Штукатурні роботи Львів :: Штукатурка стін та стелі за доступною ціною

Замовити - 097-729-85-52 | 073-729-85-52

Штукатурні роботи у Львові - основа будь-якого ремонту приміщень і будівництва. Вони призначені для вирівнювання поверхні і якісної підготовки стін, відкосів і стель до фінішного, чистового покриття - малярних робіт,

поклейка шпалер і інших матеріалів. Також штукатурка дозволяє змінити геометрію кутів, роблячи їх абсолютно рівними.

Штукатурні роботи відносяться до чорнової оброки квартир, будинків, офісів, а значить, від неї залежить якість нанесення і термін експлуатації чистового покриття. Тому довірити його краще професіоналам, що мають досвід роботи і весь необхідний інструмент і обладнання. Послуги по штукатурним роботам у Львові і області пропонує компанія «НашМайстер».

Штукатурні роботи по маяках

Так як основне завдання штукатурних робіт у Львові - це вирівнювання поверхні, вони виконуються з використанням маяків. Це спеціальні профілі, що дозволяють визначити всі дефекти стіни або стелі і максимально рівно нанести на них шар будівельної суміші.

На більшості стін в якості маяків використовуються металеві профілі. Для їх установки майстри нашої компанії застосовують в роботі лазерні рівні, що дозволяють максимально точно визначити кривизну стіни і вирівняти її за допомогою штукатурки.

Професійні штукатурні роботи по маяках - гарантія якісного нанесення штукатурки на стіни , стелі, укоси. Оштукатурене покриття має рівну поверхню без шпаклівки, що економить час і вартість ремонту квартири.

Види штукатурних робіт у Львові

Штукатурні роботи львів

НашМайстер надає якісні послуги по штукатурних роботах стелі, стін, укосів, фасадів і цоколя. Ми застосовуємо ручне і механізоване (машинне) оштукатурювання поверхонь з різних матеріалів, що має багато переваг. Для нанесення на поверхні використовуємо якісний розчин.

Крім основних робіт, наші фахівці здійснюють:

 • підготовку поверхні;
 • ремонт тріщин;
 • установку кутозахисного профілю;
 • монтаж профілю примикання;
 • встановлення маяків.

Залежно від того, куди наноситься штукатурка, роботи діляться на внутрішні і зовнішні (фасадні). Для кожного з видів використовуються різні суміші і методи нанесення розчину.

Зовнішні штукатурні роботи

Зовнішні штукатурні роботи у Львові - це оздоблення фасадів, має декоративну і практичну цінність. Штукатурка виконує роль вирівнюючого шару на поверхні стіни. Без неї неможливий капітальний ремонт або будівництво будівель.

Зовнішню штукатурку краще довірити професіоналам, так як від її якості залежить зовнішній вигляд будівлі. Досвідчені фахівці правильно готують матеріал для штукатурення та вибирають необхідну за складом суміш. Штукатурні роботи у Львові просуваються швидше, суміш довго тримається на покритті.

Внутрішні штукатурні роботи у Львові

Штукатурні роботи всередині приміщень проводяться для підготовки поверхні до фінішного покриття. Штукатурка є більш довговічним і доступним варіантом обробки, в порівнянні з іншими матеріалами. Вона може бути гладкою або фактурною, для декоративного оформлення стін. Матеріал підходить для клеєння шпалер, плитки, каменю, малярних робіт та інших видів фінішної обробки.

Внутрішнє оштукатурювання дозволяє змінити геометрію кутів, вирівняти поверхню для розміщення меблів і сантехніки до стін, замаскувати навіть значні нерівності будівництва. Це обов'язкова, чорнова обробка стін і стель, що відрізняється доступною ціною і високою якістю.

Які суміші ми застосовуємо при штукатурних роботах

Штукатурні роботи

У професійній сфері ремонтів майстри для роботи використовують різні штукатурні суміші:

 • стандартні штукатурки, використовувані для вирівнювання поверхні стін, стелі і відкосів;
 • спеціальні, що мають в складі компоненти, що підвищують їх якості;
 • декоративні, призначені для фінішного покриття стін.

