Дизайнерський ремонт квартир Львів :: Ціни на дизайн інтер'єрів

Дизайнерський ремонт у Львові за заздалегідь розробленим дизайнером проекту. Такий проект допоможе зробити ваш інтер'єр унікальним, сучасним і функціональним.

Дизайн-проект - це комплекс робіт дизайнера, що включає:

дизайнерський ремонт

 • Художні колажі і 3D-візуалізацію.
 • Обмірні плани і планувальні креслення.
 • Створення відомості з підбором матеріалів для обробки.
 • Авторський нагляд за ремонтними роботами.
 • Допомога в закупівлі меблів і матеріалів.
 • Декорування інтер'єру після закінчення робіт.

Дизайнерський ремонт може бути зроблений повний, він описаний вище, або частковий дизайн-проект.

Скільки коштує дизайнерський ремонт квартиру Львові?

Вартість дизайнерського ремонту квартири залежить від обраного вами комплексу послуг дизайнера.

Які стилі дизайнерського ремонту популярні сьогодні?

Сьогодні найбільш популярні рішення житлового простору без використання дорогих меблів, вигадливих і дорогих матеріалів або творів мистецтва.

Назвемо п'ять популярних стилів:

дизайнерський ремонт квартир

 • Сучасний стиль - беззаперечний лідер. Широкий і ємний стиль: збірне поняття для різних модних і актуальних зараз напрямків. Для нього важливо відчуття вільного простору без «захаращення». Чистота кольору і простота його поєднань, чіткі лінії. Часто можна побачити металеві або скляні предмети інтер'єру або поверхні.
 • Мінімалізм теж дуже популярний. Він нагадує сучасний стиль, тільки є ще більш спрощеним, функціональним. Чистота ліній тут доведена до абсолюту. Кольори підкреслено нейтральні, або білий з яскравими кольоровими блоками. Обстановка, відповідно, теж проста і раціональна - з мінімальною кількістю предметів меблів і декору.
 • Промисловий стиль інтер'єру (частіше можна зустріти «лофт») втілює простір в затишну версію складу, занедбаної фабрики або горища. В інтер'єрі тут переважає відчуття незавершеності, недоконаності окремих деталей: часто використовуються цегляні стіни, труби, неприкриті системи вентиляції. Дуже важлива вміла комбінація всіх цих індустріальних елементів з чимось ультрасучасним, дорогим і навіть розкішним.
 • Скандинавський стиль - це наочне зображення простоти життя і обстановки, притаманна північним європейським народностям. Останнім часом його дуже полюбили: за легкість, природність, екологічність і просту естетику. Такий інтер'єр відрізняють прості лінії, багато білого кольору, велика кількість текстилю і природних елементів.
 • Богемський стиль або «бохо» завжди поєднує відразу кілька напрямків і стильових рішень і сприймає найбільшу кількість різних деталей. Це яскрава суміш з еклектики, гламуру і кітчу. Тут гармонійно виглядатимуть зроблені своїми руками сувеніри або дрібнички, привезені з подорожей, вантажні штучки і сільські меблі.

Завдання, яке стоїть кожен раз перед співробітниками нашого дизайнерського відділу - врахувати всі побажання замовника при створенні проекту. Будь-яка ідея буде втілена. При цьому ціна дизайнерського ремонту залишається фіксованою і залежить від:

дизайнерський ремонт львів

 • обсягу робіт (по позиціях, а також - за м2);
 • числа приміщень і їх площі в м2;
 • корисної площі (в м2);
 • складності архітектурних форм і проекту в цілому.

Всі вживані матеріали обговорюються з замовником, щоб вартість ремонту квартири не виходила за рамки бюджету.

Дизайнерський ремонт під ключ

Дизайнерський ремонт під ключ - повний спектр послуг від розробки проекту до втілення його в життя. Шукати бригади підрядників по ремонту вже не доведеться. Ви можете також замовити поетапне виконання замовлення. Тоді буде виконаний дизайнерський ремонт кімнати (однієї), а інші будуть залишатися житловими.

Дизайнерський ремонт квартир у Львові: особливості

Цей ремонт відрізняється від інших типів робіт першочергово тим, що перед самим ремонтом створюється індивідуальний, унікальний дизайн-проект приміщення. Уже після його затвердження з замовником робочі нашої компанії приступають до безпосереднього виконання робіт.

Ще один момент, який відрізняє такий ремонт від інших - це тип оздоблювальних матеріалів для обробки квартири. У процесі ремонту застосовуються міцні матеріали, а також - авторські предмети інтер'єру і меблів.

З вищесказаного можна зрозуміти, що дизайнерський ремонт - не стільки оздоблення приміщення, скільки створення його цілісного, гармонійного вигляду. Розробка 3D-проекту - однин з найважливіших напрямків нашої діяльності. Створюючи дизайн інтер'єр квартири, ми враховуємо побажання замовника, його інтереси, бюджет і навіть - темперамент.

Скільки коштує дизайнерський ремонт?

А тепер - докладно про те, скільки коштує дизайнерський ремонт квартири.

Важливо брати до уваги те, чи робиться ремонт у вторинному житло або ж - це обробка в новобудові . У другому випадку, наприклад, часто потрібна чорнова обробка стін, що підвищує вартість ремонту. Часто потрібні і роботи, пов'язані з комунікаціями.

Що стосується ремонту квартир вторинного типу - значення має як розмір приміщення, так і його первісний стан.

Не варто скидати з рахунків і вартість матеріалів для обробки.

Вартість дизайнерського ремонту квартири сильно залежить і від того, наскільки складний проект в цілому.

