Стяжка підлоги Львів :: Заливка стяжки по доступним цінам

Стяжка підлоги Львів. Повноцінний ремонт будь-якого приміщення завжди необхідно починати з заливки стяжки і приділити цьому процесу потрібно чимало часу і уваги.

Адже нерівна підлога в подальшому може зіпсувати весь зовнішній вигляд приміщення в цілому. На нього не можна буде укласти фінішне покриття - лінолеум чи плитку, в зв'язку з тим, що нове покриття вже через короткий проміжок часу прийде в непридатність.

Заливка стяжки підлоги у Львові - суха напівсуха або мокра?

Стяжка підлоги

Спершу необхідно визначити яку стяжку підлоги ви будете заливати: суху, напівсуху або мокру. Всі три типи розрізняються між собою за термінами готовності, часу виробництва самих робіт по заливці, витрачених ресурсів і сил і природно за якістю самої стяжки. Наприклад: приступати до проведення робіт після сухої стяжки підлоги можна відразу ж, після мокрої приблизно через 28 днів, а при заливці напівсухої стяжки ваша підлога буде готовий вже приблизно через 4 дні. Суха і мокра стяжка має суттєві недоліки в порівнянні з напівсухої стяжки підлоги. Заливка стяжки у Львові напівсухим методом є найоптимальнішим варіантом вирівнювання підлоги на сьогоднішній день і не має аналогів.

Чим же так хороша напівсуха стяжка підлоги? Основними її перевагами є:

 • Наявність малої кількості води, яка необхідна тільки для зв'язування цементно-піщаного розчину. В результаті чого в стягуванні відсутні пори і порожнини, які утворюються при висиханні, в разі використання великого обсягу води. Як результат стяжка виходить твердою і міцною і відсутня усадка самої конструкції. Також наявність мінімальної кількості води дозволяє уникнути протікання на нижні поверхи.
 • Використання спеціального обладнання дозволяє проводити роботи по заливці стяжки на висоті до 30-го поверху.
 • Мінімальні строки проведення заливки підлоги і дозрівання стяжки.
 • Використання в якості армуючого матеріалу поліпропіленової фібри, що виключає виникнення тріщин усередині і на поверхні нової підлоги.
 • Чистота при заливанні підлоги без зайвого бруду і вологи.

Етапи заливки стяжки у Львові

Стяжка підлоги Львів

На сьогоднішній день процес заливки напівсухої стяжки досить простий, в силу використання спеціального обладнання.

Попередньо, поверхня, на яку буде заливатися стяжка готується - вона очищається від великогабаритного сміття. На підготовлену основу укладається шумо / гідроізоляція, потім з цементно-піщаного розчину виставляються маяки, які допоможуть визначити рівень стяжки і створити в подальшому рівну поверхню покриття.

Як результат - ідеально рівна і міцна підлога, придатна до нанесення на неї будь-якого фінішного покриття від лінолеуму до паркету без додаткового використання самовирівнюючої суміші. Дана підлога стане чудовою основою будь-якого інтер'єру, будь це квартира в стилі хай-тек або проста затишна кімната.

Компанія «НашМайстер» на найвищому рівні вже багато років займається влаштуванням напівсухої стяжки. Наші працівники - професіонали в галузі будівництва, з досвідом роботи не менше 7 років. Якщо Вам необхідно залити підлогу в квартирі, котеджі або будинку просто зателефонуйте нам, і ми Вам допоможемо.

Вирівнююча стяжка підлоги

Професійно виконана стяжка підлоги у Львові досить популярна послуга. Проводити її потрібно практично в будь-якій будівлі, будь це новобудова або стара квартира. У нових будинках житло здається в експлуатацію найчастіше в чорновому варіанті обробки, який не передбачає ідеально рівних поверхонь. Що ж стосується будівель, яким понад 20 років, то тут ситуація зовсім запущена. У той час люди навіть не думали про можливість замовлення подібних послуг - всі поверхні робилися міцно, але вельми нерівно.

Заливка стяжки, що вирівнює підлогу

Якщо потрібно залити вирівнюючу стяжку під ключ, то ціни від нашої фірми Вам неодмінно сподобаються. Той, хто вивчав будівельний ринок, напевно зверне увагу, що наша компанія «НашМайстер» пропонує свої послуги з досить привабливими розцінками.

Стяжка підлоги у Львові

І це зважаючи на те, що у нас Клієнт знайде:

 • самих важливих консультантів (вони зможуть відповісти на всі питання, щодо виробничого процесу);
 • майстрів, які чудово знають свою справу (у кожного з них чималий досвід і всі вони своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації);
 • оперативність здачі об'єкта (ми завжди дотримуємося термінів, прописаних в договорі).

