Монтаж світлодіодної стрічки Львів :: Ціна встановлення стрічки у Львові

Ціна за м - 100грн

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Виконати монтаж світлодіодної стрічки Львів Ви зможете, як озброївшись викруткою і складаним ножем, так і з використанням відповідних інструментів і матеріалів. Новачкам в цій справі слід знати два правила:

 • При дефіциті знань, інструмента, матеріалів і ґрунтовного підходу під час монтажу (ремонту) електричних пристроїв можна «насадити» купу несправностей.
 • Від використовуваного інструменту і матеріалів залежить не тільки якість, але і витрачений час.

Cтарайтеся знайти інструмент, який найбільш близький до професійного. Щоб заощадити Ваші гроші і час, ми розповімо, чим його можна замінити.

Підготовка до монтажу світлодіодної стрічки

 1. Розмітка місць кріплення елементів і маршруту прокладки проводів

Як правило, всі елементи комплекту підсвічування, крім пульта керування і його інфрачервоного датчика, ховаються в ніші або за фальшиві стінки. Точно визначте і намітьте місця кріплення кожного елемента.

Монтаж світодіодної стрічки Львів

Взагалі-то монтаж світлодіодної стрічки виконують до закінчення створення ніш і фальшстінок. Інакше можуть виникнути проблеми з доступом до місць кріплення елементів. Якщо ніші або фальшстінки вже існують, можливо, доведеться їх частково демонтувати. У будь-якому випадку огляньте місця кріплення з різних позицій і переконайтеся, що елементи не будуть видні.

Що потрібно знати для правильної розмітки:

 • світлодіодна стрічка - ховається
 • контролер - ховається, присутній тільки для керованих LED-стрічок
 • інфрачервоний датчик від контролера - не ховається, присутній тільки для керованих LED-стрічок
 • блок живлення - ховається
 • пульт управління - не ховається, присутній тільки для керованих LED-стрічок

Важливо! На особливу увагу заслуговує інфрачервоний датчик. Він розташований на кінці гнучкого шнура довжиною близько 30см, що відходить від контролера. Рекомендуємо розташувати його так, щоб між датчиком і як можна більш великим простором приміщення був прямий візуальний зв'язок. Інфрачервоні промені від пульта управління не проходять крізь непрозорі матеріали та можуть потрапити на захований датчик тільки відбиваючись від стін і стелі, а це значно знижує надійність управління. Не намагайтеся подовжити шнур, якщо Ви не професійний електронник. Менш ризиковано подовжити силові дроти, що йдуть на вхід або вихід контролера.

 1. Додатковий провід.

Після розмітки місць кріплення елементів, Ви точно будете знати, чи потрібні додаткові дроти. Для пристойного встановлення світлодіодної стрічки, в більшості випадків, вони знадобляться.

 • Намітьте маршрут прокладання проводів від елемента до елементу.
 • Виміряйте рулеткою або лінійкою кожен відрізок маршруту між елементами.
 • Додайте до кожного відрізку 10см.
 • Складіть все відрізки.

Ви отримаєте довжину проводу з ізоляцією одного кольору. Справа в тому, що для комфортної роботи краще брати різнокольорові дроти. Для одноколірного підсвічування - 2-х кольорів, для кольорового - 4-х. В іншому випадку, щоб не заплутатися, Вам доведеться маркувати кольором кінці відрізків проводів кольоровими маркерами. Ще нічого, якщо ізоляція біла. А якщо чорна!

Це повинен бути ізольований провід з поперечним перерізом не менше 0,75 квадратного міліметра. Більшого перетину - можна, якщо грошей не шкода. Бажано мідний багатожильний - він гнучкіше і працювати з ним приємніше. На бідність можна і алюмінієвий, але багатожильним він не буває, і паяти Ви його не зможете.

Як підключити світлодіодну стрічку?

Перша і одна з найважливіших дій, потрібно перевірити світлодіодну стрічку перед монтажем.