Дизайнерський ремонт квартир: чому обирають «НашМайстер»?

Потрібен дизайнерський ремонт? Тоді ви вже знайшли потрібну компанію! Зробити дизайнерський ремонт просто, якщо ви прийшли до нас. Для розробки дизайну ми залучаємо проф. дизайнерів.

Всі ремонтні роботи виконуються згідно з прийнятими стандартами.

Всупереч популярній думці, дизайнерський ремонт у Львові підходить не тільки для великих квартир, а й для малогабариток. Досвід показує, що в даному випадку ремонт, а саме - ремонт по дизайн-проекту, дозволяє надати стандартному житлу нового вигляду, зробивши його більш просторим і презентабельним.

Дизайнерський ремонт квартир під ключ: як ми працюємо?

Перед початком робіт дизайнер визначить ваші потреби і побажання, з'ясує функції кожної кімнати і вимоги до майбутніх елементів обстановки: меблів, техніки та ін. Буде проведена фотофіксація по всій квартирі і виміри.

Потім дизайнер створить начерки майбутнього дизайн-проекту і після узгодження детально опрацює кожен інтер'єр: кольори, типи обробки, моделі меблів і т.д. За підсумковим схваленого проекту проведуть розрахунок кошторису. Будуть складені технічні плани ремонтних робіт, проведення освітлення, електрики і т.д.

Після закінчення вищеперелічених етапів виконроб з бригадою приступлять до ремонту, а дизайнер контролюватиме роботи, стежачи за тим, щоб все виконувалося в точності за планом і дотримувалася документація. Якщо в ході ремонту виявиться, що якісь з планів реалізовуються, дизайнер запропонує варіанти зміни проекту, враховуючи нові обмеження.

Ремонт квартири: дизайн - основа всього

дизайнерський ремонт квартир львів

Дизайнерський ремонт у Львові популярний перш за все тому, що дизайн може бути абсолютно різним, не схожим ні на один проект.

Навіть якщо ви хочете класику, лофт або модерн, в звичний дизайн вносяться зміни, доповнення і деталі, які до невпізнання змінять всю дизайнерську концепцію.

Довіряючи нам дизайн та ремонт житла, будьте впевнені, що:

 • зможете розраховувати на допомогу кваліфікованого дизайнера;
 • отримаєте якісний ремонт під ключ по створеному проекту;
 • зможете замовити усі послуги в одному місці;
 • отримаєте хорошу вартість за м2 при максимальній якості ремонту (на всі роботи - гарантія якості).

Замовити дизайнерський ремонт під ключ у Львові у нас - означає отримати індивідуальний дизайн вашого проекту при розумній ціні за м2, з гарантією якості.

Кому підійде ремонт по дизайн проекту?

Найчастіше за допомогою до дизайнерів звертаються власники квартир в новобудовах, а також люди, чиїм квартирам потрібен капітальний ремонт. Важливо розуміти, що послуги дизайнера і якісні матеріали, використовувані в цьому випадку, - відчутні витрати.

З іншого боку, саме дизайн ремонт гарантує не тільки якісно виконані роботи, а й органічне використання простору. Хороший дизайнер зможе організувати комфортні умови навіть у найменшій кухні , а в невелику квартиру-студію - вдихне свіже повітря.

Якщо Ви готові повністю поміняти інтер'єр своєї квартири, ми будемо раді реалізувати навіть найскладніші задумки! А завдяки нашим друзям з дизайнерських бюро пошук потрібного фахівця і узгодження робіт пройдуть швидко і організовано.

Роботи, що входять в дизайнерський ремонт квартири під ключ

дизайнерський ремонт у львові

Спрощено, дизайнерський ремонт квартири здійснюється в два простих кроки: складання дизайн-проекту і ремонт по ньому. Іншими словами, дизайн ремонт включає в себе ремонт капітальний, але під мудрим керівництвом досвідченого дизайнера.

Дизайнер працює в тісній зв'язці як з Вами, так і з ремонтною бригадою, зокрема з виконробом. Виконуючи дизайнерський ремонт квартири під ключ, наші майстри приділяють величезну увагу якості матеріалів і технології виконання робіт. І чим більш злагоджено буде проходити ремонт, тим краще і надійніше буде його результат.

Дизайнер складе детальний план ремонту і прорахує необхідну кількість матеріалу так, щоб не витрачати гроші на зайве. Майстри нашої компанії самостійно оформлять дозволу на перепланування, закуплять і доставлять матеріали, приступлять до ремонту під керівництвом дизайнера і виконроба. Вам же залишиться тільки періодично з'являтися на об'єкті, перевіряти хід робіт і в кілька етапів приймати виконане.

Дизайнерський ремонт квартири під ключ має на увазі радикальну зміну зовнішнього вигляду всіх приміщень, нерідко включає елементи перепланування (аж до повної відмови від усіх стін, крім несучих).

Перед початком робіт досвідчений дизайнер спілкується з замовником, вислуховує його побажання, оглядає приміщення, після чого складає дизайн проект квартири, найчастіше в 3D. У такий проект обов'язково входить загальна концепція обробки і опрацювання індивідуального стилю оформлення.

Хороший дизайнер не тільки почує побажання клієнта, але і допоможе оформити їх, привести до кінцевого результату і закріпити. Багато дизайнерів в розробці дизайн проекту квартири використовують психологічні прийоми: основні кольори підбирають під характер і темперамент людини, планування розраховують з психологічного типу, провідною системи сприйняття (аудіал, кінестетик, візуал) і способу життя.