Ремонт ванни Львів :: Ціни на ремонт ванної кімнати у Львові

При підготовці до ремонту у ванній кімнаті Львів треба чітко розуміти його особливості.

Ремонт ванни

По-перше, у ванній кімнаті на невеликому просторі зосереджені комунікації гарячої та холодної води, злив води в каналізацію і розводка електропроводки для джерел освітлення і пральної машини. Також є у ванній кімнаті підводка холодної води до пральної машини і злив з неї відпрацьованої води. Тому у ванній кімнаті виникають специфічні вимоги безпеки сусідства води і електрики. Слід також врахувати можливість наявності підвищеної вологості у ванній кімнаті. Тому всі комунікації повинні бути розведені безпечно і не псувати загальний дизайн ванної кімнати.

Другою особливістю ремонту ванної кімнати є те, що проводити його треба в максимально короткі терміни. Це пояснюється тим, що під час ремонту цього приміщення мешканці квартири відчувають кожен день сильні незручності, так як ванною кімнатою кожному члену сім'ї доводиться користуватися, як мінімум 2 рази на день. Ситуація ускладнюється, якщо в квартирі проживають ще й маленькі діти або люди похилого віку.

Важливість етапу підготовки

Досвід показує, що більш детально ви продумаєте план всього ремонту на етапі його підготовки:

- тим швидше і організованіше буде його проведення: чи не буде зайвих пауз, пов'язаних з організацією проведення ремонтних робіт, а також помилок, пов'язаних із закупівлею будівельних матеріалів, сантехнічного обладнання і «електрики»;

- тим більш точно ви заздалегідь зможете прорахувати вартість всього ремонту ванної кімнати у Львові, з урахуванням вартості робіт.

Послідовність ваших дій

В першу чергу вам треба визначитися робити ремонт у ванній кімнаті своїми силами або наймати фахівців.

У першому випадку ви можете дуже сильно заощадити, так як не треба оплачувати роботу найманих працівників. Це звичайно дуже заманливо, якщо ви на це здатні. Але треба розуміти, що тут простежується розмін кількості грошей на час. Крім того, вся організація ремонту у ванній кімнаті і закупівлі лягають на вас. Щоб ремонт швидко просувався, у вас повинно бути досить вільного часу кожен день. Якщо працювати вечорами і у вихідні, то ремонт затягнеться на місяці і може статися так, що ваші близькі втомляться від ремонту раніше, ніж ви його закінчите.

А може простіше і швидше заробити гроші на вашій основній роботі, в якій ви професіонал і довірити ремонт ванної кімнати у Львові людям, які роблять такі ремонти повсякденно і мають практичний досвід цих робіт? Вирішувати вам і тільки вам.

Плюси і мінуси ремонту ванної кімнати під ключ Львів

ремонт ванни Львів

В даний час стало модною тенденцією довіряти роботу фахівцям, які роблять весь комплекс робіт самі, а вам залишається тільки прийняти роботу і зробити остаточний розрахунок.

Чим це зручно для вас? Зручно тим, що ви в цьому випадку маєте справу тільки з однією людиною (бригадою). Вам не треба окремо шукати фахівця з облицювання плиткою, по обробці стелі, сантехніка і електрика. Вам немає необхідності ставати виконробом свого ремонту і організовувати роботу кожного фахівця окремо. Тут досить бути головним наглядачем за роботами і вчасно озвучувати свої претензії, якщо вони є, тільки одній людині, яка відповідає за ваш ремонт в цілому.

З іншого боку ремонт ванної кімнати під ключ вимагає від господаря або господині чіткого розуміння реального обсягу виконуваних робіт, що іноді розходиться з думкою виконавців робіт, які намагаються зробити не сильно багато роботи за необґрунтовано великі гроші. Тому елементарна грамотність господарів в період підготовки до укладення договору про ремонт ванної кімнати може запобігти необгрунтоване завищення вартості робіт з боку передбачуваних виконавців.

Єдине, на чому можна заощадити, якщо доручати ремонт ванної кімнати фахівцям, так це на демонтажі старого обладнання і демонтажы облицювальних матеріалів підлоги, стін і стелі ванної кімнати. Це можна робити і самим, тільки робота - курна. Тут як кажуть в народі «ламати - не будувати», а грошей можна заощадити (навіть в риму вийшло).

