Монтаж та заміна водяного лічильника Львів :: Ціни на встановлення

Встановлення лічильників води у Львові - це спеціалізована послуга, яку надає наша компанія максимально оперативно. Встановлення водяних лічидьиків прийнятно для індивідуальних квартир, де застосовується загальний тариф, що розраховується на людину. Це дозволяє економити до 70% оплати на гарячу і холодну воду.

Важливо відзначити, що фахівці фірми готові не тільки встановити, але і обслуговувати, міняти і робити перевірку обладнання.

Монтаж лічильника води у Львові: порядок взаємодії

Співпраця з компанією починається зі звичайного дзвінка. Майстер виїжджає на місце у Львові в зручний для клієнта час і проводить діагностику з виявлення можливості проведення відповідних робіт. При узгодженні вартості, строків, а також інших нюансів здійснюється встановлення водяного лічильника у Львові.

Технологія встановлення водяного лічильника у Львові

Монтаж водяного лічильника

Процес стандартизований, передбачає таку послідовність дій:

  1. відключення води

Проводиться тимчасове відключення води у всьому багатоквартирному будинку або в локальній точці квартири в разі присутності вентиля.

  1. демонтаж труби

Здійснюється демонтаж ділянки старої труби, де буде встановлений прилад обліку.

  1. монтаж водяного лічильника

Проводиться монтаж лічильника води, важлива наявність повного комплекту, включаючи сітчастих фільтрів.

  1. пломбування

Виконання перевірки обліку води та пломбування.

Монтаж водяного лічильника у Львові - економія до 70%

Монтаж водяного лічильника Львів

Для тих, у кого не встановлений лічильник води у Львові, різниця з базовим тарифом становить вже 50-70%, і для багатьох це значна цифра. Якщо в квартирі немає лічильників на воду, то плата розраховується за нормативом споживання.

При цьому не варто забувати, що нормативне споживання в більшості випадків вища, ніж фактична. Дослідження показують, що міські жителі витрачають в місяць приблизно 3 кубометра холодної води і 2 гарячої. Таким чином, «ухильники» без лічильників витрачають на папері майже вдвічі більше, ніж у реальності, а по квитанції виходить і того дорожче з урахуванням зростаючих підвищувальних коефіцієнтів. Комунальники закликають не боятися, що витече занадто багато води за лічильником. Навіть якщо щодня набирати ванну, включати пральну і посудомийну машини, готувати їжу та мити підлогу, вам буде важко використовувати більше встановленого нормативу. Реальна витрата в два-три рази менша.

Встановлення водяного лічильника

Якщо кількість проживаючих збігається з кількістю прописаних, то при монтажі водяного лічильника у Львові плата за воду помітно знизиться. Якщо ж у квартирі прописана одна людина, а проживає четверо, то споживання за водоміром буде вище, ніж за нормативом. Бажання людей зекономити зрозуміле, але фактично вони при цьому перекладають оплату на своїх сусідів, адже кожен багатоквартирний будинок обладнаний загальним приладом обліку, і різниця «спливе». Врахуйте, що пильні сусіди можуть підняти шум, а спеціаліст «Водоканалу» при обстеженні вашої квартири складе акт про фактичну кількість проживаючих. В цьому випадку вам виставлять квитанції з урахуванням нових обставин.

Як заощадити при монтажі водяного лічильника у Львові

Заміна водяного лічильника

Найекономніший спосіб встановити лічильник води у Львові – це придбати його самостійно. Якщо у вашій квартирі один стояк, то знадобиться два прилади — по одному на гарячу і холодну воду. Якщо стояків два, то лічильників води потрібно чотири.

Вартість встановлення водяного лічильника складається не тільки з ціни самого приладу, але також роботи сантехніка, витрат на додаткові матеріали та можливої вартості опломбування водомірного вузла.

Сьогодні і ринок лічильників, і своєрідний ринок послуг щодо їх встановлення у Львові досить устоявся. Часто все залежить від чесності слюсарів-сантехніків, які називають вам ціну за установку приладу. Сантехнічні роботи всередині житлового приміщення оплачуються власником окремо, що часом дає простір для уяви ласих до наживи слюсарів. Вони хороші психологи і зазвичай відразу бачать, з кого можна взяти побільше, а з кого поменше. У кожної поважаючої себе компанії є прейскурант на всі види послуг. Іноді достатньо просто зателефонувати в офіс організації та уточнити вартість робіт по прайсу. Тоді сантехніку не залишиться нічого іншого, як виконати вам роботу за осудні гроші. Тому рекомендуэмо: лічильник купуйте самі, а монтаж водяного лычильника замовляйте компанії НашМайстер.

Як ще заощадити?

Заміна водяного лічильника Львів

Як правило, на водяні труби в квартирах встановлюються механічні (крильчасті), водоміри діаметром умовного проходу 15 мм. При відкритті крана лічильник крутиться, при закритті - зупиняється. Щоб такий прилад прослужив довше, перед ним рекомендується встановити сітчастий фільтр. Щоб лічильник вимірював точніше, він повинен розташовуватися так, як зазначено в інструкції. Крім того, на трубу з гарячою водою потрібно встановлювати лічильник з червоною окантовкою - холодноводный з синім маркуванням там швидко вийде з ладу, а в разі перевірки водопостачальною організацією свідчення такого приладу можуть просто не прийняти до обліку.

Скільки і які водяні лічильники потрібно встановити в квартирі?

На холодну і гарячу воду (якщо в квартирі стоїть колонка, потрібно встановити лічильник тільки холодної води), газ, опалення, електрика. Це стосується як ізольованих, так і комунальних квартир.

Чи потрібно встановлювати лічильники у приватних будинках і які?

Так, потрібно. Як і в багатоквартирних будинках: на воду, газ, електроенергію. Окремі лічильники тепла не потрібні, так як в приватних будинках немає централізованого опалення, а, як правило, використовуються індивідуальні котли.