Монтаж та заміна електричного лічильника Львів :: Ціни на встановлення

Монтаж електричного лічильника у Львові є складним технічним процесом, що вимагає наявності певних знань і досвіду. Самостійний демонтаж і встановлення електричного лічильника часто неприйнятне, тому що є ризик ураження електричним струмом. Оптимальне рішення - скористатися послугами електрика, що має допуск до роботи з електрообладнанням. Компанія «НашМайстер» надає послуги по заміні електрообладнання.

Ми швидко і якісно здійснимо заміну електричного лічильника у Львові і надамо гарантію на виконані роботи.

Коли потрібна заміна електролічильника в квартирі і приватному будинку

Монтаж електричного лічильника

Монтаж електролічильника у Львові в приватному будинку вимагає обов'язкової реєстрації приладу в відповідних організаціях. Допоможем з оформленням необхідних документів і поясним клієнту послідовність дій. Причин заміни приладу і монтажу нового електричного лічильника у Львові може бути кілька:

 • старий електролічильник вийшов з ладу
 • в разі, коли термін експлуатації приладу підійшов до кінця, заміна пристрою також обов'язкова
 • законодавство передбачає планову заміну електролічильників
 • якщо є бажання і можливість поставити модель, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію

Так як прилад регулярно перевіряється контролюючими органами на збереження і цілісність пломб, самостійна заміна не є хорошим рішенням. Звернувшись до нас, клієнт гарантовано отримує якісний монтаж електричного лічильника у Львові, пломбування та оформлення документів.

Як виконується установка електролічильника у Львові

«НашМайстер» працює щодня і приймає заявки від клієнтів з будь-якого району міста. Виїзд фахівця можливий в день звернення. Ми працюємо з механічними, електронними, одно- і трифазними пристроями, забезпечуючи відмінну якість монтажу.

Монтаж електричного лічильника Львів

Монтаж механічних приладів замовляють рідко, так як пристрої мають невелику точність і вже застаріли. Електронні лічильники на сьогоднішній день вважаються найбільш оптимальним варіантом. При великому навантаженні на електромережі в нічний час, ми рекомендуємо виконати монтаж двухтарифного лічильника. Установка по складності і вартості залишається ідентичною, а витрати на оплату електроенергії відчутно знижуються.

При зверненні клієнта майстер прибуде за вказаною адресою строго у встановлений час. Для того щоб розрахувати потужність обладнання і визначити необхідний тип приладу, виконується обстеження приміщення. Повна інформація передається клієнту разом з рекомендаціями майстра. Заміна приладу виконується в кілька етапів:

 • використовуючи спеціальний індикатор, майстер перевіряє відсутність напруги на проводах
 • при наявності напруги виконує його відключення
 • лічильник фіксується на DIN-рейці за допомогою гайок і болтів
 • на рейку фіксуються автомати і УЗО
 • монтуються заземлювальна шина у вигляді сталевої пластини
 • виконується підключення елемента до землі

Після включення рубильника і вхідного автомата перевіряється працездатність приладу і виконується здача роботи замовнику. Для заміни обладнання потрібно не більше години часу, а якість виконаних робіт не викликає нарікань.

Де замовити професійний монтаж електролічильника

Заміна електричного лічильника

Нашими перевагами є оперативність і висока якість виконаних робіт, можливість виїхати до замовника в день дзвінка. У штаті складаються досвідчені співробітники, які мають високу кваліфікацію та допуск до роботи з електроприладами та установками. Ризик пошкодження електропроводки та пристроїв при заміні лічильника зведений до мінімуму.

При термінової установці або заміні електролічильника в квартирі, наші співробітники оперативно прибудуть на виклик, виконають демонтаж старого та встановлення нового обладнання. Ми працюємо в зручний для клієнта час, встановлюємо всі типи обладнання і надаємо гарантію. Всі майстри мають сертифікати на право виконання робіт.

Класифікація

Класифікація електролічильників відбувається за такими параметрами, як принцип роботи, кількість фаз. Різні типи лічильників мають свої технічні характеристики. Залежно від принципу роботи електролічильники поділяють на:

 • механічні. Найбільш поширений варіант. Електричний струм, який проходить через електроприлад, призводить в рух знаходяться в ньому механічні елементи, кількість обертів яких свідчить про споживаної електроенергії. Апарати є недорогими, але в їх роботі можливі похибки;
 • електронні. Споживана електроенергія враховується не механічними частинами, а спеціальними мікросхемами або напівпровідниками. А потім всі дані передаються за допомогою датчиків. Апарати працюють точніше механічних, але і коштують дорожче.

Залежно від кількості фаз електролічильники бувають двох типів:

Заміна електричного лічильника Львів

 • однофазні;
 • трифазні.

Кількість підтримуваних лічильником фаз повинна відповідати кількості фаз в мережі. Але буває, що електролічильники трифазні приєднують до мережі з однією фазою. При наявності трифазної мережі необхідно підключення трьох однофазних лічильників.

