Ремонт приміщень Львів :: Оздоблення складів та магазинів

Компанія «НашМайстер» пропонує професійний ремонт приміщень у Львові під ключ в рамках капітального або косметичного ремонту. Ми гарантуємо високу якість, комфортні ціни, виконання чорнових, чистових робіт точно в обумовлені терміни. У першому випадку послуга включає в себе всі підготовчі роботи.

Залежно від техзавдання і особливостей розробленого проекту це може бути перепланування, оштукатурювання стін, стель. Часто потрібно вирівнювання підлоги і інших поверхонь, монтаж укосів. Чистові оздоблювальні роботи включають виконання фінішних операцій. Можуть використовуватися такі матеріали як фарба, декоративна штукатурка, плитка і т.д.

Що входить в ремонт приміщень:

Ремонт приміщень

 • Весь комплекс підготовчих робіт.
 • При комплексній реалізації проекту фахівці компанії «НашМайстер» беруть на себе питання, пов'язані з організаціі поставки будівельних матеріалів, вивезенням сміття.
 • Стяжка підлоги, укладання покриття.
 • Виконання перепланування з демонтажем перегородок, будівництвом нових стін.
 • Штукатурні, малярні роботи.
 • Монтаж сантехніки.
 • Роботи з гіпсокартонними конструкціями.
 • Установка вікон, дверей.
 • Прокладка інженерних мереж, заміна електропроводки, установка електрообладнання.

Від чого залежить вартість комплексного ремонту приміщень у Львові:

Ремонт приміщень львів

 • Терміни реалізації проекту. Термінове виконання будівельних робіт в рамках капітального або косметичного ремонту приміщень потребують задіяння додаткової бригади робітників, обладнання, що вимагає збільшення вкладень.
 • Вартість послуг залежить від схеми співпраці. Можливе виконання окремих оздоблювальних операцій або виконання проекту під ключ. У другому випадку підсумкова ціна буде вигідніша для замовника.
 • Особливості використовуваних технологій обробки, час, який потрібен для реалізації, рівень складності їх виконання.
 • Особливості конкретного приміщення: важлива площа, вихідний технічний стан кімнати.
 • Перелік виконуваних робіт.

Ми пропонуємо професійну внутрішню обробку та ремонт приміщень у Львові (магазинів, офісів, складів), квартир, приватних будинків (чорнові і чистові роботи) за оптимальними цінами. Ми гарантуємо організацію і проведення ремонту приміщень з дотриманням термінів, гарантією якості на виконані роботи і поставляються матеріали. Звертайтеся, для отримання детальної інформації з організаційних і технічних питань достатньо зателефонувати нашому менеджеру.

Ремонт складів у Львові

Ремонт приміщень у Львові

Ремонт складів у Львові від компанії «НашМайстер» - це впевненість в якісному результаті без необхідності самостійно шукати потрібних фахівців, займатися підбором матеріалів і рішенням інших будівельних питань.

Наша компанія на будівельному ринку більше 7 років і володіє всіма необхідними ресурсами, щоб зробити капітальний або косметичний ремонт складу під ключ.

У нас тільки свої бригади і в них попадають кращі з кращих !! Ми команда професійних будівельників.

Треба відзначити що при ремонті складів наша компанія розуміє, що швидкість і невисока ціна це головне для наших клієнтів, тому ми можемо поставити на об'єкт стільки людей скільки потрібно і необхідної кваліфікації, щоб виконати поставлене завдання в строк!

Ми не залишаємо клієнта без уваги і після завершення ремонту і даємо гарантію на виконані роботи.

Всі деталі співпраці і вартість ремонту прописуються в договорі. Після закінчення ремонту підписується акт здачі-приймання робіт. Проводиться перевірка приміщень. Після цього склад готовий до експлуатації.

Ремонт приміщень ціни

Можливо працювати цілодобово , можливо працювати вночі, оплата робіт проводитися поетапно !

Здійснюєм ремонт складів класу А, А +, В, В +, С і D . Наші фахівці знають про вимоги до температури повітря, вологості та інших параметрів, яким повинен відповідати кожен клас складу. Ми пропонуємо гнучкі рішення. Досвідчені фахівці завжди намагаються знайти баланс між виробничими вимогами і побажаннями керуючої компанії.