Увага! Перевірте стрічку до початку монтажу! При втраті товарного вигляду стрічка як правило поверненню та обміну не підлягає і ви вже ніколи не повернете своїх грошей.

Встановлення світодіодної стрічки

 • Вийміть котушку зі стрічкою з упаковки.
 • Акуратно розмотайте стрічку і переконайтеся у відсутності механічних пошкоджень
 • Переконайтеся, що вихідна напруга і потужність джерела живлення відповідають напрузі живлення і потужності світлодіодної стрічки.
 • Підключіть стрічку до виходу блоку живлення, дотримуючись полярності.
 • Увімкніть живлення. Увага! При включенні світлодіодної стрічки намотаної на котушку, на час більше 30 секунд, призведе до передчасного виходу з ладу світлодіодів. Навіть якщо стрічка не згоріла відразу.
 • Перевірте рівномірність світіння світлодіодів.
 • Переконайтеся, що всі світлодіоди світяться і відтінки світіння стрічок різних котушок збігаються.
 • Вимкніть джерело від мережі після перевірки.

Для того щоб правильно підключити світлодіодну стрічку потрібно дотримуватися таких правил:

Світлодіодна стрічка способи підключення

Категорично забороняється!

 • Світлодіодні стрічки потужністю понад 14.5 Вт / м не варто підключати послідовно довжиною більш 5 м. Це призводить до значних перепадів напруги, нерівномірного світіння, збільшення струму через струмопровідні доріжки, перегріву стрічки і виходу її з ладу.
 • Монтаж світлодіодної стрічки на поверхніях, що нагріваються, з температурою вище +40 ° (а також експлуатація при температурі навколишнього середовища вище + 45 ° і поблизу джерел тепла: систем опалення, блоків живлення, ламп, світильників.
 • Механічний вплив на світлодіоди, натискання або тиск на їх поверхню, а також протирання світлодіодів. Ці дії порушують структуру і призводять до виходу світлодіодів з ладу.
 • Не можна перевищувати зазначену напругу живлення стрічки. Живлення підвищеною напругою призводить до перегріву стрічки і виходу її з ладу.

Як встановити і підключити світлодіодну стрічку?

 • Для початку потрібно підготувати поверхню стелі або стіни до установки стрічки. Основа повинна бути сухою і попередньо знежиреною. Краще використовувати обезжирювач. Надійніше всього світлодіодна стрічка приклеюється на поверхню з пластиків і металів. Дуже важливо, щоб основа була рівною і гладкою, без заглиблень, виступів і забруднень.
 • Нарізати світлодіодну стрічку на відрізки потрібної довжини.
 • Відклеїти підкладку від основи стрічки.
 • Надійно зафіксувати світлодіодну стрічку на площині.
 • Підключити діодную стрічку.

Як з'єднати світлодіодну стрічку без пайки?

Світлодіодну стрічку не завжди обов'язково спаювати, її можна легко поєднати з допомогою спеціальних конекторів. При покупці коннектора зверніть увагу на те щоб ширина коннектора відповідала ширині вашої світлодіодної стрічки. Як з'єднати світлодіодну стрічку без пайки? Вам потрібно просто слідувати інструкції.

Увага: Фіксація коннектора не завжди надійна.

Питання спірне, як правильно підключити світлодіодну стрічку, за допомогою конекторів або більш надійної пайки. На наш погляд в цьому питанні потрібно відштовхуватися від прямоти рук.

Як паяти світлодіодну стрічку?

 • Зачистити кінчики проводів на З-5 мм із подальшим скручуванням.
 • На скрутку нанести краплю спиртового флюсу і залудити за допомогою паяльника.
 • З'єднання проводів здійснюється відповідно c кольоровим маркуванням, a шлейфові провідники підводяться до контактного майданчику на стрічці.
 • Рекомендується герметизувати місце припою силіконовим герметиком.

Чи можна різати світлодіодну стрічку?

