Кріпильна система каркаса складається з двох модулів:

 • Дротова підвіска;
 • Затискна пелюстка з пружиною.

Плити, незважаючи на стандартизований розмір, можуть сильно відрізнятися в залежності від використовуваних при їх виготовленні матеріалів і зовнішнім виглядом. За типом сировини вони бувають:

 • На паперовій основі з продуктів переробки макулатури;
 • На основі з мінеральної вати;
 • З природного крохмалю;
 • З продуктів переробки старих стельових плит.

За своїми характеристикам плити поділяються на кілька модифікацій, залежно від яких вибираються модулі для конкретних умов використання. Найдоступнішими в плані вартості є представники економ класу, які не мають стійкості до вологого середовища. Такі плити підійдуть для встановлення стелі Армтронг в приміщеннях з нормальними характеристиками. Для підвищення звукоізоляції випускаються плити спеціальної акустичної серії, а для лікувальних закладів проводяться модулі зі спеціальним протимікробним складом. Також у продажу можна знайти стельові елементи з підвищеною стійкістю до вологого середовища.

стеля армстронг ціна за роботу

За структурою поверхні плити поділяються на гладкі і текстурні, а також мають 3-D анімацію. Колір цих елементів можна змінювати, використовуючи, наприклад, акриловий барвник. По виду укладання в каркас плити бувають внутрішніми, що встановлюються на внутрішню поверхню куточка, і зовнішніми, оснащеними спеціальними засувками для кріплення.

Монтаж стелі Армстронг Львів. Як розрахувати матеріали

Розрахувати кількість необхідних матеріалів для монтажу стелі Армстронг у Львові можна декількома способами. Найбільш простий спосіб зробити обчислення - використовувати спеціальний калькулятор, який можна знайти в мережі Інтернет на сайтах продавців підвісних стель. Вихідними даними для розрахунку виступає площа стелі, що перекривається. Також можна зробити підрахунок кількості необхідних елементів самостійно, використовуючи дані наведеної нижче таблиці. Постійна S в ній - площа стелі, виражена в квадратних метрах.

Найменування елемента Коригувальний коефіцієнт, K

Панелі 60х60 см        2,77

Основна напрямна   0,21

Поперечна планка    1,388

Поздовжня планка    1,26

Планується     0,17

Підвіска          0,96

Для розрахунку необхідно використовувати формулу S x K. Наприклад, кількість панелей 60х60 см при площі стелі 100 квадратних метрів буде 100 х 2,77 = 277 штук. Якщо є необхідність зробити точний розрахунок, то рекомендується починати обладнання стелі з розробки креслення, виконаного в масштабі. Таким чином, можна буде значно конкретніше визначитися з кількістю планок та плитки, виходячи з їх габаритних розмірів і умов установки.

Панелі для освітлювальних елементів розраховуються, виходячи з умов освітлення. Для приблизного розрахунку вибирається коефіцієнт 0,2. В якості ліхтарів можуть використовуватися люмінесцентні лампи і світлодіодні світильники. Крім закупівлі основних матеріалів, необхідно придбати елементи кріплення. Розраховувати їх потреба потрібно з розрахунку 3 дюбеля на один метр профілю. Для кріплення підвісок будуть потрібні анкерні болти з гачком, їх кількість дорівнює числу підвісних елементів.

Технологія монтажу стелі Армстронг у Львові

Перед початком монтажних робіт необхідно підготувати інструменти. Знадобляться викрутки, обладнання свердлильні (дриль або перфоратор, в залежності від матеріалу стін і стель), молоток, рівень (переважно лазерний). Для приміщень великої площі споруджуються ліси.

Перший етап монтажу - прокладка комунікаційних магістралей, які будуть розташовуватися над стелею. Як мінімум, це будуть електричні кабелі, необхідні для живлення освітлення. Дуже зручно розташовувати під навісною стелею кабельні системи локальних обчислювальних систем, позбавляючись від необхідності споруджувати спеціалізовані кабель-канали на стінах приміщення. При прокладанні комунікацій необхідно враховувати, що стандартні елементи Армстронг розраховані на навантаження в 6,5 кілограмів на квадратний метр. Перевищення цвєї норми може призвести до руйнування конструкції стелі з плином часу.

