Ремонт котеджів, таунхаусів та заміських будинків Львів

Ремонт котеджів Львів. Щоб не сумніватися в якості проведеного ремонту котеджу, його виконання необхідно довірити професіоналам. Ця проста істина відома всім. Ми готові підтверджувати її не тільки словом, а й ділом.

Які конкретно роботи ми виконуємо в рамках послуги ремонт котеджів під ключ?

Наші послуги з ремонту котеджів і будинків:

Ремонт котеджів

 • Капітальний ремонт котеджу під ключ у Львові

Комплексне проведення ремонтних робіт може знадобитися в найрізноманітніших ситуаціях: перепланування, реконструкція, відновлення після пожежі, повені, іншого надзвичайної події. Замовляючи капітальний ремонт у нас, ви економите на гуртовому характері послуги.

 • Євроремонт котеджу під ключ

Євроремонт - це внутрішня обробка приміщень, з використанням сучасних матеріалів, підведена під загальноєвропейські стандарти якості.

 • Елітний ремонт котеджу під ключ

Елітний ремонт будується на повній індивідуалізації вимог замовника. В рамках даної послуги ми використовуємо тільки кращі матеріали. Робота ведеться під контролем досвідченого дизайнера. Інтер'єр формується з урахуванням обраного стилістичного напряму.

Шість причин замовити ремонт котеджу саме у нас

ремонт заміських булинків

 1. Багаторічний досвід. За довгі роки практики ми навчилися успішно вирішувати найпроблемніші моменти, пов'язані з ремонтом. Немає такої роботи, з якої б не впоралися наші фахівці.
 2. Своєчасне виконання робіт. Ми гарантуємо дотримання термінів, будь-то: будівництво , косметичний або капітальний ремонт.
 3. Вартість відома до початку робіт. Часто буває так, що виконавець в силу власної недбалості, або з метою наживи, перед початком робіт озвучує одну ціну, а по їх закінченню вже іншу. Підвищення ціни - це не наш метод, ще до початку робіт ми надаємо максимально розгорнутий кошторис і погоджуємо з замовником всі пункти.
 4. Прогнозований результат. З нами ви можете бути впевнені в тому, що по закінченню робіт отримаєте саме те, що було затверджено перед їх початком.
 5. Хмарний сервіс. Замовник має можливість контролювати хід виконуваних робіт за допомогою докладного фотозвіту доступ до якого можна отримати з будь-якого місця де є інтернет.
 6. Якісні матеріали. Неможливо зробити хороший ремонт, використовуючи дешеві, неякісні матеріали. Саме тому до питання закупівлі матеріалів ми ставимося з особливою увагою.

Компанія «Наш Майстер» надає послуги комплексного ремонту котеджів під ключ. У нас можна замовити внутрішню обробку будинку, реставрацію стін і покрівлі, повний ремонт з заміною систем комунікацій. Всі роботи виконуються професійними майстрами за спеціально розробленими і погодженими з клієнтами проектам. Ми гарантуємо високу якість виконання і забезпечуємо прекрасний зовнішній вигляд заміського будинку.

Підготовка до ремонту котеджу у Львові

ремонт будинків

У більшості випадків котеджі мають велику площу. Якщо для стандартної квартири необхідне тільки внутрішнє оздоблення, то у великому будинку ремонтуються стіни, фундамент, покрівля, цокольний поверх. Звернення до Компанії «Наш Майстер» дозволить зняти зайві турботи з власників будівлі. Причини, за якими приймається рішення про ремонт котеджу, можуть бути самими різними. Найнеприємніша ситуація, яка вимагає екстреного втручання, полягає в деформації конструкції, появі тріщин або дефектів стін фундаменту, покрівлі. Такі ситуації викликані рухом грунту, використанням при будівництві неякісних матеріалів і порушення відповідних технологій, поступовим зносом конструкції. Ремонт дозволяє відновити цілісність будівлі і продовжити термін його експлуатації.