Розрізати світлодіодні смуги дуже просто завдяки лініям розрізу уздовж смуг. У кожній точці різання є чорна лінія з мідними контактними майданчиками для пайки, які розташовані з кожного боку. Мідні паяльні прокладки ділять так, щоб кожен відрізок світлодіодної стрічки можна було паяти після різання. Це дозволяє з'єднувати світлодіодні смуги разом або з'єднувати смуги в іншому місці вашого будинку.

Різати діодну стрічку можна в позначених місцях, між майданчиками для пайки. Для різання використовуйте ножиці. При монтажі світлодіодної стрічки на металеві та інші струмопровідні поверхні, щоб не допустити короткого замикання, ізолюйте стрічку від поверхні.

Чи можна клеїти світлодіодну стрічку?

Стрічку бажано клеїти до гладких знежирених поверхонь. Наклеювання бажано проводити з першого разу, повторне наклеювання стрічки не допускає надійної фіксації. Світлодіодні стрічки мають клейку підкладку 3M для простих варіантів монтажу. Світлодіодна стрічка має підкладку, що відшаровується, яка оголює клей 3М, що спрощує встановлення.

Зафіксувати світлодіодну стрічку на клейовий основі простіше простого, але іноді потрібно більш сильна фіксація. Як і у випадку більшості клеїв, він погано зчіплюється з деякими поверхнями і може потребувати зміцненні з плином часу. У цих ситуаціях використовуйте додаткові пристрої для фіксації:

 • Extra Adhesive Tape - скотч 3М, який ви додатково клеїте на поверхню перед смугою, щоб подвоїти склеювання.
 • LED Strip Mounting clips - Монтажні кронштейни для світлодіодних стрічок.

Встановлення світлодіодної стрічки в алюмінієвий профіль - ще один відмінний варіант для тих, хто хоче отримати професійну обробку. Алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок найкраще рішення для монтажу. Світлодіодні стрічки відмінно прилипають до нижньої частини профілю, а світлорозсіювачі створюють додаткову дифузію світла і створюють ефект рівномірної світлової смуги, без яскраво виражених точок.

Чи можна згинати світлодіодну стрічку?

Дуже не рекомендується згинати світлодіодну стрічку. Мінімальний радіус вигину стрічки 3 см.

Рекомендації та поради як підключити світлодіодну стрічку:

Дотримуйтесь умов експлуатації:

Монтаж світодіодної стрічки

 1. Живлення стрічки повинно здійснюватися від стабілізованого джерела постійної напруги.
 2. Стрічка призначена для експлуатації всередині приміщень.
 3. Температура навколишнього середовища -20 ... +45 «С. Відносна вологість повітря не більше 80% при +25 «С.
 4. Відсутність в повітрі парів і агресивних домішок (кислот, лугів та ін.).
 5. При підключенні стрічки загальною довжиною більше 5 метрів використовуйте паралельне з'єднання стрічок.
 6. Перевірте полярність підключення, надійність і вірність з'єднань перед включенням.
 7. Для продовження терміну служби стрічки встановлюйте її на додатковий тепловідвід, наприклад, алюмінієвий профіль.
 8. При монтажі світлодіодної стрічки на металеві та інші струмопровідні поверхні, щоб не допустити коротке замикання, ізолюйте стрічку від поверхні.
 9. Не піддавайте стрічку і компоненти, що знаходяться на ній, механічним навантаженням.
 10. Не допускайте пошкодження струмопровідних доріжок стрічки.
 11. Мінімальний радіус вигину стрічки 3 см.
 12. Уникайте попадання вологи і утворення конденсату на стрічці.
 13. Перед встановленням світлодіодних стрічок перевірте візуально світіння і підберіть BIN. При встановленні декількох стрічок поруч одна з одною рекомендується використовувати стрічки з однаковим значенням кольоровості BIN.
 14. Різати стрічку можна в позначених місцях, між майданчиками для пайки. Для різання використовуйте ножиці.
 15. З'єднання відрізків стрічки виконуйте за допомогою пайки. Провід припаюється до позначених контактних майданчиків з маркуванням «+ 12 В», «- 12V». Час пайки не повинен перевищувати 5 секунд при температурі жала паяльника не більше 2800 С.