Демонтаж бетонної стяжки Львів :: Ціна на демонтаж підлоги

Розпочинають ремонт будь-якого приміщення завжди з демонтажу. Демонтаж стяжки не є виключенням. Цей важливий етап досить трудомісткий, подекуди дуже брудний та гучний.

Тому перед тим, як оцінити власні сили варто поцікавитися у спеціалізованій компанії, яка на демонтаж стяжки ціна. Скоріше за все вигідніше буде найняти бригаду професіоналів НашМайстер, ніж виконувати все самотужки. демонтаж стяжки Перед початком роботи потрібно визначити, який демонтаж стяжки необхідний. Враховуючи те, що вона буває:

 • пов’язаною з перекриттям підлоги;
 • на розділовій підкладці;
 • на плавучій основі.

Всі ці види мають свою специфіку. Демонтаж бетонної стяжки може знадобиться при укладанні нових зручних комунікацій. Бетон – дуже міцний матеріал, тому його розбирання дуже важкий фізично процес. Працювати слід враховуючи всі правила безпеки. Осколки можуть попасти в очі та інші частини тіла, поранивши їх. Окуляри, маска, яка захищає від пилу, рукавички – це необхідні предмети під час такої роботи. Тому на демонтаж підлоги ціна напряму залежить від виду покриття і стану, в якому воно знаходиться. Існують армовані стяжки, видалення яких неможливе без спеціального устаткування. Стяжки, під якими проходить електрична проводка, потребують особливої уваги й точності.

Цікавить демонтаж стяжки – ціна дуже здивує

Багато ремонтних підприємств, бригад або просто поодиноких майстрів беруться провести демонтаж стяжки. Слід бути дуже уважними у підборі таких робітників. Як і інші ремонтні роботи очищення від старих покриттів може привести до виявлення супутніх проблем. Дуже часто трапляються випадки, коли може знадобиться допомога інших спеціалістів, наприклад електрика. Добре, якщо команда, яка проводить демонтаж підлоги має людей, котрі готові швидко розв’язати проблему. демонтаж стяжки ціна Беззаперечно, зручніше і вигідніше коли максимально можливу кількість робіт виконує одна бригада майстрів. В такому випадку демонтаж стяжки ціна буде значно нижчою, ніж наймати для цієї роботи окремих працівників. Вивчаючи ціни на різні види будівельних робіт, можна зробити висновок, що вартість демонтування та укладання нового, значно нижчі ніж ремонт чогось старого. Це правило працює по принципу: скупий платить двічі. Наприклад, якщо бетон на підлозі тріскається та відшаровується, то краще провести демонтаж бетонної стяжки ніж її ремонтувати. Ремонт такого покриття точно не виправдає себе. Ніяк не зможе бути якісним і довговічним. Краще один раз витратити більшу суму коштів та спокійно насолоджуватися якісним покриттям, ніж зекономити й нервувати при виявленні перших ознак недоробок. Демонтаж стяжки – важливий етап ремонту, якого не слід лякатися. Це необхідний процес, який слід довірити кваліфікованим професіоналам. В такому разі, бути впевненим в оперативності та якості його проведення.

Демонтаж підлоги: ціна залежить від виду покриття

Нарешті, зважившись на ремонт помешкання, в першу чергу постає питання грошового забезпечення цього проекту. Кожен вираховує на папері чи в голові статті необхідних витрат. Демонтаж стяжки один з першочергових етапів, який треба виконати та розрахуватися. Від чого залежить та як складається вартість таких робіт? Приведемо приклад основних моментів. демонтаж підлоги ціна

 1. Загальний обсяг робіт. Практика показує, чим більший об’єм тим менша ціна.
 2. Матеріал підлоги та його товщина. Демонтаж підлоги ціна залежить від типу покриття: гіпсолітові, дерев’яні, асфальт у дворі, стяжка, бетон.
 3. Винос будівельного сміття. Існують різні варіанти, які обговорюються із замовником. Можливе пакування у мішки, виніс за межі квартири чи будинку, вивіз на смітник тощо.