Понад 7 років займається ремонтом житлових і комерційних приміщень. Наші клієнти довіряють нам, рекомендують партнерам. Ми дорожимо своєю репутацією і завжди виправдовуємо її.

У ремонтній бригаді тільки перевірені майстри з профільною освітою і досвідчений виконроб зі стажем роботи понад п'ять років.

Ми точно розраховуємо кошторис і стверджуємо її з клієнтом. У нас ніяких прихованих націнок і додатково оплачуваних робіт. У кошторисі прописуються конкретні види робіт і їх вартість.

Ми підбираємо матеріали, орієнтуючись в першу чергу на їх якість, а не на вартість. Співпрацюєм з найбільшими будівельними гіпермаркетами і своїм клієнтам пропонуєм тільки перевірені, якісні матеріали за оптовими цінами. Ми по можливості пропонуємо варіанти економії при проведенні ремонту без шкоди його якості і даємо багаторічну гарантію на свою роботу.

Ми зацікавлені в здійсненні якісного ремонту, який не буде потрібно раніше встановленого терміну. Для наших клієнтів це крок до успішної роботи і розвитку бізнесу, для нас - репутація і хороші партнерські відносини.

Косметичний ремонт складу

За СНиП оновлювати внутрішній стан складського приміщення потрібно один раз в 2-3 року. Ви можете замовити в компанії «Будмайстер» косметичний ремонт складу під ключ. Він включає в себе роботи по відновленню стелі, стін і підлоги, заміну електромереж, необхідний ремонт інженерних систем.

Особливу увагу під час ремонту наші фахівці приділяють заливці підлоги. Підлогове покриття вибирається з урахуванням можливої ​​вібрації від агрегатів, які будуть встановлені на складі. Також враховується, яка техніка буде використовуватися для переміщення товарів.

Ми знаємо, що якість ремонту впливає на стан продукції, яка там зберігається. Псування товару з-за недоліків складського приміщення тягне за собою великі збитки. Ми відповідально підходимо до виконання ремонтних робіт, що дозволяє мінімізувати ризики пошкодження товару.

Капітальний ремонт складу

ремонт комерційних приміщень

Комплексне оновлення складських приміщень компанією «НашМайстер» включає в себе очищення і заміну несправних агрегатів в системі вентиляції, клімат-контролю, заміну електромережі, зміцнення опорних конструкцій, перебудову приміщення, реорганізацію складського простору. Також в капітальний ремонт входить відновлення або заміна підлоги, стелі, несучих стін і перегородок, посилення фундаменту, утеплення стін або фасаду, реконструкція сходів.

Капітальний ремонт проводиться один раз в 10-15 років.

При замовленні капітального ремонту складу один з основних критеріїв, на який фахівці «НашМайстер» звертають увагу на етапі планування, - максимально раціональне використання простору приміщення. Ще одна важлива умова, яке враховується при ремонті складу, - індивідуальний мікроклімат для товарів. Залежно від типу товару та упаковки складається план приміщення, схема розташування стелажів і проходів. Підбирається оптимальне розташування електричних мереж і відповідне підлогове покриття.

Ремонт в магазині під ключ

Внутрішнє оздоблення магазину - перше, чим варто зайнятися, відкриваючи справу. Орендоване приміщення або власне, воно передбачає будь-якої рід бізнесу. Сюди приходять потенційні клієнти, а ваше завдання - залучити їх, викликати симпатію, продемонструвати професіоналізм і кваліфікацію.

Чим комфортніше і приємніше буде приміщення, тим більше позитивних емоцій від відвідування отримає клієнт. Подібні, здавалося б, дрібниці значно впливають на думку про вас як про господаря бізнесу і потенційному партнерові. Тому дизайн магазина повинен ненав'язливо викликати прихильність до себе і стимулювати продажі, домогтися подібного ефекту в силу багатьох обставин буває непросто.

Важливо пам'ятати, що комерційне приміщення - не квартира, будь-який малий бізнес уважно контролюється урядом і різними інспекціями. Перед ремонтом в магазині доведеться заздалегідь продумати такі деталі, як освітлення, вентиляція, водопровід, врахувати правила пожежної безпеки, санітарних норм і так далі.

Звичайно, опис може здатися страшним, але сміємо завірити, що після закінчення робіт, якщо підійти до них з розумом, ви будете більш ніж задоволені результатами!

