Монтаж посудомийки Львів | Ціни на встановлення та підключення посудомийної машини

Ціна - 450грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Монтаж посудомийки Львів. Посудомийна машина - не тільки мрія кожної господині, а й невід'ємна частина комфортного життя, і якщо ще десятиліття тому пристрій для миття посуду було розкішшю, то зараз це просто необхідність.

підключення посудомийної машини львів

Встановлення посудомийної машини у Львові. Переваги посудомийки - економія ресурсів, висока якість миття посуду, але головна перевага - економія часу, який ви можете витратити на себе, відпочити від домашніх турбот і відчути себе дійсно «у себе вдома», в затишній, комфортній і спокійній обстановці, а самій виконувати роботу на кухні займеться техніка.

Залишилася справа за малим - здійснити монтаж посудомийної машини, щоб насолоджуватися усіма перевагами сучасної техніки. Довірте установку сантехнікам компанії «НашМайстер», які знають всі нюанси підключення посудомийки у Львові, в іншому ж випадку радість покупки можуть затьмарити наслідки неправильної установки. Неправильний монтаж посудомийної машини може спричинити не тільки невелике стихійне лихо в окремо взятій квартирі, але і потреба оплати ремонту сусідам знизу.

Встановлення посудомийної машини у Львові

Конкретні моделі посудомийок дещо відрізняються принципом установки. З цієї причини алгоритм дій майстра залежить від модифікації посудомийної машини. Ми здійснюємо монтаж посудомийок, як під стільницю, так і окремо розташованих. Встановлюємо і підключаємо посудомийні машинки будь-яких брендів, найбільш популярні посудомийні машини Bosch, великий асортимент яких дозволяє підібрати оптимальний варіант відповідно до вимог до техніки і фінансовими можливостями.

монтаж посудомийної машини львів

Більшість сучасних посудомийних машин підключаються спочатку до стоку, потім - до води і наостанок - до електроживлення.

Підключення посудомийної машини у Львові до стоку здійснюється за допомогою натягування на штуцер стічного шланга. Ця процедура при уявній простоті повинна враховувати деякі нюанси:

 • необхідна наявність верхнього перегину, який дозволить уникнути попадання в посудомийку стічних вод,
 • потрібно передбачити нижнє коліно, завдяки якому при здійсненні порожнього зливу повітря буде йти не в каналізацію, а в замкнутий простір агрегату.

Деякі клієнти з метою уявній економії вимагають живити посудомийну машину від гарячого водопостачання. Цього робити не можна, оскільки, по-перше, обійдеться дорожче, а по-друге, може привести до поломок машини, оскільки якість гарячої води помітно поступається холодній.

Підключення посудомийної машини своїми силами

Якщо ви здійснюєте монтаж посудомийки у Львові самостійно, не намагайтеся змінити порядок установки. Це призведе до того, що вам буде потрібно витратити зайвий час на переустановку, а також може вилитися більш серйозними проблемами.

встановлення посудомийної машини львів

Ніколи не намагайтеся виводити злив машини просто в раковину, оскільки в цьому випадку стічний насос повинен буде працювати з перевантаженнями, і ваша машина скоро вийде з ладу.

Для того, щоб встановити посудомийну машину під стільницю, необхідно дотримуватися технології підключення посудомийки, придбати необхідні інструменти, детально вивчити інструкцію, набагато простіше звернутися в нашу компанію!

Співробітники компанії «НашМайстер» допоможуть вам вирішити проблему встановлення посудомийки швидко, якісно і за розумні гроші!

Фахівці приїжджають в узгоджений з вами час, перш ніж зайти в ваш будинок, надягають бахіли, а по завершенню робіт роблять вологе прибирання. Підключення посудомийної машини, як і будь-які інші роботи вимагає зосередженості і точності в кожній дії, тому наші фахівці ніколи не приїдуть до вас в нетверезому вигляді, як це роблять «сантехніки», для нас це не просто робота, це справа всього життя!

Вартість встановлення посудомийної машини - від 500 гривень. У вартість входить виїзд майстра для проведення діагностики (з розрахунком підсумкової вартості робіт), демонтаж старої посудомийної машини, установка нової, проведення вологого прибирання. По завершенню підключення посудомийки фахівці здають проект клієнту, видають договір з гарантією, і тільки після цього беруть у вас фіксовану оплату.

Підключення посудомийки Львів

Вам потрібно встановити посудомийну машину на кухні? Ми пропонуємо послуги підключення посудомийних машин у Львові за доступними цінами.