Як порахувати вартість ремонту ванної кімнати у Львові

Механізм розрахунку вартості зручно пояснити на конкретному прикладі. Візьмемо стандартний випадок.

ремонт ванної кімнати

Припустимо, що до ремонту у вашій ванній кімнаті є ванна і умивальник зі змішувачами, підлога і стіни облицьовані кахельною плиткою, стеля пофарбована вологостыйкою фарбою. Є пральна машина-автомат. Підводка холодної води і злив виконані не стаціонарно, є необхідні полки і один світильник. Стан ванни, умивальника і кахлю цілком задовільний.

Після ремонту у ванній кімнаті ви хочете побачити - нову ванну і умивальник, нову підлогу і стіни, які облицьовані красивим набором сучасної кахельної плитки, нову підвісну стелю з вбудованими світильниками, нову вентиляційну решітку, нові навісні полки, стаціонарне підключення пральної машини. В даному випадку має бути повне розуміння того, що разом з тим слід поміняти труби і стояк, так як ремонт хочеться зробити добре і надовго.

При плануванні кінцевого результату слід також враховувати "ефект ремонту", який коротко можна сформулювати наступним чином. Те, що непогано виглядає до ремонту, після ремонту починає кидатися в очі і псувати загальне враження. Наприклад, якщо зараз вам здається, що вашу ванну можна зберегти, то спробуйте уявити, як бувша у використанні з десяток років ванна буде виглядати на тлі всього нового: стін, підлоги і стелі? Уявили? Звичайно, вона буде кидатися в очі і агресивно виділятися на тлі всього нового і сприйматися як щось чужорідне. А тепер вирішуйте, залишати її чи ні? Це відноситься і до інших елементів ванної кімнати.

Далі слід хоча б ескізно намалювати план ванної кімнати, попередньо її вимірявши. На план в масштабі наносяться місця розташування ванни, умивальника і пральної машини. Потім на план наноситься схема підводки холодної та гарячої води для подачі в ванну, умивальник і пральну машину, включаючи всі вигини труб, схема зливу в каналізацію води з ванни, умивальника і пральної машини, а також схема розводки електропроводки до місця розташування світильників і пральної машини і інші елементи ремонту. Необхідно визначитися з яких оздоблювальних матеріалів будуть зроблені підлога, стіни і стеля. Важливо, щоб всі елементи ванної кімнати, сантехніка і покриття поверхонь відповідали одному стилю. При підборі матеріалів і устаткування для ванної кімнати, слід враховувати, що вони повинні бути стійкими до впливу підвищених температур і вологи, а електрообладнання повинно мати клас захисту не нижче третього.

Промальовувати проект можна за принципом "від кінця до початку", виділяючи спочатку ключові і важливі моменти, а потім опрацьовувати деталі тих елементів, в яких ви визначилися остаточно. Все це можна зробити в декілька проходів. Тоді ви будете точно знати, що хочете мати в підсумку ремонту ванної кімнати.

Тепер, дивлячись на план ванної кімнати можна розрахувати необхідну кількість труб, елементів і типів їх зчленування, точно так само прикидається потреба в електричному дроті, монтажних коробках і інших елементів електрики.

Знання геометричних розмірів ванної кімнати дозволить нам правильно розрахувати точну кількість облицювальних матеріалів. Закуповувати їх треба з розумним запасом на обрізку і з урахуванням можливої ​​заміни деяких елементів облицювання в процесі експлуатації ванної кімнати після ремонту.

Далі аналогічно, прораховується потреба кількості всього іншого, що нанесено вами на план.

Не забудьте тільки прикинути ступінь кривизни ваших стін у ванній кімнаті, з метою обліку матеріалів для їх вирівнювання, якщо це необхідно. Також вирішите робити чи ні гідроізоляційну стяжку на підлозі.

Якщо ви не володієте цінами, то, не виходячи з дому «перелопачують» інтернет. За пару вечорів, проведених біля комп'ютера за чашкою чаю, ви будете знати все ринкові ціни на необхідні матеріали і вартість робіт.

Маючи промальований проект і орієнтуючись в цінах можна з точністю до 10 відсотків прорахувати вартість ремонту у ванній кімнаті з урахуванням вартості виконання робіт.