Після укладання комунікацій приступають до розмічальних робіт. На висоті 10-15 см від стелі проводять лінію по всьому периметру приміщення. Деякі фахівці рекомендують використовувати для цих цілей рівень і фарбувальний шнур, однак при великій площі приміщення така розмітка може зайняти багато часу і привести до небажаних погрішностей розмітки, в результаті яких порушиться площина фальш-стелі. Краще скористатися лазерним нівеліром, який дасть чіткий напрямок для кріплення настінного профілю і заощадить час.

стеля армстронг ціна

Наступна стадія монтажу - кріплення L-профілю по стіні приміщення. Необхідно використовувати елементи кріплення відповідно до конструкції стіни. Наприклад, при кріпленні профілю до стін з сухої штукатурки потрібно вганяти саморізи або на місця перебування стійок для кріплення гіпсокартонних плит, або використовувати спеціальні кріпильні елементи під назвою «Метелик», які маючи розпірну конструкцію, розкриваються над тильною поверхнею стінової плити.

За встановленням стінового профілю йде розмітка несучих планок. Спочатку на стелі наноситься контур їх розташування, і намічаються місця кріплення стійок. Розташовуються несучі рейки уздовж однієї із стін з кроком 120 сантиметрів. У кутах приміщення проводяться заміри від точок підвісок до підлоги, щоб вибрати найменшу відстань. Це буде орієнтир, за яким вибирається довжина всіх підвісок. За всіма розмітками під напрямні свердлять отвори для їх кріплення до стелі. Необхідно стежити, щоб підвіси не виходили за площину кріплення настінного профілю

Регулювання довжини підвісів можлива за рахунок особливостей їх конструкції. Вони складаються з трьох елементів. На стелі кріпиться тяга, що має спеціальне вушко, що вставляється в анкерний болт або саморіз. Інша тяга має гачок, на який надівається отвір несучої планки. Обидва елементи вставляються в пружинний пелюсток, який дозволяє регулювати довжину всієї конструкції.

Далі на підвіси кріпиться направляюча планка. Рекомендується одягати її на гачки в шаховому порядку, тобто сусідні гаки повинні «дивитися» в різні боки. Таким чином усувається можливий перегин планки, і сама вона вставляється на підвіси міцніше. Якщо напрямним не вистачає довжини, то вона добирається шляхом обрізки нового профілю і з'єднання з уже встановленим за допомогою спеціальних міцних замків на рейці.

Можливий також варіант розташування несучих рейок не паралельно стінам, а під кутом до них, наприклад, під 45 градусів. Таке розташування значно покращує естетику виконання підвісної стелі, але вимагає більш ретельної розмітки і призводить до підвищення трудомісткості робіт. Також при такому розташуванні конструктивних елементів може утворюватися підвищена кількість відходів.

Завершальним етапом при монтажі каркаса є установка додаткових планок. Спочатку поперек несучих елементів встановлюються поздовжні рейки, що мають довжину 120 см. Після цього встановлюються поперечні рейки, що мають довжину 60 см. Таким чином, формується решітка, що має осередки 60 х 60 см.

Для того, щоб уникнути несиметричності розташування плиток щодо стін, необхідно виробляти розмітку несучих конструкцій від середини приміщення, щоб центр підвісної стелі Армстронг збігався з центром стелі, що закривається. Таким чином, обрізані плити будуть перебувати біля стін, і розміри протилежних елементів будуть рівні. Якщо ж починати розмітку від стіни, то може порушитися правильний порядок розташування світильників.

Після складання і установки каркаса встановлюють освітлювальні елементи і з'єднують їх з електричною системою. Дуже важливо пам'ятати, що світильники несуть додаткове навантаження на конструкцію, і в місцях їх установки бажано монтувати додаткові підвіси.

Останній етап в монтажі стелі Армстронг Львів - встановлення плит. Спочатку вставляються цілі модулі, що йдуть від центру каркаса. Біля стін при необхідності робиться обрізка плит відповідно до відстанні до стіни. Якщо передбачається забарвлення плит, то воно повинна проводитися до початку їх укладання.

Завдяки використанню стандартних матеріалів, встановлення стель Армстронг Львів цілком по плечу будь-якому домашньому майстрові. Вартість такого перекриття починається від 64 гривень за квадратний метр в стандартному виконанні.