Демонтаж перегородок, стін з бетону та цегляної стіни Львів

Ремонт вважається одним із найбільш кропітких та довготривалих процесів, який забирає максимум часу та зусиль. Особливо якщо проводити капітальні ремонтні роботи, одним із етапів яких є демонтаж перегородок. демонтаж перегородок

Необхідність знести стіну виникає під час повної перебудови чи перепланування житла, офісного чи іншого приміщення. Демонтаж перегородок Львів має проводитись з урахуванням всіх вимог замовника та правил виконання таких робіт. Варто зазначити, що демонтування не слід виконувати самостійно, адже всі ремонтні роботи направлені на підвищення якості життя. Тому краще довіритись спеціалістам, які не лише швидко виконають свою справу, але й проконсультують щодо її доцільності. Для прикладу, не завжди замовник пропонує оптимальний варіант демонтажу стін, і справжній професіонал зможе це помітити. Як результат – красиве і, що важливо, безпечне перепланування приміщення.

Як здійснюється демонтаж перегородок у Львові

демонтаж перегородок Львів На відміну від стін, демонтаж перегородок достатньо простий та швидкий процес. Однак для правильного і якісного проведення цих робіт краще звернутись до фахівців, які виконають роботу на вищому рівні. Варто зазначити, що демонтаж перегородок Львів проводиться з урахуванням наявності:

 • плану будівлі, приміщення для орієнтації в складності проведення робіт;
 • якісного професійного обладнання;
 • всієї інформації щодо матеріалу, з якого виготовлена перегородка.

Окрім цього, спеціаліст має бути повністю впевнений в тому, що це не несуча конструкція, адже такий демонтаж стін проводиться зовсім за іншим алгоритмом. При необхідності фахівці нашої компанії можуть провести якісний ремонт побутової техніки в вашому будинку чи квартирі, іншому приміщенні. В такому випадку варто повідомити про особливості та обсяг необхідних робіт спеціалістам нашої компанії.

Демонтаж несучих стін з бетону

Несучі конструкції дуже важко демонтувати, проте здійснити це, звичайно ж, можливо. Демонтаж перегородок такого типу слід проводити обережно, адже неякісне проведення цих робіт може мати погані наслідки. демонтаж стін Фактори, які важливо враховувати під час демонтажу стін з бетону:

 1. на першому етапі потрібно виконати видалення штукатурки і лише тоді виконувати демонтаж перегородок;
 2. ні в якому разі не можна проводити роботу самостійно, адже якщо неправильно знести стіну, то може зрушитись вся конструкція будинку;
 3. важливим моментом вважається узгодження проектних рішень, які окреслюють обсяг демонтованих конструкцій з точною прив’язкою;
 4. зважене і, що важливо, поступове проведення робіт допоможе отримати чудовий результат демонтажу стін у Львові для проведення подальшого перепланування приміщення.

Основні етапи проведення узгоджуються із замовником, це допоможе якісно та швидко виконати всю роботу. Демонтаж перегородок Львів проводиться наступним чином:

 • спеціалісти повинні ознайомитись з планом робіт і оцінити стан перегородок та стін для демонтажу;
 • етап підготовки, він передбачає забезпечення оптимальних умов для роботи, в кімнаті необхідно максимально захистити підлогове покриття від пошкодження. Також проводиться прибирання різних предметів та атрибутів, які знаходяться на стіні;
 • демонтаж перегородок проводиться з використанням таких інструментів: молоток, зубило, кувалда та перфоратор;
 • демонтаж стін Львів проходить поступово, видаляється кожен шар – шпалер чи фарби, штукатурки, а потім і основного матеріалу – бетону, цегли, іншого типу сировини.

Важливо, перед тим як здійснювати демонтаж перегородок чи стін, потрібно демонтувати проводку, оптимально правильно підготував поверхню до проведення самого демонтування. Повний комплекс електромонтажних робіт швидко та якісно проводять наші спеціалісти, вони допоможуть ефективно та безпечно видалити всі електропроводи зі стіни, яку потрібно зносити. Основною особливістю демонтажу стін з бетону вважається складність виконання робіт. До того ж, варто зазначити, що перед зносом замовнику потрібно отримати спеціальний дозвіл, відповідно до якого допускається проведення цих робіт.