Тепер вам буде простіше спілкуватися з передбачуваними виконавцями робіт, оскільки точно знаєте, якою має бути ваша ванна кімната після ремонту і скільки такий ремонт повинен коштувати.

Бюджетний ремонт ванної кімнати: на чому можна заощадити або на чому економити не варто?

Коли справа стосується ремонту ванної кімнати, кожен хоче щоб коштувало це недорого, а виглядало гідно. Проблема правильної економії постає перед багатьма. Важливо, розуміти, що бюджетний ремонт ванної кімнати Львів - це не означає поганий. Точніше, так повинно бути. Саме тому необхідно знати, на чому можна заощадити при ремонті, а на чому все ж таки не рекомендується.

Найпростіше звернутися в хорошу перевірену компанію, яка допоможе уникнути труднощів, що виникають на шляху.

Якщо Ви вирішите зробити частину ремонту своїми руками, то доведеться знайти середину між безглуздою переплатою і «скупий платить двічі».

Не варто економити на ...

Отже, давайте разом розберемося з тим, на чому все ж краще не економити. Самий бюджетний ремонт ванної - це справа тонка. Можна так «наекономити», що потім доведеться все переробляти. А це ще гірше, ніж переплатити.

Ремонт ванни Львів :: Вибір виконавця

Якщо Ви хочете, щоб все пройшло гладко, то до вибору виконавця доведеться поставитися з усією серйозністю. Звичайно, бюджетний ремонт у ванній Львів своїми руками можна зробити, але перед цим добряче все зважте і розрахуйте: час, гроші, трудовитрати. Оцініть свій досвід, а також подумайте про те, чи не доведеться за собою кілька разів переробляти.

Наша компанія рекомендує звернутися з цим питанням до досвідчених фахівців. Все, що від Вас потрібно, так це розповісти про свої уподобання. Весь процес Ви покладете на плечі бригади виконавців. І відповідальність за ремонт буде нести тільки вона. А щоб все було добре, звертатися потрібно тільки до кваліфікованих ремонтників. Головне - вчасно зрозуміти, що бачення прекрасного у Вас і у представника Середньої Азії може мати відчутні відмінності.

Як вибрати хорошого виконавця?

  • Спочатку, краще звертатися в перевірену компанію, яка вже здійснювала ремонт Вашим знайомим або іншим людям. Бажано, перед викликом майстра, ознайомитися з відгуками.
  • Бюджетний ремонт ванної 3 кв, наприклад, повинен проводитися по заздалегідь підписаною угодою. Все повинно бути обумовлено: ціна, строки і так далі.
  • Бажано заздалегідь ознайомитися з кошторисом. Однак врахуйте, що, швидше за все, його складання є платною процедурою.
  • Не потрібно працювати по 100% -ій передоплаті. Якщо виконавець не збирається «косячити», він не буде вимагати, щоб оплатили всю вартість ремонту відразу.
  • Спробуйте домовитися з виконавцем про те, що всі непередбачені витрати будуть за рахунок компанії. Якщо не вийде, то краще з такими людьми не зв'язуватися. Якщо бригада не йде на такі умови, то, швидше за все, вона заздалегідь планує ці самі непередбачені витрати, щоб викачати побільше грошей з замовника.
  • Складання позмінного договору, в якому обумовлені всі умови, - це обов'язкова складова. Все, що обумовлено на словах, не має практично ніякої цінності.
  • Ніколи не поспішайте при виборі виконавця. Краще сісти і все добре зважити. Благо ремонтників вистачає, і якщо не сподобається одна компанія, можна завжди звернутися в іншу.

Бюджетний ремонт ванної кімнати можна зробити тільки якщо дотриматися всіх правил вибору виконавця.

Ремонт у ванній Львів. Комунікації

На що у ванній кімнаті проводиться найбільше навантаження? На основні функціональні елементи. Чи не так? Йдеться про змішувачі, труби і так далі. З одного боку на цьому можна економити, а з іншого боку - краще цього не робити. Потрібно вибрати просто те, що краще. Але, до речі, дорожче - не означає добре.

