Виїздна хімчистка меблів, диванів та килимів на дому Львів

Виїздна хімчистка у Львові: оцінить вигоди співробітництва

Улюблені м'які меблі перестала радувати привабливістю, з'явилися плями на поверхні і неприємний запах в будинку? Проблема вирішувана! Наша компанія допоможе усунути навіть складні забруднення, зберігши структуру і фактуру оббивки та килимового покритія.

Подаруйте собі приємний аромат в будинку і відсутність «провокаторів» хвороб: алергенів, цвілі, грибка і пилових кліщів. Це легко: виїздна хімчистка у Львові коштує недорого, а роботи проводяться максимально швидко.

Кому потрібні послуги хімчистки на дому у Львові?

Виїздна хімчистка львів

Ідеальна чистота досяжна, але починається вона не з наведення зовнішнього «глянцю», а з визволення непомітних оку забруднень. Виїздна хімчистка у Львові потрібна:

 • Власникам житлових квартир і будинків, особливо якщо є діти і домашні тварини. Позбутися від вогнищ можливих інфекцій та алергенів і забезпечити гігієнічність поверхонь - реально.
 • Комерційним організаціям різної спрямованості. Хімчистка стільців і ковроліну в офісах - відмінна інвестиція в імідж компанії і турбота про здоров'я співробітників. Чистка крісел в театрах і кінотеатрах - запорука задоволення глядачів, а професійне прибирання покриттів в ресторанах Львова - гарантія, що слідів від пролитого вина, соку або їжі не залишиться, відповідно, не постраждає репутація закладу.

Навіщо і як часто потрібна професійна хімчистка килимів і м'яких меблів на дому?

Хімчистка на дому Львів

Навіть сучасний потужний пилосос не в змозі впоратися з усіма забрудненнями, а вологе прибирання тільки «проштовхує» бруд вглиб матеріалу. В результаті в килимі і наповнювачі м'яких меблів утворюються колонії хвороботворної флори - грибка, цвілі, бактерій. Небезпека в тому, що крім неприємного запаху ці джерела інфекцій ведуть до почастішання захворювань, респіраторних та алергічних.

Спроба застосувати розрекламовані препарати не завжди успішна, так можна тільки погіршити ситуацію. 100% усунення «піддаються» тільки свіжі плями. Чим більше часу пройшло, тим нижча результативність чищення меблів і килимів на дому. Професійний догляд за предметами інтер'єру в житлових приміщеннях рекомендований раз в 2-3 роки, для комерційних організацій ретельний клінінг і хімчистка меблів і килимів потрібна щорічно.

У чому переваги хімчистки на дому у Львові

Виїздна хімчистка

На регулярній основі або разово клієнти нашої компанії отримують:

 • Ефективний клінінг безпечний для людського організму. Застосовуються сертифіковані реактиви, що не містять токсичних компонентів.
 • Економію часу. Немає необхідності шукати вантажників і машину для транспортування, ми приїдемо самі і привеземо потрібний інвентар.
 • Вибір оптимальної дати і годин хімчистки меблів і килимів на дому. Працюємо 24/7, тому замовник має право планувати свій день без прив'язки до візиту фахівців.
 • Усунення складних плям, неприємного запаху поту, сечі, ліків, сигаретного диму. Наше завдання - не замаскувати «аромат» і не перебити його більш стійким, а ліквідувати.
 • Економію грошей. Комплексні послуги хімчистки на дому у Львові - прекрасний спосіб не витрачати кошти на покупку дорогої битхіміі, яка часто виявляється нерезультативною.

Особливості хімчистки килимів і меблів на дому

Хімчистка на дому

Один з принципів роботи професіоналів - не нашкодь. Ми використовуємо ощадні і максимально ефективні технології при очищенні виробів з:

 • натуральних тканин різної фактури;
 • синтетичного матеріалу з малюнком і без;
 • шкіри і замінника;
 • хутра та елітного текстилю, в тому числі делікатного.

Після виїздної хімчистки у Львові меблів, килимів та штор знайдуть «нове дихання» і будуть радувати власників яскравістю фарб і свіжим ароматом.

