Монтаж рушникосушки Львів | Встановлення сушки - змійовика

Ціна - 450грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж рушникосушки Львів. Змійовик - не розкіш, це необхідний засіб для досягнення домашнього комфорту.

монтаж змійовика

Встановлення сушки у Львові. З усіх кімнат у будинку ванна найбільш схильна до накопичення вологи. Підвищена вологість провокує появу грибка, який поширюється по всіх стінах і пошкоджує інтер'єр, а його токсини згубно впливають на організм. Осідаючи на шкірі і потрапляючи всередину організму через дихальні шляхи, вони повільного його вражають, викликаючи не тільки алергічну реакцію, а й серйозні захворювання. Особливо болісно пліснявий грибок позначається на здоров'ї дітей, що з'явилися на його тлі патологічні процеси будуть супроводжувати їх протягом усього життя.

Монтаж змійовика Львів. Грибок блискавично розмножується і здатний буквально за кілька днів покрити ванну кімнату. З подібною проблемою стикаються не тільки жителі старих, а й нових будинків.

Щоб запобігти появі пліснявого грибка, підтримати постійну температуру, «правильну» вологість приміщення і створити комфорт у ванній кімнаті, досить замовити монтаж рушникосушки.

Цей нагрівальний прилад перешкоджає появі вогкості і дозволяє сушити рушники та білизну без обмежень, і навіть виступати в якості предмета декору, тому деякі клієнти замовляють встановлення змійовика посередині стіни, на велику висоту і т.д. Сучасні дизайнерські знахідки дозволяють поєднати корисне з приємним. Крім того, спектр можливостей приладу на цьому не закінчується, сушка здатна навіть боротися з деякими видами грибків і бактерій.

Рушникосушка - вкрай необхідний елемент домашнього комфорту, і якщо у вас немає цього приладу, ми його встановимо або замінимо на більш ефективний і сучасний!

Головне, потрібно змінити своє ставлення до появи рушникосушки в вашому домі. Не дарма виробники вигадують їм такі імена як «Сахара», «Бархан», «Дюна», «Астра», «Ліра», «Юпітер» і так далі. Сама атмосфера вашого будинку відразу зміниться в кращу сторону. Ви завжди будете заходити у ванну кімнату без здригання, адже завдяки встановленню змійовика там буде сприятлива температура.

Який зміойвик встановити і на що слід звернути увагу?

На перший погляд, сушка здається звичайною річчю, але між тим на ринку представлені різноманітні прилади:

монтаж сушки

  • монтаж водяного змійовика, який працює від гарячої води,
  • опалювальний, безкоштовно працює від системи опалення та гріє взимку в опалювальний сезон,
  • встановлення рушникосушки електричної, здатний працювати цілий рік, зручний у використанні, проте дорогою за собівартістю і споживання електроенергії.

Вибір матеріалу рушникосушки цілком і повністю залежить від вашого смаку. Наші виробники пропонують відмінні сушки з високоякісної нержавіючої труби, яка прослужить 40-50 років.

Також можуть бути використані наступні матеріали:

  • мідь,
  • латунь,
  • алюміній,
  • чорна сталь з антикорозійним покриттям,
  • нержавіюча сталь.

Будьте обережні, на даний момент на ринок надійшла велика кількість китайських низькоякісних змійовиків. Основні особливості: низька ціна, гарний зовнішній вигляд, і дуже тонкі стінки, що в свою чергу скорочує термін служби від року до трьох.

Слід звернути увагу на наявність або відсутність швів, так як один з основних ознак якості сушки гладкість. Також важливою характеристикою є стійкість до перепадів тиску. При покупці рушникосушки вимагайте сертифікат якості, гарантію, а також купуйте в перевірених місцях.

Монтаж сушки у Львові: нюанси монтажу

Правила встановлення рушникосушки безпосередньо залежать від його виду. Наприклад, установка водяного змійовика вимагає:

монтаж рушникосушника

  • приєднання до труб гарячого водопостачання за допомогою кульових кранів,
  • установки байпаса (перемички) на стику рушникосушки і стояка, щоб не перекривати воду в усьому стояку і забезпечити приплив води в інші квартири.

Якщо необхідний монтаж опалювального змійовика, слід враховувати, що в опалювальний сезон зробити це неможливо, так як потрібно відключення опалення, тому його установку слід робити до початку сезону.

Також слід приділити особливу увагу вибору компанії. Монтаж і підключення сушки для рушників можна довірити тільки висококласним фахівцям, яких ви знайдете в компанії «НашМайстер». Домашній майстер, швидше за все, не має уявлення про нюанси установки сушки. Наприклад, місця кріплень і всі з'єднання повинні бути надійно герметизовані, оскільки всі ми пов'язані з сусідами і не хочемо неприємностей. Фахові сантехніки забезпечать грамотний монтаж рушникосушки і його довговічну службу, надавши обов'язковий рік гарантії.

встановлення рушникосушника

Разом із встановленням рушникосушки ви можете замінити труби на поліпропіленові, металопластикові, мідні або залишити металеві, змінивши при необхідності міжосьову відстань між ними.

Послуга монтаж змійовика включає діагностику проблеми фахівцями, демонтаж старого приладу при необхідності, установку нової сушки і обов'язкове страхування послуг. Вартість установки розраховується індивідуально в кожному випадку до початку робіт.

Фахівці приїжджають в узгоджений з клієнтом час, а по завершенню робіт виносять сміття, роблять вологе прибирання і тільки після цього здають проект і беруть оплату.