Монтаж дзеркала Львів :: Повісити дзеркало ціни на встановлення

Монтаж дзеркала Львів. Популярним елементом домашніх, офісних, комерційних інтер'єрів, обов'язковим компонентом оформлення залів для хореографії, фітнесу є дзеркальні покриття. Вони виконують важливі практичні і декоративні функції, перетворюють дизайн, підвищують комфортність. Матеріал відрізняється крихкістю, що ускладнює встановлення, вимагає дбайливого ставлення. Замовити професійний монтаж дзеркал будь-якого виду ви можете в компанії «Наш Майстер».

Навішування дзеркала

 • Ми здійснюємо встановлення дзеркал у Львові якісно, з огляду на сучасні стандарти.
 • Надаємо гарантію на свої послуги.
 • Використовуємо моделі кріпильних елементів, що заслужили довіру.
 • Здійснюємо обробку дзеркал - це може бути гарт полотна, піскоструминна обробка, матування, полірування, різання або вирізи під розетки та інше.

Особливості та види монтажу дзеркал

В монтажі дзеркал використовується 3 способи. Полотно можна:

встановлення дзеркала

 • наклеїти на основу;
 • зафіксувати його за допомогою кріпильних елементів;
 • оснастити фурнітурою для навішування на цвяхи, шурупи.

Спосіб вибирається з урахуванням розмірів вироби, товщини матеріалу, специфіки основи. За допомогою клейового складу можна закріплювати тонкі листи. Але поверхня повинна бути ідеально рівною, що забезпечує надійну адгезію. Можна просвердлити в матеріалі отвори, зафіксувати його шурупами. Місця кріплень маскуються спеціальними вставками для збереження естетичних показників. Вироби невеликих розмірів обладнуються фурнітурою, що дозволяє повісити його на стіну.

Пропонуємо розглянути більш детально основні види монтажу дзеркал.

Клейовий метод встановлення дзеркала

монтаж дзеркала

 • Коли дзеркало монтують без використання шурупів і кріпильних скоб, його приклеюють на спеціальний герметик для монтажу дзеркал. У цьому випадку необхідна більш ретельна підготовка стіни. Потрібно очистити її від забруднень і знежирити.
 • Варто відзначити, що чим тонше дзеркальне полотно, тим рівніше повинна бути поверхня, на яку встановлюють дзеркало, інакше воно може з часом провисати або відображати спотворене відображення.
 • При монтажі полотна на шурупи, в ньому просвердлюють отвори в тих місцях, де воно буде кріпитися на стіну.
 • У місцях свердління дзеркало закривають декоративними вставками , тому отвори не зможуть зіпсувати зовнішній вигляд.
Фурнітура для установки дзеркал

Для бесклеєвого монтажу ми використовуємо міцні кріплення з нержавіючої сталі. Вони підходять для монтажу дзеркального полотна на поверхню з будь-якого матеріалу.

Кожен комплект (довжина саморізу, декоративна накладка і т.д.) підбирається індивідуально.

Фіксація виробів з цього крихкого матеріалу вимагає професійного підходу. Помилки у виборі способу кріплення, фурнітури, технології виконання робіт приведуть до псування полотна. Особливо важливо дотримуватися всіх вимог при монтажі великогабаритних полотен. Ви можете довірити ці непрості операції кваліфікованим майстрам.

Монтаж дзеркал у Львові

повісити дзеркало

Наші фахівці здійснюють монтаж дзеркал з дотриманням всіх вимог. майстри:

 • вибирають оптимальний спосіб кріплення;
 • використовують тільки надійні кріпильні елементи;
 • видають гарантії на проведені роботи.

Відмінне оснащення виробничих цехів дозволяє нам виконувати всі види робіт, необхідних для створення ексклюзивних елементів інтер'єру. У нас можна замовити нанесення піскоструминного малюнка, полірування і матування, гарт, створення отворів для розетки. Досвідчені кваліфіковані майстри виконують роботи будь-якого рівня складності. Для ефектного, оригінального дизайну.

Монтаж дзеркала у ванній кімнаті

Дзеркала для ванної зазвичай вибирають невеликих форматів, поміщають над умивальником і обрамляють їх в багет. Звичайно, бувають відхилення від стандартів, і комусь може знадобитися кольорове дзеркало на всю стіну ванної кімнати без обрамлення. Наші фахівці впораються і з першої і з другим завданням.

Монтаж дзеркала на стіну спортивних і танцювальних залів

Такий монтаж можна довірити тільки професіоналам. Не слід встановлювати широкоформатне дзеркало самостійно, адже його легко пошкодити або прикріпити неправильним чином, що в майбутньому відіб'ється на якості відображення. Великі дзеркала мають властивість провисати під власною вагою. Щоб цього уникнути, при монтажі потрібно врахувати всі нюанси:

 • Дзеркало повинно бути товщиною від 8 мм .;
 • Поверхня перед установкою необхідно максимально вирівняти (особливо це стосується клейового методу);
 • При монтажі дзеркала з декількох полотен, важливо не залишити між ними зазорів, інакше це завадить бачити якісне відображення, а також буде виглядати неакуратно і зіпсує загальний зовнішній вигляд приміщення.

При зверненні в компанію «Наш Майстер» ви отримаєте професійну послугу з гарантією.

Монтаж дзеркального панно

Панно створюється з невеликих дзеркальних плит, кожна з яких попередньо оброблена для отримання декоративного скосу (фацета) - так створюється приголомшливий ефект відбиття світла з усіх боків і панно наче сяє.

Плитка монтується на спеціальний клей так, що між дзеркальними шматочками не залишається зазорів. Фахівці «Наш Майстер» мають великий досвід створення і монтажу дзеркального панно і роблять свою роботу професійно.