Внутрішнє оздоблення магазину, дизайн проект

Як піде ваш бізнес - не знає ніхто. Історія показує: удача посміхається сміливим, нереальним на перший погляд проектам, тоді як великі, гучні фірми нерідко йдуть і забуваються. Будь-який ринок зараз - нестабільний, варіантів у клієнта завжди кілька, продавцям доводиться чіплятися за кожного відвідувача, запам'ятовуватися не просто своїм товаром, а й особливостями самих торгових приміщень.

Дизайн проект магазину доведеться продумувати, причому серйозно. Ідеально - найняти для цієї мети дизайнера, який допоможе і розрахує, як організувати простір не просто красиво, але і ергономічно, привабливо.

Під час ремонту торгових приміщень постарайтеся врахувати наступні поради:

 • Вкладіть кошти в капітальні роботи, чорнові і передчистові: оформіть хорошу проводку і вентиляцію, зручно проведіть електрику під всі необхідні потреби. Так ви забезпечите надійну основу для будь-яких подальших змін інтер'єру і перестановок.
 • Чистова обробка магазину повинна доповнювати простір, але не перевантажувати його. Зайві елементи декору будуть відволікати покупця від товару, що явно не піде вам в плюс. Якісна обробка, яка доповнює образ і не заважає відвідувачеві - концепт, до якого потрібно прагнути.
 • Не нехтуйте світлом, дзеркалами і загальною колірною гамою приміщення, в правильному поєднанні вони розширять простір візуально і приховають його можливі недоліки.
 • Найголовніше - дизайн магазина повинен працювати на товар, ніяк інакше. Відвідувач зайде в ваш магазин всього на пару хвилин, і завдання внутрішнього оздоблення - зацікавити, підштовхнути до покупки, при цьому не привертаючи особливої уваги.

Ремонт магазину недорого у Львові

 • Очевидно, що ремонтні роботи - справа недешева, але і тут знайдуться елементи, на яких можна непогано заощадити. Навіть якщо вам випала врахувати ремонтувати під магазин або торговельну точку приміщення, спочатку для цього не призначене, випадок не безнадійний.
 • Повірте нашому досвіду, грамотний виконроб знайде вихід з будь-якої ситуації. З невеликим бюджетом можна працювати продуктивно, якщо знати, куди дивитися. Рівно як великий бюджет не гарантує успіху, якщо найняти непрофесійну бригаду.

Ремонт під магазин Львів

Ремонт магазину завжди вимагає сил і досвіду, а ремонт під магазин приміщення, які раніше не служив торговим майданчиком, зовсім не можна довіряти непрофесіоналам або майстрам-початківцям. Займатися такими роботами самостійно - погана ідея, при відсутності досвіду в ремонті - план і зовсім провальний.

З іншого боку, укладати договір з першої ж фірмою не варто. Обдзвоніть кілька фірм і бригад, з'ясуйте ціни, терміни, гарантії. Ремонт комерційних приміщень - в рази складніше ремонту квартир, тільки досвід грамотного виконроба дозволить уникнути додаткових витрат надалі. Особливо актуально це для орендованих майданчиків.

Ремонт торгових приміщень у Львові

Звичайно, в таких умовах вкладатися в бізнес потрібно обережно, щоб не прогоріти. І ми» готові запропонувати своїм клієнтам найвигідніші ціни на ринку! Наш досвід дозволяє нам успішно здавати приміщення в новобудовах, на вторинному ринку та навіть старому фонді, в центрі міста або на його околиці, в торговому центрі або окремому павільйоні.

З нами ваш бізнес отримає впевнений старт і з перших же днів приверне до себе відвідувачів. Всі необхідні ліцензії на роботи в наявності!

Ціна ремонту магазину у Львові

Магазини та торгові майданчики - нестандартні об'єкти, до того ж вимагають безлічі додаткового обладнання та інших технологій, які в житлових квартирах просто ні до чого.

Наприклад, у багатьох магазинах ставиться потужна електрика і розетки на 380 вольт, так як практично все торгове обладнання споживає дуже багато електроенергії. Витратитися доведеться на капітальну вентиляцію, проста кухонна витяжка тут і поруч не стояла. Все це - вимоги контролюючих органів, за невиконання яких ваш бізнес просто не пропустять на ринок.