Повісити картину на стіну Львів :: Монтаж модульних картин

Повісити картину на стіну у Львові, сьогодні стало знову модним напрямком інтер'єрного дизайну. Картина - це чудова і завжди виграшна прикраса житла будь-якого інтер'єру. Роботи відомого художника, авангард сучасного автора або фотопортрет в рамці - все це зі смаком підібране здатне створити неповторний колорит і образ сьогоднішніх квартир мегаполісу.

Однак мало підібрати відповідну ідеї картину, правильно вибрати для неї місце і антураж. Важливо добре і якісно розмістити її на стіні - рівно, зручно, а головне надійно. Мало у кого, виходить, зробити це самостійно відповідно всіма критеріями розміщення, особливо якщо стіни будинку історично старі або надмірно стійкі до механічного впливу.

На допомогу мешканцям в цьому випадку прийдуть професіонали з компанії «Наш Майстер» і виконувати роботу - повісивши картину на стіну швидко, вправно і чисто. В їхньому арсеналі є засоби розташувати одну картину, кілька або цілу галерею на самих різних поверхнях стін.

Повісити картину на стіну без свердління

Навішування картини

Розвішуючи картини на стінах за допомогою дюбелів на поверхні, як правило, залишаються невеликі отвори, які створюють ряд незручностей в наступних змінах інтер'єру. Їх не завжди зручно замазати або закрити шпалерами, меблями або предметами декору. У цьому випадку кращим рішенням буде повісити картину, не свердлячи отворів в стіні без вбивання цвяхів і саморізів.

Зробити це можливо кількома способами:

 • За допомогою гачка-павучка - спеціального пристосування що легко вбивається в стіну не залишаючи на ній слідів;
 • Простягнувши малопомітну нитку закріпивши її на молдинги або плінтусі;
 • На рідкі цвяхи або клей;
 • За допомогою своєрідної рейки з розсувними гачками;
 • Закріпивши на стіні гачок з липкою насадкою;
 • Скориставшись двостороннім скотчем або спеціальними липучками.

повісити картину

Однак перш ніж визначитися з можливим способом кріплення картини необхідно дізнатися такі параметри як тип стінового покриття і вага самої картини. Без урахування цих факторів, робота не буде виконана якісно.

Так, більшість способів розміщення картин без свердління здатні утримувати вагу предмета масою до трьох кілограм. Рідкі цвяхи здатні утримати картину вагою до дев'яти кілограм, проте раз на рік необхідно перевіряти міцність кріплення.

Що стосується матеріалу основи стіни, слід врахувати, що двосторонній скотч чудово підійде для гіпсокартону, але буде погано тримати річ на фактурних шпалерах. Спеціальні липучки не рекомендовано використовувати на вінілових шпалерах, а цегляна або кам'яна кладка відмінно ладнають з клейовими складами. Кріплення за допомогою рідких цвяхів ідеально підходить для кімнат з підвищеною вологістю і частими перепадами температур.

Викликаний майстер не тільки надійно закріпить її на стіні, але рівно розташує, виконавши роботу професійно і надійно.

Викликати майстра на годину повісити картину

повісити картину на стіну

Більшості людей далеких від естетичного дизайну по суті все, так само як і на що вішати картину: на цвях, шуруп, зі свердлінням або без. Однак не в кожну стіну, можливо, вбити цвях або розташувати картину з пейзажем за допомогою липкої стрічки.

Так, бетонна стіна - основний будівельний матеріал старих «хрущовок», вбити в неї цвях за допомогою молотка практично нерозв'язна задача. Тут необхідний специфічний інструмент: ударний дриль або перфоратор. У вказаній точці висвердлюється поглиблення, яке потім заповнюється пластиковим дюбелем.

Однак при неправильному розрахунку тиску ваги на гачок, розташований на стіні виріб може просто обірватися під дією власної маси. Щоб подібного не сталося, краще довірити таку роботу професіоналу компанії «Наш Майстер». Він, мабуть, розрахує всі перспективні навантаження з урахуванням матеріалу стіни і її покриття.

Цегляна стіна має свої особливості: незважаючи на гадану міцність, цегляна кладка вважається досить м'яким будівельним матеріалом. У ній легко просвердлити отвір, вбити цвях або пробурити штробу. Лише потім в злегка застиглий цементом отвір акуратно вставляється дюбель, гачок або цвях. Крім того, можливе застосування спеціалізованих цегельних скоб, які зручно розмістити на необхідній висоті.

