Монтаж ванни Львів. Заміна та встановлення чавунної та акрилової ванни

Ціна - акрил - 1300грн, чавун - 1800грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Виконуючи послугу монтаж ванни у Львові, ціна повинна бути об'єктивною. Адже це найбільш складний і відповідальний процес для кожного сантехніка. Будь-які недоліки відразу впадають в око. Саме тому довірте цю процедуру нам. Фахівці компанії «НашМайстер» - професійно здыйснюють встановлення ванн у Львові.

  • Ми встановили не одну ванну. Знаємо всі тонкощі заміни ванн, монтажу, демонтажу.
  • Запропонуємо ефективні рішення по встановленню ванни, які дозволять заощадити час, гроші і, звичайно, нерви.

До ваших послуг підключення і монтажу ванн у Львові з литого мармуру, сталевих, чавунних, акрилових. Встановлення кутових і прямокутних ванн з гідромасажем. Будь-які моделі, будь-якого розміру, ваги або об'єму. Вартість наших послуг найдемократичніша, а якість завжди бездоганна!

Технологія встановлення ванни у Львові

1 Демонтуємо стару ванну

встановлення ванни львів

Розбираємо злив. Якщо він пластиковий, то його легко відкрутити або просто розламати. Але якщо старий злив зроблений з металу, то його доведеться відпилювати (ножівкою або болгаркою) або збивати зубилом, оскільки він прикипає. Потім демонтують перелив, виймають відвідну трубу з каналізаційного розтруба і прочищають його.

2 Готуємо підлогу

Вирівнюємо. Встановлення ванни Львів проводиться тільки на ідеально рівну поверхню. Для цього застосовують цементно-піщану стяжку або наливну підлогу, що самовирівнюється. Укладання керамічної плитки теж допомагає ліквідувати нерівності. Обов'язкову використання будівельного рівня.

3 Визначаємо тип встановлення ванни

На ніжки або на цеглу? Чавунні окремостоячі ванни ставлять на власні опори, пристінні - на прикладені ніжки або цегляну кладку. (Її роблять для збільшення міцності конструкції) Самостійний монтаж ванни на цеглу - справа складна, вимагає професійної вправності.

4 Заносим нову ванну

Захищаємо дверні прорізи, стіни і підлогу. Щоб не пошкодити їх під час пронесення ванни, укрийте «проблемні» місця тканиною, рулонною ізоляцією, плівкою або картоном. Найбільші проблеми виникають з переміщенням чавунних моделей, які мають дуже велику вагу - близько 100 кг. (Саме тому монтаж ванни з чавуну повинен проводитися не поодинці, а двома або трьома вантажниками).

5 Починаємо підключення ванни

заміна ванни львів

Монтуємо сифон. Так одним словом називається злив для ванни. З його підключення починається встановлення ванни. Ванну заносять в приміщення і кладуть на бік, щоб було зручно приєднувати комунікації. В першу чергу в каналізаційний розтруб вставляють злив, потім до сифона під'єднують перелив. Не забудьте про гумові прокладки! Можливі проблеми: можуть бути пов'язані з довжиною трубок сифона, висотою розтруба каналізації над рівнем підлоги і ін. В цих випадках досить попрацювати ножівкою, але іноді може знадобитися і серйозна доробка конструкції (наприклад, доведеться споруджувати подіум). Як правильно встановлювати ванну в складному випадку, вам підкаже фахівець-сантехнік. Зверніть увагу: злив перелив для ванни не завжди входить в комплект поставки, і тоді його купують окремо.

6 Ставимо на ніжки

Прикручуємо або закріплюємо болтами. Найпростіше проводиться встановлення ванни з акрилу: до неї прикручують ніжки - і справу зроблено. Залишається лише відрегулювати їх по висоті, що зовсім не важко, якщо підлога рівна. З чавунними моделями все складніше: перед тим, як встановити ванну, опори треба вставляти за допомогою клинів або закріплювати стяжними болтами. Спочатку монтують задню пару ніжок (коли ванна лежить на боці), потім передню. Потім акуратно піднімають ванну і ставлять її в нормальне положення. Всі ніжки повинні стояти на м'яких гумових прокладках, щоб не ковзали по підлозі. Якщо вони не входять в комплект, потрібно їх зробити самим.

7 Вирівнюємо ванну щодо підлоги

Потрібен будівельний рівень. Саме з використанням цього пристосування повинно проводитися встановлення ванни у Львові. Рівень потрібно прикладати до бортика, а не до днища, адже зсередини ванна спеціально має ухил у бік зливу. Якщо погано вирівняна підлога, регулювання ніжками виявиться недостатньо, і під них доведеться щось підкладати.