Телефонуйте, якщо потрібен монтаж вирівнюючої стяжки підлоги у Львові за 1 день з матеріалами. Наші умови дуже вигідні і в цьому може переконатися кожен, хто звернеться до нас. Швидкість і якість Вас неодмінно порадують.

Чорнова стяжка підлоги у Львові

Потрібна залита зі знанням справи чорнова стяжка у Львові? В такому випадку слід заручитися підтримкою фірми, репутація якої не викликає сумнівів. Адже довговічність покриття безпосередньо залежить від того, наскільки правильно буде обрана технологія, від вірно підібраних витратних матеріалів і від педантичності виконання замовлення.

Чорнова стяжка підлоги під ключ і її монтаж - це дуже відповідальний і трудомісткий процес, що вимагає чіткого дотримання всіх виробничих моментів. Непрофесійна її організація загрожує появою пустот, тріщин і навіть руйнуванням основи завчасно. А це, в свою чергу, спричиняє необхідність переробляти все заново, знову витрачаючи чималі суми грошей.

Заливка чорнової стяжки підлоги у Львові

Стяжка підлоги ціни

Якщо потрібно залити чорнову стяжку під ключ, то майстри нашої компанії нададуть Вам в цьому допомогу за прийнятними розцінками, які неодмінно припадуть до смаку кожному. Однак не забувайте, що сайт надає лише приблизні цифри. Щоб дізнатися напевно, у скільки обійдеться таке будівництво, слід спершу:

 • провести замір об'єкту;
 • визначитися з обсягами;
 • підібрати метод;
 • підрахувати у скільки обійдуться витратні матеріали.

Тому, коли потрібно монтаж чорнової стяжки підлоги за 1 день з матеріалами, то краще почати з дзвінка нашим фахівцям. На підставі його доповіді і буде сформована кошторис або кілька її варіантів (на вимогу Замовника). Після цього, якщо умови угоди прийнятні, підписується договір, і майстри беруться за справу. Закінчити його вони постараються в мінімальні терміни.

Чистова стяжка підлоги у Львові

Якісна чистова стяжка у Львові, її зведення - це заняття, яке слід довіряти професіоналам. З огляду на чималу собівартість витратних матеріалів і суми грошей, що йдуть в рахунок оплати роботи Підрядника, даний вид сміливо можна віднести до одного з найдорожчих. Особливо, якщо мова йде про заливку великого шару, укладання теплоізолюючої подушки або проведення труб парового опалення.

І, звичайно ж, знаючи про те, у скільки обходиться чистове стягування підлоги під ключ, бажання переробляти її в доступному для огляду майбутньому пропадає. Якраз для того, щоб конструкція протрималася не один десяток років, не варто довіряти її організацію виконавцям, чия репутація викликає навіть невеликі сумніви. Заощаджені на оплату роботи скромні суми можуть обернутися глобальними витратами на повну переробку, якщо основа почне руйнуватися.

Заливка чистової стяжки підлоги

Як професійно і акуратно залити чистову стяжку під ключ можна дізнатися у менеджерів нашої компанії. Ми займаємося наданням будівельних послуг вже багато років поспіль і змогли заслужити собі репутацію чесного і досвідченого Підрядника.

Стяжка підлоги по маяках у Львові

Заливка стяжки

Професійно виконана стяжка по маяках у Львові доступна кожному, хто звернеться в нашу будівельну організацію. Цей перевірений часом спосіб не втрачає актуальності і є одним з найбільш поширених на сьогоднішній день. Можуть застосовуватися різні домішки, різноманітні технології заливки, але метод вирівнювання поверхні залишається незмінним.

Якщо Вам потрібна стяжка підлоги по маяках під ключ, перш ніж довірити її Підряднику, не полінуйтеся витратити трохи часу і знайдіть компанію, яка варта Вашої уваги. Поважаючі себе фірми неодмінно:

 • повинні заробити собі хорошу репутацію, підтверджену відмінною професійною діяльністю протягом багатьох років;
 • встигли обзавестися масою позитивних відгуків і великою кількістю задоволених Клієнтів;
 • мають солідне портфоліо виконаних замовлень.

Стяжка підлоги під плитку

Професійна заливка такої конструкції, як стяжка підлоги під плитку у Львові повинна бути довірена фірмі, яка змогла себе добре зарекомендувати. Будівельні компанії завжди нададуть в загальний доступ документи, що підтверджують їх компетентність: портфоліо зданих об'єктів, відгуки задоволених Клієнтів, зразки кошторисів та інші докази свого професіоналізму (на першу вимогу Замовника).

Слід розуміти, що стяжка підлоги під плитку під ключ - це одна з послуг, більше інших потребують професійної участі і педантичного виконання. Від того, наскільки якісно буде залитий і вирівняний настил, залежить довговічність дорогої кераміки. Якщо у випадку з лінолеумом недоліки можна просто не помітити, то тут неякісна основа може послужити причиною руйнування облицювання і появи тріщин.