Монтаж підвісного унітазу Львів | Ціни на встановлення інсталяції

Ціна - 600грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж інсталіяції Львів. Підлогові унітази в інтер'єрі сучасних санвузлів все частіше замінюють підвісними приладами. Незважаючи на те, що встановлення підвісного унітазу у Львові набагато складніше традиційного, цю роботу зможе виконати кожен. Потрібно лише уважно ознайомитися з інструкцією, запастися необхідним інструментом та матеріалами або викликати кваліфікованих сантехніків від компанії "НашМайстер"

Монтаж інсталяції Львів - Переваги

Монтаж підвісного унітазу Львів

Унітази підвісного типу - сучасні сантехнічні пристрої, що добре вписуються в концепцію дизайну приміщення як в стилі хай-тек, так і в класичному. Вони не тільки естетично привабливі, але і практичні, зручні в експлуатації. Матеріали, що використовуються при виготовленні, досить міцні для того, щоб витримувати навантаження до 400 кг, що дозволяє користуватися сантехнікою людям з великою вагою. Розсікачі води особливої конструкції забезпечують ефективний злив і омивання внутрішньої поверхні чаші.

Головна перевага встановлення підвісного унітазу у Львові - в полегшенні доступу до поверхні підлоги для догляду за підлоговою плиткою. На відміну від більш звичних моделей, у яких навколо обідка опорного майданчика завжди затримується бруд, монтаж підвісного унітазу сприяє підтримці приміщення в належному санітарному стані.

Не варто помилятися, думаючи, що підвісні системи економлять простір: для інсталяції зливного бачка, підтримуючої конструкції і труб також необхідна певна площа. Але незвичайний зовнішній вигляд і можливість приховати непривабливі деталі роблять настінну сантехніку привабливою.

Моделі такого типу унітазів порівняно недавно з'явилися на ринку сантехніки, але вони вже стали доступні практично всім: ціна стрімко знижується через збільшення попиту на цю продукцію.

Встановлення підвісного унітазу Львів

Монтаж інсталіції у Львові. Всі масивні деталі конструкції закріплені на сталевій рамі. Для того, щоб було можливо відрегулювати висоту установки, виробники постачають раму спеціальним пристроєм.

До труб рами приварені штирі для її кріплення до стіни, спорудженої з бетону, цегли або газобетонних блоків. До перегородок з гіпсокартону кріпити раму не можна: ГКЛ не витримає ваги кераміки.

Зливний бачок являє собою пластикову ємність, ізольовану стирополом: цей пористий матеріал запобігає утворенню конденсату. Цей бачок укріплений між трубами каркасу. У передній його частині знаходиться вбудована система спуску води - пара клавіш, що відповідають за злив різної кількості води: при натисканні однієї з них витрачається 6 літрів, а інший - 3 літри. Блок клавіш влаштований так, щоб знаходитися зовні при обробці фальшстінки, що приховує бачок. Таким чином, після монтажу підвісного унітазу залишається видимою тільки керамічна чаша. До виробу додається інструкція та комплектуючі частини (шланги, патрубки, кріплення).

Монтаж підвісного унітазу Львів - Матеріали

Монтаж підвісного унітазу

Крім підвісного унітазу, необхідно придбати наступне: поліетиленову трубу для монтажу каналізації, шпильки, гвинти з наповнювачами, гофровану трубку для підключення до водопроводу, кутовий вентиль, ФУМ-стрічку.

Інструменти, необхідні для роботи: перфоратор, молоток, набір торцевих ключів, ріжкові ключі, будівельний рівень і рулетка. Можуть знадобитися інші інструменти і матеріали: це залежить від моделі унітазу і має бути зазначено в супровідних документах на товар.

Встановлення інсталяції у Львові

Встановлення підвісного унітазу Львів виконується наступним чином.

  • Головне на підготовчому етапі - це встановлення інсталяції. Її елементи виготовлені з високоміцних матеріалів. Підвісна рама робиться зі сталі і витримує вагу до 400 кг. Всі частини конструкції кріпляться на болти. Виробники разом з інсталяцією прикладають всі болти і кріплення, а також схематичну інструкцію по установці.
  • Для того, щоб встановити раму, в стіні треба вирізати за допомогою болгарки нішу 60 см шириною, 1 м заввишки від підлоги і 15-20 см завглибшки.
  • Щоб рама стояла рівно по площинах, при її монтажі потрібно використовувати рівень. Каналізаційний відвід повинен точно збігатися з місцем підвісу унітазу. Для встановлення оптимального ухилу каналізаційної труби необхідно підібрати найбільш підходящий варіант каналізаційних трійників.

Встановлення інсталяції Львів

монтаж інсталяції львів

Після узгодження місця підвісу унітазу з каналізаційною трубою, інсталяція кріпиться до підлоги за допомогою болтів.

Спочатку встановлюється сама рама інсталяції, а потім йде підведення каналізаційної труби. Горизонтальна частина каналізаційної труби не повинна доходити до центру ніші на 25 см, а на її кінець надівається косе відведення під кутом 450 і все змащується герметиком.