Досить тендітні і не призначені для розміщення на них важких картин гіпсокартонні стіни. Тут в якості утримуючого механізму рекомендується використовувати професійні дюбеля, зі спеціальними розпірками, звані в побуті «метеликами». Однак самостійно встановити їх не виконавши в стіні величезний пролом, мало кому вдається. Краще довірити подібний фронт роботи професіоналам з «Наш Майстер».

Будинки з дерев'яними стінами найзручніші в плані розміщення на їх стінах різних картин і рамок. Тут легко впорається, досить лише вбити на потрібній висоті за допомогою молотка цвях і повісити на нього картину. Головне зробити це рівно.

Монтаж модульної картини на стіну

Модульні картини - це окремий вид інтер'єрного дизайну. Зібрані воєдино з декількох сегментів, вони видають надзвичайно красиву картину здатну бездоганно прикрасити інтер'єр будь-якої вітальні, спальні, кабінету або кухні. За загальною кількістю фрагментів, модульні картини бувають від двох до шістнадцяти фрагментів які можна як повісити єдиної картиною, так і розбити на окремі сегменти. На думку дизайнерів, часом одна модульна картина може дати ефект громіздкості, в той час як розбита на окремі модулі по стіні, вона привнесе в приміщення елемент легкості і простору.

Однак в не залежності від моделі складання картини, розміщувати модульні експозиції слід за певними правилами - адже картина повинна бути розміщена не тільки естетично правильно і красиво, але і надійно. Краще скористатися послугою професіонала - викликати майстра та повісити картину. Він все зробить чітко і правильно, щоб картина радувала ваші очі.

Алгоритм роботи професіонала такий:

монтаж модульних картин

 • Правильне розташування частин картини з фокусуванням центральної частини малюнка - що складається з трьох модулів матиме центр естетичного балансування на середньому сегменті, з двох - їх центр буде проходити між сегментами. Попередньо розташувавши всі фрагменти в зібраному вигляді на стіні, фахівець фірми зрозуміє, як повинна буде виглядати картина в перспективі.
 • Ретельно розрахує відстань між сегментами, включаючи такі параметри як розмір підрамника і розмір картинних сегментів (квадратні, прямокутні).
 • На підставі попереднього перегляду, розрахує ідеальну висоту розміщення модульної картини - надмірно високо чи низько розташовані картини візуально спотворюють сприйняття сюжету на них.
 • Врахують потрапляння на картини сонячного світла і при необхідності використовують спеціальне підсвічування.
 • Проведуть ретельний замір проекції стіни, співвідносячи його розміром картинної композиції.

Найбільш часто модульні картини мають у своєму розпорядженні один з п'яти способів:

 • Горизонтально по осі - подібне розташування візуально розширює простір;
 • Асиметрично - маючи довільно з легким ефектом хаосу;
 • Вертикально - один над одним (ідеально для кімнати з низькою стелею, так як візуально витягує силует приміщення);
 • Драбинкою;
 • Пазлом - добре виглядає на стіні не зайнятою меблями або іншими декоративними елементами.
Як вибрати місце для навішування картини

Розташування будь-якої картини на стіні це ціле мистецтво. Щоб полотно виглядало красиво, створювало в кімнаті затишок і гармоніювало із загальним інтер'єром, необхідно дотримуватися деяких правил розміщення картин.

Мало яка картина любить сирість і яскраве сонячне світло - від подібної атмосфери будь-яка картина псується, тьмяніє і приходить в непридатність. Ідеальним місцем розміщення полотен буде вільна стіна в світлій кімнаті без попадання на них прямих променів сонця. Якщо подібне апріорі неможливо рекомендовано підсвітити її спеціальноою галогеновой лампою. При цьому слід врахувати, що підсвічування повинна бути рівномірною і не перебувати близько до самої картини.

Рівень розташування картини річ суто індивідуальна. Однак більш виграшно і красиво виглядає полотно, розташоване на рівні очей або трохи вище. Ідеально, якщо нижній борт картини на пару сантиметрів, нижче погляду середньорослі людини. Для кімнат з низькими стелями або в місцях під сходами краще повісити полотно прямокутної форми - воно візуально витягне простір вгору. Якщо кімната невелика - кілька невеликих картин розташованих горизонтально оптично розширять параметри приміщення.

У квартирах і будинках картини, як правило, розвішують впритул до стіни без ухилу (як роблять в музеях). Для такої підвіски до кріпильних пристосувань утримують мотузки розташовують впритул до стіни. Якщо ж навпаки, хочеться повісити полотно з класичним музейним нахилом, то кріпильні нитки розташовують в деякому віддаленні від стіни (чим далі від стіни, тим більше кут нахилу).

Правильне угруповання картин також важливе. На великій просторій стіні громіздкі картини добре розташовувати рідкісними екземплярами, маленькі полотна краще вішати невеликими групами.