На вартість послуг хімчистки на дому впливає обсяг і складність роботи, але в будь-якому випадку ціна залишається доступною. Ви можете звернутися до консультанта нашої компанії, який проведе попередній розрахунок ціни на хімчистку. Важливо пам'ятати, що розрахунок буде складено з ваших слів і сума може змінитися після експертної оцінки забруднень. Замовник має право вибрати комфортну послугу: чищення килимів вдома або з вивезенням в цех, якщо обсяг роботи вимагає більш ретельного підходу.

Для жителів Львова та області ми працюємо цілодобово, використовуємо професійне обладнання, яке працює в допустимому звуковому діапазоні (не найголосніше звичайного пилососа). Потрібна чистота без втрати часу? Чекаємо вашого замовлення!

Хімчистка меблів на дому

Види хімчистки на дому у Львові

 1. суха пінна
 2. напівволога чистка
 3. Волога глибинна хімчистка

Хімчистка диванів на дому у Львові складається з 6 етапів:

 1. Вибивання пилу і частинок епідермісу з одночасним видаленням волосся і вовни тварин за допомогою спеціального апарату з турбо-щіткою.
 2. Обробка локальних плям спеціально підібраним хімічним складом.
 3. Інжектірованіе миючого розчину в глибину оброблюваної поверхні до 8 см.
 4. Екстрагування розщепленої бруду за допомогою Інжекційно-екстракторной машини.
 5. Обробка поверхні дивана парою високого тиску.
 6. Сушка спеціальним феном.

Хто здійснює виїзну хімчистку меблів у Львові

Хімчистка диванів на дому, зроблених з різних матеріалів, вимагає абсолютно різної обробки. Експериментувати з самостійним чищенням таких виробів не варто, так як можна зіпсувати дорогу річ. Послуга від компанії "НашМайстер" проводиться на вигідних для вас умовах. Ціни виїзної хімчистки диванів і крісел ви можете подивитися в нашому прейскуранті.

Етапи робіт виїзної хімчистки м'яких меблів
 • Хімчистка шкіряного дивана на дому починається з того, що майстер визначає характер забруднень, матеріал виготовлення м'яких меблів.
 • Залежно від цього вибирається відповідний спосіб і препарати для чистки виробів. При необхідності робиться перевірка обраного препарату на маленькій ділянці оббивки.

Наші майстри здійснюють:

 • Сухе прибирання сміття та пилу.
 • Обробку плям спеціальними препаратами.
 • Попередню зачистку сильно забруднених місць.
 • Повну обробку професійними засобами, які поглинають пил, і розчиняють бруд. Така процедура полегшує подальше видалення забруднень.
 • Збирання розчину, яка проводиться за допомогою пилососа великої потужності. Дана техніка здатна висмоктувати бруд не тільки з поверхні виробу, а й зсередини.

Сушка м'яких меблів

Завдяки застосуванню професійної техніки забирається до 90% вологи. Тому вже через кілька годин після чистки на ідеально чистих диванах і кріслах можна з комфортом розташуватися.

Переваги чистки на дому у Львові

У компанії НашМайстер працюють добре навчені майстри, які знають толк в наведенні чистоти.

Хімчистка дивана на дому у Львові проводиться за допомогою новітнього професійного обладнання та інструментів. Така техніка набагато продуктивніша, ніж побутові прилади.

Дивани і крісла - об'ємні і важкий предмет інтер'єру, тому суттєвою перевагою є, те що їх не потрібно нікуди везти. Нашими співробітниками виконується чистка меблів на дому, де безпосередньо знаходяться вироби.

Хімчистка крісел і диванів здійснюється фахівцями "НашМайстер" з виїздом в усі райони Льова.

Ми виконуємо замовлення будь-якої складності і великих обсягів, наприклад, нами проводиться хімчистка шкіряних меблів в ресторанах, кафе, готелях. Величезний спектр професійних засобів для препаратів оперативно і якісно впоратися тютюновим запахом, плямами різного характеру.

Вартість послуг "НашМайстер" істотно нижча, ніж у багатьох клінінгових компаніях.

Виконання робіт виключає псування або пошкодження даних виробів.