8 Ліквідуємо зазори

Добиваємося герметичності. Власники ванн, що окремо стоять, пропускають цей етап. Якщо ж ви вмонтовуєте її біля стін або в кутку, то щілини потрібно обов'язково закрити, щоб у них не потрапляла вода. Способів існує кілька. Маленький зазор можна обробити затиркою для керамічної плитки, побільше (до 2-3 см) - силіконовим герметиком. Інші варіанти: пластиковий куточок або плінтус, бордюр для керамічної плитки і ін.

На що звернути увагу перед монтажем акрилової ванни?

Монтаж акрилової ванни Львів майже не відрізняється від встановлення інших. Головна відмінність - спосіб кріплення опор: безпосередньо до дна ванни шурупами.

Якщо посадочні місця не мають готових отворів, їх треба підготувати свердлом відповідного діаметру.

При свердлінні акрилу слід бути обережним: акрил легко свердлиться, тому на дриль потрібно надягати обмежувач.

Монтаж акрилової ванни на каркасі

  • У кожної акрилової ванни є в комплекті готовий каркас із сталевих профільних труб.
  • На каркасі є посадочні місця для кріплення опор і для кріплення до самої ванни.
  • Конструкція каркаса може виглядати по-різному - залежно від виробника, форми і розміру ванни.

Вирівнювання акрилової ванни після встановлення

монтаж акрилових ванн львів

  • Виконавши монтаж акрилової ванни у Львові, потрібно відрегулювати опорні стійки.
  • Після остаточного вирівнювання ванни пластикові наконечники опор обмазують вкругову силіконовим кислотним герметиком для запобігання можливих переміщень ванни до її остаточного закріплення.
  • У каркасі є місця для кріплення декоративного екрану, зазвичай йде в комплекті.
  • Ну і наостанок загальне для всіх видів ванн - підключення ванни до труб каналізації.

Підключення ванни до каналізації

Монтаж ванни у Львові, як акрилової, так і будь-якої іншої, завершується підключенням до каналізації.

Висота від рівня чистової підлоги до центру (осі) каналізаційної труби повинна бути не більше 60 мм. При більшій відстані є ймовірність, що не вся вода буде йти з ванни при зливі. Загалом, потрібно завжди враховувати, що сифон повинен бути вище труби каналізації.

Якщо простір під ванною планується закривати спеціальним екраном, то такий екран слід купити заздалегідь, щоб враховувати його висоту при регулюванні висоти ванни.

На відводи випуску каналізаційної труби надівається гумове кільце ущільнювача. Якщо каналізаційна труба 50 мм, то кільця, що йде в комплекті, досить, інакше потрібна перехідна манжета.

Коли ванна приєднується до сталевих трубопроводів, потрібне заземлення (на випадок витоку електрики по металевих трубах). Заземлення виконується кваліфікованим електриком. Якщо труби пластикові, то заземлення не потрібно.

Як зробити, щоб у ванні не було слизько?

монтаж ванни

Це, звичайно, не відноситься безпосередньо до монтажу. Однак ми вирішили розкрити цю тему тут - в статті про монтаж ванн. Можливо, комусь буде цікаво і корисно. Зрештою будь-яка сантехніка існує для нашого комфорту ... чому б не зробити її ще комфортніше?

Отже, що можна зробити, щоб у ванні не було слизько? Є кілька способів.

  • По-перше, можна відразу вибрати ванну з нанесеним всередині малюнком. І тоді такого питання взагалі не виникне.
  • По-друге, є килимки на липучках, спеціально для ванн.
  • Ще є спеціальний склад, який можна наносити на поверхні, після чого вони будуть неслизькими.

Таким засобом можна робити неслизькими не тільки ванни, а й керамічну плитку на підлозі, на сходах (взимку, щоб не падати), в басейнах і т. д. Склад наноситься, як будь-яка рідина, розпилювачем, протирається сухою ганчіркою і ... все.

Особливості монтажу чавунної ванни у Львові

Як в минулі часи, так і зараз чавунні ванни є популярними і затребуваними. На думку багатьох фахівців, навіть в наші дні чавун залишається одним з кращих і найбільш оптимальних матеріалів для виробництва ванн.

Зараз багато вітчизняних і зарубіжних компаній пропонують покупцям чудові ванни з чавуну, покриті високоякісною емаллю, яка покращує естетичні властивості даного матеріалу. До основних переваг таких ванн відносяться висока теплоємність, міцність і довговічність, простота догляду, а також відмінне поглинання шуму.