Велика частина звернень пов'язана з бажанням власників надати котеджу унікальний і привабливий зовнішній вигляд, виділити будівлю з ряду сусідських будинків. З цієї ж причини виконується ремонт і обробка внутрішніх приміщень. Часто планується утеплити будинок, поміняти технічні комунікаційні системи або просто оновити декоративні покриття на стінах.

До початку робіт наші фахівці виїжджають на об'єкт, виконують попереднє обстеження і проектування. На даному етапі проводяться наступні заходи:

 • Вивчається стан технічних комунікацій, особливості їх прокладки, можливість модернізації або заміни.
 • Складається поверховий план наявних приміщень, проводяться необхідні заміри з внутрішньої і зовнішньої сторони.
 • З'ясовуються потреби власника котеджу, його побажання по використовуваних матеріалах і особливостям реалізації ремонту.
 • Виконується проектування, і проводяться розрахунки ремонтних робіт і придбаних комплектуючих
 • Готовий проект узгоджується з клієнтом. При необхідності вносяться правки, виключаються або додаються додаткові матеріали.

Якщо потрібно виконати косметичний ремонт будівлі, така складна попередня підготовка не потрібна. Співробітники Компанії «Наш Майстер» уточнюють і погоджують з клієнтом основні деталі і можуть відразу приступити до виконання робіт.

Етапи робіт по ремонту котеджу під ключ

ремонт таунхаусів

Найбільш доцільним для власника котеджу вважається капітальний ремонт, в ході якого будівля набуває абсолютно новий і свіжий зовнішній вигляд. Технічні характеристики будинку стають близькими до оптимальних в плані тепло- і звукоізоляції, будівля виходить більш комфортним і зручним для проживання. У стандартний комплекс робіт, виконуваних нашими фахівцями, входять наступні заходи:

 • Демонтаж старих перегородок, перепланування внутрішніх приміщень відповідно до затвердженого проекту.
 • Доопрацювання та посилення фундаменту за допомогою армування і установки додаткових несучих опор.
 • Зміцнення стін і кутів котеджу, пошук проблемних зон і їх усунення.
 • Зовнішня обробка стін обраним матеріалом, в якості якого використовується сайдинг, деревина, інші декоративні покриття. На даному етапі виконується додаткове утеплення котеджу.
 • Ремонтні роботи з інженерними системами. Монтаж нової електропроводки, заміна комунікацій, таких як водо- і теплопостачання, каналізація.
 • Демонтаж сантехнічних приладів і встановлення нових систем.
 • Заміна віконних і дверних конструкцій на нові, з більш високими технічними параметрами.
 • Внутрішнє оздоблення стін, підлоги і стелі, виконувана з використанням обраних клієнтом матеріалів.
 • Ремонт і заміна покрівельного покриття, а також конструктивних елементів даху.

Зазначені заходи далеко не повністю відображають спектр послуг по ремонту котеджів, які ми пропонуємо. Будь-яка заявка розглядається в індивідуальному порядку, після чого приймається рішення про виконання необхідних робіт.

Де замовити професійний ремонт котеджів

Самостійний ремонт котеджу виконати практично неможливо з огляду на великий обсяг і складності робіт. Тому оптимальним варіантом стане звернення до Компанії «Наш Майстер», що працює у Львові та області. Наші фахівці оперативно і якісно виконають ремонт будь-якої складності, нададуть гарантію на виконані роботи.

Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і пропонуємо вигідні варіанти співпраці. Ціни на ремонт котеджів в точності відображають складність і трудовитрати на виконання робіт. Висока якість виконання забезпечується великим досвідом і кваліфікацією наших майстрів. Ми застосовуємо професійне будівельне обладнання, за допомогою якого терміни ремонту скорочуються, а якість залишається на незмінному рівні. Звернення до Компанії «Наш Майстер» - це можливість зробити заміський котедж зручним і функціональним без зайвих фінансових і тимчасових витрат.