Демонтаж стелі Львів :: Ціни на демонтаж стелі у Львові

Будь-який ремонт розпочинається з підготовчих робіт. Капітальний ремонт передбачає насамперед демонтаж стелі, старої підлоги, стін інколи вікон та дверей. На перший погляд може здаватися, що ця робота дуже проста. Але це не так. Розпочинаючи демонтаж стелі Львів треба враховувати багато деталей. На що звертати увагу в першу чергу?

демонтаж стелі

  1. Який матеріал використаний для оздоблення стелі. Це можуть бути: шпалери, шпаклівка, гіпсокартон, натяжна стеля (пвх плівка або панелі) та інші види. Для кожного з них існують свої правила демонтажу.
  2. Скільки та в який спосіб розташовані електричні точки. Це дуже важливо, бо проводячи демонтаж стелі можливо знадобляться послуги електрика.
  3. Яка стеля буде використана в процесі ремонту. Це потрібно для того, щоб дарма не витрачати час і кошти. Підготовчі роботи напряму впливають на кінцевий результат.

Всі роботи повинні виконуватись з урахуванням техніки безпеки. Маючи навіть невеликий сумнів у своїх здібностях, краще замовити демонтаж стелі Львів професійною бригадою у нас на сайті. В цьому випадку ви отримаєте гарантію якості та впевненість щодо своєї безпеки.

Демонтаж стелі Львів – запорука вдалого проекту

Перед тим, як розпочати демонтаж стелі потрібно врахувати наявність необхідного інструменту. Для того, щоб зняти шпалери або пінополістирольну плитку знадобиться гострий металевий шпатель. Каркасні стелі, такі як гіпсокартон або натяжні, потребують відкручування каркасів, плінтусів, світильників. Тут знадобиться ручна або електрична викрутка. Якщо в пригоді стануть послуги електрика, ми завжди раді допомогти. В цьому випадку обережність та точність необхідна в першу чергу. демонтаж стелі львів Бригада майстрів проводить демонтаж стелі Львів чітко узгоджуючи всі етапи з замовником. А працівники дотримуються всіх вимог охорони праці та інструкцій користування необхідним устаткуванням. Замовляючи демонтаж стелі професійним бригадами, ви отримуєте:

  • чітке дотримання термінів демонтажу;
  • якість виконаних робіт;
  • чесні та відпрацьовані інженерні рішення.

Не жалійте грошей на якісний ремонт. Довіряйте свої проекти професіоналам та довго насолоджуйтесь затишком власної оселі. Бережіть своє майно та майно інших людей. Пам’ятайте, неякісний, нашвидкуруч, непрофесійний демонтаж може призвести не лише до втрати коштів, але і пошкодити здоров’я, як психічне так і фізичне.