Ось, наприклад, китайські змішувачі пропрацюють не більш як 2-а роки. У них все не так: і різьблення зрізається, і хром злазить, і ексцентрики обриваються, і багато чого ще. Європейські дорогі змішувачі теж встановлювати не варто. Вони не зможуть прослужити так довго, як цього хочеться. Коли вони зустрінуться з українською дійсністю у вигляді води з підвищеним Ph, їх пісенька дуже швидко скінчиться. Отже, свій вибір слід зупинити на матеріалах вітчизняного виробництва, які виготовлені відповідно до ДСТУ. В іншому випадку, економія обернеться додатковими витратами.

З трубами все простіше. Слід віддати перевагу металопластиковим комунікаціям і буде Вам щастя.

Ремонт ванни. Рівні стіни і матеріали

Економити на вирівнюванні стін можна тільки в одному випадку, якщо облицювання буде відбуватися за допомогою пластикових панелей. Якщо планується обробка плиткою, вирівняти стіни - це обов'язкова умова. Тут все залежить від матеріалу облицювання.

Також не потрібно економити на затирання швів, в іншому випадку можна зіткнутися з проблемою, яка носить страшну назву «грибок».

Гідроізоляція

На чому не варто економити точно, так це на гідроізоляції. Бюджетний ремонт ванної кімнати в хрущовці Ви робите чи ні, неважливо. Гідроізоляція підлоги потрібна в обов'язковому порядку. Завдяки їй, можна уникнути затоплення сусідів, і як наслідок, ремонту в їх квартирі за Ваш рахунок.

Але це все зрозуміло. Так розібратися і вийде, що краще ні на чому не економити. Але в такому разі як бюджетно зробити ремонт у ванній? Економити грамотно.

Заощаджуємо на ...

Всі, кого цікавить ремонт ванної кімнати бюджетний, хочуть хоч на чомусь але заощадити. В принципі, це можливо. Найкраще звернутися з цим питанням до консультанта нашої компанії. Він розповість Вам про те, як можна зробити ремонт максимально швидко, якісно і недорого.

Знижки та розпродажі

Економити можна на матеріалах. Великі будівельні гіпермаркети досить часто проводять різні знижки. Якщо приурочити ремонт у ванній кімнаті до цих акційних пропозицій, можна істотно заощадити. Адже знижки на матеріали та обладнання часом доходять до 70%.

Матеріали

Якщо Ваша мета самий бюджетний ремонт ванної кімнати своїми руками, то не варто брати фірмові оздоблювальні матеріали. За якістю вони можуть бути такими ж, як, наприклад, матеріали вітчизняного виробництва, а ціна в кілька разів вище. Але знову ж таки, щоб економити на матеріалах, необхідно добре розбиратися в ремонті. В іншому випадку, можна зробити собі гірше. На чому, може заощадити людина, яка несильно розуміє в ремонті, так це на плитці.

Ніяких надмірностей

Стіни можна пофарбувати звичайною водостійкою фарбою - це буде набагато дешевше, ніж облицювання плиткою. Теж можна зробити і з стелею. На підлогу - звичайна стяжка.

Сантехніка

На обладнанні в ванну кімнату можна заощадити дуже сильно. Наприклад, є унітаз за 1200 гривень, а є за 13000 гривень. Вирішувати вам. Але це очевидно всім. Ми б хотіли звернути увагу на дещо інше. Ось, наприклад, Ви збираєтеся купувати нову ванну? В такому випадку про бюджетний ремонт можете сміливо забути. Що ж робити? Відновити стару.

Ремонтні компанії виконують реставрацію ванн різними способами. Це набагато дешевше, ніж покупка нової, а термін служби старої збільшується на 10-15 років.

Ремонт ванни Львів. Все своїми руками

Звичайно, для деяких найкращим способом заощадити на ремонті ванної кімнати - зробити все своїми руками. Але в цій справі головне - не переоцінити своїх можливостей.

Якщо ж Ви не маєте ніякого досвіду, то за серйозну роботу краще не братися. Ясна річ, що колись потрібно починати. Але якщо Ви все-таки плануєте зробити бюджетний ремонт, то це не той випадок.

Безумовно, байдужим можна і не залишатися. Ремонтні бригади беруть досить великі гроші за демонтаж і вивіз сміття. Всім відомо - ламати, не будувати. Демонтаж обладнання та оздоблення можна зробити своїми руками. Після всього вивезти сміття. Таким чином Ви підготуєте приміщення до приходу майстрів, а це істотно заощадить Ваші гроші.