У будь-якому випадку суміш для штукатурки має в складі в'яжучий матеріал і наповнювач. Залежно від їх виду, вони можуть бути гіпсові, цементні, вапняні та інші.

Компанія «НашМайстер» використовує в роботі різні суміші, враховуючи вид, складність штукатурних робіт, матеріал покриття, побажання клієнта.

Гіпсова штукатурка

До складу суміші входить гіпс і різні будівельні добавки. Використовується тільки для внутрішніх штукатурних робіт. Гіпсова штукатурка проста у нанесенні на поверхню, швидко твердне, не вимагає подальшої обробки (шпаклівки).

Штукатурні роботи львів ціни

Найчастіше використовується:

 • Кнауф mp 75 - суха суміш для машинної штукатурки, призначена для стін і стель в приміщеннях з нормальним рівнем вологості;
 • Кнауф-Ротбанд - гіпсова штукатурка, яка добре наноситься навіть на гладкі поверхні стін і стель.

І інші варіанти.

Цементна штукатурка

Штукатурні роботи ціни

Це штукатурна суміш, що підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. При невисокій вартості має хорошу якість. Наноситься на стіни, стелі і фасади ручним і механізованим способом.

Найбільш популярні суміші для штукатурки:

 • Кнауф-Грюнбанд - фасадна штукатурка, яка підходить і для внутрішніх робіт, має хороші водовідштовхувальні властивості;
 • Кнауф-Унтерпутц - суха штукатурка, яка використовується для приміщень з високим рівнем вологості, підходить для ручного і машинного (механізованого) нанесення.

Штукатурка на основі цементу стійка до впливу опадів, низьких і високих температур, тому частіше використовується для обробки фасадів.

Переваги замовлення штукатурних робіт у нас

Пропонуєм професійні послуги з оштукатурення стель, стін і відкосів. Наші клієнти отримують масу переваг, головна з яких - висока якість виконаних робіт.

Всі роботи штукатурних робіт у Львові під ключ

Не варто турбуватися про підготовку поверхні або прибирання після чорнового ремонту. «НашМайстер» зробить все за вас - підготує поверхню, встановить маяки, нанесе штукатурку. Ми працюємо швидко і без зайвого бруду.

Рівні поверхні під шпалери і фарбування

Нанести фінішне покриття зверху на штукатурку - це реальність. Професіоналізм і якісне обладнання дозволяє нашим майстрам створювати ідеально рівну оштукатурену поверхню, готову до малярних робіт, поклейку шпалер або нанесення декоративної штукатурки.

Якісні суміші для штукатурення

Використовуєм якісні суміші, призначені для механізованої штукатурки. Вони відрізняються економною витратою, доступною ціною, однорідною консистенцією, якісним зчепленням з поверхнею.

Швидка робота

Наш фахівець готовий виїхати для попереднього огляду приміщення в день вашого звернення. Приступаємо до роботи протягом 1-2 днів і виконуємо до 120 кв. м. штукатурення в день, 560-840 кв. м. в тиждень.

Великий досвід

Компанія «НашМайстер» працює в сфері будівництва та ремонтів вже 7 років. Ми проводимо штукатурні роботи в будівлях різної площі та форми, з високими і низькими стелями.

Безпека

Штукатурні роботи у Львові здійснюються якісними сумішами для штукатурення

Низькі ціни

Ми безкоштовно складаємо кошторис робіт і не вимагаємо від вас обов'язкової передоплати. Звертаючись до нас, ви платите тільки за якісну роботу. При цьому вартість наших послуг вас порадує. На штукатурні роботи можливі знижки. Консультація майстра безкоштовна.