Демонтаж стяжки ціна залежить також від того, яким способом вона буде проводитись. Це може бути ручний інструмент або електричний відбійний молоток. Проводячи демонтаж підлоги у таких приміщеннях, як ванна кімната або кухня де є розводка комунікацій, може знадобитись терміновий сантехнік. Для того, щоб уникнути зайвого навантаження на труби або опорне перекриття, проводиться демонтаж бетонної стяжки.

Демонтаж бетонної стяжки – це важкий і кропіткий труд

демонтаж бетонної стяжки Є крилатий фраза: ламати не будувати. Але зіткнувшись з необхідністю зробити демонтаж стяжки він втрачає свою актуальність. Правильно ламати також треба мати певні вміння, знання та фізичну витривалість. Для кожного виду покриття використовують певну техніку. Це важка робота, яка потребує не тільки навичок, але й спеціального інструменту та обладнання:

 • демонтаж бетонної стяжки проводиться за допомогою кувалди, молотка або перфоратором, електричним відбійним молотком, алмазною різкою. Це дуже пильна та шумна робота. Необхідно дотримуватись режиму тиші та обов’язково користуватися засобами захисту органів дихання та очей;
 • демонтаж підлоги з дерева легший ніж покриття з бетону. Тут важливо правильно видалити першу дошку, далі все піде як по маслу. Необхідні інструменти: фомка, молоток, плоска викрутка, кліщі для видалення старих цвяхів та інше;
 • демонтаж стяжки з покриттям плиткою необхідно починати з видалення останньої. Тут знадобиться кувалда, перфоратор, зубила.

Звичайно, запланувавши демонтаж стяжки, ціна може бути різною. До того ж таку роботу не варто розпочинати самостійно. Чи є в наявності необхідне устаткування і чи знадобиться воно після закінчення роботи? Всі ці фактори мають впливати на ваше рішення. Напевно, все ретельно зваживши, краще замовити у професіоналів ремонт під ключ, ніж впоратись з цим самотужки. На демонтаж стяжки ціна обумовлена рівнем професійності, швидкості, чистоти роботи. Якщо ці фактори для вас важливі, то не зволікайте – замовляйте і радійте.

Демонтаж підлоги: необхідність та призначення

Розібравши чинники, які впливають на демонтаж стяжки, ціна якої не може бути фіксованою, розуміємо з чого вона формується. Для чого потрібно видаляти старе покриття? Розглянемо далі. демонтаж підлоги

 1. Демонтаж бетонної стяжки необхідний у разі невідповідності його головному призначенню. Цей шар повинен бути рівним і гладким. Якщо він нерівний та кришиться – підлягає заміні.
 2. Демонтаж підлоги з плитки. Плитка може розбитися, відклеїтися, розхитатися або просто перестати подобатись господарям. В цих випадках необхідність її демонтажу очевидна. Стелити нову підлогу на стару плитку варіант не вартий уваги.
 3. Демонтаж підлоги з дощок або паркету. Необхідність заміни такого покриття очевидна при деформації дошок, їх руйнування та гниття. У разі форс-мажорних обставин таких як потоп або пожежа заміни не уникнути.

Якщо демонтаж стяжки проведений професіоналами за всіма правилами та техніками, результат не забариться. Зробивши демонтаж стяжки, ціна якої суттєво не вплине на кошторис всього проекту, ви будете дуже задоволені остаточним результатом. Нова підлога буде стелитися якісно і швидко. Приміщення виглядатиме доглянутим і охайним, а найголовніше – буде безпечним. Оселю після оновлення хочеться оздоблювати лише гарними та справними меблями та побутовою технікою. У разі потреби у проведенні ремонту, можна звертатися за побутовою технікою. Вдалих вам ремонтів.