Плиточник Львів :: Монтаж плитки :: Розцінки на плиточні роботи

Коли справа стосується ремонтно-будівельних робіт, кожен намагається або зробити все по максимуму самотужки, економлячи кошти, або наймає професійну бригаду. Наприклад, коли потрібно зробити облицювання фасадів будинків, потрібен плиточник. Львів – місто яке пишається своєю незвичайною красою архітектури.

І зробити погано наприклад, монтаж плитки собі не дозволяє навіть звичайний містянин. плиточник львів Взагалі плитка такий матеріал, котрий прекрасно доповнить як інтер'єр, так і екстер'єр будь-якої будівлі. Плиточні роботи у Львові вже давно набули неабияку популярність серед містян. Вони прикрашають підлогу більшості торгових центрів. Плиточні роботи застосовані на довгих алеях по вулицях міста та чого приховувати, це улюблений будматеріал власників салонів краси та фітнес-клубів. Цей матеріал, неважливо, для зовнішнього чи для внутрішнього використання, має багато переваг, а саме:

 • простота в обслуговуванні;
 • практичність;
 • естетика зовнішнього вигляду;
 • можливість створення малюнків;
 • доступна ціна.

До речі, розцінки на плиточні роботи дуже приваблюють все більше людей. У порівнянні з лінолеумом, наприклад, то плитка на кілька порядків міцніша за лінолеум. А значить прослужить набагато довше. Теоретично, їй майже немає зносу. Послуги плиточника у Львові користуються шаленим попитом. Більш того, ремонтно-будівельна компанія здатна надавати різноманітні послуги не тільки приватним особам, а й громадським організаціям, державним установам та іншим бажаючим. Підготовка площі до укладки плитки, безпосередньо сама укладка будматеріалу та зачищення швів, це короткий опис процесу діяльності за який відповідає плиточник. Львів живописне місто, яке майже завжди оновлюється та прикрашається різноманітними інсталяціями. А укладені тротуарною плиткою паркові зони, справжня гордість міста. За бажанням, тут кожен може отримати послуги ремонту.

Монтаж плитки, покрокова інструкція

Ця глава детально розповість про те, як працює плиточник. Львів, якщо придивитися до нього та пройтися старими вулицями, вражає майстерністю старих часів. Йому ніби майже тисяча років, а міцність будівель тих часів заслуговує мінімум на повагу. Монтаж плитки виконується в декілька етапів. Кожен з них має велике значення в якщо порушити послідовність дій, або взагалі пропустити якийсь з етапів плиточних робіт, можна наразити на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих. Отже, ознайомимось детально з кожним кроком укладки плитки. монтаж плитки