Штукатурка стін у Львові

Одним з основних етапів ремонту в квартирі або приватному будинку є штукатурка стін. Адже це найпоширеніший спосіб вирівнювання та декоративного оздоблення. Процес на перший погляд здається досить простим, але це не зовсім так. Щоб виконати роботу якісно, необхідно слідувати технологічним процесом, а також врахувати масу деталей. При відсутності досвіду рекомендується братися за цю справу самостійно, краще звернутися до майстрів, які виконають роботу на вищому рівні. Для цього ви можете скористатися послугами компанії «НашМайстер».

Технологія штукатурки стін по маяках

Вирівнювання стін проводиться декількома способами. Кожен з них має свої особливості, нюанси, пропонує застосування спеціальних матеріалів і устаткування. Наші майстри застосовують технологію штукатурки стін по маяках, оскільки вона має безліч переваг. Економляться гроші на витратні матеріали і час на оштукатурювання стін - вирівнювання здійснюється в кілька разів швидше в порівнянні з іншими методами.

Штукатурні роботи у Львові ціни

Технологія нанесення штукатурки по маяках складається з таких етапів:

 1. Підготовка чорнової поверхні до проведення роботи. Стіни обробляються ґрунтовкою, після чого прораховуються місця, де будуть встановлені маяки. Далі наші майстри закріплюють маяки за допомогою саморізів, які вкручуються в попередньо підготовлені отвори;
 2. Маяки виставляються згідно будівельного рівня. Дуже важливо переконатися, щоб був дотриманий рівень по горизонталі і вертикалі. Якісний монтаж і міцність маяків дуже важлива, оскільки вони є основою для штукатурної суміші;
 3. Нанесення штукатурки на стіни. Особливість цього методу полягає в способі нанесення штукатурки. Суміш накидають від низу до верху. За допомогою будівельних інструментів майстри розрівнюють її між простором маяків. При цьому також знімається зайва маса. Коли мине час і коли розчин висохне, маяки необхідно витягти, а місця, де вони були закриті штукатуркою;
 4. Фінішна затирка. Для цього використовується або металева терка. Її змочують водою, притискають до поверхні і круговими рухами розгладжують штукатурку. На стиках стін тертку прикладають до кутів і затирають вертикальними рухами. Якщо площа затирання досить велика, то для пом'якшення покриття його періодично змочують водою.

Одним з переваг такого способу є економія будівельної суміші. Для штукатурки стіни на 15 м2 досить 2-2,5 мішка суміші. Але це також залежить від професіоналізму майстра. Початківці будівельники на цій же площі зазвичай використовують 4-5 мішків суміші.

Які види послуг по штукатурці ми пропонуємо

Компанія «НашМайстер» пропонує своїм клієнта кваліфіковану допомогу в обробки стін штукатуркою. У процесі виконання робіт наші майстри дотримуються технологічного процесу, а також використовують професійне обладнання та якісні будівельні матеріали. Наша компанія пропонує штукатурку як внутрішніх, так і зовнішніх стін.

Штукатурка внутрішніх стін

Штукатурка внутрішніх стін - це найпопулярніша послуга, серед тих, які виконують фахівці нашої компанії. Наші майстри знають всі тонкощі процесу, тому можна гарантувати високу якість робіт.

У сухих приміщеннях: вітальні, спальні та інших використовуються гіпсові розчини, які наносяться на стіни з бетону і цегли. Особливістю таких штукатурок є те, що гіпс має спеціальними властивостями і регулює вологість повітря в приміщенні. Завдяки цьому в кімнаті буде хороший мікроклімат. Гіпсові штукатурки створюють дуже гладку поверхню, а тому підходять для подальшого фарбування або обклеювання шпалер.

У вологих приміщеннях краще використовувати цементну штукатурку. Вони також добре підходять в якості грунтовки під укладку керамічної плитки. Особливість такої штукатурки полягає в тому, що вона має гарну паропроникність - волога не буде накопичуватися в стінах і дозволятиме їм дихати.

Штукатурка зовнішніх стін (фасаду)

Наша компанія пропонує послуги по якісній обробці фасадів. Однак зовнішня штукатурка стін не завжди потрібна, а в деяких випадках протипоказана через занадто щільності, теплоємності і товщини.