У порівнянні з масивними, громіздкими і важкими чавунними ваннами радянського періоду їх сучасні аналоги можна навіть назвати витонченими, адже для їх виробництва використовується чавун, товщина якого становить не більше п'яти міліметрів. Вага такої ванни може становити до ста тридцяти кілограмів. Сучасні моделі чавунних ванн відносяться до сучасної сантехніки і можуть бути оснащені гідромасажним блоком, автоматичною або напівавтоматичною системою зливу, а також деякими іншими корисними премудростями.

Якщо ванна з чавуну має стандартний розмір і форму, її слід встановлювати на чотирьох литих опорах, міцно і міцно закріплених на її корпусі. Для фіксації ніжок використовуються стяжні болти або металеві клини - в залежності від конструкції. В ідеалі монтаж чавунної ванни у Львові здійснюється на виключно рівну і тверду поверхню. У тому випадку, якщо ж поверхня підлоги не має достатню міцність, під опори необхідно покласти спеціальні металеві прокладки діаметром не менше 50 і товщиною не менше 5 міліметрів.

Процес встановлення чавунної ванни включає в себе кілька важливих етапів.

Перш за все слід ретельно підготувати місце, де буде встановлена ванна. Для того, щоб ідеально вирівняти підлогу, можна використовувати спеціальний вирівнюючий розчин або цементну стяжку. Потім слід укласти тверду і міцну плитку для підлоги. Стіни облицювати кахельною плиткою можна повністю або частково - залежно від індивідуальних переваг.

Після всіх цих дій можна зайнятися безпосередньою встановленням чавунної ванни Львів. Занесіть її у ванну кімнату і акуратно покладіть набік таким чином, щоб зливний отвір було направлено у потрібну сторону. При цьому між дном ванни і стіною повинен залишатися проміжок приблизно в сімдесят сантиметрів. Для того, щоб не пошкодити поріг і підлогове покриття, попередньо постеліть м'який і досить товстий захисний матеріал.

Далі встановлюємо сифон. Зливний отвір як з верхньої, так і з нижньої сторони має бути обов'язково захищений спеціальними прокладками у вигляді кілець з гуми - таким чином, стики отвори для зливу води будуть досить ущільнені. Тепер через гумові кільця треба приєднати гідравлічний підлоговий сифон, а потім через ці ж кільця встановити перелив, надійно закріпити його і з'єднати з переливною трубою.

Опори для ванни повинні бути встановлені дуже міцно і надійно. Для цього слід забивати клини в кілька етапів, при цьому злегка простукуючи від центру ванни до її країв в трьох напрямках решт опор. Якщо використовуються опори, що фіксуються за допомогою стяжного болта, простукування не потрібно.

Після цього необхідно приєднати до сифона спеціальний відвід до труби каналізації. Потім ванну слід акуратно перевернути вниз дном, щоб вона змогла опинитися в трохи більш горизонтальному положенні. Таким чином, з одного боку ванна стане на свої опори, а з іншого боку необхідно зробити спеціальну підпірку довжиною близько сімдесяти сантиметрів.

Після того, як будуть встановлені ніжки з другої сторони ванни, можна прибирати тимчасову опору і починати вирівнювання - для цього необхідно скористатися будівельним рівнем, довжина якого становить 50 сантиметрів. Після кожного виміру рекомендується виконувати поворот інструменту на сто вісімдесят градусів, а потім обчислити його середні показники.

Після проведення вирівнювання і регулювання між ванною і стіною необхідно залишити зазор в один міліметр. Якщо поверхня підлоги, на яку встановлюється чавунна ванна, є дуже слизькою, ніжки слід зафіксувати за допомогою спеціального полімерного клею з хорошими водостійкими властивостями.

Наступним етапом є установка каналізаційної труби під ванну. При цьому необхідно мати на увазі, що точка зливу в каналізаційну систему повинна бути розташована трохи нижче випуску сифона. В якості гідроізоляції, а також фіксуючий елемент для випуску каналізаційної труби необхідно використовувати кільце ущільнювача з гуми, яка повинна бути щільно надіто на відведення труби, вставлений в розтруб.

Завершальними етапами монтажу чавунної ванни є заземлення та гідроізоляція. Заземлення повинно виконуватися виключно професійними електриками. А гідрозахист ванни можна забезпечити і власними зусиллями, використовуючи з цією метою такі матеріали, як жолобник, керамічний плінтус або бордюрну самоклеючу стрічку.