 1. Підготовка до плиточних робіт у Львові. Поверхню, на яку надалі буде кластися матеріал потрібно очистити від можливих залишків старих будматеріалів. Потім її необхідно висушити та у разі необхідності підготувати розчин шпаклівки для усунення усіх нерівностей поверхні.
 2. Виведення ідеально рівної поверхні. За допомогою шпаклівки та шпателя заповнити всі наявні вибоїни. Дати висохнути і наждачним папером зачистити можливі огріхи. Будівельний рівень допоможе найточніше визначити рівність поверхні з різних кутів. Послуги плиточника у Львові включають в себе й ґрунтовку відшліфованої поверхні.
 3. Ґрунтовка. Адгезивна емульсія наноситься ретельно тонким шаром на всю поверхню. Це забезпечує глибоке проникнення в решту отворів. Адгезив послужить ефективним гідроізолятором.
 4. Плиточні роботи у Львові, ціна яких підозріло замала, зазвичай не включають в себе нарізку плитки. А це досить важливий етап виконання робіт, тому що, дуже рідко вдається вгадати з площею поверхні та об'ємом куплених матеріалів. Отже, для того щоб правильно виконати роботу по обрізці плитки потрібно спеціальне устаткування, за допомогою якого можна ідеально рівно зробити зріз. Монтаж плитки з круглими отворами різного діаметру потрібен для укладки в важкодоступних місцях, наприклад, біля батарей, трубопроводів тощо. Круглий обріз на плитці виконується кусачками або фрезою.
 5. Кожен плиточник Львів знає, що підготовка клею не менш важливий етап. Рекомендується використовувати готові клейові суміші. На упаковці надана чітка інструкція по розведенню клею. Важливо пам'ятати, що не рекомендується починати плиточні роботи у Львові одразу після розведення клею. Треба деякий час дати суміші розійтися.
 6. Нанесення клею на поверхню. Для цього етапу необхідно скористатися гребінчастим шпателем. Відстань між зубцями повинна відповідати розміру профіля плітки зі зворотного боку. Монтаж плитки на поверхню потрібно виконувати одразу ж після нанесення клею.
 7. Укладка плитки. Починати процес необхідно обов'язково з центру. Для чіткого вимірювання центру, слід натягнути шнур від стіни до стіни по центру приміщення. Досвідчений плиточник Львів знає, що після укладки виробу по центру, потрібно класти його по периметру площі, уздовж стін.
 8. фіксування плитки на клейовій основі відбувається легким натисканням на неї з лицьового боку. При цьому, одночасно треба злегка провернути її для більш міцного закріплення. Плиточні роботи на цьому звісно не закінчуються. Попереду чи не важливіший етап, накладання суміші для швів.
 9. вибір затирки для швів. У цьому питанні можна підключити фантазію. Необов'язково обирати затирку в тон плитці. Можна ефектно виділити шви, що додасть краси та вишуканості загальному вигляду приміщення. Процес затирки доволі простий. Маленьким шпателем плиточник Львів заштофхує затирку у шов так, щоб зовні не залишилося жодного отвору.
 10. Усунення залишків клею та затирки. Очищення плитки від клею та затирки відбувається за допомогою звичайної води. Намочіть ганчірку водою, та обережно протріть її з усіх боків.

Ось так відбувається монтаж плитки по всіх правилах. Можна й самому виконати роботу по укладці плитки, але в тому випадку, якщо у наявності є спеціальне обладнання. Та краще, особливо якщо обмаль часу, обрати ремонтно-будівельну компанію та просто слідкувати за процесом виконання робіт. Загалом, розцінки на плиточні роботи у кожній окремій ремонтно-будівельній компанії свої. Але ж факт, що наймання бригади фахівців гарантує виконання укладки плитки на вищому рівні та з урахуванням побажань клієнта.

Плиточні роботи Львів, відмінності плитки

плиточні роботи львів Є різні види плитки, яку може класти плиточник. Львів, один з міст, в якому простежується справжня українська культура. А найкраще це видно по архітектурному рішенню більшості будівель. Орнаменти з різнокольорових плиток надають шарм старовинним фортецям України. Однак сьогодні, існує різна по своїм властивостям плитка. Монтаж плитки відмінний за своїми особливостями теж злегка відрізняється. Роздивимось детальніше відмінності плитки та нюанси її укладки.

 1. Плитка для внутрішнього застосування. Матеріал такої плитки може бути різним. Це кахель, мармур, керамограніт або просто кераміка. Послуги плиточника не обмежуються простою укладкою плитки. За бажанням можна замовити додаткові послуги з проектування масштабів, форми та інших особливостей замовлення. Ця плитка може використовуватися й на вулиці, але глянцева поверхня є доволі не практичною для зовнішнього застосування. Дуже великий ризик швидкої втрати зовнішнього блиску під впливом факторів навколишнього середовища.
 2. Плитка для зовнішнього застосування. За проханням, плиточник Львів може працювати й з бригадою, для якнайшвидшого завершення ремонтних робіт. Тротуарна плитка кардинально відрізняється від попереднього варіанту. Вона майже завжди має матову поверхню та набагато більше за товщиною. До того ж вона має високий рівень стійкості до зовнішніх факторів навколишнього середовища. Укладка тротуарної плитки переважно така ж сама як і плиточні роботи у Львові для внутрішнього застосування.

Ціни на плиточні роботи залежать від багатьох факторів. Також на загальну вартість роботи впливає замовлення додаткових послуг. Наприклад, електромонтажні роботи не входять в вартість робіт по укладці плитки та обчислюються окремо.