Технічні характеристики моделей:

 • точність обліку споживання електроенергії, можливі похибки. Показник допустимої похибки для всіх видів лічильників - 2%;
 • спосіб підключення. Залежно від загального навантаження електромережі, лічильник підключають безпосередньо (не більше 100А) або через трансформатор.
 • клас напруги. Розрізняють електролічильники з класом напруги в 220В, 380Вт, 100В;
 • тип установки;
 • тарифний. У приватних будинках найчастіше використовують однотарифні електролічильники.

Монтаж двотарифного і багатотарифного електролічильника коштує дорожче, крім того, необхідно оформляти документи. Для фізичних осіб не завжди є використання тарифного ділення. Переважно воно застосовується в офісних будівлях і на промислових об'єктах. Використання багатотарифного електролічильника вирішує проблему обліку споживаної електроенергії відповідно до тарифу, встановленого для нічного або денного часу доби.

Правила установки однофазного лічильника:

Встановлення електричного лічильника

 1. температура приміщення, де встановлюється елетроприлад, повинна бути в межах 0 - + 40 ° С. У разі її зниження до негативної, приміщення слід обігрівати, вологість в ньому повинна бути мінімальною;
 2. лічильник монтується на стіні, панелі, можна пристосувати під електролічильник спеціальний щиток, який може бути з пластику, дерева. Електролічильники часто встановлюються в шафах, в релейних відділеннях розподіляє пристрої;
 3. висота від землі до апарату повинна бути від 80 до 170 см, оптимальний рівень розташування електролічильника - на рівні очей;
 4. прилад (індукційне пристрій) слід встановлювати під нахилом не більше 1 °, щоб уникнути збільшення похибки;
 5. встановлюючи електролічильник в шафі, слід обладнати для нього спеціальну нішу;
 6. під'єднуючи дроти, важливо звернути увагу на їх кольори, рекомендується виконувати їх зачищення на 12мм;
 7. лічильники слід обладнати автоматичними вимикачами для ремонту або заміни приладу.

Установка лічильника з одного фазою

Якщо немає можливості встановити електрощиток, оснащений усіма необхідними елементами, слід встановити лічильник самостійно, для чого знадобиться обладнання:
 • електролічильник;
 • коробка (вона може бути з дерева або пластика) для установки обладнання;
 • дин-рейка і автоматичний вимикачі;
 • пластина з міді для приєднання проводів в електролічильнику;
 • кабель з трьох жив діаметром не менше 0,3;
 • дюбеля з пластмаси або саморізи з нержавіючої сталі.

Етапи монтажу електричного лічильника у Львові

Однофазний електролічильник потрібно встановлювати в такій послідовності:

 • спочатку на щитку розміщують обладнання, щоб визначити, чи відповідає його розмір для вільного розміщення всіх комплектуючих;
 • потім слід зазначити місця, які призначені для розміщення комплектуючих (пластини, дин-рейки і лічильника). Після виконується кріплення обладнання, відповідно до зроблених раніше розмітками, клацанням фіксуються автоматичні вимикачі;
 • потім приступають до розводки проводів;
 • на наступному етапі проводиться заземлення. Виконувати цю роботу слід, дотримуючись схеми: електролічильник - щит - пластина. За умови, що матеріал щита не є провідником струму, процедуру заземлення потрібно виконувати з виходом на контактну пластину.

Схема розведення електропроводів

При монтажі однофазного лічильника використовують наступну схему:
 1. для запобігання стрибків напруги і перевантаження мережі фазу необхідно вивести на автоматичні вимикачі електроприладів, якими обладнано приміщення;
 2. за схемою слід зорієнтуватися, де знаходиться фаза. Оболонка кабелю розрізається, з нього витягуються дроти червоного і коричневого кольору. Далі відмірюють потрібний відрізок (по горизонталі або по вертикалі, але не по діагоналі!);
 3. провід зачищають на 20мм, вставляють на призначену для нього клему, фіксують кріпленнями. З боку автомата зачищають провід на 10 мм;
 4. за допомогою дротів, з зачищеними кінцями, слід сформувати п-образні перемички і підключити автоматику. Виключити розташування проводів внахлест, щоб уникнути перегріву!
 5. наступним крок: після підключення фази необхідно вивести на нуль. Для цього вибирають провід будь-якого кольору, відміряють від лічильника довжину до мідної пластини. Клема для нуля розташована першої праворуч або четвертої зліва. Зачищені дроти підключають по обидва боки;

після підключення лічильника необхідно зафіксувати щит на стіні. Спочатку позначають ділянку, висвердлюють отвори, прикручують за допомогою саморізів. Електролічильники з трьома фазами використовують для великого споживання електроенергії (понад 10 кВт). Тому для приватних будинків прийнятним варіантом будуть моделі електроприладів з однією фазою. До початку монтажу лічильника слід звернутися до відповідної інстанції за дозволом на його самостійну установку. Такий дозвіл дається за умови його подальшої перевірки та пломбування фахівцями.