Особливості демонтажу стін у Львові та їх види

демонтаж стін львів Іноді демонтаж перегородок Львів потрібно проводити для відновлення звичайної чи несучої конструкції. В такому випадку якісне та безпечне проведення робіт просто необхідне. Для цього використовуються дерев'яні бруси для встановлення розпірки всередині приміщення, дещо рідше використовуються металеві труби. Демонтаж стін з ними проводиться набагато краще, адже вони допоможуть зберегти будинок в цілісності, а також уникнути деформацій стелі та даху. Під час капітального ремонту відновлення або чистки потребують різні предмети в будинку, не є виключенням килими. Результат їх очищення буде вражаючим – ви відразу після ремонту зможете його оцінити, а також побачите, як перевтілилось ваше житло. Демонтаж стін з бетону чи іншого матеріалу зазвичай проводиться на підготовчому етапі капітального ремонту, і має кілька особливостей:

 • перед демонтажем стін потрібно мати технічний проект робіт, в якому вказано розрахунок перенесення навантаження плит перекриття на перегородки;
 • складні конструкції, в більшості бетонні стіни, демонтують використовуючи алмазне обладнання. Завдяки йому знижуються вібрації та шуми під час роботи, можна уникнути ударів, через які утворюються тріщини на стінах;
 • демонтаж стін у Львові проводиться зверху донизу, це дає змогу виконати роботу швидко та якісно.
Як формується на демонтаж стіни ціна

Демонтаж перегородок, як відомо, обійдеться дещо дешевше, особливо якщо вони невеликих розмірів. Те ж саме стосується і матеріалу, з якого виконані міжкімнатні перегородки. Розрізняють: дерев'яні, з гіпсокартону, цегли, бетону. На демонтаж стіни ціну найбільш впливає саме цей фактор. Дерев'яні та гіпсокартонні перегородки швидше демонтувати, адже вони легко ламаються і для цього не потрібно багато спеціальних інструментів. Відносно демонтажу стін у Львові, виготовлених з цегли, то для проведення цього процесу необхідно мати спеціальне обладнання, а також певні знання та навички. В результаті демонтувати потрібну конструкцію вийде правильно і безпечно. демонтаж стіни ціна Демонтаж стін з бетону потребує більш кропіткого підходу. Перш за все причиною цього є міцність конструкції та неможливість демонтувати її самостійно. Бетон відрізняється більшою щільністю і важкість демонтажу стін з нього більш ніж очевидна. Проте, незважаючи на ці нюанси, фахівці нашої компанії можуть виконати всі процеси швидко та якісно, для них не складні обсяг і важкість робіт. На головній сторінці нашого ресурсу все детально описано з вказанням ціни на демонтаж стіни. Формування вартості послуг також залежить від запланованих процесів та всього фронту робіт в приміщенні. Якщо це капітальний ремонт з повним переплануванням житла, то і вартість на демонтаж перегородок буде відповідною. Отже, щоб дізнатись вартість виконання робіт, необхідно врахувати кілька факторів.

 1. На демонтування стіни ціну впливає загальний об'єм робіт, а також наявність кількох нюансів, а саме необхідність ламати підлогу, частину стелі чи інших стін.
 2. Демонтаж перегородок Львів виконується з різних матеріалів, які також впливають на формування вартості робіт.

Окрім цього, в телефонному режимі, можна дізнатись не лише вартість робіт з демонтажу, а також ціни на послуги сантехніка.

Яка на демонтаж цегляної стіни ціна

Цеглу досить легко демонтувати, навіть незважаючи на її вид. Головне, що потрібно знати, це принцип демонтажу стін такого типу, адже цей процес достатньо кропіткий та складний. Перед роботою спеціалісти мають знати, який демонтаж перегородок Львів виконується – повний чи частковий. Від цього залежить подальший принцип роботи, вартість і, звичайно ж, час виконання. Наступне, що потрібно знати працівникам – який метод демонтажу стін у Львові потрібно використовувати.

 • Якщо цегла не втратила свої експлуатаційні характеристики, то її можна використати в інших цілях. Для цього використовують ощадливий демонтаж перегородок, під час якого матеріал залишається цілим та неушкодженим.
 • На демонтування цегляної стіни ціна буде меншою, якщо цеглу не потрібно залишати цілісною. В такому випадку можна розбити перегородку спеціальним інструментом, не зберігаючи її цілісності.

Варто зазначити, що демонтаж стін з бетону не уступає по складності роботам, що пов'язані з цегляними перекриттями. Демонтаж перегородок Львів потрібно проводити, дотримуючись кількох важливих правил. Перш за все, потрібно розбирати цеглу, починаючи з верхнього ряду, це забезпечить розбирання стіни більш акуратно і з меншою кількістю бруду та пилу. Краще виконати демонтаж стін у Львові допоможуть лом та перфоратор, їх використання суттєво збільшить ефективність та швидкість всього процесу. Достатньо ефективним і безпечним, при цьому на такий демонтаж цегляної стіни ціна буде меншою, є метод розбирання перегородки за допомогою щипців. Хоча конструкцію потрібно розбирати довше, проте цілісність цеглин повністю забезпечується. Таким чином, перед тим, як виконувати демонтаж перегородок Львів, потрібно визначитись з методом робіт та повідомити про те, чи потрібно зберігати цілісність цегли. Наша компанія протягом понад 10 років займається демонтуванням стін з бетону, цегли, гіпсокартону та інших матеріалів, проводячи всі процеси якісно та швидко. До того ж ми завжди пропонуємо оптимальні рішення, даємо консультації та радимо кращі варіанти вирішення тих чи інших питань. Звертайтесь, і ми запропонуємо кращу на демонтаж цегляної стіни ціну!