Розцінки на плиточні роботи пункти впливу на вартість послуг

плиточні роботи Послуги плиточника у Львові відрізняються залежно від декількох факторів. Чим складніше робота, тим вище вартість. Так плиточник Львів може брати оплату за свою працю спираючись на наступні нюанси:

 • обсяг робіт. Плиточні роботи виконуються по обговоренні всіх деталей з замовником. Більше вимог від замовника, вище загальна вартість послуги;
 • площа поверхні для укладки плитки. Розцінки на плиточні роботи напряму залежать від площі поверхні. Сюди вносять загальні витрати на матеріал та обчислюють середню ціну за обробку квадратного метра площі;
 • кількість працівників. Якщо плиточні роботи у Львові проводяться одним працівником, вартість послуги буде нижче. Але слід враховувати, що знадобиться більше часу для виконання роботи;
 • термін виконання. На термінові плиточні роботи, ціна зазвичай на порядок вище. Але й тут є нюанс. Якщо замовник вимагає скорішого закінчення робіт, він сплачує більшу суму, а якщо виконавець раніше закінчує весь обсяг робіт, замовник сплачує звичайну вартість без урахування терміну виконання ремонтних робіт.

Важливо, додаткові послуги замовник сплачує окремо від загальної вартості раніше обговорених умов праці. Наприклад, якщо з'являється потреба у замовленні послуги сантехніка, цей пункт замовник сплачує окремо.

Послуги плиточника Львів, додаткові нюанси

розцінки на плиточні роботи Замовляючи послуги плиточника варто пам'ятати, що обирати слід ремонтно-будівельну компанію, яка спеціалізується на таких роботах і має достатній досвід у цьому питанні. Не варто звертатися до приватних осіб, які розміщують об'яви по наданню послуг з укладки плитки. Приватний плиточник Львів не забезпечить якість виконання, та не зможе гарантувати тривалий термін її експлуатації. Монтаж плитки доволі кропітка праця, яка вимагає певних навичок та значного досвіду. Отже, звернення до офіційної фірми буде оптимальним рішенням проблеми оформлення будинку або прилеглої до нього території. Плиточні роботи у Львові, ціна яких здається занадто низькою повинні викликати сумніви щодо якості їх виконання. Пам'ятаємо, що все має свою ціну, а скупий сплачує двічі. Останній нюанс у виконанні плиточних робіт, це умови оплати. Якщо з вас вимагають повну передоплату за виконання укладки плитки, краще замислитися над пошуком іншої фірми-виконавця. Прайс на плиточні роботи встановлюється тільки фірмою-виконавцем, але замовник має право зробити передоплату у розмірі не більше п'ятдесяти відсотків від загальної вартості послуг. По закінченню ремонтних робіт, не нехтуйте замовленням послуги прибирання квартири. Це суттєво полегшить ваше життя.

Шукаю плиточника Львів, як знайти найкращого виконавця

плиточні роботи ціна Для вирішення цього питання можна ввести в пошуковий рядок «шукаю плиточника Львів». Але результатом може бути яка завгодно сторінка, яка можливо й не відповідатиме вашій проблемі. Найкращим способом знайти якісну ремонтно-будівельну компанію яка виконує монтаж плитки, по відгуках користувачів. Добре, якщо це будуть ваші знайомі, які потребували плиточні роботи у Львові. Однак, нічого страшного, якщо таких немає. Можна звернутися в першу ліпшу компанію та поспостерігати за наявністю наступних особливостей.

 1. Сервіс обслуговування. Якщо вас одразу не лякають розцінками на плиточні роботи, а зустрічають та легко надають всю необхідну інформацію щодо надання послуг з укладки плитки, це заслуговує на повагу.
 2. Наявність каталогу з результатами плиточних робіт, ціна яких прийнятна або супроводжується додатковими бонусами. Цей фактор також вартий уваги.
 3. Можливість співпраці фірми з будівельними магазинами це величезна перевага для замовника. В цьому випадку ціни на плиточні роботи можуть бути нижче за рахунок наданої низької ціни на матеріал від магазину.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що плиточник Львів найманий у ремонтно-будівельній компанії гарантовано якісно виконає свою роботу. А вартість послуги враховуючи вищеописані нюанси буде дуже привабливою.