Тип стінових матеріалів визначає використання розчинів для штукатурки зовнішніх стін:

 1. Бетон. У цьому випадку підійде цементно-піщана штукатурка, яка має однорідний з матеріалом стіни складу;
 2. Цегла. Найбільш доречною тут є вапняно-піщана обробка;
 3. Кам'яна кладка. Все залежить від щільності каменю. Кращим варіантом вважається тирсою-глиняна суміш, яку необхідно укласти товщиною 3-4 сантиметри;
 4. Дерев'яні будинки, оштукатурені глиною. Оптимальним є глиняна обробка.

Для штукатурки стін наші фахівці застосовують тільки якісні будівельні матеріали від якісних виробників. Залежно від типу поверхні та експлуатаційних умов необхідно використовувати той чи інший вид штукатурки.

Майстри нашої компанії мають великий досвід і високу кваліфікацію, що дозволяє гарантувати замовникам високу якість робіт. Замовляючи послугу штукатурки у нашій компанії, ви завжди можете розраховувати на такі переваги:

 • Економія часу клієнтів. «Нашмайстер» - це ідеальні терміни виконання, а також низька вартість послуг. Використання сучасного обладнання дозволить ще скоротити витрати;
 • Складаємо кошторис безкоштовно. Після проведення замірів ми розраховуєм вартість послуги, кількість будівельного матеріалу, час виконання робіт. У кошторисі прописано все до кожного маяка і куточка;
 • Працюємо без передоплати. Всі роботи оплачуються тільки після їх здачі клієнту;
 • Гарантія на виконану роботу. Кожен клієнт нашої компанії отримує гарантію терміном на 2 роки;

Машинна штукатурка стелі

Нанесення штукатурки на стелю ручним способом - складний процес, особливо при великому обсязі робіт. Набризк розчину на стелю вимагає від майстра професіоналізму, а штукатурну суміш потрібно наносити з дотриманням технології. Механізована або машинна штукатурка , нанесена за допомогою спеціальної установки, економить час і сили робітника.

В установки для штукатурки стелі є наступні переваги:

 • Велика швидкість виконання штукатурних робіт;
 • Маленька витрата розчину;
 • Висока якість штукатурного покриття;
 • Легкість виконання ремонту.

Крім того, штукатурка стелі машинним способом дає заощадити на шпатлевке, отримавши поверхню, готову для обробки.

Технологія вирівнювання стелі штукатуркою машинним способом

Технологія машинної штукатурки стелі виконується наступним чином.

 • Підготовка поверхні;
 • Встановлення маяків;
 • Нанесення штукатурки;
 • Вирівнювання;
 • Демонтаж маяків;
 • Шпаклівка.

Спочатку необхідно очистити стелю від шару старої штукатурки і інших покриттів. Так само на підготовчому етапі застосовується грунтовка поверхні для отримання якісного результату. Якщо для вирівнювання потрібен великий шар штукатурки - краще застосовувати армуючі сітки з металу. Важливо виміряти рівень нерівності стелі, оскільки від цього залежить, як виконувати оштукатурювання - по маяках або без. Монтаж маяків допомагає виконати вирівнювання якісно, отримавши рівну стелю без дефектів.

Змонтувавши маяки (для цього краще використовувати будівельний рівень), можна приступати до наступного процесу - оштукатурення. Для цього в штукатурну установку засипається готова суха суміш. Вона змішує робочий розчин, який наноситься на стелю по маяках і вирівнюється спеціальним правилом. Після того, як вся стеля оштукатурений рівним шаром - виконується демонтаж маяків і закладення ям штукатуркою. Потім майстер акуратно виконує фінішну обробку. При дотриманні технології штукатурення стеля не потребуватиме шпаклівки. На нього можна буде наносити фінішне покриття - виконувати укладку плитки, обклеювання шпалер, малярні роботи.