Монтаж підвісного унітазу. Далі підбирається висота установки рами. Треба врахувати, що отвір під злив води має бути на висоті 25-30 см від рівня підлоги. У комплект до неї входять шпильки з пластиковими наконечниками під викрутку, а також кронштейни з пластиковою квадратною кришкою і прорізами для вставки пластини з клямкою. Шпилька з'єднується з кронштейном через різьбу. Все так сконструйоване, що легко приєднується один з одним, як це показано інструкції. У рамі є кілька отворів, і кронштейни можна встановити в різних місцях рами. Для кріплення рами використовуються дюбелі-пробки на 10 мм. Пластикові наконечники кронштейна дуже зручні у використанні. Замість кронштейнів можна застосувати анкерні гвинти або потужні саморізи. Головне, щоб конструкція була надійна прикріплена.

Після закріплення рами, можна прикинути, де буде знаходитися унітаз. Він підвішується без проблем. На горизонтальній верхньої перемичці є чотири отвори на висоті 30-40 см над рівнем підлоги. Відстань між середніми шпильками, на яких буде кріпитися унітаз, має становити 18 см, а між крайніми шпильками 23 см. Вони то і повинні бути з обох сторін затиснуті болтами. Шпильки оснащені прорізом для загвинчування під викрутку з плоским шпіцом і захищені пластиковими трубками.

Однак амортизуючої прокладки в комплекті не передбачено. Їй можна вирізати з тонкої гуми, лінолеуму або підкладки під ламінат. Прокладка виключить розтріскування від дотику керамічних елементів з металевими. Затискати гайки слід обережно, щоб не тріснув фарфор. Також треба точно виміряти довжину патрубка. Якщо зробити її занадто довгою, то унітаз не буде щільно примикати до стіни. Якщо патрубок короткий, то з часом з'явиться витік води.

Монтаж системи відведення водопостачання

Далі монтується система відведення та водопостачання. У комплекті з інсталяцією передбачено відведення темно-синього кольору. Воно підганяється і закріплюється в рамі за допомогою спеціально вмонтованої кліпси. Водопровід підводиться до правого або лівого кута ніші, і там підключається до спеціального різьбового патрубка.

Краще використовувати мідну або поліпропіленову трубу. У випадку протікання доведеться бурити всю систему, а ці труби в плані надійності добре себе зарекомендували. Труба з'єднується з патрубком за допомогою роз'ємного з'єднання. Кран подачі води до унітазу знаходиться всередині бачка. Досить відкрити його і переконатися в якості з'єднання труби з патрубком, води з бачка зливати не треба.

Встановлюємо кнопку зливу води. Вона продається окремо і коштує досить дорого. Краще вибрати пневматику. Кнопковий блок буде знаходитися поверх кахельної плитки, тому в плитці треба вирізати відповідний прямокутний отвір. Потім необхідно під'єднати до кнопкового блоку дві трубки для малого і для великого зливу, а далі кнопка замикається в розмір отвору.

Сталева рама для встановлення підвісного унітазу Львів коштує дорого. Та й сам процес встановлення, якщо звернутися до професіонала, не з дешевих. Монтаж інсталяції обійдеться в 800 гривень, встановлення підвісного унітазу ще 600-720 гривень.

Німецький комплект унітаз Ideal Standard Eurovit W740601 і інсталяція Ideal Standard буде коштуватиме 4 500 гривень, а франко-швейцарський варіант унітаз Jacob Delafon Escale E1306 і інсталяція Geberit Duofix Платтенбау Sigma 111.362.00.5 обійдеться взагалі в 14 600 гривень. Плюс до цього обшивка стіни гіпсокартоном, заміна старих труб на нові. А адже економія простору потрібна найбільше не у величезних котеджах, а в звичайних багатоквартирних будинках, де живуть люди з середніми доходами. Так що варто розглянути варіант, як встановити підвісний унітаз без сталевої рами, при використанні підручних засобів.

Обшивка і зовнішня обробка приладу

Для того, щоб обшити встановлений підвісний унітаз, необхідно скористатися шаблоном, що додається до виробу. Розкрій лицьової частиниі таким способом виконати легше: всі технологічні отвори будуть на своєму місці.

Для обшивки найкраще використовувати вологостійкий гіпсокартон. Його кріплять саморізами до заздалегідь спорудженого каркасу з металевого профілю. Перші вертикальні стійки встановлюють біля рами підвісної сантехніки, прикріплюючи їх до труб каркаса саморізами.

Гіпсокартон повинен бути в два шари. Поверх нього за допомогою плиткового клею виконують облицювання таким же кахлем, яким обробляють інші стіни. Можна використовувати вологостійкі інтер'єрні фарби.

Після закінчення обробки остаточно встановлюють чашу на шпильках, вкручених в раму, і повторно перевіряють герметичність з'єднання її з трубою каналізаційної системи.

Монтаж підвісного унітазу не вимагає спеціальної підготовки і використання складних інструментів. Але при відсутності досвіду краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Це позбавить вас від неприємних «сюрпризів» у вигляді протікання.