Монтаж пісуару Львів :: Ціни на встановлення пісуарів у Львові

Ціна - 350грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Поетапне встановлення пісуара

Монтаж пісуару Львів. Пісуар - аксесуар виключно громадських туалетів? Сучасний світ сантехніки доводить: ні! Цей елемент цілком органічно може вписатися в інтер'єр домашнього санвузла. І, найголовніше, стане в нагоді, якщо у вас велика сім'я або часто збирається багато гостей. Отже, визначилися: в вашому туалеті пісуар зайвим не буде. Що для цього потрібно?

Монтаж пісуару Львів

По-перше, вибрати правильну модель. Для цього потрібно відповісти на чотири питання:

 1. Яким способом буде встановлюватись пісуар?
 2. Як він буде кріпитися?
 3. Як забезпечити відведення стоків?
 4. Які особливі вимоги будуть пред'явлені до пристрою: наприклад, автоматична робота або збільшена пропускна здатність.

Відповімо на перший з них. Підключаються пісуари переважно двома способами: за допомогою зовнішньої і внутрішньої підводки. Зовнішнє підведення води здійснюється після завершення обробки. При прихованій підводці арматура і труби встановлюються заздалегідь.

Питання друге: як буде кріпитися пісуар?

Залежно від виду кріплення розрізняють підвісні і підлогові пісуари (урінали).

Підлогові пісуари :: Встановлення пісуару у Львові

 • Складаються з декількох керамічних секцій, приєднаних до каналізації через гідрозатвор. У кожній секції - свій випуск зливу.
 • До монтажу пісуару приступають, коли сифон встановлений і здійснена прокладка каналізаційного трубопроводу.
 • Секції розміщуються на рівні підлоги, щілини між патрубком і випуском сифона замазують герметиком або азбестоцементом.
 • Не «квартирний варіант». Найчастіше ці моделі встановлюють в громадських туалетах, так як каналізаційний розтруб, який виходить з підлоги в житлових будинках, зазвичай вже використовується унітазом.

Підвісні пісуари :: Монтаж пісуарів Львів

 • Монтуються прямо до стіни, яка розрахована на важкі навантаження. При необхідності використовується система інсталяції: її купують заздалегідь і вбудовують в стіну під час ремонту.
 • Пісуар кріпиться епоксидним клеєм або за допомогою дюбелів через спеціальні вушка, під які підкладають гумові або шкіряні прокладки.

У будь-якої моделі змивний кран розміщується вгорі, з'єднуючись безпосередньо з водопроводом. Вода, потрапивши в розподільну систему, омиває задню і бічні стінки. Злив же розташовується в передній частині пристрою, відділяючись від каналізації гідрозатвором.

Встановлення пісуарів :: Який змив вибрати?

Монтаж пісуару

 1. Ручний (пристрій схожий на звичайний водопровідний кран).
 2. Автоматичний (відрізняється високою гігієнічністю, одночасно більш зручний у використанні і складний в технічних параметрах).

Є кілька видів таких систем:

 • з радарним датчиком (змив відбувається після того, як зупинилося протікання рідини всередину);
 • з інфрачервоними датчиками (слив здійснюється відразу, як людина відійшла від пристрою);
 • з температурними датчиками (змив включається, коли температура внутрішньої поверхні стає однаковою з усією поверхнею обладнання).
 1. Без змиву (запах «блокує» спеціальний абсорбент або мембрана).

Монтаж пісуарів :: Відведення стоків

Відрізняють два способи відведення стоків. Якщо в пристрої є гідрозатвор, то місце під'єднання пісуара до каналізації ущільнюється тільки азбестоцементом. Якщо вибрали модель без гідрозатвору, то для герметизації стику використовують замазку з суріку. Її наносять на верхню частину патрубка сифона і на проміжок, який вставляється в випуск.

Модель підібрали, перевірили комплектацію? Кріпильні елементи, сифон, що змиває кран на місці? Можна починати встановлення пісуару Львів.

Встановлення пісуару

Крок 1. Вибираємо гладку стіну і зручну для всіх членів сім'ї висоту.

Крок 2. Якщо пісуар не має гідравлічного затвора, приєднуємо сифон з виводом в каналізацію.

Крок 3. Фіксуємо пісуар дюбелями через вушка, що розташовані на корпусі. Якщо стіна, на яку збираємося прикріплювати прилад, не відрізняється міцністю, встановлюємо інсталяційну систему.

Крок 4. Підключаємо пісуар до каналізації. Герметизуємо замазкою з суріку місця з'єднань сифона і виведення в каналізацію.

Крок 5. Підводимо воду для змиву. Краще для цієї операції скористатися прихованим підведенням води, прямою металевою або пластиковою трубою з декоративним покриттям, а ось від гнучких шлангів слід відмовитися.

Крок 6. Запускаємо пристрій і перевіряємо, чи немає протікання.

Встановлення пісуару завершене, тепер не забуваємо про спеціальні абсорбуючі таблетки, які допоможуть підтримувати чистоту у вашому санвузлі.

Матеріал

Скло, натуральний камінь, полімери, кераміка - підібрати модель для себе зможуть і любителі останніх дизайнерських новинок. Головна вимога, про яку не варто забувати, - співвідношення ціни і якості такого матеріалу. Наприклад, цілком гідний в цьому плані варіант - керамічні моделі.

Дизайн

Слідкуйте за тим, щоб новий прилад не вносив дизгармонію в оформлення вашого санвузла: поєднувався з іншими елементами кімнати - раковиною, унітазом - і за кольором, і за стилем.

Таким чином, вибираючи пісуар, зверніть увагу на багато його параметрів: як ті, які зроблять ваш санвузол ще більш затишним, так і на ті, які додадуть йому більше комфорту.