Чому до нас вигідно звернутися?

встановлення посудомийки у Львові

 • Строго за інструкцією. Навіть якщо наш майстер встановив вже десяток машин вашої моделі, він все одно, в одинадцятий раз відкриє і перечитає інструкцію. Робота строго за інструкцією - 50% успіху і якості послуги.
 • Досвід і гарантії. Інші 50% - наш досвід в роботі з посудомийними машинами взагалі. Наші майстри встановили вже більше сотні посудомийок (Індезіт, Електролюкс, Самсунг і ін.). Ми впевнені в наших послугах і даємо рік гарантії на нашу роботу.
 • Приїдемо відразу, підключимо швидко. Наш фахівець під'їде до вас протягом 4-24 годин після отримання заявки в оптимальний для вас час. Сам процес монтажних робіт займає 1-2 години.
 • Воно того варте. Подумайте, чи варто витрачати час на самостійний монтаж крана для подачі води і каналу зливу, розбиратися зі шлангами, гідроізоляцією, підтікання труб і іншими проблемами заради максимальної «економії»? Послуга підключення посудомийки обійдеться вам цілком недорого. А яка ціна помилки? Неякісна установка посудомийки може призвести до затоплення квартири, необхідності ремонту меблів та заміни оздоблювальних матеріалів.
 • Знижки та акції. Ми надаємо знижку для постійних клієнтів.

Вартість підключення посудомийної машини до каналізації входить в загальну ціну наших робіт.

Хочете дешевше? Легко - при встановленні пральної і посудомийної машин, ми надамо вам знижку!

Трапився конфуз і посудомийна машина не вписується в передбачуваний простір на пару сантиметрів - за додаткову плату наш майстер може акуратно підрізати ваші меблі і звільнити відсутній для посудомийки простір.

Увага. Питання про вартість підключення побутової техніки, і промислових посудомийних агрегатів в зв'язку з можливими ризиками і додатковою складністю вирішується в індивідуальному порядку. Телефонуйте!

Як ми працюємо

Ви значно полегшите сантехніку завдання, прибравши зайві речі і забезпечивши вільний доступ до місця установки. Якщо ви підключені до центральної системи водопостачання та немає можливості локально відключити воду в квартирі, треба подбати про відключення води до потрібного часу. Для підключення посудомийки повинна бути обладнана окрема євророзетка (бажано з заземленням).

Етапи монтажу посудомийної машини:

 1. Наш сантехнік збирає зливний пристрій. Якщо посудомийни агрегат буде встановлюватися недалеко від кухонної раковини, просто замінить старий сифон на інший, з додатковим штуцером. Якщо немає - зробить врізку в каналізаційну трубу, встановить трійник, попередньо пройшовши місце з'єднання силіконовим герметиком.
 2. Влаштує точку підключення машини до водопроводу. У трубу встановлюється кульовий кран. Якщо труба металева, то на ній нарізається зовнішня різьба, яка ущільнюється сантехнічною ниткою. Різьбові з'єднання закручуються до упору, перевіряються на герметичність. Для збільшення терміну експлуатації посудомийної машини бажано поставити фільтр грубої очистки води.
 3. Розмічає місце під кріпильний механізм, свердлить отвори перфоратором, вставляє дюбеля.
 4. Зміцнює шланг на зливний штуцер, фіксує хомутом. Поєднує інший кінець з каналізаційним патрубком або сифоном.
 5. Влаштовує підведення води, з'єднуючи водний шланг з краном.
 6. Встановлює посудомийну машину, підключає її до електромережі.
 7. Перевіряє роботу машини, зливну систему, герметичність з'єднань.

Весь комплекс робіт займає близько 2 годин.

Наші фахівці встановлюють будь-які види посудомийних машин.

У разі, коли габарити машини не дозволяють їй встати на потрібне місце у вашій кухні, установник може розширити отвір (якщо це дозволяє конструкція кухонної стінки). Також наш електрик може встановити розетку або влаштувати заземлення. Ці роботи здійснюються за додаткову плату.

"НашМайстер" - недороге і надійне встановлення посудомийної машини. Замовляйте підключення і установку посудомийних машин у професіоналів! Телефонуйте!

Майстри компанії строго дотримуються технології монтажу і надають гарантію терміном на 1 рік. Даємо безкоштовну консультацію, що стосується роботи агрегату і допоможемо вибрати оптимальний варіант для вашої кухні.